Повний Єдиний Центр

14 липня 2008, 02:18

В останні дні (особливо у спекотні суботу та неділю) у мене з моїми київськими друзями кілька разів траплялася дивна річ: замість того, аби у відповідній емоціно насиченій ситуації сказати: "Нє, ну це ваще повний п***ц", ми чомусь не зговорюючись і з іронічними посмішками казали так: "Нє, ну це просто повний Єдиний Центр!"

Себто відбулося перенесення значення сталої ідіоми на іронічно забарвлену контекстуальну і нестійку (поки що) розшифровку абревіатури назви політичної партії, яка (партія) в уяві політично ангажованої частини суспільства асоціюється саме з ідіомою-транслятором ("повний п***ц").

Пані Лесю Ставицька!

Неодмінно зафіксуйте в своєму словнику українських матюків нову ідіому "повний Єдиний Центр" як ефімізм од ідіоми "повний п***ЕЦь"!

Отже, проект "Єдиний Центр" – це аж ніяк не українська майбутня "Единая Россия". Це могильна плита, це саме повний п***ЕЦь – але не Балозі і не Крілю особисто, а цілій посткучмівській добі політичної історії України, це п***ЕЦь самому типу політичного хижацтва, коли політики не виробляють нових смислів, а тупо продають Україну (мова, звісно, не лише про тих, хто увійшов до цієї славетної партії, зареєстрованої, до речі, ще у 1999 році, а про увесь український політикуум: пропоную писати саме так – ПОЛИТИКУУМ – з двома У, як по-рос. ВАКУУМ, бо воно таке і є).

Кароче, усє умєрлі і повний Єдиний Центр!=================================

Пан Володимир Ткач прочитав коментарі, які з'явилися до його останнього творіння.

Якомусь дописувачу із погонялом СЕМАФОР, він відповів у притаманній йому манері і просив мене розмістити цей римований відгук на цьому блозі. Що і роблю.

Отже, ВОЛОДИМИР ТКАЧ – СЕМАФОРУ:

"Человеку" и Семафору.

Дебильные люди,

Ведь Ваш бронепоезд

Стоит на засадном пути.

Вы ждете быдлоту,

чтоб нашу работу

Пустить под откос.

Сигнал Семафора.

ЕЦельного Хора.

Словесный понос.

Володимир Ткач, 13 липня 2008 року

powered by lun.ua
Коментарі — 61
Oleg_Kharkiv _ 14.07.2008 13:29
IP: 193.138.244.---
14.07.2008 13:19___ ганна_ахметова

Может, конечно, и бандерлог у них на уме в качестве президента. Вы думаете они уже сейчас об этом говорят вступившим? Если нет, то как они могут преподнести это позже, если сейчас фрахтуют к себе людей под лозунгом поддержки Юща?
ганна_ахметова _ 14.07.2008 13:19
IP: 77.121.137.---
судячи по тому, з якою помпою ЕЦюки збиралися в "Україні", їхня ставка вже не на Діоксінового, у шулерів в рукаві якась їнша карта. Може сам балога полізе в ПРезиденти, або ще якась наволоч. Ці жлоби готують якусь провокацію, для чого горять бажанням об"єднатися навіки раком з партією шарікових. Дивилася на ті тупі самовдоволені мордяки і згадувала, як в "Україні" проходили з"їзди кпсс! Лишилося тільки прийняти конституцію і написати, що влада в Україні належить (ЕЦ і ПР) о!
Oleg_Kharkiv _ 14.07.2008 13:17
IP: 193.138.244.---
14.07.2008 12:48___ NELLI
"Вы с какого временного момента ведете наблюдения?"

С момента своего рождения.

А теперь, если к теме, один из более менее объективных опытных критериев истины – уровень поддержки и его динамика.
семафор _ 14.07.2008 13:02
IP: 77.90.193.---
"Нє, ну це ваще повний п***ц", ми чомусь не зговорюючись і з іронічними посмішками казали так: "Нє, ну це просто повний Єдиний Центр!"
Примітив. До того ж з подачі годувальниці.
З таким же успіхом можна казати, що жодну нормальну справу на "Б" не назвуть...

Пані Лесю Ставицька!
Неодмінно зафіксуйте в своєму словнику українських матюків нову ідіому "повний Єдиний Центр" як ефімізм од ідіоми "повний п***ЕЦь"!
Пані Лесю Ставицька!
Неодмінно зафіксуйте в своєму словнику українських матюків нову ідіому "суцільне БЮТство" як ефімізм од ідіоми "суцільне Б***ство"!
NELLI _ 14.07.2008 12:51
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 11:09___ Ulla
А що саме отримала Тимошенко, що їй заздрить Ющенко?
NELLI _ 14.07.2008 12:48
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 12:27___ Oleg_Kharkiv
Вы с какого временного момента ведете наблюдения? Если неправильно выбрать начало отсчета для экстраполяции, то можно получить любой результат, возможно, и противоположный правильному. А право иметь свою точку зрения есть у любого человека.
FUTURIST _ 14.07.2008 12:39
IP: 92.113.119.---
КОМПИЛЯЦИЯ.

VULPES LAGOPUS.

Тимошенко: партія Балоги носить ім'я товстої полярної лисиці
"Партія, яка будується на зраді і цинізмі, не може витримати конкуренції. І саме тому, я думаю, що партія ЄЦ, партія, яка носить ім'я товстої полярної лисиці, не має права сьогодні на життя в Україні", – сказала Тимошенко.
Вона наголосила, що "на зраді взагалі не повинні народжуватися політичні сили".
Як відомо, полярну лисицю називають також "песець"*.
примечание:
*Сравнительно небольшое хищное животное, напоминающее лисицу. В отличие от лисицы, тело у песца приземистое, морда укороченная; уши закруглены, слабо выступают из зимней шерсти (это предохраняет их от обморожения). У песца хорошо развиты слух и обоняние; несколько слабее – зрение. ГОЛОС ПРЕДСТАВЛЯЕТ ТЯВКАЮЩИЙ ЛАЙ. На островах, окруженных незамерзающим морем, налажено полусвободное разведение – песцы ПО СИГНАЛУ ПРИБЕГАЮТ НА КОРМ к специальным кормушкам.

Тут не можна не згадати анекдот про Вовочку. "Леночка, ты про что сейчас думаешь? – Про принцесс, Марь-Иванна! – А ты, Петенька? – Про солдатиков и пистолетики, Марь-Иванна! – А ты, Вовочка? – Про п***у, Марь-Иванна! – А почему, Вовочка? – А я про нее всегда думаю!"
семафор _ 14.07.2008 12:36
IP: 77.90.193.---
Отже, ВОЛОДИМИР ТКАЧ – СЕМАФОРУ:
"Человеку" и Семафору.
Дебильные люди,
Ведь Ваш бронепоезд
Стоит на засадном пути.
Вы ждете быдлоту,
чтоб нашу работу
Пустить под откос.
Сигнал Семафора.
ЕЦельного Хора.
Словесный понос.
Володимир Ткач, 13 липня 2008 року
1) Повний Окара! Таки – з "воєнного городка"...:-).
Тягне на 0,5 кузі.
2) А про словесний понос – підрахуйте плз, по коментах... Не забудьте підстаркуватого Ф-В помножити на 2.
3) І щоби пустити з насипу "Вашу роботу" – то треба результат тої роботи мати.
4) "Бидло" – це еквівалент поведінки людини, характерний для тварини – хто сьогодні годує, тому й лиже руки. На того, хто перестав годувати – гавкає. Чи мекає. Здатне годуватися дистанційно.
Якщо довго не годувати, починає гавкати (мекати) регулярно, по частинам... З прологом і епілогом. У прозі чи у віршах.
Не здатне згадати, що і на кого гавкало (мекало) пів-року чи рік назад.
"Аще речет кто, яко Бога любит,
а брата своего ненавидит – ложь есть".
5) Шукав "Вашу роботу" по Єдиній Росії та п. Президентовівеликої Росії, всю ніч шукав... і не знайнов...
Мабуть, не вмію...
Oleg_Kharkiv _ 14.07.2008 12:27
IP: 193.138.244.---
14.07.2008 10:13___ NELLI
"Ющенко наконец осознал, что для Тимошенко он всегда был ВРАГОМ/"

Это ваше объяснение действий Ющенко и его ближайшего окружения против Тимошенко.
Я, как физик, знаю, что любому явлению можно дать разные объяснения. Истина же, в конце концов, определяется тем, насколько выдвинутое объяснение (гипотеза) согласуется со всеми другими наблюдаемыми явлениями. Согласно известной формуле: "Опыт – критерий истины". В гуманитарной сфере эти положения тоже справедливы, но с одной оговоркой. То, что можно дать несколько толкований – остается в силе. А вот насчет критериев, то в силу присутствия кучи субъективных моментов, чего нет в естественных науках, с опытом не все так ясно. Поэтому утановить что истинно, а что ложно, намного труднее.
Вы исходите в своих рассуждениях из ющецентризма. Это ваш субъективный подход. Все что случается – это по вине броуновского движения вокруг него. Сам же он непогрешимый монолит.
У меня, в отличие от Вас. и я имею на это право, другое объяснение того, что происходит. С некоторого момента господин стал нервничать в силу того, что у Юли все получается намного лучше и она получает все больше и больше поддержки со стороны людей. Проявились простые человеческие чувтва – ревность и зависть. Одним словом проявилось жлобство. Это есть мощный двигатель всего, что он делает. Для меня это очевидно.
navaho _ 14.07.2008 11:35
IP: 217.77.221.---
Held_ На елелекторат вони і покладаються, і не безпідставно, грошей не жалітимуть, в провінціі даже на останніх виборах залякування, підкуп,а більшість і не треба вмовляти за Януковича голову готові були відірвати, отаке на сході і півдні, на кого вкажуть за того і проголосують, та що казати коли даже в коментах людина тверезо хочє оцінити хід справ у державі знайдуться ті що будуть верещати,, Ты что с...ка, Родину не любиш.,, або,, Кращє тебе мамка не народжувала.,,
Ulla _ 14.07.2008 11:09
IP: 193.41.88.---
14.07.2008 10:13___ NELLI

Ющенко наконец осознал, что для Тимошенко он всегда был ВРАГОМ, поскольку получил то, что страстно всегда хотела получить она. Другой причины нет для вражды, поскольку мыслей и забот о стране тоже нет.
Та навпаки: це вона отримала те, про що він так мріяв. От ми й спостерігаємо розгул чоловічих заздрощів.
NELLI _ 14.07.2008 10:49
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 10:29___ Ф-Всеволод
Не буду с Вами спорить по поводу окружения, поскольку, если честно, то не вижу ни у одной политической силы этого самого окружения. Идет уже открытая клановая борьба, а отличие только в упаковке. И никому нет дела до страны.
Helg _ 14.07.2008 10:46
IP: 77.222.142.---
Попри всі відтінки ставлення до нового політичного формування, потрябно зауважити на наступне. Жодного разу після відділення України від СРСР пропрезидентські політичні силаи не змогди затриматись на хвилі підтримки електорату більше ніж на одну виборчу компанію. Будь-яка наступна виборча компанія приносила цим партіям тільки падіння %% голосів впритул до випадання з прохідного мінімуму (НДП, СДПУо). НУНС теж втратила весь свій потенціал, тому зацікавлена у своїй найшвидшій трансформації. У цьому і полягає родзинка питання. Адже навіть такий пройдисвіт, як Балога (бувший професійний контабандист, якого у Закарпатті не знає хіба, що божевільний міліціонер), не може не розуміти, що об"єднати електорат Закарпаття та Сходу це ще ДАЛЕКО не вся Україна. Та й БЮТ ще нікому не віддавав свого рейтенгу, а тільки відбирав. Так на, що ж має надію "Балога – це Я"? Що зрада та цинізм НУНС додасть ЕЦ суспільної поваги? Допоможе адмінресурс? Он як транслювали (як з"зди КПРС) створення ЕЦ. Де ще таке, крім України може бути? Може надія на товсті гаманці? Може на "дурника"?
А мені вбачається, що надія робиться на дуже банальну річ. З ким гуртується зараз ЮВА? Ахметов, Колесников, Балога. Хто це? Бувші бандити. На що вони завжди опиралися? На силу та страх. Отже, імовірніше за все вони будуть будувати щось подібне до північного взірця – ЕР. Різниця буде тільки у тому, що влада пообіцяє капіталу певний поділ "здобичі". Між собою вони уже багато чого поділили. Але, що про це скаже елект-ат?!
вітренко _ 14.07.2008 10:44
IP: 193.201.219.---
Окара, ти давно вже перестав бути українським політологом. Безумовно, ЕЦ – це п...ц, але: тема заюзана "до дєлов", і вже просто нецікаво. А твої коментарі або появи на ТВ чи в пресі демонструють, що українську політику ти відслідковуєш "однією лівою" – ти, вибач часто-густо просто "не шариш". Так що розбирайся краще зі своїми московськими друзями. Був час коли тебе було цікаво читати, але було та загуло. Не треба сприймати українську політику як "провінційну", дивлячись на неї поглядом московського жлоба.
NELLI _ 14.07.2008 10:44
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 10:12___ Историчка
Сейчас у меня Nikon D60, но я не знаю, что Вы хотите в итоге. Был FINEPIX 6.3 megapixels, который тоже многое умеет. Поговорите с профи, изложив свои потребности. Вообще надо хорошо знать возможности прибора и можно получать прекрасные снимки. Нашла рекомендации профессионала -Olympus
Yuri_D _ 14.07.2008 10:40
IP: 91.124.77.---
Якщо повернутися до теми – в чому неправий наш московський гість Окара – це:
...політики не виробляють нових смислів, а тупо продають Україну (мова, звісно...про увесь український політикуум)
Це зовсім не відповідає дійсності, як би цього не хотілося і п.Окарі, і Кремлю, і більшості наших "політологів", для яких саме така невизначеність і нескінченні інтриги забезпечують "постоянно сыто-пяьно".
Треба бути сліпим і глухим (а це не люди з фізичними вадами, а ті, хто не хоче бачити і слухати), щоб не розрізняти серед сучасних політиків хто продає, а хто захищає, хто зраджує, а хто стійко тримає удар, хто сіє зневіру і дає поради "не тратьте куме сили", а хто, незважаючи на все, вірить в перемогу Добра, здорового глузду над Злом і войовничою нікчемністю.
Ф-Всеволод _ 14.07.2008 10:29
IP: 195.93.190.---
14.07.2008 10:13___ NELLI
14.07.2008 09:42___ Oleg_Kharkiv
Ющенко наконец осознал, что для Тимошенко он всегда был ВРАГОМ

Мадам, не знаю, что он там осознал, я не психоаналитик и доступа к его больным мозгам не имею, но и последнему дураку видно, что так бездумно и недальновидно плодить себе врагов из союзников и друзей умеет только наш идиот-президент.
Как никто другой он оправдывает тезис из учебника по менеджменту, что умный руководитель окружает себя первосортными людьми, а руководитель-дурак всяким отребьем.
NELLI _ 14.07.2008 10:13
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 09:42___ Oleg_Kharkiv
Ющенко наконец осознал, что для Тимошенко он всегда был ВРАГОМ, поскольку получил то, что страстно всегда хотела получить она. Другой причины нет для вражды, поскольку мыслей и забот о стране тоже нет.
Историчка _ 14.07.2008 10:10
IP: 91.124.223.---
14.07.2008 09:38___ Yuri_D
То роздрукуйте свої "коменти" і біжіть записуватися – там Вас з квітами зустрічатимуть – може другою Ніною Андреєвою станете...

Уважаемый Yuri_D, должность партийного дятла не для меня. На блогах и так полно партийных дятлов, стучащих по клаве,не жалея клюва и мозгов, или, скорее, вследствие отсутствия последних.
NELLI _ 14.07.2008 10:08
IP: 77.123.111.---
14.07.2008 09:26___ Nick_M
Я мала на увазі оце: Тимошенко хоче заборонити "товсту полярну лисицю" Балоги. На жаль знову не відкриваються сторінки на УП. Я вже розповідала, як мій син казав: "А моя мама мне никогда ничего не запрещала и не наказывала". Не забороняла, тому й не карала, бо на першому місці стоїть Свобода вибору, що і пояснює мої політичні погляди. А настрій гарний, бо було дуже вдале фотополювання.
Историчка _ 14.07.2008 09:59
IP: 91.124.223.---
14.07.2008 09:38___ Yuri_D -------А ось тут – незалежно від того запросять Вас чи не запросять – кінЄЦь буде однаково повний.

Уважаемый Yuri_D, вот здесь, мне кажется, Ваша логика Вам изменяет – учитесь логике у Ваших микросхем.
САНДРО _ 14.07.2008 09:56
IP: 194.246.117.---
06:31___ gulya Согласен с Вами, что вопрос очень серьезный.Действитьельно деньги вложены большие и будут еще вкладываться. плюс мощная бюрократия.У Андрея, конечно,прекрвсный юмор, но на что-то же надеются, эти тупо идущие к своей цели любители Единой власти.А на что?А то что ПИПЛ ЗАХАВАЕТ.И эти надежды не лишены смысла, о чем свидетельствуют киевские выборы.Умные и красивые не захотят участвоватьв этом грязном деле, а смотрящие телевизор и нуждающиеся в лишнем килограмме гречки стройными колоннами придут и проголосуют и за ЕЦ и за кого скажут, главное чтобы против нее-воровки.А то, что народ у нас умный -это Ющенко лапшу вешал на уши в 2004г.
Историчка _ 14.07.2008 09:55
IP: 91.124.223.---
14.07.2008 09:32___ Nick_M -------И Вы не обиделись на партийных функционеров?

Уважаемый Nick_M, нет повода для обиды. Вот если б хотела, а не взяли, тогда другое дело.
Oleg_Kharkiv _ 14.07.2008 09:42
IP: 193.138.244.---
14.07.2008 06:31___ gulya

С этой эклектичной смесью их разношерстной партийной бюрократии, которая нигде не нашла пристанища, которая где только ни терлась и которую Вы назвали партией, теряется смысл партии. Партия должна выражать интересы определенной социальной группы. Нынешние организаторы ЕЦ непонятно кого представляют и кто их избиратели.
Создание этого образования четко стнхронизировано с будущими президентскими выборами. Действия крилятника направлены не на разъяснение их видения государственного устройства страны, что в первую очередь должна делать нарождающаяся сила, а на непрерывный обстрел БЮТ. Ни ПР, ни КПУ ни кто другой вообще не упоминается в их заявлениях. Вывод один, у нынешнего преза, на которого они делают ставку, враг только один.
Люди хотят рулить и только рулить ради рулить. То, как они себя ведут, не соответствуют той "идеологии" (которая на самом деле отсутствует, просто набор первых попавшихся красивых слов, разделенных запятыми), которую они заявляют.
Yuri_D _ 14.07.2008 09:38
IP: 91.124.77.---
14.07.2008 09:24___ Историчка
по молодости надеялась, что пригласят. Не пригласили...
То роздрукуйте свої "коменти" і біжіть записуватися – там Вас з квітами зустрічатимуть – може другою Ніною Андреєвою станете...
...и Вы знаете чем это закончилось.
А ось тут – незалежно від того запросять Вас чи не запросять – кінЄЦь буде однаково повний.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter