Павєл Шеремет Тележурналіст

Момент истины для Тимошенко

26 травня 2014, 19:38

Символический снимок.Юлия Тимошенко плачет, узнав, что оан все-таки с треском проиграла президентские выборы. Ее утешает вкрадчивый Арсений Яценюк. Трогательная ситуация. Юлю жалко. Ее заветная мечта была так близка и ускользнула совершенно непонятным образом.

Казалось, сама судьба благоволит Тимошенко. Она вырвалась из тюрьмы, в которой могла бы еще сидеть долго. Ее главного врага смела история куда-то под забор истории.

Ее партия – правящая, ее люди занимают ключевые посты в государстве.

Ее встречал из тюрьмы с восторгом, а сейчас словно на пенсию провожают.

На Майдан она приехала в тот момент, когда там прощались с погибшими. Она говорила долго, очень долго. Ее терпеливо слушали, может быть она решила, что Майдан встретил ее как спасительницу.

Зло шутят – так мол проходит земная слава.

Арсений Яценюк утешает по-братски, а за спиной предатели уже плетут новый заговор.

Мне рассказал один из близких к Тимошенко депутатов, что в партии "Батькивщина" зреет заговор против Тимошенко.

Открыто предлагают ее отправить на пенсию, сделать лидером партии Яценюка.

С одной стороны, надо идти на досрочные парламентские выборы. С другой, власть может вновь выпасть из рук. Пока вокруг нее одни перебежчики. Опять полетели "тушки" – бывшие однопартийцы, пока бочком, нызенько, кустами, но могут же подняться статей и переметнуться к новому победителю, к Порошенко.

Предательство – это часть политической традиции в современной Украине. Да и сама Тимошенко особо ни с кем не церемонилась, заключая альянсы с бывшими врагами и отворачиваясь от бывших друзей.

Для "Батькивщины" наступают тяжелые времена. Ведь они – зеркальное отражение своих противников из Партии регионов. Те уже сгинули со столбовой дороги истории. Может сползти в канаву и "Батькивщина". Погрязнуть в интригах, дрязгах, политтехнологических ловушках и разводках.

Этот проигрыш может надломить Тимошенко сильнее янковичской тюрьмы.

На первый правильный шаг – признать результаты выборов и поздравить Порошенко с победой – у нее сил хватило. Хватит ли сил на второй и третий, узнаем очень скоро.

powered by lun.ua
Коментарі — 280
Микола Загородній _ 21.02.2016 16:15
IP: 46.200.61.---
Прод2 Мета Тимошенко: на даному етапі одержати посаду Прем"єра про якого вона спить і мріє, і відповідно до Конституції бере на себе владуБуде діяти. як діяла дважди будучи прем"єром В неї Президент буде до "фені" (так було при Ющенко).Бажання одержати посаду Прем"єра підтвердила журналістам одна депутатка з фракції. Друга мета і мотив антиурядових дій: реалізувати політичну помсту проти соратників, котрі її покинули.Я думаю-невже ПОРОШЕНКО забув її діяльність і погодиться коли- небудь призначити її прем"єром, а, відповідно, підготувати для себе "політичну могилу"Я припускаю, що зорище мітингуючих в день звіту уряду і подіїв суботу і ті вимоги не є спонтанними, а чітко організовані і проплачені Думаю,що СБУ недостатньо працює У СЛУЖБІ БЕСПЕКИ Є ВСІ МОЖЛИВОСТІзнати хто організатор і платник різних зборищ. Існують легальні фірми, які займються організацією подібних зборищ.Невже у нас слабкі відповідні підрозділи СБУ?
Микола Загородній _ 21.02.2016 15:33
IP: 46.200.61.---
Багато коментарів Не буду давати розлогий аналіз діяльності Тимошенко, я вже повідомляв в попередніх постах. Право кожного обстоювать свою позицію.Тимошенко майже була на маргінесі Врятувало її ім"я Надії Савченко, що забеспечило проходження до ВР. Хто не лінивий розумом познайомтеся з аналітичною статтею в інтернеті обо в газеті"УКРАЇНА МОЛОДА" від 22-23 ЧЕРВНЯ 2012р про діяльність Тимошенко до і після Помаранчевої революції "ЯК ЮЩЕНКО ЗАВАЖАВ ТИМОШЕНКО", а також з брошурою Д Чобіта.Тимошенко прем"єр чи Пезидент -це нова РУЇНА УКРАЇНИ.хто "ЗА" вперед Вона своєю демагогією і популізмом,які небеспечніші ніж корупція, зуміла створити протестні настрої проти урряду і особисто Яценюка.залучивши люмпенів і лінивих розумом у ВР використовувала ігнорування законопроекттів уряду. майже на всіх каналах піарилась і критикувала Як тільки ситуація дозріла стала вимагати відставки уряду і Яценюка. Наступний буде Порошенко. це підтвержує її діяльність в 2005-2010рр.
Олександр Подольний _ 12.02.2016 05:24
IP: 37.139.108.---
Поважний пане, Павло Шеремет. Зрозуміло, що у свідоцтві про народження ваше ім'я записано "Павел" російською мовою, бо в той час ці документи заповнювались російською в будь-якій республіці СРСР. Невже на першій сторінці паспорта під вашою фотографією написано не "Павло", а "Павєл"? Сподіваюсь, що ні. Поясніть, будь ласка, з якою метою ви пишете свої опуси в блозі під іменем "Павєл", та ще й російською мовою?
Якщо ви вже такий досвідчений і пронирливий журналіст, що знайомі з депутатами, близькими до партійних лідерів, то проясніть, будь ласка. Хто на Майдані, після обрання Ющенка президентом керував людьми, які верещали щосили: "Юля,Юля...", перебиваючи звернення новообраного президента до майдану і всієї України.
orelchan _ 25.06.2014 17:15
IP: 74.125.17.---
Valentyna Pavlenko
Константин Сергеев
А чого ви чекали від Шеремена? Патріотизма? Якого? Цинізм за гроші – це його кредо. Він хоч про когось з порядних людей сказав добре слово? Згадайте його тявкання на ТВІ.

Це ви про кого у порядних бачите? Чорну дірку аморальністі,підступністі,шулерства,розбещенності,брехні,ЗРАДИ Іуду-Юлю? Вам не соромно?!
Ярослав Юрків _ 31.05.2014 21:03
IP: 91.200.224.---
Alexander Barabash:
А я поддерживаю Тимошенко!Считаю ее самым лучшим политиком и самым лучшим премьером!Мне,по крайней мере,при ней жилось лучше всего.Я мог,не сильно шикуя прожить на одну зарплату,при ней цены на коммуналку не росли,на остальное тоже,кроме сахара.При ней я купил себе в квартиру и мебель и бытовую технику и мог спокойно одеваться в магазинах а не в секонд-хендах.Ни до нее,ни после нее я так хорошо не жил.Пусть вспомнят,что,имнно при ней начали выплачивать единоразовую помощь на рождение ребенка,повысилась минимальная зарплата и пенсия и т.д.А все остальные обвинения в ее адрес это от лукавого.Одно дело договариваться для личных интересов,а другое дело,когда для интересов государства.Посмотрим,как Порошенко будет рулить.
А чому ж за таких "успіхів" за неї не проголосували 54.7% виборців?
Parfen Parfenov _ 30.05.2014 14:15
IP: 178.150.244.---
Как-то скупо ты описал предательство,
Павел-сказал А говови Б
Solomiya Bereza _ 29.05.2014 21:48
IP: 46.175.148.---
"Предательство – это часть политической традиции в современной Украине" як і частина професійної традиції левової пайки "чесної і непідкупної" журналістики в Україні. Вже один із журналістів каявся, що "щиро" критикуючи Тимошенко, допоміг януковичу... А Павло й надалі себе відчуває "на коні". Вже ж крапки над "і" розставлено. Можна, хоч трішечки по-людськи бути поблажливим.
Wassily Korochenko _ 29.05.2014 19:39
IP: 74.125.181.---
Валя Тутка:
Писаки статьи--Вот такие шавки (проплаченная шестерня) 2010 г., обсирали Юлю, радуясь прославляли президента (зека рецедивиста) --Что в итоге получили:- Война, разруха.
А еслибы в 2010 г. была избрана Тимошенко президентом, а не зекХам, страна и народ уже приблежался к Эвропейским стандартам. История повторяется-- потому что народ тупой (40% это точно)
И благодаря Шереметам-подонкам, страна постоянно в жопе.
ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!
Елена Васильева _ 29.05.2014 19:25
IP: 178.94.20.---
Фотография замечательная. И сил хватит, уверена!
Юрій Українець _ 29.05.2014 18:22
IP: 93.72.129.---
Юли Ботам всем привет!!! ХОЧУ ВАШУ ЖЕЛЧЬ ПРИОСТАНОВИТЬ...Если армия бютовских ботов будет и дальше вести себя по хамски и по тупому,то и на парламентских выборах получите кукиш.Это и вы в том числе,своим недоумкуватым поведением не в последнюю очередь, привели Юлю к такому результату.Ваша ненависть и зоибированность достигла высшей степени хамства ко всем.И врагам и единомышленникам.Вы как не выполняли никогда никаких обязательств как и весь БЮТ, так и не выполняете.Так станьте хоть нормальными в оппозиции.
Wassily Korochenko _ 29.05.2014 18:07
IP: 74.125.181.---
Мария Луганская:
Шеремет, ти м у д а к, не мужик, гамно.
Підтримую пані Марию!!!
Valentyna Pavlenko _ 29.05.2014 18:05
IP: 74.125.181.---
Константин Сергеев:
А чого ви чекали від Шеремена? Патріотизма? Якого? Цинізм за гроші – це його кредо. Він хоч про когось з порядних людей сказав добре слово? Згадайте його тявкання на ТВІ
Tetyana Doroshenko _ 29.05.2014 11:33
IP: 195.248.185.---
Згадайте відповіді Кузьміна "в лоб" на "Шустер лайф". Він підтвердив, що сиділа Юля ні за що.Вона могла втекти зкраїни, революція відбувалась і без неї, могла повернутись і стати президентом.Вона сиділа в тюрьмі поки Порошенко працював в уряді януковоща.Тільки тому, що вона жінка-мужики її кинули.Юля все одно буде першою і найгарнішою (хоча і без міні-спідниці).
Alexander Barabash _ 29.05.2014 08:12
IP: 178.137.129.---
А я поддерживаю Тимошенко!Считаю ее самым лучшим политиком и самым лучшим премьером!Мне,по крайней мере,при ней жилось лучше всего.Я мог,не сильно шикуя прожить на одну зарплату,при ней цены на коммуналку не росли,на остальное тоже,кроме сахара.При ней я купил себе в квартиру и мебель и бытовую технику и мог спокойно одеваться в магазинах а не в секонд-хендах.Ни до нее,ни после нее я так хорошо не жил.Пусть вспомнят,что,имнно при ней начали выплачивать единоразовую помощь на рождение ребенка,повысилась минимальная зарплата и пенсия и т.д.А все остальные обвинения в ее адрес это от лукавого.Одно дело договариваться для личных интересов,а другое дело,когда для интересов государства.Посмотрим,как Порошенко будет рулить.
Glory _ 29.05.2014 01:51
IP: 74.125.17.---
Як сумно, що пан Дзядик такі коментарі пише...
Мабуть, немає у нього натхнення для наукової творчості,
якщо день починається з ранкових антитимошенківських вправ.
Які стрімкі у нього злети: від юлебота до порошенківця!
Гірко, якщо невдовзі прийде час нового каяття.
rujena _ 28.05.2014 23:55
IP: 74.125.183.---
життя триває...
Програш?... Хто знає... Може і накраще. Ейфорія "успіху" швидко мине, і почнуться "сірі" будні. А тоді всі будуть клясти нового Президента, бо не буде миттєвого ривка вперед...
Jeka _ 28.05.2014 23:14
IP: 37.53.241.---
Ярослав Юрків:
Viktor Duda:
Victoria Mille:
Viktor Duda:
Це розплата за фальш та брехню. Всім українцям, хто був причетний до майдану 2004, було теж прикро, коли зруйнували їх мрії та сподівання на кращу країну.
а хто зруйнував? петя порошенко!!! что память короткая?
Ну цей теж доклався, я й не буду сперечатися. Але всі важелі впливу для проведення реформ були у Ющенка та Тимошенко. Одного люди вже давніше відправили на пенсію із 5%, тепер Тимошенко із 13% А Порошенко ще має шанс, поживем побачимо.
Порошенко – це "реінкарнація" Ющенка!
Це і його 55 відсотків!
Ющодрищі в ейфорії. Вернулись часи "любих друзів". Наперсточники Фірташ з Льовочкіним прозомбували українське стадо. З чим вас всих і поздоровляю.
Ярослав Юрків _ 28.05.2014 22:00
IP: 178.94.193.---
Юрій Дзядик:
Юля 22 лютого на Майдані сказала: "Я готова стати перед вами на коліна і вибачитися" (тут кличуть лікаря, потім ловлять тушок, пауза 2-3 хвилини). Уся Україна розчулена її словами, ми плачемо, готові вибачити їй після тюрми усе.

Після паузи: "Я приношу вибачення за усіх політиків, які вас зрадили". "Я буду гарантом Майдану".

Цими словами вона вбила себе як політика в очах Майдану. І в очах України.

Нещодавно Юля у Миколаєві сказала: Якщо Україна обере іншого президента, то буде третій Майдан, повстання, революція.

Тепер плаче? Чи просто веде розмову, не має значення

Її не шкода. Шкода Україну, яка після угод 2009 року дуже дорого заплатила за фанатизм секти юлефанів.

З 2000 по 2010 рік я завжди голосував за Юлю. Визнаю помилку, каюся.

Після виборів зітхаємо з полегшенням. Народ мудрий. Секта фанатиків більше не має шансів в Україні прийти до влади чи створити безлад.
А це вже тенденція!
Браво!
Ярослав Юрків _ 28.05.2014 21:57
IP: 178.94.193.---
Vladimir Kuznietsov:
Именно сейчас у народа закончилась вера, надежда, и...Юля...
Aleksandr Bourmistrov:
Не дочекаєтеся. ЮВ своє слово ще скаже.
+++++++++++++++++++
Не стыковочка, панимаешь...
Vladimir Kuznietsov _ 28.05.2014 20:20
IP: 91.142.171.---
Предательство – политический стиль современной Украины. За что боролись – на то и напоролись! – говорят в народе. Петр Порошенко – основатель Партии Регионов, ближайший сподвижник Н.Азарова. Что еще можно добавить? Майдан вышел на борьбу против олигархии, а получил одного из них в Президенты. Надо бы что-то начать менять, нужны пусть небольшие, но последовательные шаги хотя бы в одном направлении. Надо начать выполнять обещания – поехать в Донбасс, уложить брусчатку на Грушевского, начать платить долги, перестать жить не по средствам, сократить аппарат, упростить налоги, поймать хотя бы одного террориста или хотя бы казнокрада или взяточника. А так все ждут чуда – сначала от Ющенко, теперь от Порошенка, от Юли так и не дождались, устали, не поверили, что может. А ведь именно сейчас, после Криворожстали, после Припортового – поступков, за которые никому из мужиков-политтяжеловесов было бы не стыдно! Именно сейчас у народа закончилась вера, надежда, и...Юля...
Aleksandr Bourmistrov _ 28.05.2014 15:40
IP: 94.76.66.---
Юрій Дзядик:
не кажіть дурниці. Одне речення – політичний труп.
А три місяці пустого базікання на Майдані, чи п'яні виступи Клічка...
Спрацювала технологія. Яку підхопили не досить розумні та дуже продажні, от і все.
Aleksandr Bourmistrov _ 28.05.2014 15:38
IP: 94.76.66.---
Досить вже наче птахи стерв'ятники кружляти тут, хамлюги та злобні юлєфоби.

Не дочекаєтеся. ЮВ своє слово ще скаже.

Якщо розуму не вистачає, так сидіть і радійте за свого Пороха. Досить вже поливати тут. Сьогодні ви знову свого домоглися.
В 2010 році ви були противсіхами і обрали мені покращення, а сьогодні ви юлєфоби і обрали мені по-новлення.
Юрій Дзядик _ 28.05.2014 09:11
IP: 37.115.198.---
Юля 22 лютого на Майдані сказала: "Я готова стати перед вами на коліна і вибачитися" (тут кличуть лікаря, потім ловлять тушок, пауза 2-3 хвилини). Уся Україна розчулена її словами, ми плачемо, готові вибачити їй після тюрми усе.

Після паузи: "Я приношу вибачення за усіх політиків, які вас зрадили". "Я буду гарантом Майдану".

Цими словами вона вбила себе як політика в очах Майдану. І в очах України.

Нещодавно Юля у Миколаєві сказала: Якщо Україна обере іншого президента, то буде третій Майдан, повстання, революція.

Тепер плаче? Чи просто веде розмову, не має значення

Її не шкода. Шкода Україну, яка після угод 2009 року дуже дорого заплатила за фанатизм секти юлефанів.

З 2000 по 2010 рік я завжди голосував за Юлю. Визнаю помилку, каюся.

Після виборів зітхаємо з полегшенням. Народ мудрий. Секта фанатиків більше не має шансів в Україні прийти до влади чи створити безлад.
Serhiy SK _ 28.05.2014 08:46
IP: 74.125.183.---
Момент истины какой? Спрашивать это уже после выборов или вне необходимости принимать какое-то -критическое решение звучит также нелепо, как сказать: зачем мне холодильник, если я не курю. А ещё подобные вопросы в такой момент смахивают на травлю. Зачем это?
Ярослав Юрків _ 28.05.2014 07:41
IP: 178.92.35.---
Sergey Roscha:

"Это просто еще один (кацапський) зомбированный дебил."
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter