Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Президент за кермом: чи однаковi правила для всiх?

06 жовтня 2018, 23:24

Шкода, що наш законопроект N8492 про підвищення штрафів за ігнорування ременів безпеки та мотошоломів прийнятий тільки в першому читанні.

Тоді б Президент України Петро Порошенко сплатив би в бюджет 850 грн штрафу за свій передвиборчий піар по перевірці якості відремонтованої ділянки траси Одеса-Рені з Прем'єром Болгарії.

А поки діють старі штрафи, то поліція повинна скласти адмін протокол і стягнути з Президента лише 51 грн. Це якщо всі в Україні рівні перед законом.Використовуйте паски безпеки, вимагайте, щоб всі пасажири у вашому транспортному засобі також були пристебнуті, і не махайте руками сидячі за кермом. Це може врятувати життя Вам і оточуючим людям.

До речі, Путін також полюбляє попіаритись за кермом і також ігнорує паски безпеки. Ну і хай йому грець. А нашому Президенту я бажаю здоров'я і хочу щоб люди, що дбають про його безпеку не забували про небезпечне середовище для державних діячів на Одещині – всі пам'ятаємо замах на місцевих активістів влітку, коли вантажівка протаранила їх авто. До речі, цей напад, як і напади на інших активістів, також не розкриті.

Законопроект N8492 у співавторстві 25 народних депутатів із різних фракцій, підтриманий 240 голосами в першому читанні і розроблений разом з громадянським суспільством в рамках Кампанії "За безпечні дороги".

powered by lun.ua
Коментарі — 5
Індра _ 07.10.2018 09:48
IP: 94.76.81.---
Руслан Каричинский:
Прочитав хто такий Олексій Рябчин..." Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi..." прочитав цей написаний "шедевр", напевно правильно зробив Зеленський флешмоб #йдітьусраку.
десь так і є, бо депутати навіь не знають, що вони не народні депутати, а просто депутати, бо мосоквський жидівський комуно-совок вже давно сконав разом з його термінами. Крім того, цей горе-депутат не знає, що українською мовою його комітет має назву Комітет з питань енергоощадності та енергоефективностi.
hahava _ 07.10.2018 09:43
IP: 213.109.233.---
а чому на мерседесі їхдить хряк, а не на богдані?
Руслан Каричинский _ 07.10.2018 08:59
IP: 35.235.226.---
Прочитав хто такий Олексій Рябчин...." Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi..." прочитав цей написаний "шедевр", напевно правильно зробив Зеленський флешмоб #йдітьусраку.
Панас Рудченко _ 07.10.2018 03:26
IP: 35.235.226.---
Олексій Рябчин турбується про життя Президента України, обов'язки якого на сьогодні виконує Петро Порошенко... але він напевно не подумав, що запобіжний пасок був короткий і Петро Олексійович ризикував, щоб трохи попіаритися, ... а як би добре було, як відмічає автор статті, щоб усі були "пристебнуті"!...
А яка там була швидкість на спідометрі машини, якою кермував Президент, пане народний депутат Олексій Рябчин?!
Краще б Ви підвищели штрафи за перевищення швидкості руху та дотримання рівня шуму в межах населеного пункту, яке сьогодні порушується щодня сотні – тисячі разів за добу, в результаті чого вже небезпечно перебувати на зупинці транспорту чи йти тротуаром, бо якийсь наступний водій-вбивця, перевищуючи обмеження швидкості на дорозі, "вилетить" (з'їде) з неї і повбиває простих українців-пішоходів... і так щодоби... а народні депутати хвилюються про штрафи за паски і шоломи... ось і весь наш рівень парламентаризму... і "турбота" про простого українця...
Denis Ivanov _ 07.10.2018 01:08
IP: 91.142.172.---
Колі політик не може зробити нічого корисного він займається пасками безпеки. А насправді шкодить всім людям роблячи спробу вкрасти в них 850 грн.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter