15 серпня 2012, 18:25

Полтавський архітектор Валерій Трегубов потребує небайдужості та допомоги!

Феномен полтавської архітектурної школи склався великою мірою завдяки видатному архітектору – Трегубову Валерію Олександровичу (1951 р.н.).

Усі, хто пройшов архітектурний факультет Полтавського будівельного інституту (Полтавського технічного університету), його добре знають, тому пояснювати тут додатково не треба (він – завкафедри основ архітектури).

Також його знають як громадського діяча – інтелектуала з активною позицією.Також його знають в контексті УПЦ-МП та УПЦ-КП – як людину, що займалася реконструкцією та відновленням знищених церков, а також – проектуванням та будівництвом нових.

Його концептуальним досягненням було вироблення сучасного архітектурного храмового стилю, заснованого на архітектурних традиціях українського барокко.

Він – автор проекту відновлення величного Успенського собору в Полтаві. І гострий критик тих подонків, які напередодні Помаранчевої революції, десь влітку-восени 2004 року, вкрали виділені державні гроші та збудували залізобетонне фуфло на 14 метрів нижче за оригінал.

Взагалі, він добре відомий в усьому українському архітектурному співтоваристві – як автор реконструкцій полтавських храмів, як теоретик та історик архітектури, архітектурний критик та цікавий архітектор.

Але зараз він потребує небайдужості та матеріальної допомоги: складна хвороба (онко) виставила йому та його сімейству жахливий рахунок, нереальний для чесної інтелігентної людини.

Усі небайдужі читачі цього блогу, хто готовий поборотися за гарну людину – громадського діяча та архітектора – можуть це зробити в такий спосіб:


1. Гроші можна перерахувати: ПАТ Полтава банк, код ОКПО 09807595 МФО 331489, р/р 2924388 поповнення картрахунку 26254008032001 Белявська Оксана Юріївна.

2. Телефон: +38 066 492 48 08 (питати Оксану) (!!!прохання: співчуття не висловлювати, не охати та не ахати; найкраще співчуття – посильна матеріальна допомога та дружнє привітання).

3. Молитися за здравіє болящого р.Б. Валерія.Деякі матеріали про В.О. Трегубова та його самого ТУТ:

Вікі

http://histpol.pl.ua/pages/content.php?page=7924

http://histpol.pl.ua/pages/content.php?page=3216

http://www.poltava.pl.ua/news/17646/