10 жовтня 2009, 17:37

Два роки драйву – це мало чи багато? (+ гімн Слідчого комітету Генпрокуратури)

Якось непомітно проминули ці два роки – від того самого дня – 10 жовтня 2007 року, коли я прийняв запрошення редакції "Української правди" та розпочав вести блог на цьому ресурсі.

Приємно, що цей блог, як виявилося, читає дуже багато достойних, цікавих, розумних, освічених людей – переважно в Києві, інших місцевостях України та у Москві. Є також читачі в інших регіонах та країнах, але їх, як я розумію, менше.На цей блог потрапляє далеко не все з того, що я пишу, але я намагаюся робити його цікавим, причому цікавим саме тим людям, яких би мені хотілося бачити серед однодумців, інтелектуальних товаришів, колег.

Отож, дякую Долі, що на безкраїх просторах Інтернету є "Українська правда" і що у мого блогу є ВИ, шановні читачі.

МІЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ БЛОГ (НА ЖЖ) ТУТ

поштова адреса: andokaraСОБАКАyandexТОЧКАruPostScriptum.

Кто-то из украинских журналистов в одном из комментариев недавно спросил у меня – а что такое Следственный комитет при Прокуратуре РФ – в связи с обнародованным заявлением СКП РФ о том, что в российско-грузинской войне в августе 2008 года на грузинской стороне участвовали украинские военные и "боевики" из УНА-УНСО.

Вот, смотрите, что такое СКП РФ... (кстати, в нескольких кадрах там есть тот самый Калашников – не тот, который журналистку бил, и не тот, который президенту Медведеву письмо писал (Максим Калашников – он же Владимир Кучеренко из Одессы), а тот, который АВТОМАТ).

Янукович с его арией про шахтеров, которые спускаются в ад, чтобы там найти дух отца, просто отдыхает!

СМОТРЕТЬ ТУТ: