16 березня 2017, 16:32

''Засідання антикорупційного комітету'' – нелегітимне – читаємо Закон

За законом про комітети, депутати збираються за скликанням голови комітету за розкладом, затвердженим самим комітетом.

Якщо нардепи хочуть зібратися поза розкладом, то в них є тільки два варіанти:

1 – засідання скликає голова на вимогу третини членів, що він і зробив. Сьогодні зранку о 9.15 голова Комітету Єгор Соболєв повідомив, що до нього звернулася третина народних депутатів з проханням призначити позачергове засідання комітету на 16 березня.

Призначити на 16 березня засідання за законом – не можна. В сесійний тиждень голова комітету має попередити нардепів про позапланове засідання за 24 години до його початку (ч.4 ст. 43 закону про комітети Верховної Ради України).

Тому Соболєв призначив засідання, як того вимагає закон, на завтра, 17 березня о 14.15.

2 – голова відмовляється скликати засідання на вимогу третини членів. Тоді – і лише за умови відмови голови – нардепи можуть зібратися самостійно.

Соболєв нікому не відмовляв – він призначив засідання за законом на завтра.

Але це не влаштувало депутатів, бо вони, вочевидь, отримали жорстку вказівку від своїх кураторів "провести" рішення про рекомендацію Комітетом приватного детектива Найджела Брауна.

Тому нардепи зібралися сьогодні о 14.15 у приміщення Комітету. Та імітували його засідання.

Всі події там – тупа маніпуляція нормами законів, фальсифікація документів та гвалтування здорового глузду.

Сьогодні депутати від БПП та Нарфронут влаштували в Антикорупційному комітеті заколот, в результаті якого було ухвалене незаконне рішення без жодної юридичної сили.

Прийшла весна і показала, хто кому насіров.

Учасники заколоту та виконавці політичного замовлення з призначення підконтрольного та вигідного наляканій Банковій аудитора НАБУ, які голосували ЗА:

1. Мирний Іван (Опоблок);

2. Дунаєв Сергій (Опоблок);

3. Савчук Юрій (НФ);

4. Матейченко Костянтин (НФ);

5. Булгак Юрій (БПП);

6. Мельничук Іван (БПП);

7. Ричкова Тетяна (БПП);

8. Барна Олег (БПП);

9. Артюшенко Ігор (БПП);

10. Неміровський Андрій (БПП);

11. Ільюк Артем (Відродження);

12. Ланьо Михайло (Відродження);

Утримався лише один нардеп – Юрій Тимошенко з НФ.

Навіщо БПП тягне свою людину в якості аудитора НАБУ всім уже зрозуміло.

На Банковій з переляку хочуть просто знищити НАБУ. Політики-клептократи розуміють, що кожен із них може в будь-який момент скласти компанію Насірову в Лукянівському СІЗО.

Єдина можливість для них захистити себе – прибрати надто самостійного Артема Ситника, директора НАБУ. Зробити це можна тільки через негативний висновок щорічного аудиту НАБУ.

Відповідно, контроль за людьми, які робитимуть такий аудит – питання виживання псевдо-еліти.

Можна очікувати, що слідом за парламентом і Кабінет Міністрів призначить свого "лижного інструктора" другим аудитором НАБУ. Подейкують, що Гройсману пропонували кандидатуру екс-прокурора Кіпру.

Тому цирк і бєспрєдєл – іще попереду.

powered by lun.ua

ВСУ хоче звернутися до КСУ щодо неконституційності судової реформи

Зривом судової реформи керувала в тому числі Валентина Данішевська – голова Верховного Суду (супер-пупер реформованого Порошенком). Питанням залишається – на чиєму боці голови касаційних палат ВС: закону чи судової мафії? Але спочатку про Данишевську...

Відмазував Онищенка, підігрував Суркісам та їздив до президента: кого Рада суддів обрала для конкурсної комісії ВККС

На засіданні 13 вересня члени Ради суддів проголосували за негідних кандидатів до складу конкурсної комісії, які відбиратиме членів Вищої кваліфкомісії суддів...

Банкову не влаштовує лідер конкурсу на керівника САП. Відбір зупинено

Після завершення співбесід на доброчесність конкурс на керівника САП знову зупинився. Від завершення етапу перевірки доброчесності минув цілий тиждень, а Конкурсна комісія так і не зібралася аби визначити дати і деталі наступних етапів...

Відправляв фігурантів за кордон та зливав справи: хто буде проходити передостанню співбесіду на керівника САП

Сьогодні, 5 липня, конкурсна комісія з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури буде проводити передостанню співбесіду. Наразі цей відбір вдалося пройти лише двом кандидатам...

Перший мільйон. Як ЦПК гуртує українців для очищення парламенту

Цього місяця команді ЦПК вдалося зібрати перший мільйон пожертв на покарання зашкварених депутатів за допомогою нашого проєкту "Серпом по рейтингу"...

Joe Biden у петиції щодо Татарова, діра в державній ІТ-інфраструктурі і ФСБешні онлайн-"українці"

Учора Joe Biden підписав петицію про звільнення Татарова і я написав, що цю фальсифікацію зробив Офіс президента. Ми вже відправили заяву про злочин у відповідні органи...