Джеффрі Р. Пайєтт посол США

Виконуючи обіцяне на Майдані

19 лютого 2016, 17:34

Через два роки після Революції гідності, керівництво України, за спонукання активного і свідомого громадянського суспільства, розпочало впровадження складних політичних і економічних реформ, аби наблизити Україну до обраного нею європейського майбутнього. Воно зробило це, стикнувшись віч-на-віч із штучно створеним Кремлем конфліктом на Сході, а також із злидарською економікою, успадкованою від епохи Януковича, роблячи все, що було досягнуто протягом останніх двох років, ще більш надихаючим.

Зміни не відбуваються легко; довелося багато чого принести в жертву. Як сказав віце-президент США Байден під час свого візиту, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав так багато – в першу чергу на Майдані, а потім в Донбасі – кожен з нас зобов'язаний відповісти на виклик історії, аби допомогти побудувати єдину, демократичну Україну. Найкращий пам'ятник Небесній сотні – це Україна, вільна від корупції, кумівства та клептократії. Україна з тісними зв'язками з Європою, які створюють нові умови для зростання і дають змогу новому поколінню реалізувати подарований їм Богом потенціал.

У повсякденній політиці і бюрократичній боротьбі за економічну реформу, легко розгубитися серед дрібниць. Але в такі часи, важливо, щоб наш погляд залишався зосередженим на головному – на тенденціях, а не заголовках новин. Треба визнати, що зміни відбуваються, і прогрес є, будь то в Раді, Національному банку, поліції, або в реформованому Нафтогазі. Насправді, цей прогрес найбільший, ніж будь-коли в історії України.

Протягом останніх двох років Україна провела успішні президентські, парламентські і місцеві вибори, відповідно до міжнародних норм. Ви дотримуєтеся вимог програми МВФ. Ваша валюта стабілізувалася і ви провели реструктуризацію своїх резервів. Ви наполегливо працювали над відновленням довіри до України з боку міжнародної фінансової спільноти. В Україні з'явилась нова, доброчесна національна поліція, яка отримала найцінніший актив з усіх – довіру населення. Ви домоглися прогресу в області децентралізації – розширення можливостей місцевих громад для поліпшення якості послуг громадянам. Повертається економічне зростання, і новостворена Зона вільної торгівлі з Європейським Союзом відкриває нові захопливі можливості для реалізації невикористаного економічного потенціалу України.

Ми всі згодні, що можна і потрібно зробити більше, особливо в області боротьби з корупцією. Але прогрес останніх двох років показує, що Україна змінюється. На Майдані і далі ви показали всьому світу, що, коли українці тримаються разом, жоден клептократ, жоден олігарх, або жодна іноземна сила не може зупинити вас.

Створивши відкритий демократичний уряд, який проводить реформи і дійсно служить народу, керівництво України зможе показати світу, що повернення до минулого не буде. Ось заради чого тисячі людей стояли на Майдані. Ось за що віддали свої життя герої Небесної сотні і тисячі тих, хто загинули, захищаючи свою країну від невідступного російського агресора. Їх жертва – ваш борг.

У дусі Майдану керівництву України слід поставити інтереси українського народу вище вузько партійних і особистих інтересів. Вони можуть скористатися цією можливістю і допомогти Україні по праву зайняти своє місце серед вільних, демократичних, західних націй. Це майбутнє, якого український народ хоче і на яке заслуговує. І це найкращий спосіб вшанувати надії, мрії та пам'ять тих, кров і відвага котрих дали Україні ще один шанс на свободу.

English original

powered by lun.ua
Коментарі — 81
Spirito _ 22.02.2016 12:36
IP: 93.72.102.---
Євроінтеграція ціною зубожіння? – блог
LYCIV_OLGA _ 22.02.2016 10:58
IP: 109.251.42.---
Ну, от – трошки конкретніше – "ЗОВНІШНЬОПОЛІТИЧНЕ ВІДОМСТВО США ЗАКЛИКАЛО УКРАЇНСЬКИХ ВИСОКОПОСАДОВЦІВ... ПОКЛАСТИ КРАЙ ПАНУВАННЮ ОЛІГАРХІВ У ПОЛІТИЦІ ТА ЕКОНОМІЦІ КРАЇНИ
(20.02.16. "США оприлюднили заяву, приурочену до другої річниці Революції гідності" (Deutsche Welle))
Spirito _ 21.02.2016 16:42
IP: 93.72.102.---
США "умили руки" від будапештського формату.
США теж мають БОРГ перед Україною – не реалізовані/не забезпечені
гарантії безпеки та територіальної цілісності,суверенітету дані
Україні у Будапештському меморандумі.
Orest Asgard _ 21.02.2016 07:02
IP: 80.64.83.---
Парламент брехливих скотиняк і лакеїв олігархічних падлюк, - вся ця збочена свора заважає прогресивному розвитку держави вже 25років. Перевибори однозначно! Зміна закону про вибори на пропорційній основі, вибори на три роки,щоб "гречка" була дорога,введення комбінованого голосування з можливістю по електронному протоколу (значно підвищить явку).
І основна мета ДЕОЛіГАРХІЗАЦІЯ. Введення компенсаційного антиолігархічного податку на майно отримане на шару в епоху Кучми-Януковича WIND FALL TAX.Звільнення всіх керманичів корумпованих податкових органів, прокуратури, митниці, одіозних суддів, і всюди в органах держуправління, де купували посади, щоб збирати хабарі. Вся ця Наволоч проводить геноцид українського народу за ради своїх жлобських інтересів, збочення та несамовитої жадоби.
Miki2 _ 20.02.2016 21:40
IP: 178.95.43.---
Максим Чарушниковв:
Peter Blood:
19 лютого 2016 р. близько 2 тис. студентів львівських університетів провели тиху ходу, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні.
О 13:00 студенти різних університетів Львова зібралися на площі біля ЛНУ ім. Івана Франка. (з львівських новин)
===
А скіільки тих студіків-дебілів брали участь у погромах десятків державних установ у мирному старовинному Львові в т.зв. "Ніч гніву"- з 18 на 19 лютого 2014 року- т и с я ч і! Тільки завдяки Богу було зупинено від знищення 2-тисячним натовпом цієї та іншої злочинної бидлоти найбільший "Епіцентр" у Львові. Не має цьому п р о щ е н н я!
Пєтя нє пізді. У в ніч гніву завезли кілька десятків проплачених проросійських, кримінальних провокаторів- "гастральорів" Яника, а тодішній начальник міліції Львівщини Рудяк втік в Крим
Значицця я не помилився... Пітруху нада нейтралізовувать, тоїсть споїть в трущобах за щьот москалів
LYCIV_OLGA _ 20.02.2016 14:48
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
...сама (добровільно) ця влада не піде (!!!), тож – НІ ВИБОРАМИ, НІ ЕКОНОМІЧНОЮ КОНКУРЕНЦІЄЮ, НІ ДИСКУСІЯМИ В ЗМІ – НИНІШНЮ ВЛАДУ миздобулів (олігархії) – ніколи і нізащо – НЕ ПЕРЕМОГТИ!!!

ЮРИДИЧНОГО СПОСОБУ еволюційно ЗМІНИТИ ВЛАДУ (Петра Гройсмановича Яценюка) НЕМАЄ (!!!) тому, що історично одна "юридична логіка" – майже завжди – замінювалася іншою НЕ юридично! (Тут марксисти минулого були праві: зміна державного ладу/системи/еліт можлива ЛИШЕ після (!!!) руйнування/знищення / повної (!!!) заміни старого держапарату!)
Тож – нам не обійтися/не уникнути (!) створення нової еліти "по ходу справи"! Але така "зміна системи/еліт" можлива лише і тільки (!) шляхом/внаслідок саме радикальних/революційних (!) дій. І тільки від наших спільних (!) зусиль (!) кожного з нас (!) (і відсидітися десь – нікому не вдасться!) залежить наскільки ця наша революція (якщо, тільки, вона ще буде) буде оксамитовою, чи кровавою!
LYCIV_OLGA _ 20.02.2016 14:46
IP: 109.251.42.---
І ця влада не сприймає патріотів/добовільців/супротивників олігархії як "своїх", а цілком логічно відноситься до них/та й всього українського народу як до ворогів.
А ця історична/політична помилка (!) патріотів/добовільців/супротивників олігархії, така їх/наша (!) спільна політична наївність (бачити в нелюдях людей) – на превеликий жаль – може коштувати крові всім нам! Бо попереду – або смуга внутрішньої війни – або смуга нещадних репресій, нагадуючих більшовицькі!

Видозмінитися сама по собі ця влада не здатна (!!!) принципово, добровільно вона ніколи "не піде" (!) і нікуди вона не дінеться! Можна скільки завгодно на це "закривати очі", але всім нам – і пересічним громадянам і політичним діячам треба розлучитися з наївними ілюзіями (!!!) та сприйняти/усвідомити/"зарубати на носі" і в подальшому – виходити з дуже простого, але й – нажаль – дуже сумного/трагічного факту:...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 20.02.2016 14:42
IP: 109.251.42.---
(продовження)
З багатьма добровольцями/патріотами – НА ДОГОДУ *УЙЛУ – миздобули вже "розібралися" – кого вбили на війні, кого пересаджали, кого дикредитировали.
Чи давно лився бруд на Торнадо і ПС???... Потім – взялися за "Свободу" і Тягнибока, за "Укроп і Корбана, нарешті – і за волонтерів та правозахисників... В УКРАЇНІ ЗАРАЗ ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ТОТАЛІТАРНА ВЛАДА ЗА ПУТІНСЬКИМ ЗРАЗКОМ! Кількість політв'язнів і політпереслідуваних – за даними "Комітету визволення політв'язнів України" стала – вже – набагато більше, ніж за всі часи Незалежності (вдвічі більше, ніж у часи януковоща)!!!
Але активно-патріотична українська меншість, задіяна на фронті і в допомозі фронту – поки що – перебуває в ілюзіях і НЕ бажає знищувати олігархічну владу, розглядає її як законну і весь час ставиться до неї як до "своєї"! А вона НЕ СВОЯ (!!!), вона та ж сама – з минулого Януковича-Путіна.
(див. продовження)
LYCIV_OLGA _ 20.02.2016 14:39
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Те, що робить зараз компрадорське/колаборанствуюче керівництво державою та великим бізнесом (нинішня влада цих хитрозроблених "миздобулів") – має всі риси діяльності звичайної банди/ОЗУ/мафії, яка обманом захопила державну владу, або якогось окупаційного режиму, які тільки збирають данину з підкорених не надаючи їм натомість нічого...
Так, як чинить нинішня влада – українці з українцями/з Україною/з Батьківщиною – поводити себе не можуть!!!... Так можуть діяти – тільки й лише (!) – ВОРОГИ, які люто ненавидять/зневажають все українське!
Яценюк зі своїм оточенням старанно знищує економічними засобами середній клас і громадянське суспільство, бо бідність населення для олігархії самоцінна (!!!): злидні/подачки/залякування пов'язані з обдурюванням – найкращі умови для збереження олігархічного режиму.
А Порошенко – знищує український патріотизм політично, репресивно.
(див. продовження)
LYCIV_OLGA _ 20.02.2016 14:38
IP: 109.251.42.---
Пан Джеффрі Р. Пайєтт – як і належить кожному дипломату – зобов'язаний (!) висловлювати "стриманий оптимізм" навіть за найгірших обставин (в нього "робота така")!

Але насправді – ВСІ МИ в Україні МАЄМО СПРАВУ З ОЛІГАРХІЧНОЮ КОНТРРЕВОЛЮЦІЄЮ!

І при тому – на превеликий жаль усіх нас – більшість українського народу/активної меншості/політиків ще!не до кінця" розуміють, що зараз найбільша загроза для країни/держави/кожного з нас – не в зовнішній загрозі від х*уйла/рашистського режиму ерефії, а саме від "нашої" нинішньої влади "миздобулів"!
Ця влада набагато небезпечніше всіх доморощених, – але відвертих/явних, – недобитків-українофобів і всіх зовнішніх ворогів/агресорів, бо весь час "виряджається в овечу шкуру" і нишком, постійно/методично/цілеспрямовано б'є Україну та український народ в спину!
(див. продовження)
Максим Чарушниковв _ 20.02.2016 14:17
IP: 46.118.114.---
Peter Blood:
19 лютого 2016 р. близько 2 тис. студентів львівських університетів провели тиху ходу, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні.
О 13:00 студенти різних університетів Львова зібралися на площі біля ЛНУ ім. Івана Франка. (з львівських новин)
===
А скіільки тих студіків-дебілів брали участь у погромах десятків державних установ у мирному старовинному Львові в т.зв. "Ніч гніву"- з 18 на 19 лютого 2014 року- т и с я ч і! Тільки завдяки Богу було зупинено від знищення 2-тисячним натовпом цієї та іншої злочинної бидлоти найбільший "Епіцентр" у Львові. Не має цьому п р о щ е н н я!
Пєтя нє пізді. У в ніч гніву завезли кілька десятків проплачених проросійських, кримінальних провокаторів- "гастральорів" Яника, а тодішній начальник міліції Львівщини Рудяк втік в Крим
Максим Чарушниковв _ 20.02.2016 12:32
IP: 46.118.114.---
лукавить інтуріст.

Що поєднує Росію і Яценюка?

Правильно – це спільні друзі: Пінчук, Ахмєтка, Фірташ (правда перші двоє здали його на показове антиолігархічне шоу і Сєня його трошки підбрив)

Росія через цих чотирьох собачьонок і їх депутатів продовжує антиукраїнську економічну політику.

Росія на Донбасі знищувала власність простих людей, цілі міста і села зруйнувала, розграбила українські державні підприємства а власність цих трьох сук не зачіпала. Що ці троє зі страху запропонували в замін – гроші, проросійський антиукраїнський вплив на процеси в нашій державі і т.п.
антивірус _ 20.02.2016 11:36
IP: 37.55.234.---
Иван Орлов:
Какелы в очередной раз сами себя высекли. Я имею в виду блокаду русских автоперевозчиков в Закарпатье. Сейчас Польша и Россия договорились об автоперевозках, а хохлы,по своей тупости, в очередной раз остались с носом,т.е. потеряли и транзит через свою территорию, и теперь укроперевозчиков не пускают через территорию России. Будут ездить с печки на лавку. И это во время тотального дефицита денежных средств!
"... Можна, тільки, щиро дякувати всім рашистським тролям за їх наполегливу, невтомну працю по наданню своїми постами – таких наочних і яскравих/незаперечних доказів/прикладів – як їх власного ватяного дебілізму, так і загальних – остаточної деградації і виродження всього їх "раSSійського міра"! Ніхто – окрім них самих – не впорався б з таким завданням краще!"..._ОЛЬГА ЛУЦІВ_
Ctarperch _ 20.02.2016 11:19
IP: 37.54.64.---
Невже американський посол настільки наївний, що чекає від теперішнього керівництва держави боротьби з тотальною корумпованістю державного апарату? Від тих хто цю корупцію і очолює? від тих хто є головним бенефіціарієм сьогоднішнього стану справ? Тоді що це заклик до клептоманів перестати красти? Ще більша дурня. Не розумію цих дипломатичних вивертів.
Андрей Кононенко _ 20.02.2016 11:11
IP: 188.163.73.---
sidor:
Андрей Кононенко:
Тимошенко сказала, что Украина – одно из сильнейших государств в Европе, но из-за бардака в конституции украинцы не ощущают этого.
А армия могла (тогда) легко "положить на лопатки" и Польшу и Францию и Германию...Даже вместе взятых. Поэтому ВС активно уничтожали и Европа и Мордор.
А сейчас нам помогают деньгами и вооружением не потому, что мы "хорошие" а потому, что не хотят что бы Мордор был возле границ с ЕС.
Кстати, Сидор, Юля говорила не про армию. А то вы переключили тему, а этот Ваня-дурачок подхватил...
Андрей Кононенко _ 20.02.2016 11:09
IP: 188.163.73.---
Иван Орлов:
Ты бы лучше о рабском менталитете россиян задумался.
Михайло Антонишин _ 20.02.2016 10:48
IP: 178.137.161.---
Найкраще, що може зробити український народ, щоб вшанувати пам"ять людей, котрі загибли на Майдані, – це відсунути від влади корупціонерів, які знищують Украиїну.

Саме тому Україні потрібні дострокові парламентські та президентські вибори, які би омили Украіну від фальші та лицемірства...

Порошенко и Яценюк це корумповані бюрократи, які зрадили український народ. І в честь Небесної Сотні вони повинні сидіти в тюрьмі так само як і януковичі...

Та гідра корупції і невігластва не здається. А Порошенко і Яценюк іі очолили. Треба виходити на Майдан і вимагати виборів – щоб Украиїні знову не втопитися в зраді...
Андрей Кононенко _ 20.02.2016 10:41
IP: 188.163.73.---
Иван Орлов:
Есть силы и деньги,
Посылай всех в транду,
Нет,сам пошел на хер...
Российский менталитет: или ты хозяин, или ты раб.
Андрей Кононенко _ 20.02.2016 10:22
IP: 188.163.73.---
sidor:
Андрей Кононенко:
Тимошенко сказала, что Украина – одно из сильнейших государств в Европе, но из-за бардака в конституции украинцы не ощущают этого.
А армия могла (тогда) легко "положить на лопатки" и Польшу и Францию и Германию...Даже вместе взятых. Поэтому ВС активно уничтожали и Европа и Мордор.
А сейчас нам помогают деньгами и вооружением не потому, что мы "хорошие" а потому, что не хотят что бы Мордор был возле границ с ЕС.
Чтобы вы понимали: я Юлю процитировал не потому, что согласен с той конкретной сентенцией, а чтобы перевести ночных троллей, вещающих о своих эротически фантазиях, на конструктивную тему.
Miki2 _ 20.02.2016 09:46
IP: 178.95.43.---
Андрюха, учись ізлагать, пока я це бесплатно роблю
Miki2 _ 20.02.2016 09:43
IP: 178.95.43.---
Yuri Yurieff:
Такое ощущение, что посол крупнейшей и влиятельнейшей страны не понимает, что реально происходит в Украине. Или прикидывается?
Внушать людям, что произошла какая-то "революция" вредно.
Оскорбительный для нормального человека президент,
бывший уголовник был сменен силами олигархов,
стоящих за Майданом, внешне более респектабельным своим ставленником.
Революция, если она случится, еще впереди.
Та все вони розуміють, але у них насправді становище не блєстящє, якщо дивитись на всю нашу внутрішню хрєнь.
При владі ж не якісь відверті безграмотні бандюгани, а порівняльно освічені, наче проєвропейські парніши. На внутрішньому публічному "фронті" вони рвуть вишиванки на потних грудях так, що націоналісти від розчулення просто ридають, а на зовнішньому потрясаюче "убєдітєльно", та ще й англійською продовжують вішати лапшу на вуха західним друзям. І останні просто поки що рецепту не мають проти цього ультранового українського владного виверту
Андрей Кононенко _ 20.02.2016 09:31
IP: 188.163.73.---
Peter Blood:
Все, про що я говорю, це не фейк, а З Л О Ч И Н И! Які ще й досі не покарані!
Петя, беги скорее к Януковичу и министру его Захарченко и жалуйся. А лучше попроси там политического убежища.
Logic2009 _ 20.02.2016 09:11
IP: 94.179.70.---
Иван Орлов:
Какелы в очередной раз сами себя высекли. Я имею в виду блокаду русских автоперевозчиков в Закарпатье. Сейчас Польша и Россия договорились об автоперевозках, а хохлы,по своей тупости, в очередной раз остались с носом,т.е. потеряли и транзит через свою территорию, и теперь укроперевозчиков не пускают через территорию России. Будут ездить с печки на лавку. И это во время тотального дефицита денежных средств!
Десятая жопа Семижопова, бесись вместе со своим Путлером сколько хочешь.
Бейся головой об стенку, а Украина будет делать то, что нужно ей,
сколько бы ты тут не гадил. Продолжайте давить своих гусей, и не лезьте со своими комментариями.
Logic2009 _ 20.02.2016 09:07
IP: 94.179.70.---
СЕМИЖОПОВ (ник Мыкола Злочевский не путать с Злочевським) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
==================================================
Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Miki2 _ 20.02.2016 08:30
IP: 178.95.43.---
sidor:
Peter Blood:
19 лютого 2016 р. близько 2 тис. студентів львівських університетів провели тиху ходу, присвячену пам'яті Героїв Небесної Сотні.
О 13:00 студенти різних університетів Львова зібралися на площі біля ЛНУ ім. Івана Франка. (з львівських новин)
===
А скіільки тих студіків-дебілів брали участь у погромах десятків державних установ у мирному старовинному Львові в т.зв. "Ніч гніву"- з 18 на 19 лютого 2014 року- т и с я ч і! Тільки завдяки Богу було зупинено від знищення 2-тисячним натовпом цієї та іншої злочинної бидлоти найбільший "Епіцентр" у Львові. Не має цьому п р о щ е н н я!
ааа! Так ты латентный ПрАнальник! Видно в Гималаях встреча с йети не прошла даром.
Да, я теж бачу, шо цього подозрітєльного Пітруху нада починать драть і в штопорі і на перекладних.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter