Яскраві враження (1): Сорочинський ярмарок-2008

15 серпня 2008, 21:23

З сьогоднішнього дня на моєму блозі розпочинається нова "лінійка" матеріалів, присвячених різноманітним яскравим враженням. Звісна річ, блог на УП – це не ЖЖ і не Одноклассники.ru, себто не місце для виставляння власних котів, собак, відпочинку з друзями та т.ін. Це, як я розумію задум УП, – місце для актуальної суспільної дискусії. Тож серед моїх яскравих вражень будуть не інтимно-приватні, а громадсько-публічні, себто такі, які мають значення не лише для мене та моїх друзів, а для необмеженого кола читачів та громадськості.

Отже, вчорашній день (14 серпня) на Сорочинському ярмарку, яким побачив його мій фотоапарат.

Слід зазначити, що цей ярмарок – надзвичайно цікаве дійство. І хоч воно кожен рік повторюється з невеликими змінами, особисто мені там завжди подобається (хоча розумію і його проблеми та недоліки).

Тільки треба там розрізняти три досить різні явище: традиційне народне мистецтво, лубок та кіч. Інколи це буває не так просто. ОтожЯкби я був власником КрАЗу (заводу), по Києву їздив би на продукції власного виробництва...Не так давно я мріяв про кришу з очерету, а не з металочерепиці...Про отаке щастя я й не мріяв, але дубові діжки – то дуже класно:На жаль, цього року на ярмарку не було сільськогосподарської частини. Дуже шкода, тож оці два видовища (другий – наприкінці) з ярмарку минулого року:Опішнянське гончарство, що в минулі роки було занепало, оце потроху ніби-то відроджується:Ігор Пошивайло – автор чи не найцікавішої дослідницької книги про гончарство:Видатний опішнянський гончар Михайло Китриш:А оце-таки кіч:Купив собі дуже цікавий глечик:Його автор – такий гончар з Пирятина Полтавської області Ігор Іванюк.Глечик досконалий з технічної точки зору: тонкий, дзвінкий, досконала і традиційна для Лівобережної України форма, випалений на гарному обладнанні, вироблений без свинця (тож такі глечики охоче купляють для дорогих українських ресторанів), але не з традиційним українським, а із стилізованим трипільським орнаментом. Тож це такий своєрідний етно-хай-тек.Підозрюю, з подібним поясненням така штука сподобається Ющенку. Тож хто хоче йому подарувати щось цікаве, недешеве, традиційне і одночасно сучасне – щось таке, що йому точно сподобається, гляньте на ці глечики пирятинського гончаря. (Дві файні косівських вовняних підстилки, на яких стоїть глечик на фото, теж купив недалеко у гуцулів.)

Тож не гайте часу – гайда на Сорочинський ярмарок!

Завтра там буде Вітор Ющенко, тож буде дуже тяжко – буде повно охорони, всілякої придворної челяді та ін.

Моя і Ющенка любов – решетилівське килимарство та сорочки:Пам'ятаю, раніше Ющенко був зовсім іншим. Навіть на ярмарок у 2005 році приїхав без такої кількості охорони і ходив як проста смертна людина. Я навіть випадково зіштовхнувся з ним біля якихось народних майстрів. А охоронці та уся челядь бігла не навколо нього, а як хвіст – за ним. Я ще подумав: отим і відрідняється Україна од Росії, що в РФ таке в принципі неможливо – зіштовхнутися випадково з президентом біля вишиванок чи глечиків. Завтра ви зможете оцінити – чи ще можливе таке в Україні?

P.S.

Інтернет-конференція, що пройшла в агентстві "Новини Полтавщини", викладено у 5 частинах на http://www.regionnews.poltava.ua/

P.P.S.

Я так понимаю, эти уроды делают ВСЁ, чтобы приучить россиян к мысли о ВОЗМОЖНОСТИ И ДОПУСТИМОСТИ РОССИЙСКО-УКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА.

powered by lun.ua
Коментарі — 16
uaplde _ 18.08.2008 00:17
IP: 83.6.236.---
Ніколи не був у Сорочинцях, але треба ще туди встигнути.

Бо ті "визволителі", не дай Бог потягнуться й до нас.
А нас вони люБлять.

Зрештою, тут можна побачити, як кремлюки на Кавказ нападали і що із цього потім має вийти:

http://pl.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM&eurl=
gray380 _ 17.08.2008 18:00
IP: 77.122.93.---
Підозрюю, з подібним поясненням така штука сподобається Ющенку.
Замість підозрює, нмсд, слід вживати припускаю у цьому контексті.
Vinnipooh _ 16.08.2008 23:59
IP: 77.109.52.---
Пан Окара подібний до нашого президента: президент спеціалізується по бджілках, а Окара – по ярмарках, здебільшого по глечиках... н-дааа... хтось по айкідо и дзюдо, але нам такого не треба... нам давай мед та глечики, щоб було в чому берегти. Ото так країна... головне – що відбулася. цікаво, які уподобання у пані Тимошенко? Б"юсь об заклад – не глечики і не бджілки. Може, тоді їй подобається дзюдо?! Тоді є кому нашу країну оберігати.
INIK _ 16.08.2008 20:39
IP: 91.201.244.---
Всем привет. Дорогие друзья, поддержите пожалуйста своими голосами мое фото, которое учавствует в конкурсе. Заранее огромное спасибо всем кто откликнется!Проголосуйте на сайте – http://www.gofresh.com.ua/refresh/0/24/
kukuchonok _ 16.08.2008 19:06
IP: 195.93.160.---
Svynky ta strausy – vec' agro-koloryt buv u mynuli roky. Nyni speka> brud> natovp> dorozhnechya i nichogo horochogo na yarmarku ne bulo!!!
карый _ 16.08.2008 18:00
IP: 77.121.34.---
ФСБ ярмаркує.
Enki _ 16.08.2008 16:47
IP: 80.93.122.---
Народ, я вам предлагаю посмотреть другую "линейку" незабываемых впечатлений. А то она в связи с конфликтом в Грузии и Сорочинской ярмаркой как-то совершенно выпала из ленты новостей. Над тремя польскими воеводствами вчерась пронеслось настоящее торнадо, кое-где прошли бури, с ливнем и градом размером с куриное яйцо, окрестности Лодзи не хило затопило. Трое погибших, десятки раненых, тысячи разрушенных домов, сотни сорванных крыш, изуродованное железнодорожное полотно, разбитые вдрободан автобаны и т.д. Местами пейзаж как после Тунгусского метеорита. Короче, смотрите фотки тут – http://wiadomosci.onet.pl/198,21,27,cynk_pokaz.html
или тут – http://wiadomosci.onet.pl/199,21,0,0,1,cynk_pokaz.html (где еще увидишь такие молнии!) Кликайте на "Nastepne", откроется новый снимок.
Окара пускай отдыхает!
Свет_и_тень _ 16.08.2008 15:06
IP: 77.121.177.---
Посмотрел это: http://durdom.in.ua/site/video/id/11/page/1.phtml
был в шоке!!...
да уж, хороши братаны, – редкие хамы!!
Одно слово – ОРДА, азиатское быдло!!...
Игрек-минус _ 16.08.2008 13:41
IP: 85.90.202.---
Господа!
Вашему вниманию образец имперской "зомбожурналистики" – в одном тексте даются взаимоисключающие информация и выводы.
Итак, статья "Три вопроса Западу"

http://www.vesti.ru/doc.html?id=201434&cid=1

Начало – и с ходу в карьер:
"Россия заручилась поддержкой еще одной европейской страны относительно плана мирного урегулирования на Кавказе..." (каково!!!)

И тут же "подтверждение вывода" – это слова Меркель!

"...Но даже если учитывать ситуацию в описании России, то все равно я сказала, что считала реакцию России непропорциональной. И присутствие военных сил на так называемой ядровой территории Грузии я считаю неправильным. И поэтому нужно срочно приступить к реализации плана шести принципов", – сказала Меркель..."
"...Даже когда журналисты спросили про возможный будущий статус Южной Осетии и Абхазии, госпожа канцлер лишь повторила: "Исходным пунктом должна стать территориальная целостность Грузии"..."

На мой взгляд, такого откровенного информационного "героина" не было даже в СССР.

И ещё один момент – это "домашнее задание" канцлеру Германии:

"...Но прежде, чем расстаться с прессой, Медведев решил ей кое-что сказать. А точнее, даже спросить – все о том же грузино-югоосетинском конфликте: "Вот та информационная картина, которая была сформирована, заставляет меня задать вам буквально три вопроса, над которыми мне бы хотелось, чтобы вы подумали..."

"Махатма" дал поручение канцлеру Германии и оглянулся на свой зомбозоопарк – "Ну как я смотрюсь?"
KoshaTosha _ 16.08.2008 11:32
IP: 62.80.161.---
Дякую, пане Окара! Дарма ми з родиною поїхали з Сорочинець 10-го:-)
Щось не бачу нічого з анонсованих заходів з приводу 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя...
Гела _ 16.08.2008 10:54
IP: 77.52.211.---
Классные свинки на фотках. Особенно та, что в зеленом купальнике
Далітиша _ 16.08.2008 09:32
IP: 193.39.118.---
To A. O'Kara... Человек однажды, возможно по недомыслию, упавший по "самую шею" в сортирную яму навсегда сохранит удачу источать неповторимый запах говна...
Barmen _ 16.08.2008 08:17
IP: 192.251.226.---
Чемодан, вокзал, трипілля
семафор _ 15.08.2008 23:04
IP: 77.52.243.---
15.08.2008 21:53___ Историчка
Я так понимаю, эти уроды делают всё, чтобы приучить украинцев к мысли о ВОЗМОЖНОСТИ И ДОПУСТИМОСТИ РОССИЙСКО-УКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА.
И я знаю многих этих уродов
Хоч вони обидва і карліки – не треба так суворо... все-таки може після Грузії їх переконають?
Хоча – не дуже впевнений. Горбатих – могила виправить! А моральних ліліпутіків – і подавно
А цей – себе знайшов...
Винюхував, винюхував відношення до раши на форумах перед конфліктом – х...я нанюхав.:-)
Ото ж тепер – тільки фотографувати й залишилось... поки що.
Як тільки земля полтавська таких носить...
Игрек-минус _ 15.08.2008 22:56
IP: 85.90.202.---
Андрій Окара:
"Я так понимаю, эти уроды делают ВСЁ, чтобы приучить россиян к мысли о ВОЗМОЖНОСТИ И ДОПУСТИМОСТИ РОССИЙСКО-УКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА."

Пан Окара!
К сожалению, дело не только в тех уродах, которые делают ВСЁ, чтобы приучить россиян к мысли о конфликте между Россией и Украиной.
Если бы вся проблема была только в уродах, то она решилась бы временем – уроды рано или позно уйдут.

Но проблема, на мой взгляд, глубже и страшнее – уроды знают, что предложение такого "товара" рождено массовым спросом во всех слоях российского общества.

И эту беду время, похоже, не вылечит – столетия (!) хождения по кровавому кругу!

Пан Окара!
Украина хочет мирной жизни, наши семьи, наши дети и внуки хотят жить, иметь своих детей и внуков.
И мы понимаем, что сами, в одиночку, мы не справимся с проблемой обеспечения безопасности своей страны.

История нам оставила только один путь – в NATO!
Историчка _ 15.08.2008 21:53
IP: 91.124.221.---
15.08.2008 21:23___Андрій Окара -------Я так понимаю, эти уроды делают всё, чтобы приучить россиян к мысли о ВОЗМОЖНОСТИ И ДОПУСТИМОСТИ РОССИЙСКО-УКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА.

Я так понимаю, эти уроды делают всё, чтобы приучить украинцев к мысли о ВОЗМОЖНОСТИ И ДОПУСТИМОСТИ РОССИЙСКО-УКРАИНСКОГО КОНФЛИКТА.
И я знаю многих этих уродов.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Віктор Уколов

Стартувала PR-кампанія за зняття санкцій з Росії?

Олексій Гарань

Скільки посад голів комітетів віддала опозиції правляча компартія у 1990 р.?

15
Ірина Федорів

До уваги голови КОДА: Даніш в суді завалює експертизу по каналізації на Бакала

3
Айдер Муждабаєв

Россияне устали от Путина. Это правда. Им нужен Сталин

6
Дмитро Яблоновський

Державні монстри – вбити чи розчаклувати?

3
Сергій Лямець

Авакова и Супрун оставить в правительстве? Зеленский и команда – вы серьезно???

17
Ірина Федорів

Вода з фекаліями: що дала нарада в голови ОДА

11
Артем Петренко

Шанс вырваться из ловушки бедности. Или почему важно, чтобы у Зеленского получилось

21
Сергій Лямець

Коболев получает $1 млн в месяц. Укрзализныця закупает дизель у олигархов. Так зачем нам независимые набсоветы???

7
Сергій Лямець

Зачем Зеленскому стукачи. Что говорит здравый смысл об инициативе платить 10% за доносы

12
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter