Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Після Тичини Черновецький взявся за художників

05 червня 2009, 16:59

Київська міська державна адміністрація створює штучні перешкоди Національній спілці художників України в укладанні договору оренди земельної ділянки. Спілка художників вже зверталась до фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді з проханням про допомогу, побоюючись застосування щодо себе вже відпрацьованої київською владою схеми відбирання комунальної власності.

Прохання Національної спілки художників України щодо прискорення підписання договору оренди депутат фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді Сергій Мельник передав особисто в руки міському голові Л.Черновецькому під час пленарного засідання 28 травня 2009 р. в обмін на запевнення "особисто розібратись з проблемою", повідомляє прес-служба фракції БЮТ у Київраді.

"Мер пообіцяв, що особисто займеться цією проблемою, але Спілка художників до цього часу чекає, як кажуть, біля моря погоди. Це наштовхує на думку, що мер не здатен дотримати обіцянок з жодного питання", – заявив депутат фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді Сергій Мельник.

У листі-відповіді Головного управління земельних ресурсів на запит депутата БЮТ С.Мельника вказано, що на теперішній час нотаріально посвідчений договір оренди земельної ділянки Національною спілкою художників України на вул. Сошенка, 33 для проведення реєстрації до КМДА не надходив.

"Хочу нагадати чиновникам КМДА, що непідписання договорів оренди земельних ділянок згідно з прийнятими Київрадою рішеннями має наслідком ненадходження коштів до столичного бюджету. А це й є невиплачені надбавки медикам та вчителям", – сказав БЮТівець С.Мельник.

Депутат БЮТ додав, що проблеми Спілки художників "чудово" стають в один ланцюжок з примусовим виселенням видавництва "Дніпро" та літературно-меморіального музея-квартири П.Г.Тичини, які вже отримали ордери-повідомлення та виконавчі провадження, якими ці культурно-мистецькі об'єкти позбавляють приміщень.

Прес-служба

депутатської фракції

"Блок Юлії Тимошенко"

у Київській міській раді

powered by lun.ua
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter