16 травня 2020, 18:32

Досить фейків, панове, давайте займемося чимось корисним!

Друзі!

Вчора у мене відбулася цікава дискусія з приводу ідеї провести Євробачення виключно на чистій, екологічній, зеленій енергії.

Так би мовити, з відсутнім "вуглецевим слідом", з екологічно позитивним походженням, від чистих джерел.

Це був би прекрасний приклад для всього людства, для європейських і неєвропейських політиків та скептиків, та виклик тим, хто досі рахує прибутки від знищення клімату та екології нашої планети і здоров'я людей, що на цій планеті живуть.

Щиро дякую за підтримку та теплі слова, які я відчула не тільки з-за меж України, але й від моїх співвітчизників. Це надихає!

Я вам безмежно вдячна!

Щодо намагань навіть цю цілком чисту і цивілізаційно виправдану та необхідну філософію "приміряти" на українські політичні реалії, знайти в цьому "олігархічну" чи то "змову", чи то "зраду", то є повна дурня!

Я за правило намагаюсь не називати ніяких імен і не давати якихось конкретних чужих посилань. Хто захоче, сам знайде і зрозуміє. А якісь особистісні "розборки" на людях – це взагалі муветон з моєї точки зору. Але "аноніми" назвали імена і цифри, то ж мушу їм відповісти.

Якщо олігархи вкладають в Зелену енергетику, значить, розуміють, що за нею майбутнє. Тут мої коментарі без потреби.

Та не лише олігархи, і далеко не всі, вкладають в майбутнє.

Набагато активніші "інвестори в минуле" з тих самих олігархічних кіл.

Їх засмучує, що вони "за бортом". Дуже засмучує.

Хтось живе з нафти та дизельних потоків "північносусідських кумів".

А хтось просто з газу, нафти та інших продуктів, не важливо якого походження, аби "вистачало на життя". І енергія їм потрібна "по-дешевше", щоб ферросплави та нікель давали надприбутки, як "в старі добрі часи".

І ми із закликами до переходу на чисті джерела їм, як кістка в горлянці і всіх інших місцях, якими вони контактують із зовнішнім світом.

Вони намагаються виправдати свій відчайдушний "демарш у минуле" благородними меседжами боротьби з олігархом Рінатом Ахметовим, роблячи його уособленням Зеленої енергетики в країні. Але це не так. Рінат Ахметов – це не тільки Зелена енергетика (і далеко не вся!), це й фактично майже монополія на вугільні станції, що є чи ненайбільшими забруднювачами нашої екології та джерелом маніпулятивних цін на енергію українського походження. Це те, з чим я борюся вже мабуть 15 років, якщо не більше.

Мені приписують, що на свій стрім в фейсбуці я взяла гроші у Ріната Ахметова.

Нісенітниця опублікована телеграм-каналом, який приростає вухами та долонями до Кирила Тимошенка, функціонера Офіса Президента, якого я колись довго переконувала створити в Україні можливості для старту потужного проекту іноваційної енергетики, що зробить Україну не імпортером, а ЕКСПОРТЕРОМ Чистої Енергії.

Бачу, що до нової влади ця тема доходить так само туго, як і до попередньої.

Та певні її представники ще й намагаються мене дискредитувати.

Навіщо це вам, панове?

І ще цікава деталь. Не встиг анонімний телеграм-канал опублікувати свій "висер" (модне слівце в телеграм-аудиторії), як його вже у вигляді новини публікує сумнівний новинний ресурс "волиньньюз", щоб вже далі можна було "розтягувати та перепощувати":

https://www.volynnews.com/news/all/zarobyty-na-taryfakh-akhmetov-zaluchaye-ruslanu-dlia-piaru-dorohoyi-zeleno/Цей ресурс непогано "підгодовується" Ігорем Палицею, соратником Ігоря Коломойського по "антиолігархічній" боротьбі з Рінатом Ахметовим.

https://www.volynnews.com/news/all/cherez-naydorozhchu-elektroenerhiiu-u-sviti-vmyraye-ukrayinska-promyslovis/Хтось скаже, "поки пани чубляться, у хлопів чуби тріщать".

Але це не вся правда.

Влада, яка має розвивати та регулювати державну економіку та енергетику, замість того, щоб робити це мудро, закладаючи шляхи для майбутнього розвитку та глобального переходу на чисті джерела, намагається "щось там" забороняти і змінювати цивілізаційний розвиток в зворотньому напрямку, займаючись слаломом поміж олігархами.

І я своєю активністю заважаю не лише "міжолігархічній видовій боротьбі", а ще й "провладній парадигмі, що Зелена енергетика – це зло". Бо як ще пояснити власну непотентність вирішувати енергетичні виклики переходу на іноваційні моделі, де не буде місця існуючим "схемам". Я зараз навіть не про уряд, який ще не "прийшов до тями", я про кулуари і коридорні "мєждусобойчікі" в ОП, які перманентно хитаються між впливами чотирьох-п'яти всім відомих імен.

Чи доходить ця інформація в неспаплюженому вигляді до Президента? Не думаю.

Володя, я накатала довгий пост про енергетику, почитай без коментаторів, як матимеш час та натхнення.

Коротке резюме написаного.

Тема надважлива!

Грошей за участь у темі, якій присвятила 15 років свого життя, від олігархів не отримала ні копійки.

Хоча зверталась про допомогу в цій темі до всіх урядів (починаючи від Тимошенко), президентів (починаючи від Ющенка), всіх великих фінансових і промислових груп, з якими мала прямі контакти. До малих так само зверталась. За правило без результату.

Досі звертаюсь.

Маю можливо два десятки партнерів, які висловили свою підтримку та підписали зі мною меморандуми, як з Глобальним Амбасадором Відновлюваної Енергії.Все, що ви бачите, робиться за власні кошти. Якщо є партнери, я їх завжди називаю.

З ким співпрацювала по яких проектах, одразу публікую, навіть коли це комусь не до вподоби.

Якщо робитиму якісь активності за підтримки ДТЕК Реньюебл, напишу про це сама, без допомоги анонімів, пов'язаних з ОП чи ІВК.

Зараз намагаюсь самостійно з колегами та партнерами формувати власну потужну рушійну силу Global 100RE Україна, що спонукатиме країну до переходу на чисті джерела та зелену економіку. Це моя місія і філософія, як людини, що намагається заглядати за лінію горизонту.

Зрозуміло, що цей мій коментар не опублікують ні медійні ресурси Ігоря Коломойського, ні Ріната Ахметова. Медведчуковські, думаю, так само.

Але будь-хто, кому потрібна чи цікава моя думка, може її знайти на моїй сторінці.

Досить фейків, панове, давайте займемося чимось корисним!

powered by lun.ua

Авторське право на компроміс

Вчора вже в черговий раз ми зібралися, щоби знайти вихід із ситуації довкола акредитацій ОКУ (організацій колективного управління) і розблокування сфери авторських відрахувань...

Музичну індустрію заблоковано

Вчора ми зібралися, щоби спробувати вивести з глухого кута ситуацію у сфері колективного управління авторськими правами. Чому це важливо? Це не лише гроші авторів та правовласників, які вони не можуть отримати...

Акредитація ОКУ: Давайте вже нарешті всі разом зробимо одну спільну справу

Вчора в рамках Всеукраїнського форуму "Україна 30" обговорювали надзвичайно важливу з точки зору іміджу України тему – тему піратства та авторського права...

Ми, українські автори та виконавці, можемо працювати разом

У цей відповідальний період для розвитку української сучасної музики і мистецтва, звертаюся до всіх авторів, музикантів, правовласників – до всіх колег і...

Настав час побудувати в Україні цивілізовану й ефективну систему охорони авторського права

Нарешті в Україні настав час зробити те, що не виходило минулі 29 років – побудувати цивілізовану й ефективну систему охорони авторського права...

Топорна правда Карпат – час зупинитись.

Вагони, повні ще живого лісу, що несуться щодня безперервним потоком... Тягачі та вантажівки, що розвозять його, випереджуючи одна одну.....