Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

Лі Куан Ю ‒ або каюк. Дуже простий прогноз для влади

20 лютого 2017, 17:39

Зараз такий момент, коли всі шукають ворогів або інтересантів, а я хочу, щоб мене просто правильно зрозуміли. Тут немає ні спекуляцій, ні "зради", ні інтриг проти влади. Навпаки ‒ турбота про неї (точніше, про країну ‒ через неї), адже все вже гранично ясно, все лежить на поверхні. І якщо влада не зробить висновки, цим обов'язково скористаються інші, не будемо обговорювати, хороші вони чи погані.

Владі настав час зрозуміти, якщо вона чомусь досі не зрозуміла, що ЇЇ проблеми не в цій конкретній блокаді, не в цих конкретно протестах. А в тому, що президенту (і уряду, відповідно) все одно доведеться визначитися зі своїми подальшими діями і показати народу, хто йому ближче ‒ Джордж Вашингтон, який поклав приватне на вівтар Америки, або Жорж Милославський, якого цікавили "куртки шкіряні дві штуки... " і так далі. Я не знаю, що кажуть президенту його радники і піарники (можливо, професійно тримають рожеві окуляри, і якщо так ‒ це дуже погано і для влади, і для країни). Але визначитися і дати зрозуміти людям, яким є рішучий вибір влади, доведеться в будь-якому разі, це політично неминуче. Два стільця розсунулися на непристойну ширину, на них довго не всидіти.

Тому що питання про пряму фінансову зацікавленість у владі близького президентсько-урядового кола залишаються. Вони не тільки нікуди не зникають, а з плином часу, з мовчанням та бездіяльністю лише посилюються. І відповіді на ці питання потрібні, більш того ‒ вони неминучі. На мій скромний погляд, у Порошенка ще залишається шанс стати першим справжнім президентом України. Увійти в історію не тією людиною, яка максимально збільшила особистий статок на посаді голови держави, а тією, яка по суті заснувала країну. Особистий статок має тимчасово відійти на другий план, не керувати думками та діями. Звичайно, тут можна згадати "бджіл проти меду" і всім скептичним співтовариством мене висміяти. Я до цього готовий і не заперечую, адже, ймовірно, це буде заслужено. Але я все-таки спробую вірити в Порошенка, маючи на увазі, що він людина передусім розумна. Людина, що любить владу і славу, сподіваюся, не менш ніж гроші, яких в нього вже і так, м'яко кажучи, достатньо.

Корупція стала головним і загальним звинуваченням українців на адресу влади ‒ чи висловлюють вони його на вулицях, чи ні. Президент, який терміново не почне боротися з корупцією на самому верху, в осяжному майбутньому з 100% гарантією перетвориться на політичний труп. Порошенку, якщо він хоче політично вижити, потрібно почати саджати або хоча б "відправляти в біги", відганяти від влади скомпрометованих людей зі свого найближчого оточення. Тих відомих суспільству корупціонерів, яких безпосередньо пов'язують з його ім'ям та з іменами членів уряду. Йому треба забути ці олігархічно-мафіозні манери, припинити ці нічні і будь-які інші таємні зустрічі із "зацікавленими людьми". Аби політично вижити, йому треба стати прозорим і публічним, причому найближчим часом.

На мій погляд, шановний Петре Олексійовичу, ваше політичне майбутнє описується просто: Лі Куан Ю ‒ або каюк. На щастя, ваш бонус в тому, що цей вибір залишається за вами.

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Wiktor Wowk _ 26.02.2017 00:08
IP: 104.155.70.---
А Айдер, що забув про дуже хорошу новина з Австрії –
екстрадиція в США для ув'язнення "українського" олігарха Дмитра Фірташа в США може мати тотальні наслідки, оскільки він був учасником і організатором угоди, що допомогла Петру Порошенку стати президентом.
А Фірташ був (і зараз ще поки що залишається) одним з найвпливовіших гравців в українському та російському політикумі.
Потужна бізнес-імперія, медіа-холдинг, що включає телеканал "Інтер", свої депутати у Верховній Раде (і не лише газова група в Опозиційному блоці) плюс потужні зв'язки з Москвою.
І не даремно перед президентськими виборами в 2014 Порошенку і Кличку особисто прилетіли у Відень на зустріч з Дмитром Фірташем.
Ці "оглядини" по факту дуже нагадували узгодження кандидатури на пост президента і мера Києва з тим, без якого рішення не буде прийнято...
Yuriy Vologjaninov _ 24.02.2017 21:40
IP: 109.95.50.---
А. Муждабаев: "...я все-таки спробую вірити в Порошенка, маючи на увазі, що він людина передусім розумна"

В этом вы, уважаемый Айдер, ошибаетесь.
Ум определяется не только величиной, но и своим направлением.
Человек, ум которого направлен на финансовый, да ещё и властный беспредел, безумен. Это следует из определения Гегеля: ""...разумное есть именно то, что содержит в себе меру и предел"

Об этом, подробно, в нижеприведенной публиации.

Юрий Вологжанинов,
киевлянин, доктор физико-математических наук,
автор публикации "Предназначение человечества и его реализация"
blogs.lb.ua/yuriy_vologzhaninov/318291_prednaznachenie_chelovechestva.html
Logic2009 _ 21.02.2017 16:57
IP: 91.196.177.---
- И ни каких промышленных производств, как завещал товарищ Бжезинский.
=================================================================
Особенно таких как Воронежский машзавод.
Семижопов, ты полный кретин.
После того как твои родственники разворовали драгметаллы
и начали падать ракеты правительство вынужденно было принимать меры.
Прежде чем писать, проявляя ослоумие, вдумайся о чём пишешь.
hrim _ 21.02.2017 14:48
IP: 195.22.112.---
Айдер Муждабаєв; "... На мій погляд, шановний Петре Олексійовичу, ваше політичне майбутнє описується просто: Лі Куан Ю ‒ або каюк..."
...

АВТОР й, особливо, Александр ще бачать у Порошенка "шанс стати першим справжнім президентом України". Хоча вірогідність такого мала, все таки Президентові потрібно допомогти використати цей "шанс" усіма можливими засобами. Адже, це,насамперед, потрібно суспільтву. Водночас потрібно проробляти варіант "Б" (каюк) й обговорювати команду та особу нового Президента.
Александр 1 _ 21.02.2017 12:58
IP: 188.163.12.---
Почему депутаты (России) бегут в Украину. Дмитрий Быков: "Потому что, положа руку на сердце, процентов 86 при объективном опросе честно признались бы, что живут в ожидании грандиозного бабаха, и это... ощущение усугубляющейся тошнотворной неправоты во всем"... "сегодня эта самая нестабильная, воюющая, атакованная нами Украина, поливаемая по всем каналам и дружно поносимая во всех соцсетях огромным большинством пользователей, представляется дальновидным людям прямо-таки островком стабильности по сравнению с Россией".
ViHo _ 21.02.2017 11:37
IP: 46.133.240.---
:
ViHo:
По любому Брат, когда по вашему мнению, США разваливало СССР, то оно и разваливала УССР, что бы не было мощного Союза, и о судьбе украинцев никто не думал, лишь бы навредить всем живущим в СССР.
В итоге от развала СССР только выиграла Россия, а все республики влачат лишь жалкое сосуществование, даже прибалты живут на дотации от ЕС.
Так и Черчилль и твой Даллас, сделали только тебе хуже, но не мне.
СССР развалился по внутренним причинам. Запад, наоборот, удерживал его от распада до последнего. Думаю, если бы не вторая мировая война, СССР развалился бы еще в 40-е.
РФ выиграла от того, что Ельцин провел реформы. А украинская номенклатура провозглашала независимость как раз затем, чтобы сохранить советскую систему и не допустить никаких реформ. Время, однако, прошло. В РФ импульс ельцинских реформ иссяк, а в Украине система сгнила так, что уже не в состоянии сдерживать реформы. Так что, поживем – увидим.
Базь _ 21.02.2017 11:03
IP: 146.148.21.---
Айдер Муждабаєв Ви повністю праві. Я був прихильником Порошенка- надіявся, що багатий і проукраїнський він почне будувати Державу Україну, викорінюючи всю злодійню- і свою і чужу. На жаль щось дуже важко це в нього получається- постійно треба додавлювати з допомогою США і Європи. Нам (громадянам України) треба навчитись сильніше впливати на поведінку очільників Держави постійно, а не лише на Майданах.
Александр 1 _ 21.02.2017 10:52
IP: 188.163.12.---
Давайте я вступлюся за "кондитера". На чому основані оборювання президентом?
- Спочатку казали, що він збагатився на посаді ледве ні в 7 разів. Виявилось – брехня. Втратив 200 млн. доларів капіталу.
- Потім дорікали тим, що в РФ працює його Ліпецька фабрика. Виявилось – фабрику неможливо було продати, а дарити ворогу – ще дурніше. В кінці-кінців, фабрику зупинили.
- Стверджували, що в Севастополі до сі працює на оборону РФ завод Порошенко. Виявилось – брехня: завод конфіскований МО РФ ще в 2014 році.
- Дорікали, що "Рошен" збільшив кількість своїх магазинів у Києві. Це можна лише вітати, як приклад успішного бізнесу.
- Дорікають, що не посадив друзів. А чи можна бути президентом без команди людей, до яких маєш довіру?
Це так лише для початку. Нічого наш президент не вкрав у держави. Але брудом його поливають як свої так і вороги, які постійно намагаються викликати ненависть до української влади в цілому.
Про досягнення окрема мова.
lohik _ 21.02.2017 10:19
IP: 46.118.141.---
:

Брьісь прикальіваться и вон с украинского сайта на свой, рашист -кочегар с паРаши Сємижопенко – Запєрдоленко!...
Andrey Kononenko _ 21.02.2017 10:05
IP: 188.163.73.---
ViHo:
Andrey Kononenko:
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.
А состояние Украины ухудшается.
Та невже? Ви видаєте бажане за дійсне.
Не занимайтесь самообманом.
А пороху уже пора на выход. Импичмент помог бы Украине...
lohik _ 21.02.2017 09:52
IP: 46.211.7.---
Свита грає короля...При режимі Януковича вона була одна...Зараз друга...Але має ознаки і родимі плями першоі...
lohik _ 21.02.2017 09:47
IP: 46.118.141.---
Люди, які привели злочинця до влади, не жертви, а співучасники...
lohik _ 21.02.2017 09:41
IP: 46.118.141.---
руслан49:
Під час війни банди Садового добиваються передачі грошей, які повинні йти на армію, на купівлю імпортного вугілля і заміну котлів на ТЕС. Це злочин.
А ви себе до якоі банди відносите?...
ViHo _ 21.02.2017 09:27
IP: 46.133.240.---
:
ViHo:
:
ViHo:
chsaber:
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.

Да Вы оптимист.
Насправді, ні. Просто за 25 років вочевидь система згнила настільки, що вже не в змозі опиратись прогресу.
"Прогресс" для тебя – это с тяпкой и на свеклу!
- И ни каких промышленных производств, как завещал товарищ Бжезинский.
Кошмар приснился? Как Бжезинский тяпкой по твоим искандерам?
Ты наверное не в курсе, но должен знать страшную правду!
Где то в 90 годах, некто Киссинджер американский госсекретарь, решил бороться с Россией.
В этот кордон они уже вовлекли путём цветных революций: Молдавию, Грузию и Украину.
Киссинджер реально крут: пацан сказал, пацан – сделал. А ваши только чудить горазды, ничего до ума довести не могут.
Так что, баюн, недостаточно правда у тебя страшная. Давай пострашнее, про доктрину Даллеса, типа, или чего Черчиль в 18-м году придумал.
ViHo _ 21.02.2017 08:53
IP: 46.133.240.---
:
ViHo:
chsaber:
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.

Да Вы оптимист.
Насправді, ні. Просто за 25 років вочевидь система згнила настільки, що вже не в змозі опиратись прогресу.
"Прогресс" для тебя – это с тяпкой и на свеклу!
- И ни каких промышленных производств, как завещал товарищ Бжезинский.
Кошмар приснился? Как Бжезинский тяпкой по твоим искандерам?
ViHo _ 21.02.2017 08:37
IP: 46.133.240.---
chsaber:
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.

Да Вы оптимист.
Насправді, ні. Просто за 25 років вочевидь система згнила настільки, що вже не в змозі опиратись прогресу.
ViHo _ 21.02.2017 08:33
IP: 46.133.240.---
Andrey Kononenko:
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.
А состояние Украины ухудшается.
Та невже? Ви видаєте бажане за дійсне.
Andrey Kononenko _ 21.02.2017 07:47
IP: 188.163.73.---
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.
А состояние Украины ухудшается.
wed _ 21.02.2017 02:48
IP: 130.211.91.---
Doroshenko Vlad:
Як казав Ройтбурд, корупція-це не недолік державної машини, а її основа.
Якщо всю свиту відбирали за принципом найбільшого завзяття до корупції, то свита буде грати короля і не дасть йому повірити, що він не втримається...
+1

Mag Real:
Він мав багато часу, але не здатен... Час його лишився формальним. Діяти треба було хоча б вчора.
Політ вже незворотній!
+1 дуже схоже на те

З.І. І так, приємніше читати Айдера українською)
wed _ 21.02.2017 02:42
IP: 104.199.6.---
Айдер сподівається, що Україна зможе обійтися без майбутніх потрясінь і все ж якось реалізуватися... Але надія марна – в політиці події відбуваються у високому темпі, а людина міняється повільно, до того ж політики практично не мають вільного часу на рефлексію... Окрім того, політика в значній мірі робить оточення, котрого теж нагально не зміниш.
Це теж питання мотивації та далекоглядності. Мотивацією для Кондитера могла б стати загроза втрати прибутків чи влади, але поки такого не спостерігається... а він теж не є досить далекоглядним, щоб перейматися далекою перспективою... Взагалі, вся укр.політика є дуже тактичною та короткозорою.

Тому такі надії на те, що "цар стане добрішим", є настільки ж оправдані, як і сподівання на те, що місяць раптом почне гріти, чи що Пуйло стане другом України:)

Коли Кондитер тільки прийшов до влади і шукав властиву роль для себе та відповідну команду – тоді ще був ненульовий шанс, що зможе змінити ментальність "торгаша" на "державника".
Kateryna Ulizko _ 21.02.2017 00:41
IP: 188.163.98.---
Слава Богу, Айдере, Ви заговорив державною мовою. Ні, Порошенко ніколи не стане ЛІ Куан Ю, ніколи!
13м _ 21.02.2017 00:05
IP: 104.154.156.---
Читая комменты дописувачів и их "во всем виновата рашка а запад нам поможет", невольно, ловлю себя на мысли, что так много серых и глупых людей, возможно патриотичных но такх, мягко говоря, далеких или (тешу себя надеждой) временно, наивных.
dvlight _ 20.02.2017 23:44
IP: 104.155.104.---
Всё, что касается Порошенко, уже абсолютно без надежд.
Andrey Kononenko _ 20.02.2017 23:13
IP: 188.163.73.---
Mike_Kharkov:
Ли Куан Ю пришел чистый и ушел чистый, а Айдер надеется на перевоспитание ПАПа?:)
Не морочьте людям голову, Айдер, почитайте что сделал Ли и как, не его заставляли очиститься, а он заставлял. Патриот по сути резко отличается от патриота по форме, этого гнилья, что у нас развелось под флагом "патриотизма", и вашими стараниями в том числе.
Украина может только мечтать о мудром патриотичном авторитарном правителе. Да и кто из украинцев не мечтал о таком? Но, кажется, ничего подобного Украине не светит. Видимо, Украине придётся идти другим путём.
Mike_Kharkov _ 20.02.2017 22:53
IP: 37.229.133.---
Ли Куан Ю пришел чистый и ушел чистый, а Айдер надеется на перевоспитание ПАПа?:)
Не морочьте людям голову, Айдер, почитайте что сделал Ли и как, не его заставляли очиститься, а он заставлял. Патриот по сути резко отличается от патриота по форме, этого гнилья, что у нас развелось под флагом "патриотизма", и вашими стараниями в том числе.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter