19 лютого 2019, 16:15

Президент все перетворює в передвиборчий піар

Сьогодні відбулось засідання Верховної Ради у зв'язку з п'ятою річницею початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

На ньому брали участь ветерани АТО, Герої України, видатні українські та іноземні політичні діячі, представники іноземних парламентів, міжнародних парламентських організацій та дипломатичного корпусу.

Вся країна почула гарний виступ українською від Президента Європейської Ради Дональда Туска. Ми з колегами – народними депутатами визнали, що це був один із найкращих виступів у Раді за останній час. Без надриву, без піару – чітко і спокійно, зважено й акцентовано.А потім я з колегами і присутніми відчули себе на з'їзді БПП, а не на засіданні Верховної Ради. Я не буду аналізувати передвиборчий виступ кандидата в Президенти України Петра Порошенка. За мене це зроблять спеціально навчанні та високооплачувані піарники Банкової та порохоботи. 

Але військових та інших присутніх, що сиділи поруч із нами обурило, що відразу після того, коли передвиборча агітація Порошенка закінчилась, Президент, Спікер та Прем'єр, разом із більшістю депутатів БПП, що стоячи в залі дивились виступ гаранта, залишили приміщення Ради.І якраз саме в цей час почався виступ першого військового – заступника начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенанта Сергія Бессараба, а після Першого заступника Секретаря РНБО України Михайла Коваля.

 Потім інші військові, європарламентарі, Герої України, матері загиблих воїнів, поважні закордонні та вітчизняні гості виступали за відсутності вищого керівництва держави. Добре, що хоча б Андрій Парубій повернувся під середину виступів, а в урядовій ложі чергувати за головного залишився Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів. 

Але це все було вже після того, як із зали винесли президентський штандарт як знак того, що Петро Порошенко залишив зал Верховної Ради відразу після власного виступу. "Він поїхав в Нью Йорк, "піаритися" на сесіі Генасамблеї ООН і вимагати пакет азовських санкції. В аеропорт поїхав, прям зі спеціального засідання ВР" – написала на ФБ у захист Президента Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

Завжди підтримую всі дипломатичні зусилля і сам на різних  майданчиках допомагаю нашим дипломатам боротись проти російської агресії. Але ж ніхто не відміняв елементарної поваги до наших військових, Героїв і родин загиблих, що у своїх підготовлених промовах зверталися до вищого керівництва країни, навіть знаючи, що нікого немає в залі!

Саме тому в країні і низька довіра до всіх владних інституцій, тому що вище керівництво не знайшло часу, щоб послухати військових та людей, які багато зробили для нашої країни. Не кажучи вже про те, щоб заздалегідь запланувати виліт на годину пізніше, і проявити повагу та солідарність з українцями на п'яту річницю початку збройної агресії Російської Федерації проти України. З'ясували, що президентський літак вилетів з Борисполя о 15.01. Президент залишив зал десь біля 13.10. Висновки робіть самі, чи було в Президента зайвих 10-20 хвилин послухати виступаючих.

Прикро, коли такі важливі заходи та болючі теми, стають інструментом політтехнологів у передвиборчих кампаніях. Піаритися там, де вшановують пам'ять загиблих – підступно. Бо виглядає це точнісінько як "піар на крові" від якого Президент нещодавно сам же і застерігав. 

powered by lun.ua

Закон про зелені номери для електрокарів підписано Президентом Зеленським!

Вітання всім електромобілістам! Сьогодні законопроект N10405 про доступ електромобілів до зарядних станцій отримав підпис Президента України Володимира Зеленського та став Законом! На цьому роботу не завершено, далі починається робота Уряду, профільних міністерств та установ, зокрема, розробка зелених номерів та знаків...

To be continued...

Це були найкрутіші 5 років мого життя. Зараз драйв від служіння Україні поступово змінюється трошки підзабутим адреналіном від нових викликів...

Останні законопроекти цієї Верховної Ради

Неможливе – можливе! Мало хто вірив, але в останній день роботи Верховна Рада прийняла два зелених законопроекти мого з колегами авторства...

Надо поговорить? Треба діяти!

Коли влада не дає складні відповіді на складні питання, "вулиця" вирішує всі дуже просто. За п'ять років минулої влади я пам'ятаю багато рішень, які не були прийняті і віддані на відкуп "вулиці"...

Чи підпише Зеленський закон про зелені номери для електромобілів?

Третій рік поспіль Україна знаходиться в топ-10 країн світу за темпами розвитку електромобілів завдяки ініціативам Верховної Ради щодо здешевлення вартості електрокарів для українців...

Владислав Бухарєв. Новий керівник Служби зовнішньої розвідки України.

Сьогодні мого колегу по фракції Батьківщина генерал-лейтенанта Владислава Бухарєва призначили на посаду керівника Служби зовнішньої розвідки України...