Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

Акция #яНеБоюсьСказати не должна остаться флешмобом

07 липня 2016, 14:43

Позвонил не знакомой мне пока Насте Мельниченко, поблагодарил за большое дело, которое она начала. Мне кажется, это едва ли не важнее для европейского будущего Украины, чем все остальное. По крайней мере, ментально.

Мы должны перебороть страхи, фальшивый стыд, который делает нас рабами, и научиться бороться за свои права и достоинство каждый день. Не давать спуску всем, кто нас унижает или пытается запугать.

Думаю, что по следам #яНеБоюсьСказати нужно обязательно издать книгу. А в конце книги разместить все контакты (полиции, омбудсменов, общественных организаций), где жертва насилия сможет получить реальную помощь, здесь и сейчас. Надеюсь, что так и будет, а все, кто написали свои страшные истории в Фейсбуке, дадут на это согласие. И какое-нибудь хорошее издательство заинтересуется.

А ещё правильнее будет, если деньги на это даст правительство. Поскольку это дело государственной важности. Чтобы тираж был очень большим, чтобы вся страна прочитала. И чтобы ситуация с латентным сексуальным насилием в Украине изменилась бесповоротно.

P.S. Мужчинообразных, которые пишут, мол, женщины сами виноваты в изнасилованиях, не комментирую. У них язык, конечно, до пола, поскольку, как и скрытые насильники, они чувствуют безнаказанность. А, в принципе, за такое как за оправдание тяжких преступлений надо сажать. По бесчеловечности это ничем не уступает публичному оправданию массового насилия, Холокоста или Голодомора.

powered by lun.ua
Коментарі — 11
-Vesna- _ 07.07.2016 19:31
IP: 93.72.142.---
Мы должны перебороть страхи, фальшивый стыд, который делает нас рабами, и научиться бороться за свои права и достоинство каждый день. Не давать спуску всем, кто нас унижает или пытается запугать. (с)

Это должно быть на каждом видном месте огромными буквами...
wed _ 07.07.2016 18:59
IP: 104.155.73.---
Роль лівих партій найкраще видно по теперішній Європі... є ще якісь надії на ті ліві сили, що формуються зараз – в умовах виразної кризи лівих ідей, особливо якщо вони пробують вийти за рамки репрезентетивної демократії (від правих цього не варто очікувати).
Але загалом, як вже сказав – ситуативно стою на "правих" позиціях просто через те, що ліві себе дискредитували десятиліттями.
wed _ 07.07.2016 18:55
IP: 130.211.59.---
Ше додам, що не вважаю себе "правим" в політичному змісті,
але зараз переважно на їх стороні через те,
що сучасна лівиця себе повністю здискредитувала останні десятиліття – в 60-80 роки на Заході було досягнуто найвищий рівень і життя, і справедливого розподілу майна/можливостей.

І от на жаль, тоді в лівиці забракло звучних ідей, котрі можна було б використати як лозунги,
вонин продовжували використовувати старі шаблони щодо "подальшої емансипації", "політичної коректності та терпимості", доводячи їх до абсурдів (сучасний фемінізм напр. чи мульті-культі),

Крім того, сучасні ліві часто виступають проти загального волевиявлення (як напр. антидемократично протягувалися гомо-закони в майже всіх державах Європи), масово використовують технології публічного травлення опонентів, ще гірше (для них), що в багатьох питаннях вони напряму підтримували "мільярдерів" взамін за цяцьки, довівши зараз до того, що 1% людей володіє понад 50% багатства...
wed _ 07.07.2016 18:40
IP: 130.211.64.---
Andrey Kononenko:
wed:
Я уже не первый день как понял, что в одинаковой степени ненавижу тех, кто называет себя левыми, и тех, кто называет себя правыми. Ещё я заметил, что правыми себя чаще называют умственно ограниченные селюки, боящиеся прогресса, так что термин "мракобес" подобран точно.
"мракобес" – це типовий ярлик, який вживають прихильники суспільно-дегенеративних ідеологій/вірувань щодо своїх опонентів... щодо цього – ок, не великий гріх

а от щодо "надо забанить по всему интернету" – це вже діагноз...

до речі, частенько такі люди "боряться" (ха-ха) за свободу меншинам чи справедливість... а в той же самий час (як напр. Юнкер чи підтримуючі його ліваки) засуджують референдуми, бо вважають більшість людей "умственно ограниченньіми селюками"
Andrey Kononenko _ 07.07.2016 18:33
IP: 188.163.73.---
wed:
Я уже не первый день как понял, что в одинаковой степени ненавижу тех, кто называет себя левыми, и тех, кто называет себя правыми. Ещё я заметил, что правыми себя чаще называют умственно ограниченные селюки, боящиеся прогресса, так что термин "мракобес" подобран точно.
wed _ 07.07.2016 18:20
IP: 104.155.73.---
(прод.)

а щодо "мракобеса, надо забанить по всему интернету" – це типово лівацькі методи,
видно, що розмовляти з тобою – безперспективно, принаймні ближчі кілька років, бо часом люди переростають такі проблеми – в американців популярним був вираз – "якщо ти не комуніст до 20 років, то не маєш серця, але якщо ти залишаєшся комуністом і дорослим, то в тебе немає розуму"

феміністи, подібно, які саєнтологи, чи деякі інші сектанти теж використувують подібні агресивні методи щодо опонентів – травлять своїх суперників в пресі, пробують їм утруднити доступ на ТВ, особливо екстремістськи настроєні насилають молодчиків з "антифа", чи (напр.) підкидають змій в житлові помешкання...

зі своїми поглядами ти попав в чудову компанію, вітаю:)
wed _ 07.07.2016 18:17
IP: 104.155.79.---
Andrey Kononenko:
wed:
При чём тут феминизм?
Мне кажется, что тебя, мракобеса, надо забанить по всему интернету.
ой, як дитина))
20 років є?

подивимося наступні публікації автора...
вчора-нині на УП (+ Життя + Київ здається) появилося 7-8 однотипних постів, в деяких з них прямим текстом пропагується фемінізм, в інших – використовується екстремістьска термінологія, типу "гендеру", ще в інших просто стверджується, що "винен завжди чоловік" або "чоловіки завжди мають в собі аргесію, а жінки – ні"... і тому подібне

тепер Айдер зробив підтримку для цього потоку з посиланням... доволі коректним, тим не менше очевидним
Andrey Kononenko _ 07.07.2016 17:02
IP: 188.163.73.---
wed:
При чём тут феминизм?
Мне кажется, что тебя, мракобеса, надо забанить по всему интернету.
wed _ 07.07.2016 15:53
IP: 130.211.59.---
(прод.) А решта публікацій – на кримські теми... ну це природньо.
wed _ 07.07.2016 15:49
IP: 104.155.77.---
Olga Slivchak:
Сьогодні на радіо "Вєсті" в передачі Павла Шеремета були оголошені цифри після голосування серед слухачок цього ж радіо по питанню "Чи пержили ви у своєму житті насильство?". Цифра трагічно вразила: 70% жінок пережил насильство! Це – цифри дикої країни!
Ага, а якщо провести опитування серед слухачів передачі, в котрій доволі відомий євангеліст буде проповідувати, скільки з них буде євангелістами – % буде не менший:D З поміж інших тільки одиниці матимуть бажання додзвонюватись...

А тут ще точно кілька десятків феміністок і подібних висіло на телефонах, поки не додзвоняться))

P.S. Судячи з публікацій Айдера цікавить ВИКЛЮЧНО промоція гомо-фемі- ітп... Типовий лівак-грантоїд + ще щось поки невизначене. Ніби другий Лещенко, але в Лещенка все ж частіше цікаві матеріали трапляються, а тут – атакував Миротворця, захищав гомиків, тепер промує фемінізм (нехай не вводить в облуду ніби благородний намір цього флеш-мобу – це тільки перші кроки)...
Olga Slivchak _ 07.07.2016 15:20
IP: 212.90.53.---
Сьогодні на радіо "Вєсті" в передачі Павла Шеремета були оголошені цифри після голосування серед слухачок цього ж радіо по питанню "Чи пержили ви у своєму житті насильство?". Цифра трагічно вразила: 70% жінок пережил насильство! Це – цифри дикої країни!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter