Джеффрі Р. Пайєтт посол США

"Не вагайтесь. Рухайтеся вперед ".

31 жовтня 2015, 01:43

Було дуже добре приймати цього тижня в Україні міністра торгівлі США Пенні Пріцкер. Вона оголосила, що Сполучені Штати мають намір надати ще 1 млрд. доларів кредитних гарантій Україні в 2015 році.

З часу її попереднього візиту 13 місяців тому народ і уряд України стійко зустріли величезні виклики, що постали перед ними, і домоглися помітного прогресу: валютні резерви збільшилися з 5 мільярдів до 12 мільярдів доларів, промислове виробництво стабілізувалося, експорт сільськогосподарської продукції зростає, ваші валюта стабілізувалася, і експерти прогнозують, що у 2016 році повернеться загальне економічне зростання. Такою є віддача від нелегкого, але важливого поступу реформ, що Рада зробила у взаємодії з прем'єр-міністром і президентом.

Попереду в України ще довгий шлях, щоб досягти свого повного економічного потенціалу, і для цього Україна повинна не збиватися з вірного курсу і продовжувати робити значимий поступ у здійсненні реформ. Це має ключове значення не лише для того, аби мати підтримку міжнародної спільноти у найближчому часі, а також абсолютно важливо для створення атмосфери, в якій американські й інші світові компанії, топ-менеджери яких відвідали Україну разом з Міністром торгівлі США Пріцкер, такі як Карґілл, Сітібенк, Дюпон, Ганівелл, ЕнСіЕйч Кепітал, і Вестінгауз, мали впевненість, що сюди можна інвестувати.

Раніше на цьому тижні, я пояснював "Голосу Америки" в інтерв'ю, що ці компанії мають нехіть до ризику. "Гроші боязкі", сказав прем'єр-міністру один з топ-менеджерів, котрі приїжджали з міністром Пріцкер. Вони хочуть бачити, що реформи тривають, а умови МВФ виконуються. Вони хочуть бути певними, що тут така атмосфера, що вони йдуть лише на бізнес-ризики, а не якісь інші невідомі ризики. Лише тоді ви побачите, як вони привозять свої ресурси, свої технології та свій капітал на український ринок.

Аби це сталося, Україні потрібно впоратися з корупцією, зробити свою інфраструктуру ефективнішою та привабливішою для інвесторів, зменшити надмірні правила та приписи, підняти професіоналізм судової влади, поліпшити захист інтелектуальної власності, а також удосконалити адміністрування податків.

Із зазначеного перешкодою номер один для отримання швидких інвестицій американських компаній в Україні є проблема корупції. Ось чому ми приділяємо таку увагу генеральній прокуратурі. Ось чому ми так зосереджені на швидкій реалізації нової структури для прокурорів по боротьбі з корупцією, Національного бюро по боротьбі з корупцією – НАБУ. Все це – організаційні заходи, спрямовані на викорінення повсюдної корупції, яка так сильно гальмувала розвиток України з моменту набуття незалежності. Йдеться про створення розуміння того, що, якщо державний чиновник причетний до крадіжки коштів в українського народу, його буде притягнуто до відповідальності. Йдеться про зміну всієї системи, а не лише однієї або іншої особи.

Уявіть собі, якщо – замість наповнення кишень корумпованих чиновників – ресурси, вкрадені в українського народу через корупцію, були б звільнені і реінвестовані в економіку України. Уявіть собі, що ці ресурси могли б зробити для сприяння економічному розвитку і широкого добробуту, яких українських народ прагне і заслуговує.

Ми знаємо, що ці зміни є важкими. Не тільки для українського уряду, але й для українського народу. Ось чому доходи від кредитних гарантій, про які міністр торгівлі США Прітцкер оголосила, будуть спрямовані на те, щоб допомоги українському уряду захистити громадян, найбільш вразливих до впливу економічних коригувань необхідних для здійснення реформ.

Як зазначив один з американських топ-менеджерів президенту і прем'єр-міністру на початку цього тижня, "Не вгайтесь. Рухайтеся вперед". Рішуче запровадження реформ та прискорення процесу реформування будуть на користь народу України. І на підтримку цього процесу Сполучені Штати й надалі надаватимуть всю свою енергію.

English original

powered by lun.ua
Коментарі — 21
Aleksandr Petrosyan _ 09.11.2015 20:23
IP: 188.0.69.---
ПТИЧКА ДОЛЕТАЛаСЬ. СИРИЙСКИЕ ПОВСТАНЦИ ПОЧУЛИ ОТ США ОРУЖИЕ И НАЧАЛИ СБИВАЮТ РУССКИЕ САМОЛЕТЫ ОДИН ЗА ДРУГИМ.
сМОТРИТЕ УНИКАЛЬНЫЕ КАДРЫ ПАДЕНИЯ ИСТРЕБИТЕЛЯ сУ-25

Для просмотра введите в браузере без пробелов

bit. ly/1OvWgBt
Пилип Барвінко _ 08.11.2015 01:44
IP: 212.178.5.---
"Опозиція вимагає створення слідчої комісії на предмет використання $10 млрд, які надійшли на будівництво об'єктів інфраструктури Євро-2012 з кишень 46 млн українців. Саме 46 млн українців зробили це Євро-2012, вони заплатили свої податки, і українці повинні знати, куди пішли кошти, притягнути до відповідальності тих, хто розікрав ці $10 млрд", – заявив Яценюк. Пан Посол," Сполучені Штати мають намір надати ще 1 млрд. доларів кредитних гарантій Україні в 2015 році".
А навіщо ви надаєте гроші? Ми вам нагадуємо, щоб ви нагадали Яценюку його слова. Навіщо в Америки гроші брати? Щоб бути вашими боржниками?
Пилип Барвінко _ 08.11.2015 01:16
IP: 212.178.5.---
Альо,Посол,то ви як вирішили за своїм "Праведним Законом" половина України сепарам-путіну, а половина віслюку порошенці – олігархам із минулого, які увесь час тягнут Україну і українців у минуле. Посол, то може вам самим вигідно щоб Україна крутилася у орбіті СНД, ну щоб питання Сирії закрити, чи там ще що в вас є із невирішеного. Слухайте, а чого ви ніколи не критикуєте порошєнку, він же окрім політичної реклами самого себе "Первий нах" нічим і не замається. Він же мріє про другу каденцію президенства і над цим виключно працює. І ще панове американці. Ми подивилися на дебати "демократів", таке враження що ви вважаєте громадян США дебілами. І цікаво вони ці шоу хавають- натуральна блювота, до якої ви їх привчили.
Пилип Барвінко _ 08.11.2015 01:06
IP: 212.178.5.---
Альо,Посол, а коли ви прибудете в Україну із своїм "Праведним" Законом. Чогось наші дисиденти вирішили що у вас такий є в обігу, чи у використанні. Хоча я сумніваюся з огляду заяв обами і його "демократичного" оточення. А ви панове західняки, добряче "поюзали" наших найкращих громадян – дисидентів на свою користь під ставляючи їх під КГБ – путіна -російський фундаменталізм. Американці, а чого ви весь час ховаєтеся за спинами людей? Ви ж надпотіга нібито, чи "надподіга" за рахунок інших?
Пилип Барвінко _ 08.11.2015 00:58
IP: 212.178.5.---
Альо, Посол!
За півтора року (величезний час у періоди війн і революцій!) влада Турчинова, Яценюка, Порошенка геть нічого не зробила для системної десепаратизації України (насамперед Півдня і Сходу). Місцева Феміда в цих регіонах судить проти інтересів держави здебільшого на користь сепаратистів, терористів та інших пропутінських елементів, силові структури (передусім на визволених територіях Донбасу) переповнені ворогами єдності України (менти, що здавали райвідділки МВС псевдореспублікам "ДНР" і "ЛНР", продовжують службу під орудою міністра Авакова). Як боротися на місцях із тими, з ким у центрі співпрацюєш? Чимало "сепарів" потрапило у виборчий список імені Петра Порошенка (цілком у руслі його політики "великого доґоворняка").
Руся Лазоренко _ 02.11.2015 04:57
IP: 193.0.206.---
немає вам вже довіри, немає.
я всім скрізь задаю одне питаня, чому так сталося, що в єдному русі Штати, Єропа та Росія підтримує найзлодюжницьку владу з усіх що була, найкорумпованішу, найбрехливішу, найантиукраїнську, найантинародну, але ніхто не може мені відповісти.
Бо це дійсно незроуміло, як демократичні країни (крім Росії тотолітарною з якою співпали дивним чином ці інтереси. ЧИ не дивно?!) РОБЛЯТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ І НЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ УСТАНОВЛЕННЯ АТОРИТАРНОЇ ДО МОСКУ КІСТОК КОРУПЦІЙНОЇ ВЛАДИ в Україні, антиукраїнськї влади!!!!
Пане посол, хіба вам не зрозуміло, що такі дії призводять до відрази і до Європи і до США????
Навіщо це вам, поясніть???
ЧИ може дійсно завдання зачистити землі Україн від народу мають місце, перед цім озірвавши Україну на друзки?
Yuri Yurieff _ 01.11.2015 19:10
IP: 95.135.172.---
Уважаемый господин посол,
объясните там своему руководству, что аморальные люди,
которым вы пожимаете руки,
не могут проводить реформы в интересах всего общества.
Дмитрий Новаковский _ 01.11.2015 12:56
IP: 213.200.42.---
Да, Украина оказалась на краю пропасти... но надо решительно шагнуть вперед!
Татьяна Санд _ 01.11.2015 08:15
IP: 93.72.46.---
Пане Посол! А вони (українська влада) і не вагаються. Вони дуже рішучі в збереженні корупції, корумпованої прокуратури, судів, СБУ. А як сміливо і рішуче захищає наш президент динозавра, який очолює прокуратуру? А ще рішучишими вони є в розправі політичних опонентів. Маски скинуто. Рухатись на Захід не вийшло. Там чомусь не хочуть давати гроші і ні про що не питати. Тепер будем рухатись в сторону Росії, Північної Кореї? Але я вірю в український народ. Мабуть, революція гідності ще не завершилась.
_yurkiv_ _ 31.10.2015 23:47
IP: 130.211.132.---
Slovjnka:
Корупція, звичайно дуже заважає, але це не головна перешкода. Головна проблема України, це нахабні, жадібні, безпринципні олігархи при владі. Це люди з дуже обмеженим світоглядом, по суті своїй, це бандити та злодії, які добровільно за покликом душі нічого хорошого робити не тільки не хочуть, а просто не вміють. При владі люди були і є, які вміють тільки дурити та красти.
То є хибна думка, що у всьому винуваті олігархи.
Справді, олігархам дісталися "найсмачніші" шматки державної власності, але від кого?
Від тих, хто нею керував і успішно розвалив, але зберіг за собою досі функції управління, і хто породжує корупцію, бо вона є способом їх заробітку.
Сьогодні до влади прийшли ті, хто хоче докорінно змінити систему управління в державі, і кого розуміє і підтримує Захід у цьому їх прагненні.
Не підтримує лише власний народ, який нічого не хоче розуміти і знати, а хоче слухати лише балаболів тіпаТімашенкі або Ляшка.
Вигнали бандюковичів, працюймо!
Вова Патт _ 31.10.2015 16:47
IP: 104.197.32.---
Miki2:
господин Пайетт, Вы, без сомнения, прекрасно понимаете ситуацию. И США, конечно, не должны оставлять без внимания все, что касается наших межгосударственных отношений в этот решающий для Украины период.
Мы знаем и помним, какую колоссальную помощь Америка предоставила СССР, в том числе и Украины, во время 2-й мировой войны. Впрочем современная помощь воюющей, но насквозь коррумпированном государстве требует от США совсем другого формата контроля за своими фискальными и другими вспомогательными проектами по Украине. И, слава Богу, Америка так и пытается делать.
Уверен, что в итоге все будет хорошо. Благодарю за внимание.
И теперь микимаус упади в ноги и бейся лбом о пол сотню раз и целуй ему ноги.Целуй,пёс смердячий!!!
sidor _ 31.10.2015 12:42
IP: 77.52.10.---
Да мы, енто, с радостью. Только мешает презик украинский и его комманда проффесиАналов.
Miki2 _ 31.10.2015 09:30
IP: 176.36.3.---
Андрей Кононенко:
Miki2:
Ми знаємо і пам'ятаємо, яку колосальну допомогу Америка надала СССР, в тому числі і Україні, під час 2-ї світової війни.
США не добили Россию в 90-х, когда всё располагало к этому.
Теперь раковая опухоль под названием РФ начинает расползаться по планете.
Наивная доверчивость, которая вообще свойственна западным лидерам в отношении России, до сих пор не преодолена. Горбачёв их так расслабил, что они до сих пор в плену его "перестройки".
Горбачёв, кстати, был и останется совершенно уникальным для советского лидера личностью с "человеческим лицом". Тетчер была тысячу раз права, сделав свои выводы, когда пообщалась с ним впервые.
По совести, рано, или поздно, но именно Горбачёву Незалежна Україна должна будет отдать соответствующие этому человеку почести.
Андрей Кононенко _ 31.10.2015 09:05
IP: 188.163.73.---
Miki2:
Ми знаємо і пам'ятаємо, яку колосальну допомогу Америка надала СССР, в тому числі і Україні, під час 2-ї світової війни.
США не добили Россию в 90-х, когда всё располагало к этому.
Теперь раковая опухоль под названием РФ начинает расползаться по планете.
hrim _ 31.10.2015 08:54
IP: 104.197.130.---
Пане Посол.

Є ще одне реформування, яке потрібно зробити у США і яке сприятиме економічному поступу України – легалізація мігрантів. Два роки тому проект цього закону практично був готовий до затвердження, але досі у "замороженому" стані.
ЛЕГАЛІЗАЦІЯ МІГРАНТІВ дасть змогу тисячам українців США "активізуватись", зокрема й у створенні спільних американсько-українських фірм, що піде на користь нашим країнам.
Slovjnka _ 31.10.2015 08:53
IP: 107.178.216.---
Корупція, звичайно дуже заважає, але це не головна перешкода. Головна проблема України, це нахабні, жадібні, безпринципні олігархи при владі. Це люди з дуже обмеженим світоглядом, по суті своїй, це бандити та злодії, які добровільно за покликом душі нічого хорошого робити не тільки не хочуть, а просто не вміють. При владі люди були і є, які вміють тільки дурити та красти.
Miki2 _ 31.10.2015 08:19
IP: 176.36.3.---
пане Пайетт, Ви, без сумніву, прекрасно розумієте ситуацію. І США, звичайно, не повинні залишати поза увагою все, що стосується наших міждержавних відносин в цей вирішальний для України період.
Ми знаємо і пам'ятаємо, яку колосальну допомогу Америка надала СССР, в тому числі і Україні, під час 2-ї світової війни. Втім сучасна допомога воюючій, але наскрізь корумпованій державі вимагає від США зовсім іншого формату контролю за своїми фіскальними та іншими допоміжними проектами щодо України. І, слава Богу, Америка так і намагається робити.
Впевнений, що в підсумку все буде добре. Дякую за увагу.
Вова Патт _ 31.10.2015 06:37
IP: 104.197.38.---
Да да,сколько Грузию за уши не тянули всё равно без России превратилась в нищую страну.Теперь на коленях выпрашивает купить несколько бутылочек её вонючего вина.Украине участь уготована не лучшая.Почему то сильные страны Европы уже завизжали от негативного действий санкций против России и готовы уже сейчас их снять.Потому как без России им нет развития,а Украина думает,что только слова американцев их накормят. Без рынка России и СНГ хохлам капут.
Юрій Неживий _ 31.10.2015 06:14
IP: 46.203.94.---
Подивыться в профіль гаранта – щось дуже сильно він збігається з профілем Грицьмана – прямо як Янкель із сином Шмункелєм. Цікаво що всі багатії із Україна -ТОП-10 – втратили свої гроші -хто більше хто менше – невтратив грошей та ще і розбагатів на війні крові та розрусі -лише Порошенко???
Yuri Yurieff _ 31.10.2015 02:55
IP: 95.135.172.---
К кому обращен этот призыв?
Зачем президенту куда-то "рухатысь"?
У него все в порядке!
Менять систему, на такую,
где ему будет хуже, нашли дурака!
А под вывеску демократа и реформатора можно
будет еще получить денёг.
Не ему же отдавать.
Владимир Беспалов _ 31.10.2015 01:53
IP: 176.36.100.---
Г-н Пайетт, хватит давать деньги коррупционерам!
Напомню вам что Яценюка вы лоббировали, поэтому его контроль и на вашей ответственности.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter