Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОВИНЕН СТАТИ ГІРШИМ ВІД ПОРОШЕНКА для росіян та їхньої агентури в Україні

29 жовтня 2020, 23:10

Шлях єдиний, іншого не існує. Володимир Зеленський повинен (а, може, й навіть приречений) стати для росіян і проросійської агентури всередині президентом, гіршим від Порошенка. Це не образа для Петра Олексійовича, і це не жарт, а серйозно.

Я далеко не впевнений, що він це зможе зробити, враховуючи попередній досвід і помилки. Але повторюю – це єдиний шлях для президента разом з Україною. Або вони розійдуться один з одним.

Пане президенте, пане Володимире, оголошених сьогодні правильних кроків геть недостатньо. Треба починати швидку війну, "бліцкриг" проти (про) російських "ЗМІ". Бо інакше вони продовжать топити вас разом з Україною. Завдання, яке вони через (про) російських "політиків" і взагалі агентури отримали від Кремля/ФСБ, цілком зрозуміле. Путін нервується. Він мріє тут усе поламати. Я знаю, що в нього цього не вийде, але треба запобігти зайвих утрат.

Будьте рішучим, не йдіть на жодні "тактичні" договорняки з про (російськими), вони все одно вас кинуть. У них є чітка мета: знищення України зсередини. Це не голосні слова, це так і є. Женіть у шию всіх, хто вам буде пропонувати щось інше. Не повторюйте чужих помилок. Зламайте, нарешті, ці старі граблі. Телеканали ворога має бути знищено терміново та в будь-який законний спосіб.

Це стосується також і "шарікових" партій, які є відвертою агентурою ФСБ (ау, СБУ!) та діють з такою самою метою. Знищення. Зробіть це з ними першим за них. У цьому на вашому боці будуть усі притомні люди, незалежно від приналежності до партій/фракцій, від симпатій чи антипатій особисто до вас, і навіть ті, кого ви зараз можете вважати своїми "ворогами". (Порошенко свого часу теж багато кого з нормальних людей уважав своїми "ворогами", виявилося – дарма.) Ось який нам зараз потрібний "державний переворот" у політиці.

Можливості у вас є. Це лише питання бажання, точніше – волі. І тверезого розуміння штучно створеної Кремлем ситуації. Завтра намагатимуся записати про це детальний ролик для мого каналу в ютуб.

P.S. Вийшов стрім, і не тільки про це, пробачте))

powered by lun.ua
Коментарі — 4
Mike_Kharkov _ 02.11.2020 10:59
IP: 134.249.228.---
"...росіян і проросійської агентури всередині...
У них є чітка мета: знищення України зсередини...
Путін нервується. Він мріє тут усе поламати"
===
Сначала нужно определить а что, собственно, построено? вот об этом хоть немного бы..., а потом уже про этих негодяев, которые хотят ЭТО поломать. Иначе похоже на неосознанную панику. Это с одной стороны.
А с другой, как обычно, Айдер, вы делите Украину на "росіян і проросійської агентури всередин" и остальных. Так у кого же "чітка мета: знищення України зсередини"?
Станіслав Махинько _ 31.10.2020 15:55
IP: 195.26.18.---
Не такий вже Порошенко і ворог був для росіян! Медведчук за Порошенка був на білому коні! А Зеленський проукраїнський тільки тому, що президент України! Проукраїнськість для Зеленського тяжка ноша! Раніше чи пізніше вона його придавить. Так-що позбавтесь ілюзій, сіра конячка Зеленський можливо добуде свій строк, а можливо і ні.
Log Log _ 30.10.2020 15:03
IP: 91.196.178.---
Киевский Петро – безмозглый дебил Семижопов-Запердоленко из Воронежской области
Чи
Не "чи", а "чу", чучело гороховое.
Не истерика, а понос у немца из Воронежской области.
Своей страной интересуйся, дегенерат.
=========================
Пить героин Понятые в деле Ивана Голунова были подставными. Теперь Голунов рассказывает, как устроена эта система, позволяющая отправить в тюрьму любого человека
====================
Не суй свой нос в Украину, Фриц из Верхней Хавы.
Wesyl Blatt _ 30.10.2020 13:32
IP: 62.149.29.---
Народ України 🧙 підтримує свого Президента 🇺🇦💚
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter