Андрій Пишний Голова правління АТ "Ощадбанк"

Ми теж можемо

06 лютого 2015, 13:21

Бачу, що тут на УП, у фейсбуку, дуже багато професіоналів, аналітиків та експертів:). Вони знають, як воювати і перемагати Путіна в кілька ходів. Знають, як правильно провести реформи, стабілізувати валютний курс і залучити інвестиції. Коли заходиш на їхні сторінки, то бачиш, що в 99% випадків подібні "герої" крім "всезнайної" писанини в online у реальному житті, тобто в off-line, нічим не займаються. Хіба що волають "все пропало", "нас злили" і закликають до третього майдану.

Тож, як говориться, судіть за ділами їхніми, а не словами. Навіть, якщо ці слова, з першого погляду, дуже влучно і, подекуди, дуже зграбно лягають у речення, пости і цілі авторські статті...

Згоден з цими професійними агентами поганих новин лише в одному – в країні справді складно. Дуже складно. Такого ще не було. І раніше ми й не могли такого собі уявити. Навіть у найстрашнішому сні.

Не існує в світі підручника. Нема інструкції, як діяти в нашій ситуації. Як діяти на фронті і в тилу, як діяти на міжнародній арені. Часто доводиться набивати ґулі там, де ніколи й не сподівався. Мабуть, у країн, як і в людей, щастя у всіх однакове, але кожен нещасний по-своєму...

Що робити?

Усе в наших руках. Насамперед слід облишити суєту й тривогу, бо вони сіють війну та страх насамперед у нас самих. У наших душах, серцях, в нашій свідомості. Не піддаваймося на негатив і не "розшарюймо" його по мережі. Бо від цього волання точно не стане легше. Коли ми неспокійні, стривожені, то далекі від правильного рішення. Ми руйнуємо й руйнуємося. Хоч, можливо, часто й самі не помічаємо цього.

Спокій і дія – ось наша головна зброя проти агресора зовнішнього – на сході і агресора внутрішнього – в наших мізках. І починати треба із самих себе. Саме тому команда Ощадбанку вибрала своїм ключовим принципом, якщо хочете, правилом життя: "Зберігай спокій і роби свою справу". І навіть поклала його в основу комунікаційної платформи.

Що це означає? А те буквально й означає – кожен має робити свою справу. Робити не просто добре, а ще краще, ніж в звичайних, мирних, довоєнних умовах. Концентрувати більше зусиль на досягнення мети, залучати до цього інших. Заглиблюватися в деталі, які раніше здавалися маловартісними дрібницями. А головне – лишатися при цьому людиною. Людяність чи людськість – це поважати тих, хто навколо тебе. З ким працюєш, кому надаєш послуги, хто живе поряд, хто потребує допомоги. Людяність – це повністю відмовитися від хижацького підходу "я виграв, якщо ти програв". Людяність – це перейти до життєвого принципу "виграЄмо всі разом". Або прогрАємо. Теж всі разом.

До чого я все це тут пишу? Тому що це працює. Бо ми так робимо. А відтак маємо результат, а для вас – добру новину. Наш принцип "Зберігай спокій..." дав перший вагомий успіх. Навіть більше – рекорд. Причому рекорд не місяця, року чи десятиріччя, а рекорд за всю історію Ощадбанку.

Лише за неповні два місяці ми залучили на депозит "Щедрик" понад 3 мільярди гривень!

Пригадуєте, перед новорічними святами я на своєму фейсбуці лишав відеоролик про "Щедрик"? Тоді ми, працівники банку, защедрували 2015-му клієнтові, який оформив цей депозит. Той флеш-моб був 29 грудня торік. Сьогодні 5 лютого 2015 року. Пройшло трохи більше місяця. І тепер у нас таких клієнтів більше 75 тисяч по всій Україні.Отже, неможливе стає можливим. Навіть в умовах війни, яка спричинила економічний спад та від'ємний платіжний баланс. А відтак – девальвацію і, як наслідок, паніку вкладників та відтік депозитів. У цій ситуації в нас була тільки одна зброя – слово. Підкреслю – чесне слово, той самий наш заклик "Зберігайте спокій".

І справа тут навіть не у 3-х мільярдах. А – в довірі людей.

А хіба можна виміряти людську довіру грішми? Навіть у мільярдах? Навіть у доларах чи євро?

Вона безцінна в мирний час. А в умовах війни вона, як повітря, як саме життя.

І не тільки для банків, а для кожного, для всієї країни.

Довіра – це найсильніша зброя, яка діє й перемагає ворога.

Раніше я постійно наводив приклад Польщі, коли в кризу 2008 року поляки на відміну від українців не кинулися знімати свої депозити, а навпаки понесли гроші до банків. Тоді гривня знецінилася, а польський злотий зміцнився. Україна втратила 15% ВВП, а Польща приросла на 5%. Поляки виграли. А ми... Хотів написати "програли". Ні ж бо, ми теж можемо. І наш "Щедрик" – тому реальний доказ.

І це тільки початок. Далі буде.

powered by lun.ua
Коментарі — 102
Юрий Вологжанинов _ 17.02.2015 11:40
IP: 93.72.20.---
pravda.com.ua/photo-video/2015/02/15/7058648/add_ok/#comments

"Схеми". Царське село Петра Порошенка
Неділя, 15 лютого 2015, 17:06

Yuriy Vologjaninov _ 17.02.2015 11:09
Просмотрел видео "Схеми". Царське село Петра Порошенка
Какой стыд! Какой позор! Какое скопище мерзавцев во главе с президентом! Приведены очевидные доказательства того, что Порошенко – главный коррупционер Украины. Из президентского кресла его нужно гнать поганой метлой. И любого иного, кто попробует защищать Порошенко. Вот почему этот великий грешник прибирает под себя ВР (Гройсман, Луценко, Довгий, ...).
Украина – парламентско-президентская республика и обязанность ВР, ГПУ, мэра Киева Кличко разобраться с делишками вора-президента. При этом раскроются десятки и десятки ворюг в БПП – блоке бесславного имени Петра Порошенко.
Я, гражданин Украины, выражаю своё личное недоверие Порошенко и не считаю его своим президентом.
Юрий Вологжанинов.
Michal Karpinski _ 09.02.2015 10:43
IP: 74.125.181.---
Michal Karpinski:
09.02.2015 р.,год.12-00,Апеляцийни суд м.КИЕВА, арештувати Кучму та майно,за контраБандне вбивство,Р.Ванди,Л.Рябики-мародерство 26 коней (1 кинь вартий 1 000000$),та КОНТРАБАНДА ЯДЕРНОЙ ЗБРОИ ДО ИРАКУ З КВАСНЕВСКИМ,ЗА ЩО ВБИТИЙ 25.06.1998р.,КОМЕНДАНТ ПОЛИЦИИ ПОЛЬЩИ МАРКА ПАПАЛА...!!!
ДАЙ БОЖЕ ТЕРПИННЯ...!!!
Michal Karpinski _ 09.02.2015 10:41
IP: 74.125.181.---
Michal Karpinski:
09.02.2015 р.,год.12-00,Апеляцийни суд м.КИЕВА, арештувати Кучму та майно,за контраБандне вбивство,Р.Ванди,Л.Рябики-мародерство 26 коней (1 кинь вартий 1 000000$),та КОНТРАБАНДА ЯДЕРНОЙ ЗБРОИ ДО ИРАКУ З КВАСНЕВСКИМ,ЗА ЩО ВБИТИЙ 25.06.1998р.,КОМЕНДАНТ ПОЛИЦИИ ПОЛЬЩИ МАРКА ПАПАЛА...!!!
БОЖЕ-УКРАИНИ-ПОМОЖИ-ГОСПОДИ-ПОМИЛУЙ-НАС-ВИВЕДИ НАС З ВИПРОБОВУВАНЬ...!!!
Michal Karpinski _ 09.02.2015 10:38
IP: 74.125.181.---
09.02.2015 р.,год.12-00,Апеляцийни суд м.КИЕВА, арештувати Кучму та майно,за контраБандне вбивство,Р.Ванди,Л.Рябики-мародерство 26 коней (1 кинь вартий 1 000000$),та КОНТРАБАНДА ЯДЕРНОЙ ЗБРОИ ДО ИРАКУ З КВАСНЕВСКИМ,ЗА ЩО ВБИТИЙ 25.06.1998р.,КОМЕНДАНТ ПОЛИЦИИ ПОЛЬЩИ МАРКА ПАПАЛА...!!!
wed _ 08.02.2015 16:43
IP: 74.125.18.---
Viktor Duda:
Цинізму Пишному не займати. На ролику показують як розводять лоха, коли кладе гривню на депозит на рік під 20.15%, а навіть не через місяць гривня падає на 35%! Людина вже втрачає 15%, але цьому що в ролику "повезло", йому хоча б пощедрували. А ви решта не панікуйте та зберігайте спокій, поки ми шаримо по ваших кишенях!
+1
Пишний мабуть вважає громадян, і зокрема читачів УП, останніми дегенератами, якщо таке насмілюється писати... мабуть порядно підзаробив за останні місяці і остаточно переконався в своїй виняткових здібностях та "зазвіздився"...
Взагалі, коли банківський пряцівник починає говорити про "безцінність" чогось – це вже можна бути певним, що він вас розводить... а тут до того ж така бездарна компіляція виступів чиновників часів зека... ще й з таким жалюгідним апломбом, що аж плакати хочеться...
Igor_kyiv_ _ 08.02.2015 16:02
IP: 93.72.229.---
Маленьке уточнення про найстрашніший сон. Він був. Тоді. До всього...Вже нема.
Александр Камподольский _ 07.02.2015 17:14
IP: 74.125.18.---
3-х мільярда депозитів це дуже добре в наш час, а що скажуть вкладники банку, коли їм замість їх грошей з процентами видадуть якісь сертифікати зі строком погашення, ну, наприклад, до 2050 року, як планує зробити уряд "у звязку з особливим станом". І що тоді ви скажете, шановний пане Андрію?
Алік Чорний _ 07.02.2015 15:14
IP: 91.215.25.---
Арина Коврова:
Алік Чорний, за всі роки існування Ощадбанку в незалежній Україні він жодного разу не затримував виплати за депозитами і відповідно відсотки. Приклад, який ви наводите стосується Сбербанку і СРСР, це зовсім інша історія і Ощадбанк тут ні до чого. Вчить історію, адже усі гроші залишились у Москві. І на сьогодні найнадійнішого банку ніж Ощадбанк в країні немає.
"Я такая наивная, я такая доверчивая" (с) - фраза ворони з радянського мультика.
Ощадний банк України нічим не краще ніж Ощадний банк СРСР. "Граждане, держити деньги на сберегательной книжке" (с) – нема дурних. Зберігайте заощадження у ВКВ. Краще загубити на обмінному курсі, а ніж на девальвації. Держава що неможе забезпечити стабільної грошової одиниці, немає права зберігати заощаджені гроші громадян. Це злочин.
Хоча ЛОХИ були і будуть завжди.
al_rat _ 07.02.2015 15:02
IP: 93.73.120.---
"...І справа тут навіть не у 3-х мільярдах. А – в довірі людей.
А хіба можна виміряти людську довіру грішми? Навіть у мільярдах? Навіть у доларах чи євро?
Вона безцінна в мирний час. А в умовах війни вона, як повітря, як саме життя..."

"...
У підготовленому Мінфіном законопроекті "Про фінансову систему України в особливий період" у числі іншого містився ряд пунктів, які стосуються банківських депозитів громадян і організацій.

Зокрема, йшлося про те, що "у разі запровадження воєнного стану і накладення мораторію на виплату банківських депозитів кошти клієнтів, які перебувають на вкладних рахунках у банках, і кошти небанківських фінустанов, що належать громадянам і/або залучалися від громадян на поворотній основі, можуть залучатися для задоволення потреб держави в особливий період шляхом зарахування їх частини, розмір якої визначається Кабміном, до державного бюджету".
..."
Ага. Довіра. Видишь, как она боком потом вілезет?
Pavel Bukac _ 07.02.2015 14:51
IP: 46.119.158.---
Новость дня Уникальные кадры боев в Углегорске. Наши Войска кладут сепаров сотнями.

для просмотра введите в браузере без пробелов

bit. ly/PNTPNH25
Юрий Наш _ 07.02.2015 13:32
IP: 46.202.174.---
Ирина Чумак:
Девальвация – это всегда политическое решение. Тогда оно было принято для того, чтобы поддержать экспорт, выравнять баланс и т.д. Так что в Польше не было девальвации не потому, что люди понесли деньги в банки. Там просто использовали другие инструменты вывода экономики из кризиса.
нетъ
девальвация по-украински,это всего лишь способ отьема денег у граждан в виде валютных спекуляций и махинаций с приятным бонусом неплохо заработать
сегодня валютные спекулянты просто процветают,но это одни и те же люди,напрямую связанные с говнобанками
в нашей стране это всего лишь способ показать нам наше место и заставить думать только о выживании,все остальное – от лукавого
Ирина Чумак _ 07.02.2015 13:03
IP: 85.238.100.---
Девальвация – это всегда политическое решение. Тогда оно было принято для того, чтобы поддержать экспорт, выравнять баланс и т.д. Так что в Польше не было девальвации не потому, что люди понесли деньги в банки. Там просто использовали другие инструменты вывода экономики из кризиса.
Alex777 _ 07.02.2015 09:45
IP: 74.125.41.---
Раджу почитати:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
тут є кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші). Виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
Dimitriy _ 07.02.2015 08:22
IP: 77.52.43.---
Андрей, займитесь делом. Руководством ощадбанка например. Там очереди и хамство персонала. Вы ведь его (ощадбанка) руководитель и зарплату за это получаете (пятизначную).
Ігор Ко _ 07.02.2015 00:47
IP: 93.72.160.---
Тимур Нагалевский:
Ігор Ко:
пан пишний!
скільки вам рефінансування дав ваш партнер яценюк?
скільки ви йому відкатили?
зараз по вашому курсу 23 вже можна нарешті купити в ДЕРЖАВНІЙ банці $?
Далі буде...
Рефінанс видає Нацбанк. Усі цифри відкриті. Ощадбанк все повертає. А якщо ви про докапіталізацію акціонером – державою в особі уряду, то це інша справа. Значить, акціонер порядний. У цей складний час не нищить свій банк, не виводить з нього гроші, а навпаки вливає, щоб врятувати і вклади людей, і банківську систему... По цьому питанню все відкрито і публічно сказано. Читайте на сайті банку, в блогах і на фейссбуці в Пишного.
Друзяка пишного!
Повторюю для Вас:
ДЕРЖАВНИЙ банк отримав рефінансування від свого партнера при курсі $ по 12 грн.
Затоварился $ под завязку.
Продав $ при курсі по 24 гривні.
Різницю попілив зі своїм партнером яйценюком та вєркою аблігацією.
Та після цього вчить нас, як треба жити?...
Игорь Ляшенко _ 06.02.2015 23:31
IP: 194.143.137.---
Тимур Нагалевский:
Игорь Ляшенко:
Яка у вас зарплата? Кажуть що 20 000 доларів, за тролінг на користь ботів Путіна.
Підіть заберіть ту зарплату якщо її видають та віддайте волонтерам на АТО
Alex777 _ 06.02.2015 22:22
IP: 74.125.41.---
Може, хтось не знає, то почитайте:
goo.gl /PmVhu4 (пробіл прибрати!),
goo.gl /uTYl2i (пробіл прибрати!)
і ще:
goo.gl /8FQECr (пробіл прибрати!).
тут є кілька людей з "бригади", які пишуть одночасно в багатьох темах (наприклад, harza, Иван Дмитриев, taksist, Golden Force, Иван49 та інші). Виступають "експертами" в усіх сферах: починаючи від внутрішньоукраїнських питань і закінчуючи глобальними геополітичними проблемами. Раніше вони працювали на УНІАНі під ніками "Воффка", "Панасюк", "НКВД СССР", "Судоплатов", "Стас", "Геля" та ін. Зараз теж працюють там, а також на "Укр.правді", "цензор.нет", "ТСН", "Газета.юа" та інших інформаційних укр.ресурсах. За кожен коментар отримують гроші.
НЕ ГОДУЙТЕ ТРОЛІВ!
ІГНОРУЙТЕ ЇХ!
al_rat _ 06.02.2015 21:27
IP: 93.73.120.---
Как прелестно! "Коментар видалено автором блогу" – вот так два комментария и ушли. А что, очильник Сбербанка только и занимается тем, что постит в блоге и комментарии удаляет? А какая у него зарплата? И какого он в рабочее время этим занимается? А если не он, то кто? И какого называть это "блог Пышного"?

И в чем я не прав, написав что купив доллары у меня процентов получилась с февраля 200%? И если в гребОщадБанке пообещали работу всех окон, а работало только 2 из пяти, то в чем я опять не прав?

БРЕШЕТЕ, пане Пышный, мало того, и кто-то за Вас в блоге пишет. А если Вы, то еще хуже.
Иван Винер _ 06.02.2015 20:44
IP: 74.125.18.---
Да, петь мы умеем. Вот только банки оценивать по пению как-то не хочется после того, как видишь курсы на их обменниках.
Сергій Гриценко _ 06.02.2015 20:17
IP: 74.125.18.---
Александр Гальченко:
Пышный пан реально глуповат, циничен запредельно и без меры самоуверен. В ситуации гипердевальвации гривны выставлять в качестве достижения выманивание у населения 3-х млрд под 15% -???

А рассказы про спокий? для кого? Для 1 млн. человек с пенсией до 1 тыс. грн? (тетушка только что получила 999 грн. пенсии) + для еще 7,5 млн. человек с пенсией до 1,6 тыс. трн.

Кстати, кто знает каой доход у Пышного? – 50 или 300 тыс. грн. мес.??
300+ тис.
Надія Захарчук _ 06.02.2015 20:03
IP: 91.206.4.---
Ця щедрівочка, така класна, аж сльоза пробиває, та не покидає враження що маніпулюєте ви на сентиментальності народу. Цей народ не дурний, хоч дуже емоційний. Довіру банківській системі треба повертати роками, п.Анрій, а знищити можна за один день, після того відновленню майже не підлягає, на жаль...
Миша Довженко _ 06.02.2015 19:59
IP: 178.93.39.---
вот сука
Юрий Наш _ 06.02.2015 19:47
IP: 46.202.45.---
без сомнения,он прав,господа
кто мы такие? негодяи,смеющие подвергать сомнению и критике действия,в том числе и г-на Пишного
мы,которые ногтя его не стоим,смеем сомневаться в солнцеподобности и святости нашей чудесной власти,которую нам,кстати,так и не удалось сменить.за исключением бежавшего хряка

он прав ведь. нужно сохранять спокойствие и дальше без паники воровать,пилить гранты,вымогать взятки и спекулировать наличной валютой

"Людяність – це перейти до життєвого принципу "виграЄмо всі разом". Або прогрАємо. Теж всі разом."
Все поняли?
Лжем и обворовываем страну мы почему -то в разных командах.А вот проигрывать,говорит г-н Пишний,будем все вместе
Спокойно,господа. Крепитесь.Заграница нам поможет.Некоторым уже помогла,просто вы об этом мало знаете
То есть,говнодети компартии совершенно уверены в своем спокойствии. Кремни,а не люди
Совершенно безмозглые,но убеждающие нас в своем профессионализме.
Я думал,более унылого говна,чем гройсман,нету
Ошибался,видать
Yuri Yurieff _ 06.02.2015 19:44
IP: 178.94.244.---
Отпускать национальную валюту в "свободное плавание"
может только стабильная страна с эффективной экономикой,
конкуренцией, отлаженной и справедливой правовой системой.
И даже в этом случае, всякое существенное изменение курса валюты
требует вмешательства государства.
Отпускать же в "свободное плавание" валюту в насквозь коррумпированной
стране с неэффективной энергоемкой экономикой,
где во власти вор на воре сидит и вором погоняет
могут в лучшем случае идиоты,
а скорее всего преступники, стремящиеся
окончательно ограбить и добить страну.
Александр Гальченко _ 06.02.2015 18:58
IP: 93.75.8.---
Пышный пан реально глуповат, циничен запредельно и без меры самоуверен. В ситуации гипердевальвации гривны выставлять в качестве достижения выманивание у населения 3-х млрд под 15% –???

А рассказы про спокий? для кого? Для 1 млн. человек с пенсией до 1 тыс. грн? (тетушка только что получила 999 грн. пенсии) + для еще 7,5 млн. человек с пенсией до 1,6 тыс. трн.

Кстати, кто знает каой доход у Пышного? – 50 или 300 тыс. грн. мес.??
ONLINE
Корупція1346 Aтака Путіна1232 Україна та Європа1093 Донбас18 Зеленський29
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter