Андрій Парубій Голова Верховної Ради України, громадський діяч, політик

А що би зараз зробив генерал де Голль?

09 червня 2016, 20:42

Сенат Франції ухвалив резолюцію про пом'якшення санкцій щодо Росії. Росії, яка є агресором, яка розв'язала війну у Європі та анексувала територію України. Розумію, що кінцеве рішення буде ухвалювати уряд – тому дуже сподіваюся що це рішення буде зваженим і мудрим.

Я хочу нагадати, що саме Франція подарувала світові повагу до цінності свободи.

Я хочу нагадати, як у 1940 році після нападу Вермахту світ об'єднався та став на захист Франції. У перші дні вторгнення гітлерівської Німеччини на територію Франції, сотні українців на заклик Українського національного союзу вступили до лав французького іноземного легіону боронити незалежність Франції.

Представники різних націй світу вступали до французького Руху Опору. Так у рядах французького Опору боролися два українські курені: імені Тараса Шевченка та Івана Богуна.

Зараз Україна перебуває у такій самій боротьбі, як і Франція у сорокових роках ХХ століття. Тому ми розраховуємо на підтримку наших європейських партнерів.

Ми знаємо, що французи як ніхто розуміють, що таке окупація, що таке боротьба за свою незалежність. Я не хочу думати, що цінності, які несе світу Франція, можуть бути піддані ревізії в догоду політичним, чи комерційним інтересам. Це цінності волелюбності та захисту свободи.

Я запитую у себе: що би зараз зробив Шарль де Голль, який зумів об'єднати весь світ для визволення Франції? Як би він сьогодні вчинив, коли ми маємо ідентичну ситуацію, – коли Україна об'єднала весь світ проти російських окупантів. Чи дозволив би де Голль зруйнувати коаліцію вільного світу, проти агресора, проти окупації, проти російських танків на Сході України.

Я хочу наголосити, що вільна і незалежна Україна – це запорука вільної Європи. Зараз наші громадяни гинуть на фронті на Донбасі, зокрема і за свободу Франції, за свободу вільної Європи, за свободу всього вільного світу.

Звертаюся до Уряду Франції: комерційні інтереси не можуть стояти вище духу свободи, який став символом Франції у світі. Закликаю уряд Франції не пом'якшувати санкцій проти Росії.

powered by lun.ua
Коментарі — 141
mihaylenco _ 10.06.2016 08:49
IP: 37.55.120.---
Парубій вказує французам. А сам? А що зрбив би генерал де Голль в Україні? Переконаний, що:

1. Оголосив військовий стан.
2. Повна економічна блокада з Ватостаном.
3. Розрив дипломатичних зв'язків з ворогом.
4. Інформаційна блокада. Припинення трансляції програм ворожих станцій.
5. Обмеження прав нелояльного до Украї нинаселення.
6.
7. Смертна кара за тяжкі злочини – мародерство (під час війни будь-яка крадіжка є мародерством),
насильницькі злочини, зрада.
8. Припинення торгівлі алкоголем.
9. Додатковий податок на розкіш.

Писати можна до нескінченності, що мав би впровадити Президент України, та Голова Верховної Ради для перемоги над ворогом. Але...

Але, оскільки маємо презика уркаїни, та гнилу голову верховної зради, то вони нам вказують, як мають поступати французи.
Виктор Тарасов _ 10.06.2016 08:34
IP: 46.175.78.---
Звертаюся до Уряду Франції: комерційні інтереси не можуть стояти вище духу свободи...

Парубій, спершу звернися до шоколадного "гаранта", бо французи бачать розвиток успішного бізнесу Порошенка в Росії. Все інше похідне від хитрощів, невизначеності стану, дипломатичних зв'язків, торгівлі та секретних переговорів з путіним.
А ви, Парубій, вже стали співучасником всіх злочинів, які робить нинішня влада. Вам кинули кістку, посаду голови ВР, яку ви радісно схопили. Подяка владі – кричущі порушення регламенту ВР при голосуванні за поправки до Конституції України, і не тільки. Сумно, у вас був шанс...
Andrey Kononenko _ 10.06.2016 08:34
IP: 188.163.73.---
Ctarperch:

Имперская Россия – проблема только Европы?
Кто-то забыл, как в течение 20-го века имперская Россия весь мир пыталась захватить под прикрытием распространения коммунизма
Сейчас Россия не может предложить другим странам коммунизм, но она может попытаться возглавить сильное во многих странах движение антиглобализма, которое по сути сводится к антиамериканизму.
Ні, не тільки її але у першу чергу її. Росія не є і в найближчій перспективі не має змоги стати глобальною силою якою був СССР.
Антиглобалізм в сучасному світі де саме економічне зростання базується на глобалізації – банальна клоунада. Ну а країна котра живе за рахунок постачання ззовні технологій та техніки очолити антиглобалізацію не може в принципі.
Ресурсов-то у России нет, но амбиции-то есть...
Насчёт того, что антиглобализм (антиамериканизм) – клоунада. Может быть и клоунада, только их представители уже близки к приходу к власти в странах ЕС.
Корнил Шипулин _ 10.06.2016 08:13
IP: 146.148.20.---
Павел растяпа:
Ополчение и без ядерного оружия дерёт хохлов и в хвост и в гриву!
Поначалу из рогаток научитесь стрелять,а потом про ядерное оружие говорите.
Павло Тюхтий _ 10.06.2016 07:52
IP: 178.94.172.---
Сергей Папков:
Павло Тюхтий:
надто сильна і небезпечна Росія,щоб Європа відверто і тривалий час проводила проти неї якісь дії (санкції)

європейцям некомфортно,вони втрачають звязки та прибутки,відчувають себе мішенями для рос. зброї і рос пропаганди

європейці не бачать ні вигоди від санкцій, ні небезпеки для себе від Москви (окрім прибалтів та Польщі),серед них мало ідейних захисників європейських цінностей та міжнародного права

тому Європа Україну поступово "здасть", вся надія на США та Канаду
Не треба принижувати самих себе: Україна достатньо велика країна і за територією, і за населенням, щоб захистити себе самій.
я себе не принижує, – нас принижує рос. ядерна зброя,якої у нас немає.Світ ще надто варварський, щоб відчувати себе у безпеці під охороною принципів міжнародного права,які начебто є,але більше їх немає, -лише на папері
Корнил Шипулин _ 10.06.2016 07:12
IP: 130.211.70.---
Парубий что то соврал как обычно,какие хохлы воевали с хранцузами против немцев,хохлы воевали с немцами против хранцузов,вот это точно!
Andrey Karimov _ 10.06.2016 01:38
IP: 95.133.73.---
Де Голь зробив французьку атомну бомбу.
А ви сците навіть стягнути і виділити на оборонку 1,5 млрд. долл. які заарештовані на рахунках рашистської агентурної мережі що діяла під прикриттям брендом ПР.
morshin _ 10.06.2016 01:27
IP: 104.155.2.---
13м:
morshin:
Места не хватило), если по существу то заявлений, никаких не было, если, что-то такое и есть, что сомнительно, учитывая политические возможности, то все происходит тихо и незаметно, хотя речь соверешенно не об этом, жаль, что вы не поняли.
тихо и незаметно 2.5 месяца ватнікі уносят лапти с Сирии.
а Бібі прієхал в белокаменную щоб поржать с карліком нащот репатріації 1.5 млн богоізбранних.
Індра _ 10.06.2016 01:27
IP: 94.76.81.---
Парубій написав: "Закликаю уряд Франції не пом'якшувати санкцій проти Московії." Парубій, ви для початку закликайте Поросенку не завалювати крамниці Москви своїми "рошенами" – бо вся Москва потопає в "РОШЕНІ" – свідчення очевидців, які тиждень тому приїхали з століци єго (Рошена) родіни.
13м _ 10.06.2016 01:24
IP: 130.211.90.---
Ммм, да (
Індра _ 10.06.2016 01:21
IP: 94.76.81.---
13м:
Індра:
/QUOTE]Получил бы санкции со всего мира а закончил бы в Гааге.))
А допомагали б звільняти Україну англійці, американці, атакож і партнери-підписанти – французи та китайці. Читайте міжнародний Будапештський договір 1994 р. і не триндіть дурниць.
Індра _ 10.06.2016 01:19
IP: 94.76.81.---
А ще де Голль повернув би українську назву москалів – Московія, чи Московщина (один чорт), скасував би москальке "по батькові" в Україні. Потім він почав би реформи в країні – перш за все – відтворення територіальних громад, які за Конституцією лише й мають право управляти містами і районами, а не незаконно призначені президентом голови адміністрацій. Крім того, де Голль повернув би одвічне звичаєве право за яким щороку обирали: війта міста, старосту/солтиса села, міського отамана (головного вартового міста), головного суддю в місті та країни, а в наш час і прокурора, а також посадвників (керівників земель та повітів / районів). І так має бути щороку, им паче, що вибори можна нині швидко проводити за допомогою компутерної чи мобільної телефонної мережі.
13м _ 10.06.2016 01:13
IP: 104.155.45.---
Індра:
Де Голль арештував би Поросенку і передав його до трибуналу, потім звільнив спочатку схід України, а потім і Тавриду від москалів. Де Голль також підняв би повстання на Кубані та прилеглих до України руських землях, які колонізувала Москва.
Получил бы санкции со всего мира а закончил бы в Гааге.))
13м _ 10.06.2016 01:11
IP: 104.155.52.---
morshin:
Места не хватило), если по существу то заявлений, никаких не было, если, что-то такое и есть, что сомнительно, учитывая политические возможности, то все происходит тихо и незаметно, хотя речь соверешенно не об этом, жаль, что вы не поняли.
Індра _ 10.06.2016 01:10
IP: 94.76.81.---
Де Голль арештував би Поросенку і передав його до трибуналу, потім звільнив спочатку схід України, а потім і Тавриду від москалів. Де Голль також підняв би повстання на Кубані та прилеглих до України руських землях, які колонізувала Москва.
sidor _ 10.06.2016 01:07
IP: 77.52.57.---
sadam:
sidor:
Когда "казаки" тикали со Славянска

Были там, своими глазами видели, или как?
Или опять на какой-нибудь пропагандистский ролик сошлётесь?
Был там (и сейчас нахожусь). Видел глазами соседей... По одному просачивались между их частными домами. Напоследок даже одного "русскомировского референдика" пару раз нагайками стеганули что бы не крутился под ногами...
sadam _ 10.06.2016 01:01
IP: 194.0.206.---
sidor:
Когда "казаки" тикали со Славянска

Были там, своими глазами видели, или как?
Или опять на какой-нибудь пропагандистский ролик сошлётесь?
sidor _ 10.06.2016 00:52
IP: 77.52.57.---
sadam:
sidor:
.Та практически все в той или иной форме воевали вместе с гитлеровцами. И шо из того – нужно выпячивать именно "Галичину"?

И что? Нужно выпячивать, именно, казаков?
нужно. Как зверствовали казаки русских дивизий СС – вермахт и то в шоке был (можно такие же действия нынешних "казаков" посмотреть в Луганской области и соответственно – руководство Мордора не довольно их беспределом – даже спецслужбы ликвидировали некоторых "атаманов").
Пы.Сы. Когда "казаки" тикали со Славянска через окраины Краматорска, выдели бы вы какие они перли за плечами узлы "с трофеями", завязанные в простыни ли покрывала. Форма и способ транспортировки остался неизменным со времен второй мировой. Гены, мабуть, дают о себе знать.
Pixel _ 10.06.2016 00:49
IP: 109.87.178.---
ФОРУМЧАНИ,

МАЮ ВСІ ПІДСТАВИ ВВАЖАТИ Vova Lutsenko КОШЕРНИМ МОСКАЛЬСКИМ ТРОЛЕМ.
ГАДИТЬ – І ТІКАЄ,
ГАДИТЬ – І ТІКАЄ

ЗАЛИШАЮ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВЕСТИ СЕБЕ З НИМ ВІДПОВІДНО. ХТО МАЄ ЗАПЕРЕЧЕННЯ – НЕХАЙ АБО ОГОЛОСИТЬ ЇХ ЗАРАЗ АБО ПОТІМ МОВЧИТЬ.

Я Ж БО ВІДПРАВЛЯТИМУ З УСІМА ЗАПЕРЕЧЕННМИ – ДО ЦЬОГО КОМЕНТУ.
Pixel _ 10.06.2016 00:42
IP: 109.87.178.---
Svetlana Ivanova:
Pixel:
Svetlana Ivanova:
"Закликаю уряд Франції не пом'якшувати санкцій"

Прямо как в анекдоте: отверди и направь.

Батюшка с матушкой укладываются спать. Батюшка помолился, посмотрел на матушку, она на него...и прошептал: Святая Богородица, отверди и направь. А матушка в догонку: Богородица дорогая, ты хотя бы отверди а направлю то я сама...
- – - -
Ну це вже хоч якось по темі... Але на комент ще "не тягне".
А по суті теми.Можете щось без кривлянь сказати, як Франції "в принципі" вирулювати таке потенційне рішення на шосе добрих відносин зі США?

З моєї точки зору, для Ф. це задача без вирішення.
Не волнуйтесь, Pixel, идите поливайте свой засохший огурец.
- – - – - -
ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!
СЕРЕД НАС, НАЖАЛЬ, ОСОБИНА З ПРОГРЕСУЮЧОЮ НЕАДЕКВАТНІСТЮ.
sidor _ 10.06.2016 00:41
IP: 77.52.57.---
Vova Lutsenko:
sidor:
=========
ну и я о том же. смешно смотреть на этих придурков которые зигуют с крестом и сами называют себя русскими фашистами. Логунги чисто националистические. И какая их численность? Какая у них поддержка в обществе? В государстве? Какая у них политическая партия? сколько у них депутатов? министров? спикеров парламента? Кто их лидеры? Кто их "Бандера"?

Просто кучка больных на голову те русские фашисты.
Аааа!!! Если в Украине радикальные националисты (даже и намека нет что они могут войти в Раду) – значить их пол страны или более, а если фашисты в Мордоре – то их жалкая кучка больных на голову...Однако!
sidor _ 10.06.2016 00:37
IP: 77.52.57.---
Vova Lutsenko:
......Бремзесом, называющим себя есаулом казачьего полка, – прокомментировал протоиерей Борис Малевич.
был разломан......Врунишка, кем и когда разломан?
Кому дали Героя России?......Кадырову. Тот российских глоток перерезал столько, что Бандера и Шухевич – новорожденные младенцы против него.
morshin _ 10.06.2016 00:35
IP: 130.211.70.---
13м:
А, что скажете Вы, почему так происходит, не скажете почему, президент Европейской комиссии Жан-Клод Юнкер енд ко, собрался на Петербургский экономический форум и встретиться с Путиным,
А почему ви не скажете шо после встречі Путіна с Бібі Натаньяху, Путін кінул Сестру Сірію.
Когда последній раз бил вилет ресейскіх бонбардіровщіков в сторону халіфата.?
sadam _ 10.06.2016 00:34
IP: 194.0.206.---
sidor:
.Та практически все в той или иной форме воевали вместе с гитлеровцами. И шо из того – нужно выпячивать именно "Галичину"?

И что? Нужно выпячивать, именно, казаков?
sidor _ 10.06.2016 00:28
IP: 77.52.80.---
Vova Lutsenko:
sidor:
Vova Lutsenko:
sidor:
== там фильм 17 минут. посмотрю, потом отпишу
ну шо там, впечетлило видео? Е ще якись вопросы по "фашистской хунте" в Украине?
На закусь – "фашисты и бандеровцы" в Москве на "русском марше" h t t p s://youtu.be/SfF5Foh7ZvE?t=51
========
в этом фильме вобще в кучу все кадры смешали и 1939 год и война и чеченцы и современные фашисты. и что? какой вывод?
вывод – не) (рен учить как пользоваться туалетной бумагой если у самого дупа и брюки в какашках.
А для мира вывод – нужно строжайшим образом изолировать нынешнюю территорию Мордора как очаг чумы, а ее поголовье – реповидных слопатоедов – тщательно фильтровать при пересечении границ других стран.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter