23 серпня 2012, 19:24

Дзвінке щастя буде 1-2 вересня у Диканьці!

Хочу нагадати, що цього року знову відбудеться вже традиційний Третій міжнародний фестиваль православного дзвону у Диканьці та Великих Будищах Полтавської області.

Минулого року кілька (мені відомо про три) київських телеканали не встигли прислати своїх кореспондентів, бо дізнались про подію запізно.

ОСЬ ЩО БУЛО МИНУЛОГО РОКУ.

Зараз кажу спеціально для редакторів інформаційних відділів загальноукраїнських телеканалів:

Шановні та дорогі друзі!

Фестиваль православного дзвону відбудеться 1-2 вересня цього року у дзвіницях та храмах у селі Великі Будища Диканьського р-ну Полтавської області – на тому самому хуторі близ Диканьки (1 вересня). Та у Диканьці (Миколаївська церква, 2 серпня).

Надсилайте свої зйомочні групи – не пошкодуєте! Не все ж політичних подонків, уродів, фріків та повій показувати по ТБ.

До речі, для багатьох українських телеканалів, яким складно привезти знімальну групу з Києва, виходом можуть бути власні кореспонденти, що знаходяться у Полтаві або в Харкові.

Що ж стосується самого фестивалю, то там будуть дзвонарі з України, Росії та Білорусі (у т.ч. молоді – 10, 13, 15 та 17 років).

Буде чимало чудових артистів; хто саме – організатори не розголошують (це сюрприз!), але точно буде виступ народного артиста Росії, соліста Большого театру, полтавця Олега Кулька.ОТЖЕ, ЩЕ РАЗ – не лише для телевізійників, а й для усіх культурних інтелігентних людей:

1 вересня, субота, село Великі Будища Диканьського району Полтавської області, 17.00.

2 вересня, неділя, Диканька Полтавської області, церква свт. Миколая, 16.00 (неподалік кочубеївської арки – як їхати на Диканьку з Полтави, то на в'їзді брати ліворуч).