Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

Лі Куан Ю ‒ або каюк. Дуже простий прогноз для влади

20 лютого 2017, 17:39

Зараз такий момент, коли всі шукають ворогів або інтересантів, а я хочу, щоб мене просто правильно зрозуміли. Тут немає ні спекуляцій, ні "зради", ні інтриг проти влади. Навпаки ‒ турбота про неї (точніше, про країну ‒ через неї), адже все вже гранично ясно, все лежить на поверхні. І якщо влада не зробить висновки, цим обов'язково скористаються інші, не будемо обговорювати, хороші вони чи погані.

Владі настав час зрозуміти, якщо вона чомусь досі не зрозуміла, що ЇЇ проблеми не в цій конкретній блокаді, не в цих конкретно протестах. А в тому, що президенту (і уряду, відповідно) все одно доведеться визначитися зі своїми подальшими діями і показати народу, хто йому ближче ‒ Джордж Вашингтон, який поклав приватне на вівтар Америки, або Жорж Милославський, якого цікавили "куртки шкіряні дві штуки... " і так далі. Я не знаю, що кажуть президенту його радники і піарники (можливо, професійно тримають рожеві окуляри, і якщо так ‒ це дуже погано і для влади, і для країни). Але визначитися і дати зрозуміти людям, яким є рішучий вибір влади, доведеться в будь-якому разі, це політично неминуче. Два стільця розсунулися на непристойну ширину, на них довго не всидіти.

Тому що питання про пряму фінансову зацікавленість у владі близького президентсько-урядового кола залишаються. Вони не тільки нікуди не зникають, а з плином часу, з мовчанням та бездіяльністю лише посилюються. І відповіді на ці питання потрібні, більш того ‒ вони неминучі. На мій скромний погляд, у Порошенка ще залишається шанс стати першим справжнім президентом України. Увійти в історію не тією людиною, яка максимально збільшила особистий статок на посаді голови держави, а тією, яка по суті заснувала країну. Особистий статок має тимчасово відійти на другий план, не керувати думками та діями. Звичайно, тут можна згадати "бджіл проти меду" і всім скептичним співтовариством мене висміяти. Я до цього готовий і не заперечую, адже, ймовірно, це буде заслужено. Але я все-таки спробую вірити в Порошенка, маючи на увазі, що він людина передусім розумна. Людина, що любить владу і славу, сподіваюся, не менш ніж гроші, яких в нього вже і так, м'яко кажучи, достатньо.

Корупція стала головним і загальним звинуваченням українців на адресу влади ‒ чи висловлюють вони його на вулицях, чи ні. Президент, який терміново не почне боротися з корупцією на самому верху, в осяжному майбутньому з 100% гарантією перетвориться на політичний труп. Порошенку, якщо він хоче політично вижити, потрібно почати саджати або хоча б "відправляти в біги", відганяти від влади скомпрометованих людей зі свого найближчого оточення. Тих відомих суспільству корупціонерів, яких безпосередньо пов'язують з його ім'ям та з іменами членів уряду. Йому треба забути ці олігархічно-мафіозні манери, припинити ці нічні і будь-які інші таємні зустрічі із "зацікавленими людьми". Аби політично вижити, йому треба стати прозорим і публічним, причому найближчим часом.

На мій погляд, шановний Петре Олексійовичу, ваше політичне майбутнє описується просто: Лі Куан Ю ‒ або каюк. На щастя, ваш бонус в тому, що цей вибір залишається за вами.

powered by lun.ua
Коментарі — 51
Doroshenko Vlad _ 20.02.2017 22:35
IP: 93.72.70.---
Як казав Ройтбурд, корупція-це не недолік державної машини, а її основа.
Якщо всю свиту відбирали за принципом найбільшого завзяття до корупції, то свита буде грати короля і не дасть йому повірити, що він не втримається. Свита сама на всіх посадах відсмоктує каплі і струмочки корупції. Іде онлайн змагання за – догнати короля в корупції, офшорності, відточується майстерність продажності, коли нема того, що не продається і чого не можне заховати, замилити, забалакати. Нема тих, яких не можна киниту як л охів, просто треба віртуозно кидати і розводити. Заради офшорних рахунків, палаців Кончої заспи, іспанських вілл і лондонських квартир. Вони не вірять, що попадуть на шлях Лазаренка. Вони просто нічого іншого, крім корупції не вміють. Як іде конкурс "Голос країни", так у них по життю – селекція-конкурс "Хапання-смоктання країни".
Andrey Kononenko _ 20.02.2017 22:25
IP: 188.163.73.---
Petro Prigoda:
Все понимают, что надо что-то делать, но что делать не понимают.
Некоторые (вроде меня) начинают догадываться.
Andrey Kononenko _ 20.02.2017 22:23
IP: 188.163.73.---
taksist:
коли кримський татарин починає писати українською тоді він і його народ заслуговує чесної розмови про своє майбуття.
.
И что же вы смогли ему честно сказать? То, что Украина ничем не сможет помочь крымским татарам? Стоило ли ему в таком случае переходить на украинский...
_ 20.02.2017 21:52
IP: 213.110.136.---
Дякую за українську мову, а головне за розуміння хто є хто. Приємно, Хоча, з іншого боку, єврей з поганялом "руслан49" гадить в блогах УП також нашою мовою.
Александр 1 _ 20.02.2017 21:52
IP: 188.163.12.---
Александр 1:
А реформи потихеньку таки ідуть.
+++ Ви праві. Звісно, що швидко вирішити всі накопичені проблеми неможливо. На жаль, Москві частково вдається перенаправити незадоволення наших громадян рівнем життя від справжньої причини (агресія Росії проти України) у фальшиве русло ("погана влада"). Це один з методів ведення гібридної війни: застосування міцної пропаганди, маскування своєї агресії під термінами "громадянський конфлікт", "фашистська хунта". Насправді реформи в Україні йдуть і навіть не повільно, а досить швидкими темпами.
Александр 1 _ 20.02.2017 21:50
IP: 188.163.12.---
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.
+++ Ви праві. Звісно, що швидко вирішити всі накопичені проблеми неможливо. Нажаль, Москві частково вдається перенаправити незадоволення наших громадян рівнем життя від справжньої причини (агресія Росії проти України) у фальшиве русло ("погана влада"). Це один з методів ведення гібридної війни: застосування міцної пропаганди, маскування своєї агресії під термінами "громадянський конфлікт", "фашистська хунта". Насправді реформи в Україні йдуть і навіть не повільно, а досить швидкими темпами.
Anatol Zubenko _ 20.02.2017 21:39
IP: 130.211.91.---
руслан49:
Під час війни банди Садового добиваються передачі грошей, які повинні йти на армію, на купівлю імпортного вугілля і заміну котлів на ТЕС. Це злочин.
Долг ордло за электроэнергию 21млрд.гр.
chsaber _ 20.02.2017 21:31
IP: 194.0.206.---
ViHo:
А реформи потихеньку таки ідуть.

Да Вы оптимист.
Logic2009 _ 20.02.2017 21:03
IP: 91.196.178.---
СЕМИЖОПОВ (был ник Вован Зодрыщенко теперь Petro Koliuch) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Уже и Чуркин тебя ждёт в аду с Гиви и Моторолой. Им очень нужен кочегар.
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Logic2009 _ 20.02.2017 20:58
IP: 91.196.178.---
Олег Колиушко:
Ха-Ха-Ха
Вон уже и Семижопов Вас тролит.
Взял ник очень похожий:)
Переходите на украинский хоть на каплю будете отличаться.
Logic2009 _ 20.02.2017 20:54
IP: 91.196.178.---
Олег Колиушко:
Он на полном серьезе предлагает Порошенко
Він не смішний, це Ви, уролог, тупий.
Він пропонує не Порошенку, а Вам перейти на українську.
Він тролить особисто Вас, стільки років (а може і все життя) живете в Україні,
а не здатні вивчити мову.
Айдеру слава, а Вам, тупий блазень, ганьба.
virosvit _ 20.02.2017 20:44
IP: 89.252.61.---
руслан49:
руслан49:
virosvit:
руслан49:
руслан49:
А бути залежними від уряду ОРДЛО, і автоматично фінансувати їх, це не злочин.
Бронебійна логіка.
А хто тобі сказав, що технологічне обладнання старе. А ті гроші, що повинні були піти на армію, підуть на заміну котлів.
Треба не так. Може бути наприклад: – А ті гроші, що мають піти на закупівлю життєво необхідних ліків для онкохворих дітей, чи ось так – ті прокляті котли відривають останній кусень у дітей сиріт. Це буде більш жалібніше і проникливіше, це все в дусі піар-маніпуляційної науки.
virosvit _ 20.02.2017 20:18
IP: 89.252.61.---
Petro Koliuch:
Наскільки я памятаю договір в Переяславі підписувався між московитами (Московією) і русином (українцем) Гетьманом Хмельницьким. Це вже в 1718 Петро перейменував "Московскоє государство" в Рассєю.
Від Петра і почалася фальсифікація історії.
ViHo _ 20.02.2017 20:14
IP: 46.133.240.---
Mag Real:
Він мав багато часу, але не здатен... Час його лишився формальним. Діяти треба було хоча б вчора.
Політ вже незворотній!
Рано хороните. Перспективи створюваного Кремлем єдиного антипорошенківського фронту доволі примарні. Ахметов у нього не піде – він не самовбивця, Пінчук піде туди хіба що коли Газпром підпишеться усі свої газогони класти його трубами, Фірташ висить у американців на гачку, Тарута, Бойко ті іже з ними – дрібнота, таких треба десятки зо два, але два десятки українців – це зграя котів, в якій ніколи не відомо, хто в ній головний, і куди рушить в наступний момент. Силовики теж з 2013 року якісь висновки зробили і по граблях знов не підуть. Так що, досидить ПОП свій перший президентський термін та й обереться успішно на другий. А реформи потихеньку таки ідуть.
руслан49 _ 20.02.2017 19:31
IP: 95.135.240.---
virosvit:
руслан49:
руслан49:
Під час війни банди Садового добиваються передачі грошей, які повинні йти на армію, на купівлю імпортного вугілля і заміну котлів на ТЕС. Це злочин.
Виявляється модернізувати старіе технологічне обладнання, це злочин. А бути залежними від уряду ОРДЛО, і автоматично фінансувати їх, це не злочин.
Бронебійна логіка.
А хто тобі сказав, що технологічне обладнання старе. А ті гроші, що повинні були піти на армію, підуть на заміну котлів.
virosvit _ 20.02.2017 19:24
IP: 89.252.61.---
Petro Koliuch:
Русь -Россия – Российская Империя – СССР – Россия, эта страна появилась на свет в 960 году.
- Хохлов тогда и в помине не было!

Пане москалю, шось Ви ліпите не те.
Данило Галицький був князем, а згодом з 1253 р. – королем Галицько-Волинського князівства.
До складу Галицько-Волинського князівства входили землі Московії, "залісся", "заболоття", Нижнього -Новгороду, включно з Біломморрям (Архангельськ). Це 13 сторіччя.
Надежда Ващенко _ 20.02.2017 19:20
IP: 31.134.121.---
для Порошенко вопрос может стать не только в политическом выживании, но и физическом, не то время
virosvit _ 20.02.2017 19:16
IP: 89.252.61.---
руслан49:
руслан49:
Під час війни банди Садового добиваються передачі грошей, які повинні йти на армію, на купівлю імпортного вугілля і заміну котлів на ТЕС. Це злочин.
Виявляється модернізувати старіе технологічне обладнання, це злочин. А бути залежними від уряду ОРДЛО, і автоматично фінансувати їх, це не злочин.
Бронебійна логіка.
руслан49 _ 20.02.2017 18:56
IP: 95.135.240.---
Під час війни банди Садового добиваються передачі грошей, які повинні йти на армію, на купівлю імпортного вугілля і заміну котлів на ТЕС. Це злочин.
__zlyj _ 20.02.2017 18:55
IP: 104.155.92.---
Petro Koliuch:
__zlyj:
Petro Koliuch:
__zlyj:
Alex Wright:
А самому перейти на українську?
К чему людям это пропольское наречие если на ём даже нет сова КИТ, самого большого млекопитающего земли.
Історію треба вчити не по московському фальсифікату, мордва неграмотна.
Мордва это часть России, Украина это тоже часть России, ранее бывшая под Речью Посполитой 500 лет и стоит тяжёлых трудов, что бы очистить Русскую землю от нечисти.
Росія починається від петра першого. Нечисть – це ти і тобі подібні.
__zlyj _ 20.02.2017 18:47
IP: 104.199.9.---
Petro Koliuch:
__zlyj:
Alex Wright:
А самому перейти на українську?
К чему людям это пропольское наречие если на ём даже нет сова КИТ, самого большого млекопитающего земли.
Історію треба вчити не по московському фальсифікату, мордва неграмотна.
romek _ 20.02.2017 18:33
IP: 178.136.242.---
Забагато пройшов в протилежному напрямку з "паслідовними" людьми щоб зараз повернутись назад. Не дадуть – та й він не захоче.
Mag Real _ 20.02.2017 18:33
IP: 195.177.124.---
Він мав багато часу, але не здатен... Час його лишився формальним. Діяти треба було хоча б вчора.
Політ вже незворотній!
__zlyj _ 20.02.2017 18:32
IP: 130.211.91.---
Alex Wright:
А самому перейти на українську?
Mikolaj Kren _ 20.02.2017 18:10
IP: 188.0.104.---
... На щастя, ваш бонус в тому, що цей вибір залишається за вами. (С).
...у всякому разі-поки що.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter