18 листопада 2020, 08:04

Як Венедіктова обнулює 40-мільярдну справу "Роттердам+"

Сьогодні в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду буде розглядатися чергова спроба сумнозвісного прокурора САП Віталія Пономаренка закрити справу "Роттердам+". Тепер його вже не приховано покриває генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Ми уже детально пояснювали чому прокурора, який влітку незаконно закрив справу, потрібно усунути – він упереджений і не здатен ухвалювати жодних інших рішень, окрім закриття справи.

Залишаючись прокурором у справі, Пономаренко продовжує доводити свою упередженість.

Він оскаржив до апеляції ВАКС рішення судді Олійник, яка відновила справу "Роттердам+", хоча воно оскарженню не підлягає. І сьогодні о 10:30 його скарга буде розглядатися.Більше того, він подав скаргу нібито в інтересах Центру протидії корупції. Проте це чистої води обман.

Наша позиція в суді була абсолютно протилежною прокурору. Огидність дій прокурора Пономаренка просто вражає: він використовує усі можливі способи закрити вже готову до передачі в суд справу! Хоча, як сторона обвинувачення і процесуальний керівник мав би навпаки шукати способи відновлення справедливості.

За всім цим спостерігає Венедіктова, яка ніяк не хоче усунути Пономаренка від справи. НАБУ офіційно звернулося до неї, адже вона за законом єдина, хто може усунути упередженого та неефективного прокурора САП. Проте реакції нуль, як і нуль результатів у роботі Офісу генерального прокурора взагалі.

Все це в підсумку невпинно веде до обнулення не лише Венедіктової, а і тих, хто її призначав. Нам лишається лише привітати президента Зеленського і депутатів із тим, що вони забили черговий цвях у власне політичне майбутнє.

Нагадаю, що раніше суддя Вищого антикорупційного суду Катерина Широка відмовилася поновлювати справу за скаргою заявника, екснардепа Віктора Чумака.

Віктор Чумак спочатку оскаржив це рішення до Апеляційної палати ВАКС, але вчора відкликав свою скаргу. Причина – незаконну постанову Пономаренка вже скасувала інша суддя ВАКС Оксана Олійник. Тим самими вона поновила 40 мільярдну справу.

Вчора низка медіа помилилася, вказавши, що справу закрито взагалі. Насправді ж справа вже поновлена іншою суддею і відкликання скарги Чумака ніяк на це не впливає.

Але штучно створені проблеми у справі "Роттердам+" при цьому далеко не вичерпані.

powered by lun.ua

Сьогодні в Шевченківському суді чергова серія ганьби Зеленського з відмазуванням Татарова

Татаров спробує оскаржити свою підозру у Шевченківському районному суді міста Києва. О 14:30. Справу розгляне без перебільшення одіозний суддя Майдану Володимир Бугіль...

Як зливати справу "Роттердам+" і переводити стрілки на інших. Урок від Венедіктової

Генпрокурорка Ірина Венедіктова розродилися чималим постом у Facebook про те, хто винен у зливанні справи "Роттердам+". І звісно ж вона сама виявилася білою і пухнастою...

Окружний адмінсуд Києва зносить чистину ДІЇ? Питайте з Зеленського

Якщо Зеленському і є чим пишатися, то, у першу чергу, цифровими послугами: ДІЯ, обмін даними тощо. Сьогодні міністр цифрової трансформації Федоров написав в Телеграмі, що ОАСК хоче знести частину цих здобутків...

Профанація покарання за брехню в декларації і змова політичних ''еліт'' в Раді

До рішення КСУ в'язниця загрожувала посадовцю за брехню в декларації на суму більше 500 тис. грн. Президент подав законопроєкт, у якому пропонує саджати за брехню від...

Як Венедіктова обнулює 40-мільярдну справу "Роттердам+"

Сьогодні в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду буде розглядатися чергова спроба сумнозвісного прокурора САП Віталія Пономаренка закрити справу "Роттердам+"...

Чи наважиться генпрокурорка Венедіктова відновити справедливість у справі "Роттердам+"

Вчора Вищий антикорупційний суд ухвалив чергове історичне і надважливе рішення для країни. Суддя Оксана Олійник скасувала незаконне закриття прокурором САП Віталієм Пономаренком справи "Роттердам+"...