18 січня 2011, 14:23

Законность и цинизм Джарты

Читаю на УП вот это. После прочтения хочется распечатать украинскую Конституцию, земельный и гражданский кодекс и всем эти стосом паперів огріти Джарти по голові аж допоки він не прозріє, що навіть його прізвище не грецьке, а кримськотатарське.

Я Пашаєв Осман Серверович, що народився 1977 р в місцях депортації в Узбекістані з 1980-го живу в Україні, а з 1990 по 2001 живу в Криму. Ані моя родина ані я ніколи не отримували земельних дільянок, квартир ані як прості громадяни ані як депортовані. З 2001 року я фактично живу в Києві, а з 2004 зареєстрований по договору піднайму житла. Жодного дня з 1996 (здругого курсу інверситету) навіть одного тижня не сидів без роботи, працюючі приватним прідпрємцем, бухгалтером, телеведучим і репортером. За винятком одного року в Сімферополі і тричі в Києві протягом півріччя, решта часу був легально оформленим праціником і сплачував податки.

Моя заробітня платня по українських мірках завжди була або вище середнього або навіть вискою і все одно доводилося підробляти. Бо завжди не менше 30% витрачалася на піднайм помешкання в Києві. І це при тому, що я не купую алкоголю і не живу нічним життям, не зупиняюся в дорогих готелях, не маю і не мав машини та кредитів.

Так покажіть мені, пане Василь Джарти,не як нащадку депортованих і народженому в депортації, а просто як громадянину 10 соток міської або 25 соток сільскої земельної ділянки в Криму, де я мрію і маю право жити. Мені не потрібна земля просто моря як це роблять азарови, піскуни, алекперови, якуніни і сотні інших олігархів, чиновників, а часто-густо бандитів, що не мають до моєї Батьківщини жодного стосунку.

Мене влаштує земля в сільскій місцевості Демірджи звідки походить мати мого батька, Корбекуля – звідки бабуся за мамою та дідусь за татовою лінією або в Сіфмерополі звідки дід – мамін батько.

Я б погодився мати 6 соток поруч з Януковичем у Міжгірї, але певен – на землях Київщини не маю права претендувати на безоплаті 10 або 25 соток, бо тут є свої корінні безхатченки, що не жебракують, а працюють і мріють збудувати одне невеличке житло винятково для родини.

Втім якщо буде на то ласка київської влади я не відмовлюся навіть від 1 сотки в столиці де витарчаються всі мої доходи, а відповідно наповнюються бюджет, аби згодом купити на гроші від продажу шматок землі у вищезгаданих селах Криму, бо за земельним кодеком моїх прав нібито ніхто не позбавляє, але за численими інструкціями та рішеннями місцевих рад в Криму я не можу претендувати на виділення землі, бо не прописаний там, а в Києві – самі знаєте як можна отримати земельну дільянку – НІЯК.

Спочатку запропонуйте механіз вирішення земельної проблеми для людей, що хочуть і мають право мати власне житло, а потім матимете права апелювати до закону бо наразі:

Вважаю – самозахплення земельних ділянок по Україні має стати єдиним методом самозабеспечення громадяян України житлом, бо саме невирішенність квартирного питання веде до скорочення чисельності населення в цій країні.

Якщо такою є мета чинної і попердніх влад, тоді логіка заклику до законності мені зрозуміла, але це не означає, що притомні люди з відчуттям гідності погодяться і лякатимуться репресивного апарату бандитів у чиновницьких кріслах.

Всіх не пересаджаєте, не повбиваєте і не налякаєте, особливо в Криму

Власть взялась за ATR?

Камарилья Януковича пытается нагнуть ATR – единственный телеканал в стране, который производит новости на трех языках – крымскотатарском, русском и украинском...

Зі Стамбулу до Давоса.

Сьогодні один з яскравих днів в моєму житті. 15-го вересня 2010 року повернувся з відрядження до Туреччини, а 16-го знімав сюжет про 10-річчя зникнення Георгія Гонгадзе...

Jamala. 63 хвилини, що варті уваги.

Пост Джамали з фейсбуку Трудно быть первопроходцем... Вчерашняя презентация All or Nothing на YouTube стала вторым онлайн-концертом в истории Украины...

"Крымскотатарский сепаратист" Владимир Чемерис)

Об Украине без Януковича. О Крыме без Могилева. О крымскотатарском сампоопределении. О революции и Венесуэле гость Mızmızlar Владимир Чемерис...

Пацаны, Who is on duty today?

С началом Вас третьей мировой войны за южнобережную крымскую землю. На фоне убийства и прощания с сейлемовским мэром Симеиза Кириллом Костенко, нужно было обратить внимание на вчерашние общественные слушания в Кореизе...

Федоріве горе.

Якщо сказати, що блог "колеги" Ірини Федорів мене здивував, то це не так. Бо Ірина, що була кілька років головою первинного осередку профспілки "Медіафронт" на СТБ, жодного разу публічно не виступила ані в суді, ані в блогах, коли юристи Бородянскього доводили, що ніякої профспілки на телеканалі не існує...