Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

Последнее румынское предупреждение

06 лютого 2017, 09:45

На мой взгляд, румынский "антикоррупционный Майдан" для Украины – это сигнал. В первую очередь – сигнал для отечественных коррупционеров. Даже если они его пока не восприняли, не примерили на себя.

Господа нехорошие, я не политолог, но тут это и не нужно, и можете уточнить у них (у тех, кому вы не платите). Дело вот в чём. Это только кажется, что Румыния далеко, что нет прямых аналогий, а вы хитрее, чем тамошние. Вы не хитрее, а наглее и безнаказаннее. Но, как известно из классики, пьянящий воздух свободы сыграл с Ипполитом Матвеевичем злую шутку (с).

С вашей ошалелой коррупцией (если сравнить её с румынской, то там её фактически нет), на самом деле пора кончать. Ещё пограбите родину в войну, ведь вроде пока с рук сходит, – и не успеете оглянуться, как в один прекрасный день вас просто не станет; некоторых, возможно, физически. Может, вам плохо видно, но народ на вас очень и очень зол. Общаясь с разными людьми, от ветеранов АТО до театральной интеллигенции, могу доложить. Этот народ выходил на Майдан, закалён войной и не всегда безоружен. И если у вас в скором времени что-то внутри не щёлкнет, не включится инстинкт самосохранения, то может хватить какой-нибудь непредсказуемой искры, которая выведет людей из себя.

Это не страшилки и не зрадофантазии. Если выйти из привластного космоса, отменить услугу "политолог по вызову", то можно заметить, что критическая масса зла на коррупцию уже накопилась. Пар именно здесь сильнее всего подпирает крышку. Коррупция многими активными украинцами воспринимается как тупик, в который упёрлось, ни больше ни меньше, будущее страны. А многими – вообще как государственная измена.

Господа коррупционеры! Всего не украдёшь и не унесёшь. Ни вам погибель, ни Украине потрясения не нужны. Подумайте об этом на комфортом досуге под видео из Бухареста.

powered by lun.ua
Коментарі — 18
LYCIV_OLGA _ 07.02.2017 17:04
IP: 104.199.39.---
(закінчення)
...змінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) принципово, тож – сама (добровільно) ця влада не піде (!!!), і – НІ ВИБОРАМИ, НІ ЕКОНОМІЧНОЮ КОНКУРЕНЦІЄЮ, НІ ДИСКУСІЯМИ В ЗМІ – НИНІШНЮ ВЛАДУ миздобулів (олігархії) – ніколи і нізащо – НЕ ПЕРЕМОГТИ!!!
Тобто – НАМ НЕ ОБІЙТИСЯ/НЕ УНИКНУТИ (!) ЗМІНИ СИСТЕМИ, та створення нової еліти "по ходу справи"! Але така "зміна системи/еліт" можлива лише і тільки (!) шляхом/внаслідок саме радикальних/революційних (!) дій. І тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) (і відсидітися десь – нікому не вдасться!) залежить наскільки ці наші революціїні дії будуть (якщо, тільки, вони будуть) оксамитовими, чи кровавими!...
LYCIV_OLGA _ 07.02.2017 17:01
IP: 104.199.49.---
(продовження)
Так – ніхто з нас/тих, хто "знаходиться в здоровому/тверезому розумі і при ясній пам'яті"/в наших конкретних умовах – не може бажати Майдану-3/насильницького повалення влади заради принципу/щоб тільки "відв'язатися/стравити пару"/зірвати зло. Але – якщо в поведінці влади нічого не зміниться, якщо влада нас "впритул" не чує/не бачить/не розуміє – У НАРОДУ ПРОСТО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ ІНШОГО ВИХОДУ!!!... Подальше збереження цієї влади буде означати загибель України, і, можливо, дуже багатьох з нас. Саме тому – як мінімум без масштабних протестів хоча б у Києві ніяких змін на краще в державі не може бути!
Тож – можна скільки завгодно на це "закривати очі", але всім нам – і пересічним громадянам і політичним діячам – треба розлучитися з наївними ілюзіями та сприйняти/усвідомити/"зарубати на носі" і в подальшому – виходити з дуже простого, але й – нажаль – дуже сумного/трагічного факту:...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 07.02.2017 16:59
IP: 104.155.101.---
(продовження)
...Та й народ – навчений гірким досвідом – тепер прикладе всі зусилля, щоб з "підводного човна" ніхто ні в які ростови, вже, не втік...
Але ми (більшість з нас) -"спимо" собі далі! Особисто я дуже сумніваюся в тому, що можна поважати і розуміти народ (і мене саму в тому числі), який вийшов вже на другий (за останні 10 років) фестиваль-майдан, поклав Небесну сотню, тисячі на Донбасі, а сьогодні тупо спостерігає за свавіллям/розгулом контрреволюціонерів від Порошенка & C˚ та їх нових-старих любих друзів – регіоналів. Нажаль – переважна більшість, ще не зрозуміла, що якщо ти не цікавишся політикою, то вона зацікавиться тобою і постукає до тебе в двері у вигляді повістки в м'ясорубку, або рахунків за газ і комуналку, або хвороби і смерті близьких, голоду і холоду в домі, розчарування у "вся і всіх"...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 07.02.2017 16:56
IP: 104.199.39.---
Ну що поробиш, якщо "вони" (більшість "нашої" (???) влади) цього – судячи з усього – не розуміють і радники з Держдепу їм цього, чомусь, не підказують. Все це – дуже прикро, бо зараз – "чаша народного терпіння/гніву" – на межі, а зброї нагромаджено (так/на всяк випадок/зовсім не заради того, щоб її застосовувати) – бачено-небачено, та й просити/вмовляти/лякати цю владу вже всі втомилися, тож ніхто і не буде!... Не бажають "по-доброму" – буде "по-поганому", бо те, що може бути – буде аж ніяк не придуманою/організованою/проплаченою олігархами майданною революцією-"технологією" ("кофєйку попить/танці/пісні попід Йолкой"), а буде хаотичним здійсненням/відновленням правди/справедливості/вимог Майдану явочним порядком, тобто – вкрай неестетичною банальною помстою народу, з усіма супутніми/відповідними "народними ігрищами/гуляннями/розвагами" у вигляді масових розстрілів/шибениць і інших середньовічних речей, про які й говорити, навіть, страшно...
(див.продовження)
Mikolaj Kren _ 06.02.2017 23:33
IP: 178.94.180.---
Василь Сірко:
Все вірно сказано: народному терпінню приходить кінець і можливі страшні наслідки народного гніву.
...угу,питання тільки,що швидше...прийде,кінець народному терпінню чи самому народу?
chsaber _ 06.02.2017 19:13
IP: 194.0.206.---
Автор блога утверждает, – С вашей ошалелой коррупцией (если сравнить её с румынской, то там её фактически нет), но народ, – нем не менее, организует стотысячные протесты, а в Украине, – " народ... очень и очень зол... Этот народ выходил на Майдан, закалён войной и не всегда безоружен."
И, тем не менее – в Румынии протестуют, а у нас нет.
Что-то не так с народом?
seloiludy _ 06.02.2017 18:09
IP: 95.158.42.---
Petro Prigoda:
Ха-ха... Борцы с коррупцией рвутся к корыту.

Может лучше восстановить экономику, чтобы всем хватало? Восстановить порушенные экономические связи? Положить хрен на евромечтателей и кинуть клич: "Экономика превыше всего!"
У тебя, петро, как и у всех москалей, мозгов, шо у канарейки. Мы-то как раз и хотим восстановить с Европой порушенные вами, кацпами, экономические связи. А то про шо ты говориш, то не связи. Даже не половые. То – мастурбация.
chsaber _ 06.02.2017 13:21
IP: 194.0.206.---
Возникает один вопрос, – почему до сиз пор народ не вышел на улицы?
Ninei _ 06.02.2017 13:10
IP: 130.211.91.---
:
главное чтобы вы от нас отстали...а со всем остальным мы и сами разберемся...живите своей страной а не лезите к соседям...Да, и по вопросу хохлов- проедь в Сибирь и далее на восток...обхохочешься, там хохлов более 80%...и куда же вам без нас то...
руслан49 _ 06.02.2017 11:45
IP: 95.135.240.---
Муждабаєв. Які в тебе претензії до України? Ти теж борешся з "кривавою київською хунтою"? Вас в Криму арештували 100 чоловік і ви підняли гвалт. А українців за ці три роки вже загинуло більше 10000 чоловік. І кожен день на фронті гинуть у війні з Росією українські солдати. В Турції десятки тисяч татар. Провели вони хоч одну акцію, щоб Росія не будувала через Турцію газопровід в обхід України? А будівництво цього газопроводу – це підготовка до повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Shtaller Sergey _ 06.02.2017 11:36
IP: 104.155.92.---
Потім ця довбня за взятки получила диплом врача і чкурнула з краіни -ну і яка користь від цього??
Shtaller Sergey _ 06.02.2017 11:34
IP: 104.199.9.---
От ви всі кричите -що в Украіні велика коррупція!! Але ви її самі взростили-треба підмазати коміссію -щоб прийняла сина чи дочку в інститут – несете гроші чи дорогі подарунки!! Треба зробити операцію ((розуміється -не дай бог!!) - даєте на лапу хірургу!! І так всюди!! Чого ж ви хочте?? а потім -президент корумпований – міністри корумповані -вся влада корумпована!! Скажіть спасибі -що президент у вас Порошенко -а не якись урка-зек!!
Mikolaj Kren _ 06.02.2017 11:12
IP: 188.0.104.---
Владимир Трофименко:
Со всем согласен, кроме одного:"подумайте об этом на комфортном досуге".- Они полагают. что ЭТО их не коснется! В таком же недоумении была и чета Чаушеску 25 декабря 1989, когда услышала из уст ближайших прислужников свой расстельный приговор!
...тому найближчі прислужники так і чинять,щоб уникнути заслуженоі винагороди самим. І коли,вони
самі стають до керма,беззаконня і злочин вони беруть за устав свого праління.
Mikolaj Kren _ 06.02.2017 11:08
IP: 188.0.104.---
Юра Донченко:
В Україні, по суті вся система влади є корупцією, всі гілки влади заражені цією проказою і очолює цю систему особисто президент Порошенко.
...це тому,що кор,явище інституційне.чому ж дивувавтися,що воно у нас в основі інституційних вза
ємин?
Ninei _ 06.02.2017 10:47
IP: 104.199.39.---
абсолютно верно все изложено...поддерживаю каждое слово автора...Мне уже 62...но силы и энергия есть и ЗЛОСТЬ на ворюг которые не считаются ни с чем...особенно в такой момент жизни страны когда народ из последних сил тянет на себе войну и несет всю горечь потерь наших лучших сыновей...
Юра Донченко _ 06.02.2017 10:23
IP: 178.93.35.---
В Україні, по суті вся система влади є корупцією, всі гілки влади заражені цією проказою і очолює цю систему особисто президент Порошенко.
Владимир Трофименко _ 06.02.2017 10:23
IP: 92.112.240.---
Со всем согласен, кроме одного:"подумайте об этом на комфортном досуге".- Они полагают. что ЭТО их не коснется! В таком же недоумении была и чета Чаушеску 25 декабря 1989, когда услышала из уст ближайших прислужников свой расстельный приговор!
Володимир Харланов _ 06.02.2017 10:16
IP: 31.172.136.---
Когда Бог хочет наказать человека, Он лишает его разума...
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter