Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Шанс на реабілітацію

19 січня 2010, 10:25

Перший київський потяг для кандидатів у президенти пішов. Вони на нього катастрофічно спізнилися, намагалися застрибнути на підніжку в останні дні передвиборчої кампанії, але даремно. Результати першого туру показали – кияни не довіряють політикам, яким наплювати на інтереси міста. По-перше, більше 32% мешканців столиці не прийшли на вибори, по-друге, за неповними даними більше 4% киян не підтримали жодного кандидата.

Заворожені перспективою отримати голоси "любих бабусь" столичного градоначальника більшість пошукачів вищої посади сором'язливо мовчали, коли мер і його команда практично приватизували місто і робили з ним все, що їм заманеться. Вони не звертали увагу ні на мої особисті звернення, ні на заклики парламентської тимчасової слідчої комісії. Було відчуття, що в політиків просто закриті очі і вони навіть не бачать того, що відбувається на київських вулицях. Виявилося, що політикам є місце в Києві, але немає до нього ніякого діла. Але перший тур став для них холодним душем протверезіння. Він показав, що знаменита чорна валіза Черновецького виявилась порожньою. Його особистий антирейтинг виявився наскільки важким баластом, що затягнув на дно навіть найперспективніших кандидатів.

Але в міжтуровий період у кандидатів та у їхніх фракцій в парламенті є можливість реабілітуватися. 19 січня у Верховній Раді знову заслуховуватимуть звіт по роботі Тимчасової слідчої комісії з розслідувань діяльності міської влади. За результатами прийматимуть відповідну постанову. І від того як поведуть себе фракції, лідери яких змагатимуться в другому турі залежить майбутнє Києва.

Вже сьогодні зрозуміло, хто з політиків виходить у другий тур. Якщо вони рвуть на собі сорочку за інтереси українського народу, але в той же час пальцем не поворухнуть, щоб допомогти киянам, то гріш ціна усім їхнім обіцянкам.

Гадаю, на рівні політичної підсвідомості вони засвоїли урок 2004 року – той хто програє Київ, програє й Україну. І сьогодні під силу кожному киянину забезпечити тому чи іншому кандидату політичний дефолт у своєму місті. Може, хоча б загроза потрапити на звалище історії змусить їх зробити якусь реальну справу, а не тільки роздавати з бездонного кошика обіцянки направо і наліво.

Якщо ж самі кандидати вагаються в правильності такого кроку як зміщення Черновецького, я особисто готовий провести для них екскурсію по ЖЕКах, школах, дитячих садках, лікарнях, дорогах Києва. І все це без автомобільного ескорту, без парадних церемоній, з можливістю поспілкуватися з людьми, почути їхні проблеми. Якщо їм недостатньо матеріалів ТСК, я готовий надати додаткову інформацію, готовий створити їм всі умови, аби вони прийняли правильне рішення.

Як киянин, учасник громадського руху "Кияни передусім!", я закликаю мешканців столиці подивитися новини і поцікавитися як проголосувала та чи інша фракція. На основі цієї інформації робіть висновки. Але пам'ятайте, що відповідальність за ситуацію в Києві несе не тільки Черновецький і його оточення, але й національні політики, які всі ці роки бачили, що відбувається в місті і мовчали. Сьогодні разом ми можемо перервати цю зловісну мовчанку. Змусивши політиків говорити ми змусимо їх відповідати, а змусивши відповідати, ми змусимо їх діяти. І якщо так склалося, що Україна це країна виборів, що реальні кроки в нас роблять лише в період передвиборчої кампанії, то давайте зробимо так, щоб хоча б мешканці столиці отримали від цього якусь користь. Якщо кандидати не упустять свій шанс на реабілітацію і змістять Черновецького, ми побачимо, що у вищих ешелонах політичного бомонду є люди, яким можна довіряти. Якщо ж ні, треба зробити все можливе, щоб вони не мали політичного майбутнього.

powered by lun.ua
Коментарі — 58
forenc _ 19.01.2010 11:09
IP: 195.47.212.---
Тит:
еге ж!
ключовий комент до розуміння статті!
PROGRESS _ 19.01.2010 11:09
IP: 91.193.175.---
Главное, что нам нужно понять, что демократия это система АБСОЛЮТНОГО ЗЛА, которое одето в маску добра! Экономическая основа демократии это система силового изъятия и перераспределения отобранного.
Именно этот принцип и является основой коррупции так как появляется очень много желающих ОТНИМАТЬ и ПЕРЕРАСПРЕДЕЛЯТЬ СОЗДАННОЕ и в основном В СВОЮ ПОЛЬЗУ!И развелось этой нечисти,спрятанной за ширмой-"народ украины", "тьма тьмущая", а народ то разный бывает!!! При этом потребности бюджетников являются надёжным щитом этого узаконенного грабежа и воровства! Лень и стремление к"халяве"это и есть основные пороки нашего пресловутого демократического большинства, потребительскими интересами которых манипулирует паразитарная каста нашего общества!
Кардинальные перемены придут тогда, когда мы ответим на вопрос: КТО есть КТО в нашем государстве? И запретим деградационным силам нашего общества занимать высшие государственные должности в государстве! Подробней на сайте: www.sun01.kiev.ua
Arhip _ 19.01.2010 11:08
IP: 95.133.214.---
Гей за Пилипишина!.........
Стрелец _ 19.01.2010 11:03
IP: 109.72.119.---
Напоминание для демократов, и не только: тотальное блокирование работы кабмина со стороны Ющенко (указы), "поливание грязью" Тимошенко, блокирование работы ВР "оппозицией" (никакой конструктивной работы), "поливание грязью" премьера, мировой финансово-экономический кризис, наводнения, грипп... После всех этих "ударов" премьер Тимошенко не только устояла (другого уже бы "смыло волной"), но и показала неплохой результат в первом туре... И если перед первым туром у некоторых "демократических" политиков, политологов, журналистов и избирателей "не хватило ума" объединиться, то перед вторым туром самое время, иначе победит Янукович, а точнее Фирташ, Бойко, Левочкин, Герман, Кивалов..., которые им управляют...
Янукович – три в одном: бывалый (зэк), балбес (IQ), трус (прячется за юбкой Герман)... Думай, а то проиграешь...
аэро _ 19.01.2010 10:57
IP: 95.133.178.---
Ты бы лучше занялся своими прямыми обязанностями – уборкой снега.
євроінтегратор _ 19.01.2010 10:52
IP: 193.47.137.---
Черновецький,
Юлька,
Янек – БИДЛО і ворье

Респект Пилипишину
Jurdumm _ 19.01.2010 10:47
IP: 93.73.122.---
Вибори у Києві, як і у 15 областях виграла Тимошенко. Відомо, що президентом стає той, за кого голосує центральна Україна. Янукевич у Києві набрав 15%, це і є його стеля, у центральной і західной У країні не видно, за рахунок чого він може нарастити власний потенціал.
А якщо придивитись до динамики втрати Януковичем голосів з 2004 року, (2007,2010), то спонсорам Вікфедорича треба ставати у чергу до Тимошенко, бо гроші полюбляють захист
і тверезий розрахунок.
Тит _ 19.01.2010 10:41
IP: 194.50.169.---
Ви, Вікторе Петровичу, звісно все правильно написали. А скажіть будь-ласка, чи не причетна влада Шевченківського р-ну і Ви особисто до спроби ліквідації книгарні "Сяйво"? Принаймні рішення про її прихватизацію прийняте на Вашому, районному рівні, якщо не помиляюся.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter