Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Шоу Wild Energy в Лісабоні, присвячене відновлюваній енергії, стало найбільшою спеціальною подією в рамках #Євробачення2018

14 травня 2018, 19:00

Наше шоу в Лісабоні, присвячене відновлюваній енергії, стало найбільшою спеціальною подією в рамках #Євробачення2018

Перед фіналом Євробачення на найбільшій площі в серці Лісабону, легендарній Praça do Comércio, зібралась багатотисячна аудиторія фанів пісенного конкурсу, журналістів з усього світу, жителів і гостей Лісабону, а також тисячі українців, які приїхали з різних куточків Португалії.

Разом глядачі "вдягнули" головну площу Євробачення в кольори прапорів світу! Шоу WILD ENERGY було присвячене темі відновлюваної енергії.

Я презентувала свою глобальну ініціативу та міжнародний проект, присвячений чистій енергії.

У годинному живому виступі ми показали невичерпну енергію та екзотику України в естетиці сучасного рок-шоу. Окрім гітарної секції на сцені були три барабанні установки, трембіти, цимбали, екзотична перкусія.

Спеціальним гостем концерту став український скрипаль зі світовим ім'ям – Василь Попадюк, який спеціально прилетів на шоу з Канади.

Разом з музикантами Андрієм Оніскевичем, Назаром Зимбовичем, Андрієм Остапенком, Артемом Селезньовим я виконала свої хіти та зробила прем'єру нового синглу "Angel", сама зіграла на барабанах, цимбалах, косі, трембіті.

Я вирішила стати тою переможницею Євробачення і тим музикантом, хто закличе світ переходити на 100% відновлюваної енергії. Вперше від України зі сцени, до якої була прикута увага всієї Європи і світу, прозвучала ця важлива тема. Кожен з нас може допомогти світу стати чистим. Чиста енергія сонця і вітру належить кожній людині, вона вільна і мирна, вона веде нас у майбутнє без воїн і екологічних катастроф! І моя діяльність не обмежується лише закликами.

Я підтримую та беру участь у ініціативі нашого партнера, групи компаній KNESS, започаткувати освітній проект ABILITIES ARE HERE. Якщо лідер з впровадження сонячних технологій в Україні вірить у можливість переходу України на 100 відсотків відновлюваної енергії – у мене немає причин сумніватися, це справді реально!

Сергей Шакалов, генеральний директор групи компаній KNESS: "З Русланою нас єднає спільна ідея – енергія має бути безпечною, доступною та вільною, бо Сонце світить всім, його енергії достатньо для задоволення всіх потреб людства. Окрім чудових енергійних пісень, зі сцени Євробачення пролунав важливий меседж України Європі: ми маємо амбітну мету перейти на 100% відновлюваної енергії. Чим більше людей повірять в 100% renewable, почнуть мислити та діяти в цьому напрямку, тим швидше ми досягнемо мети. Це наш сигнал, що ми свої у спільноті європейських країн та прямуємо до спільного з Європою майбутнього – майбутнього без боротьби за джерела енергії, безпечного та екологічного, у єдності та з повагою до природи."

powered by lun.ua
Коментарі — 3
Vladimir Levchenko _ 20.05.2018 21:58
IP: 176.102.49.---
Юрко Матіс: за 15 кіловатну панель віддати 10 тис доларів – це якраз по кишені кожного українця.
Хочу немного вас огорчить, технологии не стоят на месте, еще 5-7 лет назад за 10кВатт нужно было отдать 70-80 тысяч долларов. Сегодня 1Ватт генерации стоит около 0,5-0,7 доллара. То есть, падение в разы!

Сегодня, солнечная генерация переходит с дорого кремния на дешевый первоскит (PSK), и через 5-7 лет цена 10кВатт упадет до 2000 тысяч долларов.

Будем оптимистами и будем надеяться, что в то время 2000 долларов будут подъемной суммой для украинца.
Oleg Zimkov _ 14.05.2018 21:19
IP: 104.155.13.---
Фігня, брехня і профанація.Ще і проплачена. "Атомна енергетика України / Nuclear power of Ukraine "Energiewende", опасная энергетическая политика Германии
Джон Беккманс, почетный профессор в области инженерного дела в Западном университете (Канада) для "The London Free Press"
Юрко Матіс _ 14.05.2018 20:06
IP: 35.226.169.---
"Якщо лідер з впровадження сонячних технологій в Україні вірить у можливість переходу України на 100 відсотків відновлюваної енергії – у мене немає причин сумніватися, це справді реально!"

вірити можна б, якби ще й до віри додалася прийнятна ціна на ті сонячні панелі.

за 15 кіловатну панель віддати 10 тис доларів – це якраз по кишені кожного українця. Тому ліссабонське шоу є лише рекламний матеріал для компаній kness. Ну і віра для руслани лижичко.
ONLINE
тітушки14 Aтака Путіна1166 Україна та Європа1020 Корупція1255 Уряд реформ371
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter