Осман Пашаєв журналіст

Все поправимо...

03 жовтня 2010, 22:22

Українська правова система – найвільніша у світі. Судді Конституційного суду України довели це вкотре. Віднині правнича творчість і суддівські винаходи не матимуть межі. Єдиний Центр Управління креативними ухвалами – адміністрація президента та її всенародно обраний менеджер В.Ф.Я. – повинні переконати світ: в Україні шириться та глибиться – аж гай гуде – демократія. Цим не можна не скористатися. І тому в мене – кілька бізнес-пропозицій до вітчизняних політиків. Версія "російською мовою тут"

1. Петро Миколайовичу! Заміри рейтингів КПУ на межі статистичної похибки. У Вас є нагода знову стати батьком – нової України. Варто лише скасувати у Конституційному суді Акт Верховної Ради УРСР про проголошення незалежності від 24 серпня 1991 р. Якщо я все вірно пам'ятаю, незалежність союзної республіки за радянським законодавством можна було проголошувати лише після проведення референдуму на території республіки. Референдум в Україні відбувся 1 грудня 1991 р., тому акт від 24 серпня є нікчемним. Після такого рішення, Петро Миколайовичу, Україна стає єдиною республікою у складі відродженого СРСР і зможе зазіхати на весь спадок комуністичної імперії.

2. Вікторе Андрійовичу! Кажуть, "Наша Україна" в занепаді і третій Президент і гадки не має, що з цим робити. Є ідея. Може, після публічного суду та осуду Сталіна, провести аналогічний процес над Леніним. Треба акцептувати поховання тіла керманича ВКП (б), оголосити першу Жовтневу революцію від 7 листопада 1917 за новим стилем – державним заколотом, а другу – Помаранчеву від 22 листопада 2004 р.- прикрою помилкою. Симоненка спробуємо депортувати до Шушенського, але враховуючи наявність малолітніх дітей, можна змінити вирок на виправні роботи на південному узбережжі Криму. Останні пункти, щоправда, потребують не конституційного, а кримінального провадження. Але з Василем Онопенком наразі домовитися не проблема, там у нього щось незрозуміле з палатою у цивільних в кримінальних справах. Після рішень КС і Верховного суду, Україна має стати Малоросією і одночасно звільненою від червоних територією Російської імперії. Вам би не президентське факсиміле Балозі давати, а до імператорської корони Тарасика привчати.

3. Валентине Олександровичу! Спростуйте думку, що Ваші політичні здібності – ще менші за ющенківські. Починайте з Пакту Молотова – Ріббентропа. Треба скасувати в Конституційному суді України ці ганебні змови в стилі Юля-Вітя-2009. Мотивувальну частину нехай пише ваш заступник чи наступник... ну, Валерій Іванович напише, а КС підпише. Галичину варто швиденько приєднати до Польщі, Буковину разом з островом Зміїним віддати румунам. Що в нас ще там є? Одесу – придністровцям, Дунай – молдаванам, Берегово – угорцям, Чернігівщину – білорусам. Бо якось ризиковано від виборів до виборів гадати, яка частина України не готова покращувати своє життя вже сьогодні. А так відповідь буде завжди давати Донецько-Луганський виборчком.

4. Ганно Миколаївно! Логічно було б після цього коронувати Віктора Федоровича імператором Всієї України-Русі, але що робити, якщо помазати на це царство може лише патріарх Російський Кирило? На це болюче для Вас питання має відповісти Конституційний суд. Може, він в порядку виняткового провадження розтлумачить нашу Конституцію щодо подвійного громадянства для місцевих олігархів і російських патріархів. Пан Кирило Гундяєв врешті-решт не витрачатиме на добові пожертви православних, заспокоїться і скористається конституційним правом кожного українця отримати 10 соток на індивідуальне будівництво десь у Межигір'ї. І буде Вам щастя.

5. Юліє Володимирівно! Про всяк випадок скасуйте рішення Переяславської ради про приєднання України до Росії. КС в разі вашого прекрасного ставлення до цього питання відновить Козацьку державу і гетьманат. Щоправда Гетьманом натепер стане отаман Білоруський та Єнакіївський Віктор Конституціоналіст. Але ж ви зробите хоч раз щось для мистецтва... ну нехай політичного. Навіть якщо Кожемякін не вигадав як це продати біомасі, ви робіть. Далі бо буде: або гетьманат накриється, або гетьман посунеться, а тут ви – вся в білому (вам дуже личить таке, з легкого газу), а поруч Турчинов як живий.

6. Рінате Леонідовичу! Благаю вас як татарин татарина (та нічого страшного що ви казансько-донецький, а я кримський): скасуйте через Конституційний суд України Маніфест Катерини Другої від 1783 про приєднання Кримського ханства до Російської імперії. Суб'єктом подання можуть бути або нащадки династії Гіраїв або інші татари чиї права було порушенні ще з 1774 при підписанні Кучук-Карнаджийської мирної угоди між Російської імперією та Блискучою Портою. Не журить сильно, я цей пункт під себе написав. Але ж кримський трон я не потягну. Відтак, пане Рінате, забирайте монаршій трон у Бахчисараї – і зватимуть Вас Улу Хан Донецький і Кримський Рінат Бірінджі. А мене зробіть віце-ханом в Акмесджиті (Сімферополі) – і я стану Калга-султан Осман Паша Екінджі. По-перше це красиво...

7. Ребе Якове! Настав час виставити рахунки Україні за дивне рішення князя Володимира Великого про прийняття християнства. Наші з вами предки чекали іншого. Чому кажу наші? Ну хазари ж, здається, були водночас тюрками і юдеями? А тут вклинилися греки зі своєю візантійською пропозицією. І ми цей тендер програли. Може треба з цим питанням бігти до Вищого Господарського суду? Ну, почнемо з Конституційного, а там подивимось. Отже, кладемо на Володимира з Володимирської Горки... анафему. Вибір від 989 року визнаємо узурпаторським без всенародного обговорення серед киян. Князя на гривні – замальовуємо, а в Україні через референдум запроваджуємо юдаїзм. Чи Іслам. Новий тендер покаже.

8. Владики Володимире й Філарете та пане Сандей (якщо Ви, звісно, можете це прочитати)! Теорію Чарльза Дарвіна варто скасувати хоча б за територіальною ознакою – бо ми не підписували конвенцію про її визнання. Тому на наших теренах англійцева теорія еволюції є нечинною. Андрій Портнов з Оленою Лукаш підкажуть як це правильно оформити.

9. Вікторе Михайловичу! Ви ж мислитель і меценат. Візьміться за фізику. Якщо про вас пише журнал "Ньюзвік" та шанує Стівен Спілберг, то певен, знайдете спільну мову з іншим Стівеном – Хоакінгом. Нехай напише нову книжку про Великий Вибух. Я б її починав так: "Великий вибух стався десь поміж Горловкою і Макіївкою. Перші фракції метану вдарили по породі вельми міцно. Вуглець, не приходячи до тями, перетворився на білкову сполуку. Так виникла перша людина..." Конституційний суд підтвердить, що так воно і було.

powered by lun.ua
Коментарі — 46
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 05.10.2010 11:33
IP: 94.248.125.---
Анрійку з Харкова. Шановний добродію, мене вже давно не дивує логіка співвітчизників з Харкова та Донецька. Ще зовсім не давно дивувався чому людина проживаюча в "хрущовці" на 5-ому поверсі вже десять років не має в квартирі ні холодної ні теплої води бігає по потребі на двір "до вітру"- у вигрібну яму – продовжує тупо голосувати за Януковича. (реальний факт з Донецького регіону). При цьому ця ж людина, після отримання знаминитої "ТИСЯЧІ ЮЛІЇ" продовжує цю ж ЮЛЮ НЕНАВИДІТИ. Феномен! Не хлібом єдиним живете!? Залишилось лише знайти чим? Теж мені пророрцтва. 10 років Янику, тоді вже 100 Кернесу і!000 Добкіну. Да здраствует ХОМОСОВЕТИКУС!
Гайди До Байди _ 04.10.2010 12:40
IP: 91.19.49.---
Неюля _

Звісно, як тоді ставитися до захоплення Константинополя? Тут українцям слід, щоб веле застерігатися. Ці культурні змагання слід ширше розуміти. Пакистан-Індія...

Якраз тепер відбувається в Росії немов змагання поміж Медведєвим і Путіним. Не слід, щоб нам тут стати козлами.
Неюля _ 04.10.2010 12:20
IP: 77.52.27.---
Зауваження до 6 пункту. Маніфест Катерини Другої від 1783 про приєднання Кримського ханства до Російської імперії і так нікчемний, бо Катерина стала імператрицею внаслідок державного перевороту,тобто злочинним шляхом, і її заочно та посмертно можна засудити до каторги. Але це хай Росія вирішує.
Гайди До Байди _ 04.10.2010 12:17
IP: 91.19.49.---
Потомок
:)))
Гадаю, що ваше порівняння шкутильгає. Не йдеться про татарів, а про витіснення ісляму в уособленні Оттоманської Порти. Їх витіснили з Европи, як і з України. Таким чином, пов'язує ця подія Москву більше з Европою ніж Україна.

Цього слід брати під увагу. Ющенко плюнув на український нарід та замість українізувати Крим, він сприяв іслямизації, тобто й зросійщенню.

На кінці, тільки росіяни можуть спасти Европу.

Відповідно, негаразди в Україні, це не засадничо вина Януковича, а це хиби в "демократії" Заходу. Уже самоназва демократія не має нічого спільного з першинним значінням у старій Греції.

Звідки, Ющенко і Тимошенко стали троянськими конями для ординської навали Януковича, Пінчука, Ахметова...
:)))
cubaostrov _ 04.10.2010 12:08
IP: 95.133.11.---
Молоток. Прочесал всех и в таком хорошем стиле. Приятно было читать.
Peresich _ 04.10.2010 11:57
IP: 212.90.169.---
Євген Іхельзон: А как же восточная мудрость про перевёрнутую лестницу:-)))?
Peresich _ 04.10.2010 11:56
IP: 212.90.169.---
Віктор_Дніпров: Сейчас в управдомы куда выгоднее. Наплодил УСББ – и пей-гуляй:-))))
Потомок _ 04.10.2010 11:31
IP: 93.72.29.---
Гайди До Байди:

Мысли сначало следует упорядочить, потом писать на том языке, который, хотя бы сносно знаешь.

Пока в тексте бред с бодуна, дешевое потделывание по знание украинского языка, а значит провокация, шитая белыми нитками.
Опять полезло дерьмо.
Гайди До Байди _ 04.10.2010 11:25
IP: 91.19.49.---
Гадаю, що ваше порівняння шкутильгає. Не йдеться про татарів, а про витіснення ісляму в уособленні Оттоманської Порти. Їх витіснили з Европи, як і з України. Таким чином, пов'язує ця подія Москву більше з Европою ніж Україна.

Цього слід брати під увагу. Ющенко плюнув на український нарід та замість українізувати Крим, він сприяв іслямизації, тобто й зросійщенню.

На кінці, тільки росіяни можуть списти Европу.

Відповідно, негаразди в Україні, це не засадничо вина Януковича, а це хиби в "демократії" Заходу. Уже самоназва демократія не має нічого спільного з першинним значінням у старій Греції.

Звідки, Ющенко і Тимошенко стали троянськими конями для ординської навали Януковича, Пінчука, Ахметова...
Потомок _ 04.10.2010 10:56
IP: 93.72.29.---
Когда сам Конституционный Суд нарушает базовый прнинцип демократии – разделение властей он подлежит немедленному роспуску.

После такого демарша в отношении демократии со стороны КС,

и отсутсвии адекватной реакции на это "ГАРАНТА",

необходимо самораспуститься законодательной власти (ВР) и местному самоуправлению,

так как из них сделали шулерские рудименты – демократии,

то самое платье голого короля,

которым он будет прикрывать свой тоталитарный срам перед мировой

общественностью.


А МИРОВОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ СТОИТ ЗАДУМАТЬСЯ О ТОМ,

НЕ ПОКРОВИТЕЛЬСТВУЕТ ЛИ ЗАРОЖДЕНИЮ СМЕРТЕЛЬНОЙ БОЛЕЗНИ

ЦИВИЛЛИЗАЦИИ – БЕСПРЕДЕЛУ ВСЕДОЗВОЛЕННОСТИ ОДНОЙ ИЗ ВЕТВЕЙ ВЛАСТИ.
Євген Іхельзон _ 04.10.2010 09:39
IP: 109.86.155.---
5+
до цього не можна ставитися серйозно. Я одного боюся, що в цій країні запрацюють закони, от тоді ховатися всім
Enki _ 04.10.2010 07:53
IP: 94.244.5.---
К чертям Конституцию! Даешь "Русскую Правду"!
spoch _ 04.10.2010 03:02
IP: 94.232.75.---
ой не знаю яким боком Рінату Леонідовичу маніфест Катерини ІІ щодо Криму, та про маніфест Олександра ІІ щодо кріпацтва варто було б задуматись, та не тільки йому.
Ерика _ 04.10.2010 01:08
IP: 77.120.45.---
))))))))
bananiatko _ 04.10.2010 00:50
IP: 94.112.48.---
Осман Пашаєв:

Не разговаривайте с ним – он заразньій. Обрастете кривой бородой, патлами и квасно-капустньій грибок разьест ваш мозг. Серьезно вам говорю, опасайтесь єтого типа! Єто он только вьіглядит как полуторогодовалая корова в предчувтсвии бури пуберантньіх изменений. А на самом деле, за єтими румяньіми щечками покрьітьіми курчавой и фатально ассиметричной бородой притаился жестокий вепрь журналистики (впрочем кабан, хоть и не настолько дикий как вепрь, в Чаленке особо и не таится), демонический голос ревущий из свернутой трубочкой газетьі "Сивотня", великий сосальщик слова (а судя по єпизоду с Ганей – не только слова, как бьі ни парадоксально єто звучало в данном случае). Вампир блогосферьі (см. вьіше)! Оборотень и душитель-самого-себя! Непревзойденньій мастер сра_нья кирпичами по любому, самому пустяковому поводу (г-н Чаленка порадует нас и в єтот раз)... Да и что там гворить – просто г-н (да, да именно то что вьі подумали!) Чаленка! /афтар панически кричит/
Віктор_Дніпров _ 04.10.2010 00:41
IP: 95.132.238.---
Андрей-с-Востока:
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ:
потрібно робити все для консолідації демократично налашнованих громадян для протидії злу
Кого обманываете? Сами себя. От ваших а-ля бютовских призывов ничего не зависит.
Всё решат цены, тарифы и не либеральные методы управления государством.
А если не вышеперечисленное, то Янукович спокойно отсидит 10 лет президентом.
Отсидит? И спокойно?

:-))))))
Андрей-с-Востока _ 04.10.2010 00:35
IP: 178.95.157.---
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ:
потрібно робити все для консолідації демократично налашнованих громадян для протидії злу
Кого обманываете? Сами себя. От ваших а-ля бютовских призывов ничего не зависит.
Всё решат цены, тарифы и не либеральные методы управления государством.
А если не вышеперечисленное, то Янукович спокойно отсидит 10 лет президентом.
Осман Пашаєв _ 04.10.2010 00:29
IP: 93.74.31.---
Тетяна Монтян:
Дякую, Таню, щось ми давно нічого не робили по кадастрах, реєстах та іншій лабуді, зіткнувся нещодавно із цією системою введення будинку в експлуатацію. Тетяно, маячня надто м'яке українське слово, це дійсно БРЄД.
Осман Пашаєв _ 04.10.2010 00:25
IP: 93.74.31.---
Саша, я действительно курю, но не так много как ты думаешь; надеюсь ты имел ввиду сигареты:-))). Алкоголь – не мой вид спорта и никогда им не был. С анашой и всем остальным пока не сложилось. В 95-м после пары тяг обблевал балкон соседей на третьем этаже, после это не интересно.:-)))
uaixovich _ 04.10.2010 00:24
IP: 82.193.101.---
жжош і підказуєш одночасно.
Андрей-с-Востока _ 04.10.2010 00:23
IP: 178.95.157.---
SIM5:
Традиции у нас есть – советские в любом виде, от ленинских до брежневских. А еще раньше – как было при батюшках-царях. Из-за этих традиций так и живём
Так вы подтвердили мои слова. Те традиции, которые есть, не соответствуют действующей демократической конституции. Поэтому она не соблюдается. Какая-нибудь авторитарная конституция сейчас бы пошла на ура -это да.
Політ-двірник _ 04.10.2010 00:13
IP: 93.74.71.---
Османе, трава в тебе таки правильна:-)
Треба налагодити її постачання
на Банкову- і все написане- здійсниться.
Збудуємо нову країну- терикон.
SIM5 _ 04.10.2010 00:11
IP: 62.221.55.---
Андрей-с-Востока _ 03.10.2010 22:57
"Основной закон должен опираться на политические традиции, иначе его никто не будет воспринимать всерьёз. А у нас таких традиций нет."

Насмешили не на шутку. Традиции у нас есть – советские в любом виде, от ленинских до брежневских. А еще раньше – как было при батюшках-царях. Из-за этих традиций так и живём, и пацаны при власти из-за них же.
--------------

А Саше Чаленко не понравилось, даже чувство юмора отказало. Как самому стебаться – в удовольствие. Или думает, что его юмор выше качеством?
случайный_прохожий _ 04.10.2010 00:04
IP: 193.227.230.---
:))))) СУПЕР!!! Именно такую тактику нужно избрать в нашем случае: доведение сложившейся ситуации до АБСУРДА!!! а также всестороннее её высмеивание как и всей сегодняшней власти!!! Именно СМЕХ заставляет твоих соперников нервничать и совершать ошибки! Молодец, Осман! Продолжай в том же духе!!!
chkapu _ 03.10.2010 23:58
IP: 194.44.223.---
Дякую!!!
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter