Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

Громадський законопроект про реформу міліції загадково "зняли" з реєстрації

18 травня 2015, 09:17

Наш законопроект про реформу міліції свавільно, грубо порушуючи закон, зняли з реєстрації. Законопроект 1692-1 "Про поліцію і поліцейську діяльність" було розроблено провідними експертами країни та подано від депутатів фракцій БПП, Самопомочі та Батьківщини 27.01.2015. Це найбільш системний та прогресивний законопроект щодо перетворення міліції з карального апарату на інструмент захисту прав громадян.

І от зараз виявляється, що 13 травня наш закон... відкликано.

Я точно знаю, що я НЕ відкликав свій підпис під законом. Я точно знаю, що мій колега Віталій Купрій також НЕ відкликав свій підпис.

Як же таке можливо, що закон відкликали?

За регламентом, НІЯК не можливо:

"Стаття 90. Оформлення законопроектів, проектів інших актів

...

3. Якщо законопроект, проект іншого акта ініційовано кількома народними депутатами, ініціатором його внесення вважається народний депутат, прізвище (підпис) якого на ньому зазначено першим. У разі якщо зазначений народний депутат відкликає свій підпис, ініціатором вважається той, чиє прізвище є наступним."

Тобто якщо припустити, що усі інші співавтори відкликали свої підписи, то законопроект має лишитися зареєстрованим, і авторами його залишимося ми з Купрієм.

З нами вирішили боротися поза правилами. У відкритому двобою у противників нашої міліцейської реформи шансів немає, і вони це зрозуміли. Пішли шахрайським шляхом.

Для чого це шахрайство було здійснено?

Щоб мати змогу на "законних" підставах зареєструвати урядовий законопроект "Про Національну поліцію", котрий чудом з'явився на сайті того ж таки 13 травня.

Справа в тому, що час на реєстрацію альтернативних законопроектів пройшов. Уряд страшенно затягнув з реформою міліції. Зараз урядовці подали законопроект, який є радше імітацією необхідної реформи, а по суті нічого не міняє.

Відчуваючи безкарність, імітатори вирішили йти шляхом найгрубішого порушення регламенту, яке тільки можна уявити.

Але справа навіть не тільки у реформі міліції (хоча це завдання номер 1 за підсумками розстрілу Небесної сотні та усіх інших жахів, чим займалася і продовжує займатися міліція).

Справа в тому, що після 13.05.2015 можна вважати, що у нас парламенту немає. Адже у нашому парламенті, виявляється, будь-який неугодний комусь законопроект можна буде зняти з реєстрації, не радячись з авторами.

Це все, що вам потрібно знати про чесність тих, хто організовує роботу парламенту. Це все, що вам потрібно знати про урядову "реформу" міліції.

PS Звернуся до голови парламенту Гройсмана і до генпрокурора Шокіна. За таке треба дуже жорстко карати. Пишу великим літерами: ЯКЩО КОМУСЬ У ВИСОКИХ КАБІНЕТАХ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ МОЄ ПРІЗВИЩЕ ПІД ЗАКОНОПРОЕКТОМ – НЕХАЙ МЕНЕ ЗАМІНИТЬ ХТОСЬ ІНШИЙ, АЛЕ РЕФОРМА МІЛІЦІЇ МАЄ БУТИ ЗДІЙСНЕНА, А НЕ ІМІТОВАНА.І парламент має бути парламентом, а не нудним цирком.

PPS Старожили Ради знущаються. Кажуть, такого раніше не бувало, це вперше в українській історії:)

powered by lun.ua
Коментарі — 32
Andrew Sha _ 19.05.2015 03:07
IP: 74.125.73.---
Патріот України!

Відловлюй і жени геть небачену наругу над фатерляндом – бандероплигунів, грантоїдів і олігархів!

Пугу!
Алексей Св _ 18.05.2015 18:21
IP: 109.205.254.---
"Кажуть, такого раніше не бувало, це вперше в українській історії"
- ну, раньше ж была "злочинна влада". А ныне – нет...:)
Alina Svetlichnaya _ 18.05.2015 17:18
IP: 78.111.186.---
в нашій країні це цілком нормально, влада робить лише так як їм вигідно і чхати їм на будь-які громадські ініціативи
kren _ 18.05.2015 16:58
IP: 188.0.104.---
Многоуважаемый Игорь Луценко, Герой ЕВРОМАЙДАНА!
На основании Вами изложенного в данной публикации, обратитесь к комитету ВР, членом которого Вы являетесь, к иным депутатам ВР с предложением инициировать смену председателя ВР. Это стало бы началом реальной борьбы с деолигархизацией в Украине.
Инициируйте меры, способствующие импичменту президента.
Пора переходить от завершения десталинизации к началу деолигархизации. Пора возрождать лозунги ЕВРОМАЙДАНА!
Юрий Вологжанинов
...багатошановний Ігор Луценко,коли Вам і вашим однодумцям і справді не байдужа доля України,
варто прислухатися до звернення-Юрий Вологжанинов.Переконаний,що цей заклик підримають мільйони українців.
-Vesna- _ 18.05.2015 16:43
IP: 93.74.254.---
Справа в тому, що після 13.05.2015 можна вважати, що у нас парламенту немає. Адже у нашому парламенті, виявляється, будь-який неугодний комусь законопроект можна буде зняти з реєстрації, не радячись з авторами (c).

Піпець. Оце вам і карманний Гройсман. А фамілія не відповідає носію. Фігляр якийсь.
Ситуація накаляється.
Юрий Вологжанинов _ 18.05.2015 16:30
IP: 93.72.20.---
Юрий Вологжанинов:
Олигархат не может существовать без лжи.
Что общего с Евромайданом осталось у Порошенко, расставляющего всюду своих гройсманов, чтобы всюду творить то, что творит Гройсман в ВР? Сегодняшний босс украинской олигархии Порошенко ведёт дело к личной диктатуре. Что он вынужден будет творить дальше, из истории известно. Пора его, в его же интересах, останавливать.
Пора переходить от завершения десталинизации к началу деолигархизации.

Юрий Вологжанинов
Многоуважаемый Игорь Луценко, Герой ЕВРОМАЙДАНА!
На основании Вами изложенного в данной публикации, обратитесь к комитету ВР, членом которого Вы являетесь, к иным депутатам ВР с предложением инициировать смену председателя ВР. Это стало бы началом реальной борьбы с деолигархизацией в Украине.
Инициируйте меры, способствующие импичменту президента.

Пора переходить от завершения десталинизации к началу деолигархизации. Пора возрождать лозунги ЕВРОМАЙДАНА!

Юрий Вологжанинов.
Анна Черкасова _ 18.05.2015 16:04
IP: 141.0.12.---
Коли вже ці "народні" депутати зрозуміють, що єдиною сьогодні дискусією має бути питання- Яким засобом і як найшвидше прибрати Потроха?
kren _ 18.05.2015 13:49
IP: 188.0.104.---
anno_domini:
kren:
Але все ж Свобода повинна отямитися і знову стати з тими партіями на захист всього українського народу. І не час зараз робити розбори хто більше винен в тому, що залишилися ті ж самі при владі. У Свободі багато ще правильної енергії – захист не тільки політично, але і економічно.
...було б чудово.Одначе навряд чи можливо,імхо,з причин вище означених.
anno_domini _ 18.05.2015 12:55
IP: 188.239.8.---
kren:
Але все ж Свобода повинна отямитися і знову стати з тими партіями на захист всього українського народу. І не час зараз робити розбори хто більше винен в тому, що залишилися ті ж самі при владі. У Свободі багато ще правильної енергії – захист не тільки політично, але і економічно.
Ігор Сидоренко _ 18.05.2015 12:50
IP: 109.86.172.---
Боюся, у нашого теперішнього вищого керівництва залишилися кістяки у шафах, і тому вони ладні навіть на таке порушення, аби тільки їх звідти не вийняли.
anno_domini _ 18.05.2015 12:49
IP: 188.239.8.---
ingul:
Юлю не бояться говорите. Але Юля повинна стати на сторону народу. Тільки що повідомили, що твориться в газконторі Київщини, Людям приписали оплату за не використаний газ. Кинулися люди до контори, а вони їм у відповідь – то Ахметов все викупив, ми не вирішуємо, що він нарахував, то і буде. Така сама відповідають у міністерстві – він часник, він і робить розрахунки. То може вже Ахметова попросити з країни, як з Фірташем зробили? Чекаєте народного Майдану? До речі, Ігоре Луценко, Ви учасник Майдану? Пам*ятаєте лозунги народного Майдану? Банду геть!
kren _ 18.05.2015 12:45
IP: 188.0.104.---
anno_domini:...але подивіться, що зробили зі Свободою...
...зі-Свободою-зробили те,що вона дозволила з собою зробити.-Свобода-була не аматорським
гуртком,за статусом у всякому разі,все таки-парламентська партія,з керівництвом,якою-не якою
структурою і до всього ще й з адмінресурсом...коли так легко вона-вилетіла-на виборах,значить...
зміст утворення був не адекватним його формі.Думаю,що таким чином,доволі точно означається якісний стан керівництва, (і не тільки -Свободи-).А в своїх міркуваннях,я тільки показав,як мав би
діяти і Луценко,і депутати,і політичні рухи,і партії,котрим не байдужа доля України.Сьогодні-вони
мають можливість спілкування з народом -булоб бажання. Загибель,каліцтва,поразки у війні-не
тільки на загарбниках,але й на керів ництві,у тому ч-лі І -Свободою-.Героям Слава. Ганьба зрадникам.В їх можливостях зроби все,щоб народ знав і тих і інших.
Miki2 _ 18.05.2015 12:41
IP: 93.72.11.---
ingul:
Наверное самым тупым теперь ясно почему так быстро оседлали добровольческое движение, а заслуги волонтёров скоро перепишут на Полторака, Муженко, Яценюка и...Гройсмана...
Ви, призабувши, зобідєлі до глубини душі главного майданівця – Ендрю Парубія. Нихарашо.
ingul _ 18.05.2015 12:16
IP: 74.125.18.---
Наверное самым тупым теперь ясно почему так быстро оседлали добровольческое движение, а заслуги волонтёров скоро перепишут на Полторака, Муженко, Яценюка и...Гройсмана. Всё. те кого они боялись предупредительно обезврежены, поставлены под контроль "надёжных" командиров, а гражданского движения они не боятся. Потому, что его нет. То есть их уверенность в том, что Майдан их рук дело, а граждане это просто массовка и кровь. Ну и разочарую поклонников Юли. Её фракцию не боятся. Она у них для создания видимости конкуренции. Это игра. На идиотов!
anno_domini _ 18.05.2015 12:06
IP: 188.239.8.---
kren:
Правильно Ви міркуєте, але подивіться, що зробили зі Свободою. Хлопці зі Свободи говорять і мають на те право так говорити: коли ми йшли в авангарді на барикади, піднімали народ на боротьбу з бандою, в Києві виводили людей на Майдан, по регіонам поклали не мало життів молодих патріотів в боротьбі проти банд, то їх викинули першими. Викинули Громадянську платформу Гриценка. А тепер достойних в Раді зосталося як крапля в морі, вони відійшли від боротьбі, сказали: ми були биті до крові, тепер ви поборіться, а ми подивимося. І в Раді тих, хто дійсно хоче зробити життя в країні краще – мало. Тим паче в кабміні та адміністрації. Там люди, у яких інші інтереси та потреби. Але до народу потрібно робити заяви, комунікація з народом без фальші потрібна. Фальш не пройде, тому тільки в потоці народного життя спілкування та підтримка народного руху, дасть позитивні зрушення.
anno_domini _ 18.05.2015 11:46
IP: 74.125.18.---
Вже піднімають питання по Конституційній реформі – перерозподіл областей та районів. А про корупцію говорять, що вона була і зостанеться. І це говорить представник Конституційної реформи на телеканалі Рада... Ну і як Божий день – всі негаразди в боротьбі з корупцією – вина Юля Тимошенко. Яка, нібито, хоче стати на місце Яценюка. Коли прослухаєш таких представників влади, то вже не знаєш, що робиться у державі. А народ, як був без права на вибір, на достойну роботу, на достаток в грошах, щоб можна було і пролікуватися, і одягнутися, а не ходити в "залатках і заштопках", так і залишається. І головне – перспективи на горизонті не видно. Президент омиває руки, якими тільки працює з міжнародними політиками, з якими, мабуть, приємно спілкуватися – посиділи, поговорили та й розійшлися. А щоб, закатав рукава сорочки, та взятися за реорганізацію всіх негараздів держави – не хоче і не буде. Зате, знову підуть на вибори з гаслами "Юля вина", тому у нас нічого не виходить.
Виктор Сим _ 18.05.2015 11:33
IP: 46.160.99.---
Тоже мне, загадка. Только для лохов, которые ИМ доверяют.
CreativeLady _ 18.05.2015 11:22
IP: 95.133.85.---
Як не згадати відомий вислів, що без брому такі речі читати неможливо. Загинуло і покалічено скільки людей, прекрасних молодих людей, освічених, достойних; країна переживає кризу. Які ще потрясіння треба пережити, щоб ці "гройсмани", які дорвалися до влади на чужій крові, проявляли елементарну порядність на своїх посадах. Їх не зупиняє навіть осудження міжнародної спільноти.
Визріває тверде переконання, що добровільно ці люди не стануть порядними, не будуть чесно виконувати свій професійний обовязок, самі не підуть з посад. Все, що їх цікавить, – це розставити своїх людей, які робитимуть те, що скажуть, і не сунутимуть свій ніс, куди не треба – в розпил бабла.
Треби гнати. Знекровлена країна мусить боротися на два фронти – з внутрішніми глитаями при найвищих посадах і з зовнішнім агресором.
kren _ 18.05.2015 11:20
IP: 188.0.104.---
Ігор Луценко...PPS Старожили Ради знущаються. Кажуть, такого раніше не бувало, це вперше в
українській історії:)...
PPS...блоги.ФБ...це добре,блокування трибуни теж захід,але Ваше звертання маає звучати на тб і
радіо в кожному випуску новин,не погано будо б,щоб ще й на стаціях метро,залізничних і автобусних вокзалах...і безумовно,особливо у всіх великих містах,у Києві безумовно...в магазинах...варто би і на підприємствах...тоді,наступного разу,реб*ята-б... 10 разів подумали,як воно має робитися...
Юрий Вологжанинов _ 18.05.2015 10:56
IP: 93.72.20.---
Олигархат не может существовать без лжи.
Что общего с Евромайданом осталось у Порошенко, расставляющего всюду своих гройсманов, чтобы всюду творить то, что творит Гройсман в ВР? Сегодняшний босс украинской олигархии Порошенко ведёт дело к личной диктатуре. Что он вынужден будет творить дальше, из истории известно. Пора его, в его же интересах, останавливать.
Пора переходить от завершения десталинизации к началу деолигархизации.

Юрий Вологжанинов
Igor Sidorov _ 18.05.2015 10:44
IP: 178.137.153.---
Это уже настоящее бл-дство. Рецепты простые.Иначе назвать. Блокируйте трибуну, парламент.Не получается. Далее роспуск парламента. Ну и новые до строчные выборы по открытым Созывайте народ. Сеню и Авакова надо срочно прибирать. Сеня вообще обнаглел работает в открытую на срыв реформ, занял прокремлевскую позицию, при тупой напускной антипу тинской тролинг риторики,
Alexey Ingul _ 18.05.2015 10:35
IP: 92.112.187.---
Виктор Белый:
anatoleksem:
50 % депутатов ВР это шулеры прспособецы действующей системы,политические шулеры, не буде называть фамилии,народ их знает.
За даними незалежного, недиржавного дослідження – шулерій значно більше, майже 85 відсоткіа...
Oleksandr Kelym _ 18.05.2015 10:32
IP: 91.219.223.---
НЕ СУМНІВАЮСЯ, ЩО САМЕ ГРОЙСМАН НАПРЯМУ ЗАМІШАНИЙ У ЦЬОМУ ВІДКЛИКАННІ!!!
Так що звертатися до нього з прензіями НА КОГОСЬ по крайній мірі недоречно...
Виктор Белый _ 18.05.2015 10:28
IP: 178.219.88.---
anatoleksem:
50 % депутатов ВР это шулеры прспособецы действующей системы,политические шулеры, не буде называть фамилии,народ их знает.
Виктор Белый _ 18.05.2015 10:24
IP: 178.219.88.---
О каких реформах можно говорить,спросите у Яценюка Порошенко хотят ли они реформ, такими руководителями мы далеко пойдём Государством должны руководить не партии,политики,а професионалы государственного права.
ONLINE
Донбас9 Свобода слова567 Корупція1316 Річниця Майдану79 Aтака Путіна1208
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter