Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ

WTF!? У Авакова закрили кримінальну справу Саші Януковича

19 грудня 2014, 16:23

У МВС не знайшли протизаконних дій в тому, як Всеукраїнський Банк Розвитку Саші "Стоматолога" отримав у 2012-2013 роках смачні "зарплатні проекти" Податкової, МВС, судових управлінь Києва та Донецька.

Ще у липні поточного року начальник Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві Осипенко Р.І. повідомив, що досудове розслідуванн триває, вже отримано наявну інформацію, стосовно державних установ міста Києва, які користувались послугами Всеукраїнського банку розвитку навіть (!) допитано в якості свідка представника банку.

Але в результаті досудового розслідування старший слідчий слідчого відділу Шевченківського РУ МВС Тімонькін Олег Вікторович встановив "відсутність в діянні складу кримінального правопорушення".

Тімонькін Олег Вікторович прийняв рішення закрити справу, яку сам же й починав розслідувати за спільним зверненням народних депутатів та Центру протидії Корупції у березні 2014-го.

Витяг з відповіді Авакова:Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснював Харченко Дмитро Олександрович, прокурор Шевченківського району Києва.

Харченко Дмитро Олександрович теж нічого підозрілого не побачив, бо постанову про закриття кримінального провадження досі не скасовано.Міністр Аваков зобов'язав слідчих київського ГУМВС вивчити матеріали закритого кримінального провадження та, у разі виявлення порушень, скасувати постанову про закриття.

Викладене вище додаткових коментарів з боку Центру протидії корупції не потребує – нецензурщина є неприйнятною формою спілкування в нашій команді.

- – -

5 лютого 2014 року. Минуло 3 три місяці ЄвроМайдану. Залишки кривавого режиму Януковича, які ще роїлися в Межигір'ї, на Банковій та в Урядовому кварталі, уже вбили перших чотирьох героїв Небесної Сотні, покалічили 1739 активіста, 35-ти "допомогли" зникнути безвісти.

У цей час ЦПК разом з Чумаком, Оробець та Головком направили до "золотого" генпрокурора Пшонки, пошановувача розкошів у стилі "треш", звернення з описом усіх, відомих нам на той час, фактів незаконного збагачення сина екс-президента Януковича: http://yanukovich.info/uk/oleksandr-yanukovych/

Перший заступник Пшонки – В.В.Білоус, практично рідна ЦПК людина – стільки разів відмовляв нам у порушенні проваджень та здійсненні перевірок, що листування з ним можна видати окремим томіком, і в цей раз не схибиввідфутболив нас до МВС.

Минуло трохи більше місяця і 19 березня уже Міністр внутрішніх справ Аресн Аваков повідомив про порушення 2 проваджень:

1. Щодо неправомірних дій службових осіб Донбаського Розрахунково-фінансового центру. Ст. 364 КК України: зловживання владою або службовим становищем, та

2. Щодо неправомірних дій службових осіб Всеукраїнського банку розвитку. Ст. 355 КК України: примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань.

Перше провадження поїхало в прокуратуру Донецької області. Вочевидь, у МВС виходили з тієї логіки, що злочинець завжди повертається до місця злочину і там, на Донбасі, у розпал сепаратистських настроїв, розслідувати справу буде легше.

Відповідь щодо результатів розслідування ми ще чекаємо.

Друге дісталося Шевченківському управлінню в Києві, а саме – Тімонькіну Олегу Вікторовичу, який "встановив відсутність" і "закрив".

RIP

Коментарі — 37
Михаил Ведич _ 24.12.2014 01:21
IP: 95.215.36.---
Аlexandre Маgliona:
Вони, сьогоднішні владці, шо вчора випустили по закордоннях майже усіх злочинців, в тому числі й "сім' ї, навряд чи зможуть чкурнути " з приданим", коли для них настане МОМЕНТ ІСТИНИ. Не потрібно для цього жодного 3 Майдану, бо з війни прийдуть наші сини, брати, сестри та батьки. Вони МАЮТЬ ПРАВО карати всіх, хто зрадив нашу Україну. В тому числі й сьогоднішніх спритників від влади на її найвищих щаблях. ТАК БУДЕ!
НЕ придут
Власть сделает всё от неё зависящее, чтобы не пришли, а остались там... навсегда
: (: (: (
Михаил Ведич _ 24.12.2014 01:20
IP: 95.215.36.---
Halyna Ktytor:
ну раз команда Януковича ніяких злочинів не робила, бо ж наші доблесні слідчі нічого по жодній справі доказати не можуть – значить це справді був незаконний силовий переворот і теперішня влада нелегітимна...хіба не так??
Вы абсолютно правы
Получается что ТАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
что-то кое-кто уже заврался чересчур, и сам себя обманул
олеже77 _ 22.12.2014 02:14
IP: 178.158.207.---
Oksana Kobezka:
просмотрела на прошлой неделе интервью Леонида Роттенберга, где он утверждает, что Аваков и Ярема- подчиненные Семена Могилевича, да ведь все сходится, какие же мы лохи, жертвующие на армию.
Не Роттенберга, а Леонида Ройтмана
Vitaliy Shabunin _ 20.12.2014 16:41
IP: 176.36.41.---
Віктор Марченко:

1)
100% цього банку належать Олександру Януковичу.
100% Ощадбанку належать державі Україна.
Відчуваєте різницю?

2) проблема навіть не в тому, що сліді не спромоглися зібрати доказову базу (що не є заскладним завданням), а в тому, що провадження закрили. Бо його закриття – залізний аргумент для зняття санкцій.
Віктор Марченко _ 20.12.2014 13:03
IP: 93.72.228.---
ПЕРШ, НІЖ КРИЧАТИ ГВАЛТ І ЗБУРЮВАТИ ПУБЛІКУ, – п. ШАБУНІНУ ВАРТО БУЛО Б РОЗІБРАТИСЯ І ПОЯСНИТИ СУТЬ СПРАВИ.
Судячи з того, що він пише, – банку Саші Стоматолога у цьому епізоді інкримінується те саме, що зараз робить Ощадбанк. Тобто, примусове перетягування клієнтури.
Давай п. Шабунін, ініціюй справу по Ощадбанку та доведемо її до суду. Заодне й розберемось, чи є у таких категорій справ судова перспектива взагалі. Чи є підстави підозрювати тут корупцію в МВС, чи може суть в іншому?
Кричати гвалт по кожному закриттю справи – це не вихід. Вони й далі будуть їх закривати, бачачи, що ви не в змозі розібратись у їх суті. Годі грати на публіку. Давайте фахово розбиратися. Прокол з люстрацією, здається ж, має нас чомусь навчити!
Romal Fed _ 20.12.2014 12:59
IP: 74.125.18.---
Система...мать вашу! Ох как боится наша власть разрушать систему в первую очередь от того что не умеют (и не хотят?) работать по-другому.Скоро год как сменились персоналии (именно персоналии,а не власть) в высших кабинетах и складывается впечатление что там делают все возможное чтобы нивелировать цели Майдана.Луценко уже расписал (видимо для того чтобы снять ответственность со своего босса) на ТВ бессилие ПАПа хоть как-то влиять на правосудие в Украине при этом как-то забывая что президент ГАРАНТ КОНСТИТУЦИИ и это обязует его принимать все меры чтобы действия правоохранительных органов происходили в рамках Основного закона.Махинации,протекционизм,коррупция "золотобатонного" семейства есть прямое нарушение нормы Конституции о равенстве прав субъектов предпринимательства любой формы собственности.И что же наш шоколадный,его АП и одиозный ярема?Может им следует сеть вместе с этим тимонькиным и перечитать Основной закон внимательно?
mr_iceman _ 20.12.2014 12:03
IP: 109.162.1.---
Правильно! Геть пороха! Геть кулю в лоб!
mihaylenco _ 20.12.2014 10:40
IP: 74.125.18.---
Тут, на форумі чимало таких, хто звинувачує Шабуніна. В чому завгодно. Причини надумані. Шабунін не винен, що обрали таке керівництво. Шабунін йшов від політичної сили Гриценка. Схоже на те, що його саме в цьому й звинувачують. Що він соратник Гриценка. Що він не приховує правди. Одні лише постаті Гриценка й Шабуніна є докором виборцям за їх симпатії. За те, що вкотре обрали тих самих. За те, що вже в сто десятий раз пошилися в дурні.

Всі чудово знали, кого обирали на владу – олігарха, та мажора. Чекаєте від олігархів боротьби з корупцією? Відстоювання державних інтересів? Чекаєте від мажора розуміння простої людини? Та мажорам прості люди лише "мєшают жить нормальним пацанам". От Яценюк і наготував "соціальний пакет". Корупція, зневага до всього, що їх оточує, а особливо – до законів, ось основа сутності таких, як Порошенко-Яцезаров.
Yuri Yurieff _ 20.12.2014 02:14
IP: 178.92.243.---
Роман Синица:
Так это что получается? Мы по беспредеделу на эмоциях яныка прогнали? он ничего не украл, никого не убивал, доллар был 8, Крым был наш! Получается, что мы использованные объединённой оппозицией контрацептивы? Или как? Понятно, что яныка выпустила из страны оппа и понятно, что янык щедро отблагодарил Авакова и прочих продажных педиков, но мы народ всё фиксируем и за всё заставим ответить!
Да, Янык ничего не украл,
а наоборот все раздал бедным – неимущим.
Теперь вот живет где-то под Москвой,
бедствует, перебивается с хлеба на квас.
Жалко, беднягу!
Роман Синица _ 20.12.2014 01:00
IP: 37.53.27.---
Так это что получается? Мы по беспредеделу на эмоциях яныка прогнали? он ничего не украл, никого не убивал, доллар был 8, Крым был наш! Получается, что мы использованные объединённой оппозицией контрацептивы? Или как? Понятно, что яныка выпустила из страны оппа и понятно, что янык щедро отблагодарил Авакова и прочих продажных педиков, но мы народ всё фиксируем и за всё заставим ответить!
Oksana Kobezka _ 19.12.2014 23:36
IP: 74.125.18.---
просмотрела на прошлой неделе интервью Леонида Роттенберга, где он утверждает, что Аваков и Ярема- подчиненные Семена Могилевича, да ведь все сходится, какие же мы лохи, жертвующие на армию.
Вячеслав Москаленко _ 19.12.2014 23:07
IP: 37.52.222.---
Виталий, не WTF, а ноги в руки, иди и достигай более высоких целей! Или доведи это дело до конца, или уходи из политики! Промежуточный результат вообще неинтересен и бесполезен.

P.S. Испаганил вас Гриценко.
Зоя Баклыцька _ 19.12.2014 22:36
IP: 74.125.18.---
Віталію,і не звертайте увагу на всяких там Sarmi,котрий навіть прізвище ховає,а Вас чомусь навчає.
Зоя Баклыцька _ 19.12.2014 22:33
IP: 74.125.18.---
Віталію,Ви така розумна молода людина.Я завжди слідкую,скрізьза вашими виступами.Ви такі правильні
ставите запитання,завжди все чудово обгрунтовуєте.Але чому на шоу,чому в інтерв"ю з кимось? Чому не організовуєтесь і недоказуєте це все презу,прему??? Невже вас непустять групою на прийом?То запрошу
йте їх у ВР і задавайте їм ці питання.Чи може страшно? Але коли гуртом,то може нікого не тронуть
Зоя Баклыцька _ 19.12.2014 22:17
IP: 109.237.90.---
Якщо зараз так багато молодих, розумних людей прийшло в ВР,то чому ви розлізлись по різних блоках?Ор
ганізуйте свою фракцію і "воюйте". І нема чого "жаловатися" на сторінках сайтів пересічним громадянам.
Вони нічого не допоможуть Вони можуть допомогти,коли вже вийдуть тисячами або міліонами.А ви організо
вуйтесь групою Майдана всередині і мандруйте до президента, до прем"єра (прямо в офіси,стрілять не будуть) і там їм доказуйте все те,що ви розказуєте на сторінках сайтів.Запрошуйте їх на ВР і там їм (презу і прему) і запитуйте їх,бажано зразу з відповіддю,щоб люди чули,що вони вам будуть відповідати.Ось якось так.
А інакше задля якого ви йшли в ВР.
binom.ua _ 19.12.2014 20:48
IP: 46.185.103.---
Олександр Антипець:
вони і не тікали. Тільки сашко тихенько поїхав
Олександр Антипець _ 19.12.2014 19:58
IP: 74.125.181.---
стоматологи повертаються?
Илья Фурсов _ 19.12.2014 19:30
IP: 178.92.7.---
довіра до влади мєдленно, но увєрєнно, накривається жіночім статевим органом
Євгеній Коцюба _ 19.12.2014 18:58
IP: 37.55.69.---
Владимир Беспалов:
Да нажаль погоджусь з Вами!!
Юрий Вологжанинов _ 19.12.2014 18:19
IP: 93.72.20.---
Уважаемый Виталий Шабунин!
Если Вы пишите членах семьи В.Ф. Януковича, то Вы знаете, что это разговор на уровне П.А. Порошенко. Только он может прикрывать дела подобного уровня.
Не Тимонькин "встановив відсутність" і "закрив" дело...
Вы ограничиваетесь фамилиями исполняющих волю Порошенко.
Когда я был в вашем возрасте, знакомый, пожилой рыбак на Азовском море, учил меня: "Говорить нужно громче и конкретней".
Желаю удачи Вам и Вашему поколению. "А удача – награда за смелость..."

Юрий Вологжанинов.
shasta _ 19.12.2014 18:13
IP: 74.125.18.---
а нам готують "непопулярні реформи"... і мобілізацію, особливо безробітних. і на фронт – стояти під градами до повного знищення. А Саша з татом вернуться потім і всьо буде чьотко...
Владимир Беспалов _ 19.12.2014 18:08
IP: 176.36.100.---
"То ли ещё будет, ой-ёй-ёй" (С)
Майдан уже слили окончательно.
Аlexandre Маgliona _ 19.12.2014 17:49
IP: 95.132.116.---
Вони, сьогоднішні владці, шо вчора випустили по закордоннях майже усіх злочинців, в тому числі й "сім' ї, навряд чи зможуть чкурнути " з приданим", коли для них настане МОМЕНТ ІСТИНИ. Не потрібно для цього жодного 3 Майдану, бо з війни прийдуть наші сини, брати, сестри та батьки. Вони МАЮТЬ ПРАВО карати всіх, хто зрадив нашу Україну. В тому числі й сьогоднішніх спритників від влади на її найвищих щаблях. ТАК БУДЕ!
Halyna Ktytor _ 19.12.2014 17:42
IP: 74.125.181.---
ну раз команда Януковича ніяких злочинів не робила, бо ж наші доблесні слідчі нічого по жодній справі доказати не можуть – значить це справді був незаконний силовий переворот і теперішня влада нелегітимна...хіба не так??
Александр Павлюк _ 19.12.2014 17:23
IP: 89.252.50.---
Sarmi:
закриття кримінального провадження... Так лучше?
Корупція1096 Україна та Європа916 Aтака Путіна1112 Уряд реформ306 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ярослав Юрчишин

Антикорупційний суд: такий страшний, такий потрібний

14
Олексій Рябчин

Кадрові питання. Хто буде встановлювати нам тарифи?

5
Тетяна Попова

Чому приховується кількість нападів на журналістів?

7
Сергій Лямець

Как Ахметов получит из госбюджета 28 МИЛЛИАРДОВ! Продолжение утренней темы о погашении долгов ОРДЛО за электроэнергию

9
Мустафа Найем

Радикальная партия Рината Ахметова защищает коррупционеров, контрабандистов и мошенников

18
Юрій Мірошниченко

Обов'язок держави – належне забезпечення мінімальних умов тримання ув'язнених та адаптації їх після звільнення

4
Сергій Лямець

Порошенко спонсирует террористические государства ДНР и ЛНР

34
Сергій Дацюк

КУДИ ПРЯМУЄ ЄВРОПА?

39
Віктор Уколов

Якби війна у Києві таки почалась...

Сергій Лямець

Гонтарева ушла. Порошенко остался. Пару слов в добрый путь best banker'у

10
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте