20 жовтня 2013, 19:35

Л. Коваленко: Черкаський губернатор знищив 200-літню пам'ятку у Моринцях напередодні річниці Кобзаря (за що горітимуть в пеклі владні подонки)

ваші враження, думки, спостереження прохання залишати в коментарях на цьому сайті.

йдеться про те, за що деякі можновладні потвори отримають путівку в пекло.

і що донецьке іго помітно не лише в політиці, економіці, бізнесі та освіті. але тепер ще й у культурі...АВТОР: Людмила Коваленко, "Про Головне"Мені аж страшно, як згадаю оту хатину край села! Такії, боже наш, діла ми творимо у нашім раї (Тарас Шевченко)

Жадоба нинішньої влади до відмивання коштів на 200-річчі від Дня народження найвидатнішого українця Тараса Шевченка втратила будь-які межі та здоровий глузд.

Днями у селі, де народився Тарас, у Моринцях, знищено 200-літню АВТЕНТИЧНУ хату заможного чумака. Ту хату пам'ятав ще Тарас. Дерев'яна оселя витримала сотні років, її пам'ятають десятки поколінь, але хата не витримала перед планами головного регіонала Черкаської області, Героя (!) України Сергія Тулуба.

Влада замислила до 200-річчя Тараса у Моринцях відкрити етнографічний комплекс. Для того, щоб відобразити тодішнє життя чумака Тютюнника з надвірними спорудами: воловнею, повіткою, клунею, коморою, льохом запланували витратити 2 мільйони гривень.

отакою була хата чумака у Моринцях

Нагадаємо, що хата чумака збереглася протягом років автентичною, тобто такою, як і була в часи Шевченка. Торік на даху перекривали нову солому. Хата належала до об'єктів Національного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка".

Проте моринчани і гадки не мали, що влада піде на таке варварство і розіб'є хату вщент!

ЗАКІНЧЕННЯ ТУТ

АВТОР: Людмила Коваленко, "Про Головне"

powered by lun.ua