17 січня 2011, 23:03

Коля Гурзуфский и его аппетиты

Азаров, Ярошенко, Самофалов, Бабич. Тепер ще й Піскун. Їм належить Гурзуф. Чи разом з населенням?Азаров поклав око на гурзуф 1999-го. Підтримка Кучми на виборах коштувала Криму втрату найгарнішого куточку півострова на користь знавця геології.Надто "розумний" директор молодіжного центру доводив Азарову – в україні є закон, що забороняє продавати майно комсомолу – його можна використовувати лише для потреб молоді.

Спецпідрозділ податкової міліції "Тайфун" влаштував показове маскі-шоу у міжнародному молодіжному центрі "Супутник", якому належили з 64-гоку найцінніші гурзуфські пляжі.

Маскі разом із шоу, згода спікера ВР Крима Леоніда Грач і дах другого Президента Леоніда Кучми здійснили мрії Азарівської бригади – автономія віддала затребувані узбережні санаторії податковій.

Похазяйнувавши пару років ДПА відмовилася від управління. Фонд майна Криму продав будинки, під якими 5,1 га землі, благодійному фонду "Професіонал".

"Професіонал" за задумом ДПА мав допомагати ветеранам митарського діла. Кожна податкова на штрафи від підприємців набудувала на землях "Супутника" котеджи начебто для відпочинку своїх працівників. Там їх досі називають "котедж миколаївської податкової", "котедж дніпропетровської".

Будували штрафники, яких підлеглі Азарова "брали", а потім в якості компромісу змушували відробляти будматеріалами і будівельними роботами.

(Якщо раптом ближчим часом податкова почне перевіряти меблеві салони – не дивуйтеся – настав час заставляти новобудови дорогими меблями).Фонд "Професіонал" попідробляв протягом кількох років держакти і шляхом шахрайства і фіктивних купівель заграбастав ще півтора гектари землі сусідів.

Тиск, шантаж, і погрози – методи гопників Азарова-Ярошенко-Мурейко. 2005 здавалося від кримінальної справи їх не врятує помаранчевий шалик Миколи Яновича, бо надто багато вони награбували. Підлеглі Піскуна порушили чимало справ.

Все минулося. Від переляку восени 2005-го Фонд Професіонал подарував все іншому "благодійному" утворенню – фонду Гарант. Самофалов дарує Бабичу. Це все одне, що один брат Капрнов відмовляється від авторських прав або гонорарів на користь другого Капранова...

Якщо комусь незрозумілі деталі – вибачте. Виклав коротко, бо Тетяна Чорновіл докладно писала про схему приватизації азаровими гурзуфських санатоієв, пушкинського парку та решти майна комсомолу (і не тільки) на УП.

Але є нові подробиції. Угруповання прибрало до рук будинок відпочинку центральної кокскохімічної фабрики "Нагольчанське" (місто Антрацит) і.

Їхню землю БФ "Гарант" теж приєднав через підробки Держакту на землю, справа була вже в суді. прокуратура повністю розкрила кримінал, але...2010 року власник маєтку коксохіма "Нагольчанка" відмовився від своїх претензій. Не направив свого представника до суду і Гарант далі зфільщив плозу свої угідь.

Дивно як легко деякі жадібні бізнесмени віддають шматки землі на кримському узбережжі, де сотка після кризи не опускається менше ніж за 25 тисяч доларів.

Чому це? Невже нові власники атрацитського родовища вугілля, що коксується, – брати Аврамови – возитимуть працівників фабрики замість Криту до свого патрона – Юри Єнакіївського – до Монако. Чинова концепція не передбачає відпочинок для біомаси.

Микола Янович – не бандит! Микола Янович не бандит... Микола Янович не бандит? ну добре... до неділі знайду як назвати прем'єр-міністра для репортажу в "Сьогодні, Підсумки" з Володимиром Павлюком о 20:30 на Ті-Ві-Ай

Власть взялась за ATR?

Камарилья Януковича пытается нагнуть ATR – единственный телеканал в стране, который производит новости на трех языках – крымскотатарском, русском и украинском...

Зі Стамбулу до Давоса.

Сьогодні один з яскравих днів в моєму житті. 15-го вересня 2010 року повернувся з відрядження до Туреччини, а 16-го знімав сюжет про 10-річчя зникнення Георгія Гонгадзе...

Jamala. 63 хвилини, що варті уваги.

Пост Джамали з фейсбуку Трудно быть первопроходцем... Вчерашняя презентация All or Nothing на YouTube стала вторым онлайн-концертом в истории Украины...

"Крымскотатарский сепаратист" Владимир Чемерис)

Об Украине без Януковича. О Крыме без Могилева. О крымскотатарском сампоопределении. О революции и Венесуэле гость Mızmızlar Владимир Чемерис...

Пацаны, Who is on duty today?

С началом Вас третьей мировой войны за южнобережную крымскую землю. На фоне убийства и прощания с сейлемовским мэром Симеиза Кириллом Костенко, нужно было обратить внимание на вчерашние общественные слушания в Кореизе...

Федоріве горе.

Якщо сказати, що блог "колеги" Ірини Федорів мене здивував, то це не так. Бо Ірина, що була кілька років головою первинного осередку профспілки "Медіафронт" на СТБ, жодного разу публічно не виступила ані в суді, ані в блогах, коли юристи Бородянскього доводили, що ніякої профспілки на телеканалі не існує...