Осман Пашаєв журналіст

Чаленко и простота. Сорососиси нашего времени

29 грудня 2010, 00:42

Шура, мне нравится ваш... блог. Последний:) Но если рекламируемая вами "Анастасия..." ценна лишь упоминанием ономатопеического изыска нашего коллеги Скачко, то жаль. Пелевин сейчас даже не конъюктурщик, а секонд-хенд ибо и слову грантоед, и делу, которым почти стыдно заниматься, больше 10 лет. У меня есть дополнение-синоним. Грантоедов от журналистики называть Сорососисями. Профсоюз МЕДИАФРОНТ со вчерашнего дня тоже Сорососися.Фонд "Відродження" підтримав проєкт профспілки "МЕДІАФРОНТ" і почав перераховувати кошти для на розвитку руху СТОП-ЦЕНЗУРА по Україні.

Керівника проєкту профспілка призначила за поданням координаційнї ради руху СЦ -:) це Владислав Синяговський.

186 тисяч гривень на цілий рік використовуватимемо на оплату конкретної роботи двох працівників. Ще треба буде їздиити Україною та сплачувати гонорари фахівцям за тренінги. Навчатимемо регіональних журналістів, які не боятися виконувати свої роботу, захищати себе через профспілку та скоординовану діяльність.

Вступай Шурочка до МЕДІАФРОНТУ. Сорососісі не проти Москви, Русі та росіян. Тому що людосісі, вони і русоосісі, і жидосісі, і хохлосісі, і навіть... татарвасісі.

Але сісі сісям рознь як кажуть наші брати-москалі та брати-скачки:)

Післямова: коли кажете про себе, Сашко, не користайтеся словом ржать... на коня ви несхожі. російською є слово хрюкать. Простіть...але відносно себе цього теж не кажіть... Знову якось невдобно получілось

powered by lun.ua
Коментарі — 6
Denys Ivanchenko _ 29.12.2010 09:12
IP: 178.251.111.---
Александр Чаленко:
Саша, скажите Елене Анатольевне, чтобы не писала больше о грантоедах и "коварных выкормышей Сороса/Каратницкого". Она же карму себе портит, и к тому же мама.
Дети же потом почитают эту стыдобу – гугл-кеш помнит всё!
Denys Ivanchenko _ 29.12.2010 09:07
IP: 178.251.111.---
Осман Пашаєв:
А цікаво, така профспілка скинулась би Чаленкові на штучний членосмок?
Чи, може, вирішили б виділить йому "обшественні роботи"?
Хоча, з другой сторони, журналіст має бути трохи невдоволеним, шоб бібать мазгі політикам.
Denys Ivanchenko _ 29.12.2010 09:03
IP: 178.251.111.---
Варіянти: тягнигранти, Жорожери, грантотяги соросісі.
Ну й для Сашка сорососмоки, якщо йому йдеться про смоктання.
Я ж подумав, коли дізнався про Соросісів про сісі: згадав журналісток/письменниць/експерток...
От уже й справді, кому чого бракує, та', Сашку?
Осман Пашаєв _ 29.12.2010 03:29
IP: 93.74.19.---
как только Леночка Бондеренко перестанет читать псевдолитературный бред, она будет предполагать более точно и менее болезненно. игла наша короче и тоньше, чем капельницы партии регионов в период полной разрухи в 2005-м. У нас капельница с физраствором, но если будешь платить взносы, будем меньше "сосать" у Сороса... вступай Сашенька – не съезжай; ты же сам хотел платить по 100 гривен в месяц за соучастие в настоящем журналистском народном профсоюзе. если не балаболить и собрать 150-200 таких стогривенных плательщиков-журналыистов, тогда, как ты выразился, "минтечики сороса" останутся без работы:) (и откуда у тебя возникают такие образы? попроси подруг сделать тебе то, о чем ты фантазируешь в журналистике и политике, Сашенька). Ты мечьаешь о минете, который тебе не делает жена – решай это как-то тихо, не вопя в блогах и комментах. как тебе помочь не знаю, зайди в секс-шоп что ли:)
Осман Пашаєв _ 29.12.2010 01:39
IP: 93.74.19.---
Александр Чаленко:
Шо мне в тебе нравится, Ося, так это прямота и открытость. Спасибо за информацию. Значит, как и предполагала раньше Лена Бондаренко Стоп-цензура села на грантоедскую иглу.:))

как только Леночка Бондеренко перестанет читать псевдолитературный бред, она будет предполагать более точно и менее болезненно. игла наша короче и тоньше, чем капельницы партии регионов в период полной разрухи в 2005-м. У нас капельница с физраствором, но если будешь платить взносы, будем меньше "сосать" у Сороса... вступай Сашенька – не съезжай; ты же сам хотел платить по 100 гривен в месяц за соучастие в настоящем журналистском народном профсоюзе. если не балаболить и собрать 150-200 таких стогривенных плательщиков-журналыистов, тогда, как ты выразился, "минтечики сороса" останутся без работы:) (и откуда у тебя возникают такие образы? попроси подруг сделать тебе то, о чем ты фантазируешь в журналистике и политике, Сашенька). Даже я свой "гомосексуализм" к тебе подлечил уже, а ты все меня провоцируешь, негодник:)))

Александр Чаленко _ 29.12.2010 01:28
IP: 93.75.186.---
Шо мне в тебе нравится, Ося, так это прямота и открытость. Спасибо за информацию. Значит, как и предполагала раньше Лена Бондаренко Стоп-цензура села на грантоедскую иглу.:))

Сорососиси хорошо, но "сосунки Сороса" или "минетчики Сороса" (они ведь сосут) лучше. Подумай над этим, Ося:))
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter