1 листопада 2023, 20:14

Ми – свідки наслідків глобальних Tech та IT революцій

Насправді все набагато складніше, ніж здається. Ми – свідки наслідків глобальних Tech та IT революцій.

IT- та Tech-промисловість змінює навіть ландшафт політики. Якщо уважно подивитися на середній вік топ-політиків Заходу та якість сьогоднішньої низькооплачуваної західної бюрократії, то легко зрозуміти, що вже мінімум 20 років триває світовий тренд: політика та держслужба викликає відторгнення у молоді. "Брудно", "фальшиво", "мало платять", "перебуваєш під лупою", "немає особистого життя". Зовсім не обов'язково закінчувати універ, щоб стати мільйонером, якщо голова працює і, приміром, ти сильний у coding або маєш концепт крутого soft-а.

Що стосується місця військової індустрії у США, яка раніше завжди займала 1-2 місце, то IT/Tech революція перемістила її на 5-6. Відповідно і вплив лобі ВПК на політику. Частково тому все частіше бачимо конгресменів-ізоляціоністів, які відстоюють жахливі насамперед для США наративи. Слоган "Let's make peace, not war" став найкращим описом доби. "Навіщо стріляти один в одного, коли можна лайкати один одного".

Природно, що ліві конформісти, які звикли нічого не створювати і сильні у вигадуванні різноманітних квот і заборон, чудово посіли порожнє місце, не гидуючи "брудною політикою", так само як і не дуже успішні в освіті та інноваціях хлопці, які сховалися за державними привілеями та стабільністю у кабінетах старих державних приміщень.

Світова Західна політика спустошена. Тут більше немає великих ідей, сенсів, ризиків та рішучості. Більше уваги приділяється "світовому потеплінню", ЛГБТ правам та квотам, ніж питанням безпеки. Якщо подивитися на сучасне озброєння, то останні розробки датуються 90-ми.

Незважаючи на всю тяжкість ситуації, яка на мою думку буде тільки посилюватися, все одно дивлюся на те, що відбувається, як на шанс глобального перезавантаження Заходу і появу нових, готових діяти лідерів, які підуть на підвищення ставок до повної перемоги цивілізації над мороком. Іншого варіанта просто немає.

Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.

United24. Блог-заклик

Думаю, що United24 потрібно терміново вибудувати зворотний зв'язок із усіма людьми, які постійно допомагають нам вже протягом двох років. Не вартує великих зусиль, якщо на дні народження або на важливі для України дати всі, хто підтримує нас у найважчі для країни часи (наприклад, німецький ендокринолог та її син, або великий французький підприємець, або американський далекобійник, або канадський електрик), будуть отримувати sms або email з подякою...

Популіст vs реформатор: чому маніпулюють поняттями?

Дуже смішно, коли ВСЯ провідна ліва світова преса згадує нового Президента Аргентини як "правого популіста", забуваючи, у кого він виграв! У...

Ми – свідки наслідків глобальних Tech та IT революцій

Насправді все набагато складніше, ніж здається. Ми – свідки наслідків глобальних Tech та IT революцій. IT- та Tech-промисловість змінює навіть ландшафт політики...