Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

На смерть Майдану-2

10 серпня 2014, 00:00

Я набагато більше побоююсь влади, котра тітушками, "комунальниками в бронежилетах" і Беркутом 2.0 зачистила Майдан, аніж усіх феесбешників та безхатченків, котрих теоретично можна було б уявити у наметах на головні площі.

Система, котра прибрала таких небезпечних бомжів з Майдану, показала, що вона лишилася тупою, жорсткою і здатною діяти силою у незаконний спосіб. Переговори, опора на суспільство, довіра – це не її шлях.

Частково ми мали у центрі клоаку, але спосіб, яким влада позбавилася від цієї клоаки – це свідчення, що гниль все ще панує над країною, гниль набагато гірша, ніж будь-що, що ворушиться у наметах.

Гниль, яку нам ще (знову) треба буде видалити.

Порадували лише окремі підрозділи МВС, що повелися достойно.

Безумовно, винуваті ми всі, майданів ці, що допустили це. І те, що Майдан місцями перетворився у антимайдан, і що влада сили не перетворилася на владу правди. Ми виявилися неготовими до цієї несподіваної революції – ми лише трималися з усіх сил, і вистояли, не заплямувавши себе убивством і терором.

Я раніше пропонував шлях – знайти конструктивну частину майданівців, авторитетних екс-лідерів Майдану та адекватну частину тих, хто працює там зараз, і, спираючись на неї, витіснити маргінальний елемент. Виявилося, що адекватних переговірників у сьогоднішній владі ще менше, ніж на вчорашньому Майдані.

Я пропонував витіснити бомжатню, чітко усвідомлюючи, що ми будемо робити з Майданом далі. Але над майбутнім ніхто й не думав працювати, вирішили повернутися в минуле.

Що буде далі – тепер уже видно. Зросте і так величезна популяція незаконних генделиків, котрими заставлено Майдан, людей витіснять з центральної площі міста в угоду автомобілям. За Майдан з генделиками і майбахами на тротуарах – ось за що воював новітній "Беркут" з бомжами та хуліганами.

У цій війні постраждали мобілізаційні намети добровольчих частин, що зараз воюють у АТО – сумніваюся, що їм надана можливість для роботи деінде.

Я не раджу киянам радіти, що Майдан очищено. Нашою нездатністю самостійно розчистити Майдан скористалися ті, кого треба було зачистити у першу чергу.

Владу в країні не очищено, тому скоро, дуже скоро ця влада прийде за вами – у образі ментів, що кришують ларьки, тітушок, що (тепер уже з автоматами) захищають незаконні забудови і захоплюють медичні заклади, у вигляді повного спектру інших бісів і демонів, котрі так нам приїлися за попередні роки. Пекло повертається, зараз воно робить розминку на Майдані, завтра звично візьметься за вас.

Одна надія – що вітер змін все ще дме у вітрила, і наша історія прискорюється.

ФБ автора https://www.facebook.com/igor.lutsenko

powered by lun.ua
Коментарі — 526
inner _ 14.08.2014 17:24
IP: 93.72.164.---
В очередной раз не понимаю Луценко. Когда мой товарищ из Тернополя привез в январе 30 человек сотрудников – это был Майдан. Когда 30 алкашей бродят Крещатиком – это что? Кого представляют эти люди? Какую идею? На мандане остались профи-бездельники, алкаши, шлюхи. Мне, как жителю Крещатика, это абсолютно очевидно. Почему же автор не собрал адекватных сотников, не расчистил все сам. И я бы подключился. Среди моих знакомых вообще нету ни одного, кто был бы против очистить Майдан. А ведь мы поддерживали его, как могли, когда было нужно и важно. Майдан – это не место, а состояние общества. Он сделал свое дело. Что же предлагает автор- жить на помойке, которую устроили маргиналы и бомжи, прикрываясь революцией? Я лично не готов.
Vladu Narodu _ 13.08.2014 23:00
IP: 185.43.251.---
Писак дохрена. Реально деятельных и мыслящих патриотв нет.
Sergey Marchenko _ 12.08.2014 12:40
IP: 46.211.143.---
Разгон Майдана силовиками – это позорище! Но выхода у "новой власти" не было: люди ка и прежде требовали перемен; а с бедностью, коррупцией, чиновниками и олигархами бороться никто не собирается. Пришлось разогнать... Чтоб не мешали "жить по-старому"!
Sergey Marchenko _ 12.08.2014 10:29
IP: 46.211.143.---
Майдан стал реально мешать "новой" власти жить по-старому. Вот его и разогнали с помощью переодетого Беркута.
Разговоры о бомжах и рекете – это риторика еще орлов Януковича. С их стволами и брониками можно было легко разобраться и ничего такого в итоге найдено не было.
Там находились патриоты которые делали свою работу, многих я знаю лично.
На счет "первых дней" или его под вариант "я с первого дня тут". Это стандартный триндежь, если послушать, то с первого дня там стояло миллионов 40-к. А на самом деле – несколько десятков человек.
Yuriy Ivlyev _ 12.08.2014 09:16
IP: 176.36.98.---
Устроили реально бомжестан.
Со стволами, брониками и отжимом чужого имущества и с выбиванием долгов. Лично, заметьте лично знаю людей кто их нанимал для этих целей.
Я стоял на Майдане с первых дней, но то что сейчас было – это убожество. Притон, воров и бандюков, что разговаривают исключительно на русском. А Игорь, если крышует эту шваль или феерических долбоёб или хочет очередной раз нажится на проблемах города, попиарится в тему и нет.
Sergey Marchenko _ 12.08.2014 08:09
IP: 46.211.130.---
Натали, как не называй, эти "киевляне" – переодетый Беркут. Даже Янукович не додумался так разгонять!
Кому подчиняется милиция смотрим в Закон "О милиции": министр МВД (Аваков), премьер, президент. Кто на вершине пирамиды? Порошенко. Тут уже не отвертишься! Политическое решение о разгоне Майдана принял Петр Порошенко.
Natalya Nataly _ 11.08.2014 22:42
IP: 37.115.186.---
Sergey Marchenko:
Natalya Nataly:
А нічого, Луценку, що ти в унісон з кремлівською пропагандою голосиш про "зачистку Майдану"?

До речі, а сам чому спав вдома, а не в палатках на Майдані?

при всій повазі...але називати киян тітушками – це трохи дивно
===
Натали, при всем уважении к вам, немножко не курсе событий: Игорь Луценко был всегда в самом аду событий, его пытали и целенаправленно хотели убить. Он не то что ночевал, я за ним не следил, он ночами вел Майдан со сцены. Вы конечно женщина и я не хочу спорить с женщиной. Но в этот раз вам лучше помолчать. Поверьте, я очень мягко выразился!
Вы написали в прошлом времени, а я об настоящем
Myroslava Klenova _ 11.08.2014 22:32
IP: 74.125.178.---
"Одна надія – що вітер змін все ще дме у вітрила, і наша історія прискорюється." – цитата. НЕ ВСЕ ВТРАЧЕНО,АЛЕ МАЙДАН І НЕБЕСНА СОТНЯ НАВІКИ З НАРОДОМ!!! Є СИЛА НЕБЕСНА-ВОГА НЕПОБІДИМА. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Vol _ 11.08.2014 21:44
IP: 93.72.20.---
Порошенко, руками Кличко, зачистил Евромайдан... Сделал то, что не смог сделать Янукович...
Евромайдан, как явление мирового масштаба, имеет свои форму и содержание. Устранив форму, Порошенко надеется устранить и содержание – устранить дух Евромайдана. Если бы у него не было такой надежды, он бы на весь мир заявил о том, что Евромайдан – на все времена, его новая форма – новое материальное воплощение приобретет, например, вид Института выражающего интересы народа, активно оппонирующего власти. Что для него будет выделено одно из зданий, примыкающее к Евромайдану. О том, что там всегда найдут поддержку и помощь активисты Евромайдана и их помощники. О том, что туда смогут приходить все, кто имеет идеи и мысли по улучшению жизни народа. О том, что институт Евромайдана будет иметь техническую возможность в любое время собрать всенародное Вече, ... Ничего подобного Порошенко не заявил...
Юрий Вологжанинов.
Sergey Marchenko _ 11.08.2014 20:21
IP: 46.211.182.---
Сергей Марченко это еще не вся страна. Но Сергей Марченко это тоже страна! Я стоял на майдане первую неделю с шести утра до двадцати, когда все кричали что майдан не выстоит. А я спрашивал, как же он не выстоит если я стою? Так что моральное право тут вякать я имею полное.
На Майдане стояло еще полно людей, которых я помню с первых дней революции, которые были там в самые тяжелые дни, например, 73-летний козак Тарас. И никто не имеет право вякать в его адрес!
А за Порошенко, да, много народу: корупционеры, он их последняя надежда, взяточники, чиновники, олигархи и всякое отребье в том числе... И я был за него до недавнего времени, но вижу та дела не будет.
Galina Andreeva _ 11.08.2014 19:24
IP: 93.72.31.---
Sergey Marchenko:[/B
Час припинити ці відверто антиураїнські провокативні заяви людини, що тільки вміє критикувати, але сама не здатна зробити нічого конструктивного.
Galina Andreeva _ 11.08.2014 19:21
IP: 93.72.31.---
Sergey Marchenko:
А країна це не тільки Сергій Марченко. Є багато громадян, що підтимують президента. Тому взагалі обговорення питання, чого хоче одна людина не правомірне, більш того, сьогодні дуже не на часі.
Galina Andreeva _ 11.08.2014 19:18
IP: 93.72.31.---
Sergey Marchenko:
Це вже був не Майдан, це купа людей, що дискредитували Майдан, українську демократію, а крім того, створили центр політичної та кримінальної нестабільності в столиці. Якщо ми хотіли, щоби Майдан продовжував своє існування, треба було дуже ретельно слідкувати за тим, хто стоїть на Майдані.
Viktor Bely _ 11.08.2014 19:01
IP: 178.219.92.---
Sergey Marchenko:
Вы неправы. Девиз Порошенко Жыви по новому,воруй по старому,на это она и новая власть.
Sergey Marchenko _ 11.08.2014 17:47
IP: 46.211.182.---
Майдан разогнала МИЛИЦИЯ переодетая в коммунальщиков и гражданских. Как говориться, комментарии излишни...
Sergey Marchenko _ 11.08.2014 16:41
IP: 46.211.182.---
А чего это я должен отстать от Порошенко? Если он хочет чтобы я от него отстал – пусть идет на пенсию! Этот му дак пришел к власти и нефига не делает. Этот му дак разогнал Майдан который привел к его на пост президента, то как это называется. Пусть он проводит реформы, как обещал "жить по-новому", тогда мое отношение к нему измениться! А сейчас он для меня – му дак и пи з ду н!
Яна Якимцова _ 11.08.2014 14:06
IP: 134.249.251.---
у мене таке враження, що деякі тут скоро вже будуть звинувачувати Порошенко у власних невдачах, деякі просто випльоскують свої негативні емоції.
Яна Якимцова _ 11.08.2014 14:04
IP: 134.249.251.---
SARA21:
Відчепіться від Порошенка,дайте йому попрацювати.А кого викохав Майдан на президента???Та Майдан виник проти сваволі влади,проти побиття дітей,а не за нового президента.Старий президент втік,в штани наробивши,а альтернативи Порошенку Майдан не мав.Юля своє уже відбула,нічого не зробивши розумного.Тому дайте владі попрацювати а тоді судіть.
У мене таке
SARA21 _ 11.08.2014 13:23
IP: 91.226.4.---
Відчепіться від Порошенка,дайте йому попрацювати.А кого викохав Майдан на президента???Та Майдан виник проти сваволі влади,проти побиття дітей,а не за нового президента.Старий президент втік,в штани наробивши,а альтернативи Порошенку Майдан не мав.Юля своє уже відбула,нічого не зробивши розумного.Тому дайте владі попрацювати а тоді судіть.
SARA21 _ 11.08.2014 13:22
IP: 91.226.4.---
Відчепіться від Порошенка,дайте йому попрацювати.А кого викохав Майдан на президента???Та Майдан виник проти сваволі влади,проти побиття дітей,а не за нового президента.Старий президент втік,в штани наробивши,а альтернативи Порошенку Майдан не мав.Юля козуля своє уже відбула,нічого не зробивши розумного.Тому дайте владі попрацювати а тоді судіть.
Яна Якимцова _ 11.08.2014 12:56
IP: 134.249.242.---
Sergey Marchenko:
Поэтому вы призываете януковича вернуться? (ваши вчерашние меседжи)
Sergey Marchenko _ 11.08.2014 12:48
IP: 46.211.140.---
Еще раз проговорим вслух что произошло. Бывший беркут, под видом киевлян, по указанию Порошенко, разогнал Майдан. Естественно самих киевлян никто не спрашивал, народ Украины тоже. Защищать майдан было некому так как большинство майдановцев сейчас на востоке. Сделано это было для того, чтобы не проводить реформы, невыгодные бюрократии и олигархам, дальше жить в кредит, дальше зажимать население. Несогласных разогнали, кто не понял – застрелят.
Таня Киянка _ 11.08.2014 12:37
IP: 93.72.230.---
А щодо мінтівського кришування, то все в наших руках. Якщо влада буде косячити, то новий Майдан збереться за 48 годин (згадайте 30 листопада). А меморіал Майдану-2 повинен бути!!!
В тому ж і сенс,що оце "якщо" вже настало, воно не припинялось,просто перетекло від одних до інших. А на рахунок "збереться за 48 годин"- не забувайте,що не тільки кияни були рушійною силою Майдану і люди,наприклад,з.Західної України внаслідок зневіри.розчарування (в тих же самих киянах),навіть і моральної травми-можуть вчинити по-іншому і боротися за свободу на теритрії своїх регіонів- це не мої домисли,це майже цитата з перших вуст.Теж стосується і бійців,які будуть вертатися з війни і їхній погляд на ситуацію може відрізнятися від Вашого. Не все так просто,щоб взяли і зібрались за 48 годин. Не забувайте,що нова влада може цього не допустити.
Яна Якимцова _ 11.08.2014 12:12
IP: 134.249.240.---
Ахметка знає як лизати дупу і натякає на свій досвід. Щодо роботи – ти не з тих, хто працює і платить податки, таке собі безкорисне і недолуге. якщо не буде УП ти повісишся з остаточної бездіяльності і нудьги.
ганна ахметова _ 11.08.2014 12:02
IP: 93.75.34.---
Sergey Marchenko:
Ну что господа, демократия закончилась! Разгул бюрократии и олигархов при Януковиче станет детским лепетом по сравнению с режимом Порошенко.
Порох розумніше й хитріше за двоголововго віктора, тому все буде набагато складніше і більш жорстоко!...
Корупція1243 Україна та Європа1015 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter