Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Вимога до Захарченка про ВІДСТАВКУ. Пікет сьогодні на восьму ранку.

25 грудня 2013, 07:27

СЬОГОДНІ НА 8-00 – пікет МВС на вулиці Богомольця, 10

Нижче – текст звернення до Захарченка. Можна у коментах підписатися, мабуть.

Міністерстру внутрішніх справ України

Захарченко Віталію Юрійовичу

вул. Академіка Богомольця, 10,

м. Київ, 01601, Україна

Закревської Євгенії Олександрівни

01032 м. Київ, вул. Жилянська 146

та групи осіб, що підписалися нижче

25.12.2013 р.

Ми, громадяни України, просто люди, що підписалися нижче вимагаємо від Вас негайно піти у відставку. Події останнього місяця показали, що Ви не здатні виконувати свої прямі обов'язки: найголовніше завдання і взагалі мета існування міліції в Україні – захист життя, здоров'я, прав і свобод громадян – повністю Вами провалено.

Замість виконання своїх обов'язків Ваше міністерство з Вашого відома вчинило і продовжує вчиняти злочини проти людей, яких має захищати: кривавий розгін мирних демонстрантів в ніч на 30-те листопада на Майдані Незалежності, явне перевищення владних повноважень, садистське жорстоке побиття і/або затримання випадкових мирних учасників протесту, зокрема, журналістів перед Адміністрацією Президента 1-го грудня, продовження злочинних дій – спроба розгону і побиття мирних протестантів в ніч на 11-те грудня.

Жодний працівник Вашого відомства протягом майже місяця з моменту вчинення першого злочину не звільнений з лав МВС, нікого з працівників МВС не повідомлено про підозру у вчиненні даних злочинів. Все організоване та за всіма ознаками – злочинне угруповання МВС продовжує злочинну діяльність проти своїх громадян.

При цьому розслідування численних злочинів, вчинених по відношенню до активістів та організаторів мирних акцій протесту у період з 22 листопада 2013 року Вашим міністерством фактично ігнорується. Ми бачимо відмову від проведення всього комплексу слідчих дій та затягування розслідування справ у всіх без виключення провадженнях, відкритих за фактами нападів на активістів акцій протесту.

Так 22 листопада у Феодосії було здійснено напад на організатора місцевої протестної акції Сергія Мокренюка (http://goo.gl/Psxj7P). За декілька днів в вечорі 27 листопада у Сімферополі йому ж було пошкоджено автомобіль (http://goo.gl/cAYFNR).

25 листопада групою з декілька десятків невстановлених осіб було здійснено напад на наметове містечко прихильників євроінтеграції, встановлене у центрі Дніпропетровська. Ушкодження під час нападу отримав співорганізатор протестної акції Сергій Романенко та ще 6 мітингувальників (http://goo.gl/08JbVq). Працівники міліції, які були присутні під час інциденту не зробили нічого, щоб захистити потерпілих.

27 листопада у Києві було спалено автомобіль лідера руху "Спільна справа" Олександра Данилюка (http://goo.gl/tbjdLI).

Уніч з 29 на 30 листопада у Івано-Франківську невідомими був жорстоко побитий співорганізатор місцевого Євромайдану Максим Кицюк, який отримав черепно-мозкову травму та множинні пошкодження ніг (http://goo.gl/z9rrj9). Характер нападу свідчить про його політичне підґрунтя.

В вечорі 30 листопада у Тернополі невідомими був побитий місцевий громадянський активіст Володимир Ханас (http://goo.gl/EH0JIr).

В вечорі 6 грудня у Луганську було підпалено автомобіль відомого адвоката та одного зі співорганізаторів місцевих акцій протесту Ігоря Чудовського (http://goo.gl/GbjeLj).

В ніч на 16 грудня в Ужгороді було спалено автомобіль одного з організаторів місцевих акцій протесту Ярослава Шафаря (http://goo.gl/WrrceA).

20 грудня у Сімферополі було розгромлено автомобіль співкоординатора місцевих протестних акцій Сергія Ковальського (http://goo.gl/QguKTQ). Ймовірно, напад на автомобіль було здійснено з застосуванням вогнепальної зброї.

21 грудня у місті Арциз Одеської області було спалено автомобіль активіста Євгена Буркута, яким він протягом місяця возив до Києва бажаючих взяти участь у акціях протесту (http://goo.gl/wi4lYG).

22 грудня у Житомирі у під'їзді власного будинку невідомими було здійснено напад на голову місцевого осередку "Демократичного Альянсу" Дмитра Ткачука (http://goo.gl/I47az9).

Раніше 23 та 28 листопада у Житомирі групою невстановлених осіб було двічі побито редактора газети "20 хвилин" Влад Пучич (http://goo.gl/fZTBwl), а 15 грудня нападу піддався голова місцевого осередку ВО "Свобода" Віктор Брокарєв (http://goo.gl/VdFzyJ). Загалом у період з початку акцій протесту невідомими нападниками було пошкоджено 7 автомобілів, що належали місцевим активістам, які організовували та брали участь у мирних зібраннях.

У ніч з 23 на 24 грудня у Харкові було спалено автомобіль місцевого активіста "Євромайдану" (http://goo.gl/XaldT3). Раніше, 13 грудня у Харкові невідомі підпалили ще один автомобіль, який організатори місцевих акцій протесту використовували для транспортування обладнання (http://goo.gl/ZMVjww). А вночі 20 грудня було розгромлено приміщення харківського відділення об'єднання "Просвіта", де тимчасово розміщувався штаб місцевого "Євромайдану" (http://goo.gl/y9C2b1).

В вечорі 24 грудня у центрі Харкова невідомими здійснено збройний напад на місцевого активіста, співорганізатора протестних акцій Дмитра Пилипця, якому під час сутички було нанесено декілька ножових поранень (http://goo.gl/1sCJnc).

В ніч на 25 грудня у Борисполі невідомими з особливою жорстокістю побита відома журналістка та громадянська активістка Тетяна Чорновол (http://goo.gl/QUSU6o).

Жодний із цих злочинів не розкрито. Жодну особу не повідомлено про підозру. Динаміка розвитку подій свідчить, що безкарність нападників провокує все більш жорстокі злочини щодо громадянських та політичних активістів.

Зауважимо, що вказані факти є не побутовими злочинами, а, скоріш за все, спланованою стратегією, яку втілюють для досягнення "охолоджувального ефекту" для суспільної дискусії з питань оцінки політики чинної влади. Що, відповідно до стандартів Європейського Суду з Прав Людини, є грубим і неприпустимим порушенням свободи вираження поглядів та свободи мирних зібрань.

На підставі вищезазначеного, ст. 1, 2, 7 Закону "Про міліцію", ст. 18 Закону України "Про Кабінет Міністрів"

ВИМАГАЄМО

НЕГАЙНО НАПИСАТИ І ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО ВІДСТАВКУ

powered by lun.ua
Коментарі — 95
Zaraza Zaraza _ 26.12.2013 02:00
IP: 46.30.167.---
Peter Blood:
Журналіста можна не любити,
Можна із ним сперечатись.
Але по-бандитськи бити
І жорстоко знущатись???

Це – н е д о п у с т и м о!!!!
Шевченко доморощенный
Zaraza Zaraza _ 26.12.2013 01:59
IP: 46.30.167.---
И уже часиков так в 10 он подаст в отставку:))) Да его оттуда даже на бронепоезде не вывезешь!
DoctorUkraine _ 25.12.2013 15:21
IP: 77.123.20.---
"Стояння, промєдлєніє -до Несвободи подібне" – Драма багатоактова перманентної Бездії.
Епіграф (Для Поводирів): "SOMETIMES, THE IDEAL CAN BE THE ENEMY OF THE ADEQUATE."- Zbigniew Brzezinski
Революція разом з Духом Конституції до Народу:
Ті,що зараз тримаються з останніх сил за владу в Україні – НЕЛЕГІТИМНІ, вже, ще з 2010року. Коли?Коли вони тільки зґвалтували, потоптали Конституцію та вбили Демократію у її зародку.
Революція до Майдану (Поводирів Народу):
Ось. Влада лежить перед вами. Прийдіть і вже візьміть її.
Дійте нарешті АДЕКВАТНО!
Революція до Олігархів:
Ви ще не з Народом? Тоді я іду до Вас!
Oleksandr Servetnik _ 25.12.2013 14:19
IP: 46.98.177.---
Не піде Захарченко.
Твій тато дибіл.
Ти теж.

Я це так не залишу.
Не дам спаскудити ім"я Гонгадзе.
Алексей Волошенко _ 25.12.2013 13:38
IP: 193.110.115.---
Смотрел брифинг журналистов и представителей власти, не один журналист, не сделал заявления о паралели, чем отличается убийства Гонгадзе, какой расследовал дела Кучмы, и Черновол. какая расследует дела семьи, того так же запугивали потом избивали, и итог убили, что мы видим здесь, что следующее в этом? Убийство?
psxvr _ 25.12.2013 13:14
IP: 74.125.181.---
В Украине созданы "екскадроны смерти" (см.Википедию)
Radist2010 _ 25.12.2013 12:24
IP: 74.125.181.---
tuskarora:
Radist2010:
ну і як мінімум відеореєстратор би ніхто не знайшов у спаленій машині.
мета – викликати гвалт. кому це вигідно? ну аж ніяк не Янику особисто. А його зливати можуть і "соратники"-олігархи, і Раша, і оппі... У всіх є свої резони. А влада ж країну слабо контролює, посони в ментурі не здатні злочинцям ради дати – як ото в Одесі було... Навіть захоче Захар розкрити злочин – просто не зможуть! бо тупі. системна криза, мля, доцарювалися посони...
Знаете я не шукаю розуму у влади, всі три роки Вона доводила що розуму у неї нема і не буде. Закон про мови, демонстративне поюиття депутатів, демонстративне нехтування українцями, податковий майдан, та й сама історія із Євроінтеграцією. Невже Ви думаєте що Януковичь щось там буде аналізувати, у нього кримінальне мислення. Тому я впевнений що без влади тут не обійшлося, замова олігархів -малоймовірно, а опозиція то взагалі ні на що нездатні так що тут сміливо відкидаю.
ForzaUkraine _ 25.12.2013 12:11
IP: 37.229.91.---
Я в шоці!! Скоро всіх активістів перебють, не буде і кому мітингувати. А вони все пікет, пікет, відставка. Та їм реально пофіг на ваш мітинг, мирно вже нічого не добєшся. Всіх на палю!!! Без жертв не обійтись, але це єдиний вихід: (((
tuskarora _ 25.12.2013 12:07
IP: 37.115.226.---
Radist2010:
та чхав на нас Захід – якщо йому НЕ ВИГІДНО втручатися. вони своїх у себе і б"ють, і вбивають, і геям на поталу віддають.
а логіка БЕЗПРЄДЄЛУ – мочить слід тих, хто може сісти на місце влади, претендентів, а не журналістів.
Ще раз. Хотіли б убити – зараз би в новинах було б одне: пропала Таня Чорновіл, не доїхала до дому. і ВСЕ!
ну і як мінімум відеореєстратор би ніхто не знайшов у спаленій машині.
мета – викликати гвалт. кому це вигідно? ну аж ніяк не Янику особисто. А його зливати можуть і "соратники"-олігархи, і Раша, і оппі... У всіх є свої резони. А влада ж країну слабо контролює, посони в ментурі не здатні злочинцям ради дати – як ото в Одесі було... Навіть захоче Захар розкрити злочин – просто не зможуть! бо тупі. системна криза, мля, доцарювалися посони...
Юрій Горліс-Горський _ 25.12.2013 11:51
IP: 92.242.116.---
Що готують для України. Обов'язковий репост, може дойде до лідерів опозиції. Можна дивитись з 8 хвилини:
youtube.com/watch?v=0YcoMzL4Nis

Про Україну? Як Америка і Європа зливали Беларусь у Московську імперію
youtube.com/watch?v=kBidN2ffq0Iї
Иван Майстренко _ 25.12.2013 11:47
IP: 195.5.20.---
tuskarora:
так, згоден, гнів не помічник, тож чекаемо розумного плану дій
Radist2010 _ 25.12.2013 11:46
IP: 74.125.16.---
tuskarora:
Radist2010:
Ну от, можна будувати стратегію протесту й далі в розрахунку на Західнампоможе, чим оппі й займалися.

Заходу ж не вперше здавати агресорам цілі країни, як то було з Австрією чи Чехословаччиною не так уже й давно... бо як Серію роздерібанили. Ну, і є шанс задарма прирости Галичиною. А цілої, потенційно сильної і багатої 45-50 млнної України вже НЕ БУДЕ.
в порівнянні з долею держави доля якогось Яника,
бо геополітично, ще раз пишу, нам би день простояти та ніч протриматися – років через 5 ситуація вже буде зовсім іншою.
Якщо нас массово не вбивають лише тому що на Заході це не сподобається, це свідчить що українці не самодостатні, як і в принципі наша демократія, от у цьому і проблема. Живемо поки живе Захід та Америка, хоча Лукашенко цевже зараз не хвилює. А в цілому думаю ми вже дозріваємо до цивілізованного розлучення із донбасом. Я за нормальну вільну країну, а зараз ми маємо цивілізаційну прірву, яку не подолаєш.
tuskarora _ 25.12.2013 11:43
IP: 37.115.226.---
Гоцка:
ви не думаєте (
Є різниця – коли побили-порізали-стріляли-палили машину, але жертва таки жива і про екшн в мить стає відомо всьому світові – і коли людина десь пропала, і фіг зна, де і як, і ніхто нічого не бачив?
правильний екшн проти Чорновіл був би, якщо б вона просто недоїхала до дому, авто знайшли на весні в річці. а її саму – як неопізнаний труп в лісах Білорусі ще років через три.
І це було б страшніше, ніж відео в тирнеті зі спаленням живцем наприклад. Бо невідомість – страшніше за відому, хай і жахливу смерть. Чи ви сумніваєтеся, що бандити на цих речах не розуміються?
Тому мета цих акцій проти активістів – не налякати, а викликати цунамі гніву, а гнів – поганий порадник...
Гоцка _ 25.12.2013 11:24
IP: 46.149.90.---
Невже не зрозуміло, що все це організовується цими ж захарченками.
Банда задіяла ескадрони смерти.
tuskarora _ 25.12.2013 11:20
IP: 37.115.226.---
Radist2010:
пісні і танці))) в них є свій сенс – адже ж Захід попередив про санкції. якщо ЩЕ РАЗ буде застосована сила? Ну от, можна будувати стратегію протесту й далі в розрахунку на Західнампоможе, чим оппі й займалися.
водночас Раша зацікавлена в киргизингу і силовому усуненню Яника – тоді можна проковтнути як не всю, то половину України.
Заходу ж не вперше здавати агресорам цілі країни, як то було з Австрією чи Чехословаччиною не так уже й давно... бо як Серію роздерібанили. Ну, і є шанс задарма прирости Галичиною. А цілої, потенційно сильної і багатої 45-50 млнної України вже НЕ БУДЕ.
в порівнянні з долею держави доля якогось Яника, Чорновіл чи моя особиста – дрібниці. Україна понад усе – оце треба пам"ятати в будь-якій ситуації.
бо геополітично, ще раз пишу, нам би день простояти та ніч протриматися – років через 5 ситуація вже буде зовсім іншою.
Radist2010 _ 25.12.2013 11:08
IP: 74.125.18.---
agosto:
Radist2010:
Mykhaylo Vovkanych:
Дуже шкода але Київ не Врадіївка.Позор киянам без мера без влади без честі!!!
На Майдані вас назвуть провокатором та віддадуть міліції, яка зробить з Вами те ж саме що і з Чорновіл. От такі у нас революціонери.
Думаю, Вы точно знаете, чего делать. Возглавьте!
А Ви підете за мною? Навряд чи... Я ж не забороняю Вам битися головою об стінку, прото говорю у цьому нема сенсу. Відверто кажучи, я думаю, можна ще почекати, поки влада не переб'є всіх активних любителів помітингувати, думаю це недовго, тоді можна щось робити, щоб тим хто піде скидати Януковича, із піною у рта не плювали у спину прихильники Ганді. Зараз жеж революцію зливають зливають під пісні та танці...
Ольга Ярмола _ 25.12.2013 10:47
IP: 193.104.178.---
Ігор, ще забули Володимира Моралова з "Дорожнього контролю" в якого стріляли 22 грудня!
Ольга Ярмола _ 25.12.2013 10:47
IP: 193.104.178.---
Ігор, ще забули Володимира Моралова з "Дорожнього контролю" в якого стріляли 22 грудня!
Olga Yarmola _ 25.12.2013 10:46
IP: 193.104.178.---
Ігор, ще забули Володимира Моралова з "Дорожнього контролю" в якого стріляли 22 грудня!
tuskarora _ 25.12.2013 10:40
IP: 37.115.226.---
що саме сталося з Чорновіл – не відомо. Бо замовниками можуть бути і оппі, і Раша, і придурки з каманди Яника. У всіх є свої причини.
але Захарченко як відповідальний за правопорядок явно показує, що не контролює ситуацію. Тому – так, відставка. і Яник або це робить (і ще деякі речі) – і зберігає своє життя і цілісність країни, або його доведеться прибирати навіть ціною розколу країни, чого явно добивається Раша.
Зауважте, поки Яник президент – не буде жодного ПІСУАРУ. Зкиньте його з трону – і все, понеслося, і Раша радо введе війська.
Тому треба обережно, бо Україна – понад усе. звісно, хоцця всього і зразу, але розвалимо країну – все, назавжди. а збережемо – років через 5-10 ЄС і Раша самі посипляться і тоді вже нам так сусіди заважати не будуть)))
Славік Мельник _ 25.12.2013 10:14
IP: 74.125.181.---
Dmitry Dmitriev:
Тільки мирний протест, у нас мирна акція, мирна акція, давайте заспіваємо гімн України. Тьфу млять, ну коли вже хоч когось стратять
давайте співати Гімн України із мужнім виразом обличчя, сповненим гніву; засіваймо так голосно, щоб боялися! погоджуюся, Дмитре, щурам наші пісеньки, як колискова на ніч
Славік Мельник _ 25.12.2013 10:12
IP: 74.125.17.---
Тарас Шпек:
погоджуюся цілком
Таня Мациевская _ 25.12.2013 10:10
IP: 74.125.181.---
Так тяжело смотреть,что происходит...самые активные и лучшие люди!!
Alex Petrenko _ 25.12.2013 10:08
IP: 212.115.238.---
Снять с себя подозрения власть может легко. Надо просто расследовать происшествия. Вот только есть проблема. Они не только не хотят, они НЕ УМЕЮТ этого делать. По отзывам людей, уволившихся из милиции, там уже собралось ТАКОЕ (и в плане морали, и в плане профессиональных качеств), что нормальный человек работать не может. Так что в любом случае Захарченка убрать пора. Даже если он не причастен, он сделал все, чтоб некому было искать преступников.
Тарас Шпек _ 25.12.2013 10:06
IP: 74.125.17.---
Мене вже нудить від тих закликів. Невже не зрозуміло, ніякими "мирними протестами" результату жожного не буде. Вони сміються з дурачків, які з прапорами під вікнами щось кричать, це для них розвага. Єдине, що вони можуть зрозуміти – це народний бунт! Жорстокий і безпощадний! Все інше – пуста трата сил і часу.
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter