Осман Пашаєв журналіст

Коля Гурзуфский и его аппетиты

17 січня 2011, 23:03

Азаров, Ярошенко, Самофалов, Бабич. Тепер ще й Піскун. Їм належить Гурзуф. Чи разом з населенням?Азаров поклав око на гурзуф 1999-го. Підтримка Кучми на виборах коштувала Криму втрату найгарнішого куточку півострова на користь знавця геології.Надто "розумний" директор молодіжного центру доводив Азарову – в україні є закон, що забороняє продавати майно комсомолу – його можна використовувати лише для потреб молоді.

Спецпідрозділ податкової міліції "Тайфун" влаштував показове маскі-шоу у міжнародному молодіжному центрі "Супутник", якому належили з 64-гоку найцінніші гурзуфські пляжі.

Маскі разом із шоу, згода спікера ВР Крима Леоніда Грач і дах другого Президента Леоніда Кучми здійснили мрії Азарівської бригади – автономія віддала затребувані узбережні санаторії податковій.

Похазяйнувавши пару років ДПА відмовилася від управління. Фонд майна Криму продав будинки, під якими 5,1 га землі, благодійному фонду "Професіонал".

"Професіонал" за задумом ДПА мав допомагати ветеранам митарського діла. Кожна податкова на штрафи від підприємців набудувала на землях "Супутника" котеджи начебто для відпочинку своїх працівників. Там їх досі називають "котедж миколаївської податкової", "котедж дніпропетровської".

Будували штрафники, яких підлеглі Азарова "брали", а потім в якості компромісу змушували відробляти будматеріалами і будівельними роботами.

(Якщо раптом ближчим часом податкова почне перевіряти меблеві салони – не дивуйтеся – настав час заставляти новобудови дорогими меблями).Фонд "Професіонал" попідробляв протягом кількох років держакти і шляхом шахрайства і фіктивних купівель заграбастав ще півтора гектари землі сусідів.

Тиск, шантаж, і погрози – методи гопників Азарова-Ярошенко-Мурейко. 2005 здавалося від кримінальної справи їх не врятує помаранчевий шалик Миколи Яновича, бо надто багато вони награбували. Підлеглі Піскуна порушили чимало справ.

Все минулося. Від переляку восени 2005-го Фонд Професіонал подарував все іншому "благодійному" утворенню – фонду Гарант. Самофалов дарує Бабичу. Це все одне, що один брат Капрнов відмовляється від авторських прав або гонорарів на користь другого Капранова...

Якщо комусь незрозумілі деталі – вибачте. Виклав коротко, бо Тетяна Чорновіл докладно писала про схему приватизації азаровими гурзуфських санатоієв, пушкинського парку та решти майна комсомолу (і не тільки) на УП.

Але є нові подробиції. Угруповання прибрало до рук будинок відпочинку центральної кокскохімічної фабрики "Нагольчанське" (місто Антрацит) і.

Їхню землю БФ "Гарант" теж приєднав через підробки Держакту на землю, справа була вже в суді. прокуратура повністю розкрила кримінал, але...2010 року власник маєтку коксохіма "Нагольчанка" відмовився від своїх претензій. Не направив свого представника до суду і Гарант далі зфільщив плозу свої угідь.

Дивно як легко деякі жадібні бізнесмени віддають шматки землі на кримському узбережжі, де сотка після кризи не опускається менше ніж за 25 тисяч доларів.

Чому це? Невже нові власники атрацитського родовища вугілля, що коксується, – брати Аврамови – возитимуть працівників фабрики замість Криту до свого патрона – Юри Єнакіївського – до Монако. Чинова концепція не передбачає відпочинок для біомаси.

Микола Янович – не бандит! Микола Янович не бандит... Микола Янович не бандит? ну добре... до неділі знайду як назвати прем'єр-міністра для репортажу в "Сьогодні, Підсумки" з Володимиром Павлюком о 20:30 на Ті-Ві-Ай

powered by lun.ua
Коментарі — 17
Осман Пашаєв _ 18.01.2011 12:09
IP: 93.74.19.---
lola100:
Это называется "свобода слова" по свюдомому. Ни разу не видела ни одной публикации, которая бы освещала деятельности Януковича с положительной стороны. Напрашиваются 2 вывода: либо Янукович – сатана, либо УП – продажный сайт с тоталитарной идеологией, имеющий свою цензуру и предвзятое мнение. Во второй вывод верится больше... Хоть как бы местные писаки не надрывались о "свободе слова", по этому показателю им очень далеко хоть до той-же "ленты".
положительное в власти?? Лола ты чего – на тяжелой наркоте?- это задача не журналистов а пресс-служб:)) Лола
Осман Пашаєв _ 18.01.2011 12:08
IP: 93.74.19.---
NovorosOdessa:
Осман Пашаєв:

Осман! Я никаких претензий к вам не имею. Я просто констатирую, что все должны жить по закону.
Только что я нашел статью, где Джарты требует от Джемилева прекратить самозахваты крымскими татарами и вернуть землю.
http://politics.comments.ua/2011/01/18/223454/dzharti-dzhemilevu-samozahvati.html

Поэтому не является ли ваша статья способом мягкого шантажа Яновича?
Не мягкого шантажа, а жесткого разоблачения. Я не работаю на Джемилева, Тимошенко, Кагаловского или Пинчука. Если крымский татарин Даниял Ахметов участвовал в коммерческих самозахватах – тогда должен сидеть, а если самозахват осуществляют люди. стоящие десятки лет в очереди на 6-10 соток, то они не захватывают, а берут положенное конституцие и земельным кодексом украины, и в конце концов берут то что Господом дается всем людям, а не только Пискуну, Петру Ющенко, Пинчуку, Ахметову, Азарову, Губскому. Януковичу и еще нескольким десяткам семейств и их холопам.
Самозахватчики земли в Крыму – бандиты. Все чаще вместе с татарми в самообеспечение землей участвуют представители других народов, потому что на бандитизм и подкотрольные суды, прокуратуры и милиции призыв " жить по закону" – это либо тупость, либо наивность либо умышленная манипуляция. бандиты бояться только силы. 100 человек вместе это сила, которая справится с рейдерской группой, а харьковские события показали, что проигрыш людей в одном бою, мобилизирует еще больше. Харьков навсегда может остаться русскоязычным. но он уже не прокремлевский и не пробандитский как раньше
Осман Пашаєв _ 18.01.2011 11:16
IP: 93.74.19.---
lola100:
В очередной раз меня забанила, "правда"Украины, такая однобокая правда, может называться только "лживой желтой газетенкой". Свобода слова душится на корню.
Я буду р е г и с т р и р о в а т ь с я снова и снова, и писать это сообщение непрерывно до тех пор пока не прекратится безосновательная б л о к и р о в к а моего а к к а у н т а. У меня складывается впечатление, что на форуме сами авторы статей под разными никами сами себя восхваляют и льют грязь, оскорбляют всех кто с ними не cогласен. Организаторы этого лживого сайта-предатели интересов Украины работающие в штабе косоголовой неудачницы на заокеанских боссов. Воно и понятно, не будут работать пойдут к Павлику Лазоренко на заграничные нары.
Лола, я теж забанений в топах блогів. Притула поставила мене на один рівень з іншим відомим блогером. Чи зачіпає мене цей факт? безперечно, бо бачу як той же Олег Медведев постить іноді один і той же пост по кілька разів і його не позбавляють топів. Але залишаюся, хоча навіть вчора мав думку просити Альону закрити мій екаунт, бо наразі блог УП для мене єдиний спосбі доносити як фактаж так і свої думки.
Сайт – власність Олени Притули. Вона ні в кого нічого не крала, створюючи його – тому нікому нічого не винна – ані мені, ані тобі.
Розлютитися можна – але чи варта ця лють енергії, яка витрачається на гнів і сварки?
Осман Пашаєв _ 18.01.2011 11:12
IP: 93.74.19.---
NovorosOdessa:
Осман Пашаєв:
Fallow:
Микола янович бандит, микола янович бандит, микола янович бандит – і інкаше його не треба називати – він такий же корупціонер-нахаба, як і зек-рецедивіст! нагадує прихватизацію міжгірья...
гірший, принаймні Янукович нікого особисто не залякував з Міжгірям. не відбирав в приватної особи, не позбавив виходу до моря, не будує полальші забаганки кошитом платників податків (принаймні нібито це фінансує бізнес, а не бюджет) тощо... Федорович прирбрав те, що погано лежало через звичайну корупційну схему обмінів, фарм-прокладок і передачою врешті решт майна добросовісним набувачам. теж має віддати, але цивілізовано.
Азаров тупо грабував, залякував. підробляв документи і шантажував бізнесменів... різниця велика і не на користь Яновича. таким як Коля треба перечитувати про долю Саддама та Чаушеску
Так все наши олигархи, бизнесмены и большинство депутатов богатели, находясь у корыта. Никого щадить не надо!!!!
Новорос я знімав і писав про Петра Ющенка, Тимошенко, Богдана Губського, Івченка, Черновецького, Міщенка, Симоненка... невже вам є що додати мені щодо вибірковості висвітлення? Але владу контролювати завжди важливіше, бо в неї є важелі і репресивний апарат
Bulba_Borovetz _ 18.01.2011 10:25
IP: 46.118.4.---
Осман Пашаєв:
Kyne907:

Микола Янович – не бандит! Микола Янович не бандит... Микола Янович не бандит? ну добре... до неділі знайду як назвати премєр-міністра
Ох, посодют тебя, Осман...
Ох, посодют...
Даже Лещенко себе такого не позволяет.
Baş yazısını köz körer (букв переклад з кримської Написане на чолі побачать очі) = Від долі не втечеш
Османе, дякую за подібну інформацію, котра проливає світло на "ліцо істінноє" нинішньої влади. А на подібні пости просто не реагуй, то певно якийсь регіанал подібне паписав! Бути чесним перед собою та людьми важке життєве кредо і подібних тобі одиниці, а бути підлабузником та лизоблюдом на кшталт Сашкі "ВАНТУЗА" Чалєнкава можуть всі журналісти, бо це вибір легший та безпечніший.
Mibrag _ 18.01.2011 08:18
IP: 94.153.161.---
Осман Пашаєв:
QUOTE]треба ще багато подробиц, це лише сирі перші дані, багато чого не виклав, бо треба перевіряти
.........
ну чё? понятно, что Пахло с Овощем "с катушек слетели" и идут "вразнос"...:) Тем хуже для них. Потеряли чувство реальности. "Головокружение от успехов" всегда одинаково заканчивается...:))
Осман Пашаєв _ 18.01.2011 07:57
IP: 93.74.19.---
Kyne907:

Микола Янович – не бандит! Микола Янович не бандит... Микола Янович не бандит? ну добре... до неділі знайду як назвати премєр-міністра
Ох, посодют тебя, Осман...
Ох, посодют...
Даже Лещенко себе такого не позволяет.
Baş yazısını köz körer (букв переклад з кримської Написане на чолі побачать очі) = Від долі не втечеш
Kyne907 _ 18.01.2011 07:25
IP: 195.182.0.---

Микола Янович – не бандит! Микола Янович не бандит... Микола Янович не бандит? ну добре... до неділі знайду як назвати премєр-міністра
Ох, посодют тебя, Осман...
Ох, посодют...
Даже Лещенко себе такого не позволяет.
Осман Пашаєв _ 17.01.2011 23:51
IP: 93.74.19.---
Fallow:
Микола янович бандит, микола янович бандит, микола янович бандит – і інкаше його не треба називати – він такий же корупціонер-нахаба, як і зек-рецедивіст! нагадує прихватизацію міжгірья...
гірший, принаймні Янукович нікого особисто не залякував з Міжгірям. не відбирав в приватної особи, не позбавив виходу до моря, не будує полальші забаганки кошитом платників податків (принаймні нібито це фінансує бізнес, а не бюджет) тощо... Федорович прирбрав те, що погано лежало через звичайну корупційну схему обмінів, фарм-прокладок і передачою врешті решт майна добросовісним набувачам. теж має віддати, але цивілізовано.
Азаров тупо грабував, залякував. підробляв документи і шантажував бізнесменів... різниця велика і не на користь Яновича. таким як Коля треба перечитувати про долю Саддама та Чаушеску
Fallow _ 17.01.2011 23:41
IP: 188.163.76.---
Микола янович бандит, микола янович бандит, микола янович бандит – і інкаше його не треба називати – він такий же корупціонер-нахаба, як і зек-рецедивіст! нагадує прихватизацію міжгірья...
vts-m _ 17.01.2011 23:39
IP: 91.154.252.---
vitagrey:
І текст відредагуй, придурку, бо слегка по-дебільному напісан (с)
vts-m _ 17.01.2011 23:37
IP: 91.154.252.---
vitagrey:
"То, чему учим мы, в мире преподают только в Вашингтонском университете"

Политики управляют нами... Хочешь управлять политиками?

Единственная в СНГ образовательная программа по политическому менеджменту. Наши выпускники становятся политтехнологами, советниками и даже депутатами. Они работают в Москве, Киеве и Ашхабаде. Наши преподаватели – успешные политологи и журналисты:, Денис Богуш, Михаил Погребинский, Владимир Фесенко, Олег Медведев, Сергей Гайдай, Артем Биденко и многие другие. Наш проект признан политическими партиями, как один из самых успешных и перспективных. Наши студенты уже через год после обучения становятся узнаваемыми в парламенте и Кабинете министров, и реализуют проекты стоимостью в несколько сотен тысяч долларов.

Осталось всего три дня!
Ну, якщо там політтехнолог Медведєв і рекламувач самої безневинної продукції – алкоголю і цигарок- Артем Біденко – то іди сам і вчись там.
Осман Пашаєв _ 17.01.2011 23:35
IP: 93.74.19.---
vitagrey:
"То, чему учим мы, в мире преподают только в Вашингтонском университете"

Политики управляют нами... Хочешь управлять политиками?

Единственная в СНГ образовательная программа по политическому менеджменту. Наши выпускники становятся политтехнологами, советниками и даже депутатами. Они работают в Москве, Киеве и Ашхабаде. Наши преподаватели – успешные политологи и журналисты:, Денис Богуш, Михаил Погребинский, Владимир Фесенко, Олег Медведев, Сергей Гайдай, Артем Биденко и многие другие. Наш проект признан политическими партиями, как один из самых успешных и перспективных. Наши студенты уже через год после обучения становятся узнаваемыми в парламенте и Кабинете министров, и реализуют проекты стоимостью в несколько сотен тысяч долларов.

До конца регистрации нового набора осталось меньше месяца!

Зайди на сайт mpm org ua и зарегистрируйся участником проекта. Будь победителем на этом празднике жизни!

Осталось всего три дня!
опять эта секта личностного роста со своими "священниками"... я ж на 100% антипод вашего праздника жизни, что ж вы у меня в блоге рекламируетесь, красавчеги:)... мне смешны все "победители" на празднике жизни – биороботы, забивающие пазитивом мозг биомассе
vitagrey _ 17.01.2011 23:31
IP: 93.72.240.---
"То, чему учим мы, в мире преподают только в Вашингтонском университете"

Политики управляют нами... Хочешь управлять политиками?

Единственная в СНГ образовательная программа по политическому менеджменту. Наши выпускники становятся политтехнологами, советниками и даже депутатами. Они работают в Москве, Киеве и Ашхабаде. Наши преподаватели – успешные политологи и журналисты:, Денис Богуш, Михаил Погребинский, Владимир Фесенко, Олег Медведев, Сергей Гайдай, Артем Биденко и многие другие. Наш проект признан политическими партиями, как один из самых успешных и перспективных. Наши студенты уже через год после обучения становятся узнаваемыми в парламенте и Кабинете министров, и реализуют проекты стоимостью в несколько сотен тысяч долларов.

До конца регистрации нового набора осталось меньше месяца!

Зайди на сайт mpm org ua и зарегистрируйся участником проекта. Будь победителем на этом празднике жизни!

Осталось всего три дня!
Осман Пашаєв _ 17.01.2011 23:24
IP: 93.74.19.---
bmi:
______________ правильно, шо розказуєте і про конкретні справи... Побажання до вас... Можете всі матеріали систематизувати, а прийде час – на площі, перед ешафотом зачитувати...
треба ще багато подробиц, це лише сирі перші дані, багато чого не виклав, бо треба перевіряти
Енгельс Гасанович _ 17.01.2011 23:21
IP: 80.93.126.---
Азарову надо еще за Каверина ответить. На том свете точно за это спросят.
bmi _ 17.01.2011 23:11
IP: 178.219.95.---
______________ правильно, шо розказуєте і про конкретні справи... Побажання до вас... Можете всі матеріали систематизувати, а прийде час – на площі, перед ешафотом зачитувати...
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter