Андрій Шевченко Журналіст, громадський активіст, народний депутат 5-7 скликань. Директор програми "Рада"

Про психічне здоров'я "жертв помаранчевої революції"

27 вересня 2007, 12:57

Ви знали, що Юра Павленко одружений на племінниці Віктора Ющенка? Що Юлія Тимошенко виконує вказівки ЦРУ? Що Роман Шухевич власноручно розстріляв 1800 осіб? Що помаранчева влада розробила постанову про заборону в Луганській області використовувати словосполучення "бородинский хлеб" і "русские блины"?

Якщо ні – Вам дорога в Луганськ, в Музей жертв помаранчевої революції.
Для затравки стенд з фотографіями реальних ДТП – крупняки мертвих облич і всякого кривавого місива. Хто персонально це зробив? Віктор Ющенко, бо "оставил страну без ГАИ". "Так міліція ж на дорогах залишилася!" – "Нет, у нас есть все документы".

Поруч – карта України, фото Тимошенко і Донбас, обплетений колючим дротом. "Юля ж не говорила такого!" – "А у нас здесь написано: кто-то из известных политиков сказал..."

"У Ющенка немає племінниці Юлі, яка би могла бути дружиною Павленка. Ми ж знаємо цю сім'ю!" – "У нас есть все документы. Сейчас просто показать не можем!"

Тут і виставка карикатур на Президента, і скромний спортивний костюм, у якому (за легендою) Колесніков страждав від політичних репресій в СІЗО, і ящик апельсинів зі шприцами (може, це такий тонкий стьоб над Людмилою Янукович?), і цілий зал злочинів "УПА-УНСО", і – в дусі ленінської кімнати – окремий зал звитяжних подвигів Партії регіонів і Віктора Федоровича.

Маразматично-жахлива комбінація напівправди, маніпуляцій, хворих фантазій і брехні, зібрані під одним дахом. Відвідувачам зі слабкою психікою або загостреним почуттям правди не рекомендую.

Майстер заголовків Сашко Черненко збирався назвати свій ЖЖ-блог про цей мрак "Клініка Клінчаєва". Натхненник музею – Арсен Клінчаєв – депутат-"регіонал" Луганської міськради, якого країна може пам'ятати за бійку, яку він влаштував із Зиновієм Шкутяком у залі Верховної Ради під час минулорічної коаліціади. Тоді довго дивувалися, як людина без депутатського посвідчення і в неадекватному стані могла потрапити до залу та ще й дебоширити там. А його фото довго красувалося на всіх пунктах охорони парламенту. Зараз Арсен про цю історію згадує із сарказмом: у кримінальній справі розшукують людину "схожу на Арсена Клінчаєва".

Ми йшли туди посміятися. Ми вийшли в шоці. Хотілося в душ, а заговорили лише після алкогольної ін'єкції. Я давно не бачив такої концентрації ненависті і брехні.

Коли мене в кожному місті питають по особливості цієї кампанії, я кажу: поменшало агресії.

У Луганську ми провели 8-тисячний (за міліцейськими даними) концерт під БЮТівськими прапорами. У 2006 році це було просто немислимо! У Харківських і Запорізьких ВУЗах нашу презентацію зустрічають оплесками, а площі кричать "Юля"! Та й сам Віктор Федорович перед цими виборами наважився нарешті поїхати до Франківська – і жодного яйця!

Країна реально стала толерантнішою і терпимішою. Може тому, що змирилася з необхідністю перетравити і пережити покоління політиків-динозаврів, які не пускають її вперед...

Тим більшим анахронізмом виглядає ОЦЕ: клубок ненависті і невдоволеного бажання виділитися на тлі загальної "регіональної" сірості! Вибори ж проходять і відходять, а ненависть залишається...

Можливо, праві БЮТівці Королевська, Курило і нашоуркаїнець Шевляк, які домовилися не реагувати до виборів на цей маразм, де в один принизливий ряд з фашизмом і Гітлером виставлені Юля і Ющенко, гімн і тризуб, УПА і дисидент Лук'яненко...

Я би навіть, можливо, зберіг цей музей ще на пару місяців – туди можна водити прибічників "широкої коалції" НУНС та ПР.

Але це не знімає для мене простих запитань. Як з такою ненавистю далі збирати по шматках країну? Чому все це покриває Янукович і його "біла і пухнаста" команда, у якої вже на язиках мозолі від розповідей про об'єднання країни? Хто научить читати Конституція і Кодекс прокуратуру, СБУ і міліцію, які все це ігнорують?!

... Коли вже виходили, зустрілися з групою екскурсантів. Студентів бюджетного (!) Інституту культури (!) в урочний час (!) їхній викладач (!) привів "для изучения образов"... Капець.

powered by lun.ua
Коментарі — 94
львів-750 _ 03.10.2009 13:40
IP: 194.44.241.---
YM:
YM:
NELLI:Но могу предположить, что ни один из преподавателей не рискнет сказать слово о Тимошенко, не согласовав такое высказывание с ней.
Думаю, не стоит их ТАК сильно подозревать, лично мне то, рассказал Горбулин, представляется правдоподобным.Дело не в геологе. Азаров, при всей моей несимпатии достаточно логично и обоснованно выглядит в дискуссиях по экономической тематике.
Его чистая русская речь и сказки вроде "инновационно-инвестиционная модель экономики" действительно производят такое впечатление, другое дело, что оно имеет мало общего с их реальной практикой управления.Тимошенко просто ее избегает. А почему не показать биомассе свои познания и цели? Нельзя показать то, чего нет.
Ну почему – пустить пыль в глаза она тоже мастер. А вот если Вы имели в виду конкретные цифры, то тут свобода маневра очень маленькая, потому и избегает.
Кстати, а вот и [URL=http://www.epravda.com.ua/]
львів-750 _ 03.10.2009 13:17
IP: 194.44.241.---
YM:
NELLI:Но могу предположить, что ни один из преподавателей не рискнет сказать слово о Тимошенко, не согласовав такое высказывание с ней.
Думаю, не стоит их ТАК сильно подозревать, лично мне то, что рассказал Горбулин, представляется правдоподобным.Дело не в геологе. Азаров, при всей моей несимпатии достаточно логично и обоснованно выглядит в дискуссиях по экономической тематике.
Его чистая русская речь и сказки вроде "инновационно-инвестиционная модель экономики" действительно производят такое впечатление, другое дело, что оно имеет мало общего с их реальной практикой управления.Тимошенко просто ее избегает. А почему не показать биомассе свои познания и цели? Нельзя показать то, чего нет.
Ну почему – пустить пыль в глаза она тоже мастер. А вот если Вы имели в виду конкретные цифры, то тут свобода маневра очень маленькая, потому и избегает.
Кстати, а вот и [URL=http://www.epravda.com.ua/publication
львів-750 _ 03.10.2009 13:16
IP: 194.44.241.---
http://www.epravda.com.ua
кимбер _ 14.03.2009 13:49
IP: 79.171.124.---
Павленко-не интересно.Юля.Вопрос:?А где те 11миллиардов,в которые оченил её состояние Збигнев Бжезинский?Он не похож на лгуна,возраст не тот и политический вес.Может они в России?Или в Китае?Нет,они в США!Там,где и деньги Лазаренко.Великая Америка не любит возвращать ворованные деньгиЮни ей самой нужны.Судитьь преступников-это можно,а внрнуть деньги хозяевам-никогда!Так кого же будет слушать ЮВТ,если там лежит самое святое?Теперь о бородинском хлебе и русских блинах.Сегодня в новостях по ТРК "Украина",на котором Вы вчера выступали в программе "Шустер live" весело показали,как Львовские депутаты и чиновники борятся за титульну мову.Они просто запрещают общаться на русском,употреблять его где бы то ни было.Показывали прямую речь этих "борцов" за свидомизм.К сожалению,и в Луганске происходят некоторые очень неприятные вещи,напоминающие львовскую отрыжку.Видел репортажи оттуда,где натасканные студенты выговаривают на титульной мове заученные наизусть панегирики.Так что факты-упрямая вещь.
vadimtt111 _ 22.10.2008 19:44
IP: 77.121.142.---
А разве можно как факт констатировать то что инициатива досрочных выборов обернулась против тимошенко? Можно с уверенностью сказать только то что у Администрации Президента не было выбора – просто необходимо было перед президентскими выборами что нибудь "развязать" – потому что только конфликтная, кризисная ситуация могла бы както изменить тенденции и рейтинги... Но отвратительно то что человек без рейтинга позволяет себе раз за разом высказывать свою неудовлетворенность то одним то другим созывом пускай и плохого парламента. Возникает (уже давно возник и выглядит естественным) вопрос – ну не может же быть так что все плохие и все плохое – один этот человек хороший. И такой еще момент – ЭтотЧеловек Один дороже 450ти депутатов
vadimtt111 _ 22.10.2008 12:42
IP: 77.121.142.---
Уважаемый Андрей – я это уже говорил раньше – но повторюсь –
В этот раз, на этих выборах, отсутствие влиятельных средств массовой информации может сыграть с имиджем БЮТ плохую шутку. В принципе этот процесс уже происходит... И тактика "создания искусственного голода" на информацию относительно позиции Юлии Тимошенко абсолютно нивелируется масштабной работой олигархических СМИ по дискредитации имиджа БЮТ – смотрите не ошибитесь...
dymmm _ 04.09.2008 09:48
IP: 91.203.12.---
андрюха,ти б замість того шоб тупі статєйки пописувать,розказав за скіки кремлю продався з своєю поводиркою.
сухий _ 24.10.2007 17:30
IP: 195.78.69.---
В же 8 років живу і працюю в Києві (юрист), у свій час закінчив Луганський педінститут, а до того з відзнакою і той інститут культури (зараз, напевно, інститут безкультур*я) коли він був іще училищем. Але й тоді неодноразово у Луганську (Ворошиловград) чув: "Украінскій ета іскавєрканний сусскій", "Хахли і тє голаву падимают", "Мала ми вас вєшалі" – переказувати почуте можу довго. Дійсно вєшалі і вбивали дуже багато і не тільк нас, про що розповідали інші мешканці (літні люди) Луганська. Як, наприклад у 33 -му під час голодомору дуже багато мертвих людей лежали на вулицях Луганська і ніхто їх не прибирав бо нікому було. Жінка розказує: "Я була мала і спитала у мами; "Чому вони сплять на вулиці?". У 1918 підтримали злочинців або відсиділися за принципом "моя хата скраю" от і поснули, а тепер підтримують їхніх синів і онуків засинаючи. Ті хто агітує вас проти НАТО і Європи та кличе в "азіопу" – давно живуть як в Європі (або постійно там) і їздять чомусь не на "жигулях" як ви, а на "мерсах" і "бентлі".
SNF _ 24.10.2007 00:10
IP: 193.192.36.---
Андрію! Я з Луганська – міста – музею жертв діяльності недолугих, малокультурних, розумних, але дуже мало, нахабних хапуг-керівників різного рівня (від директора будь-якої школи до мера міста).
Чи є ще такий населенний пункт в Україні, де окрасою являються музей "жертв помаранчевої революції" і металеві торгівельні модулі, в яких стоять живі експонати музею "жертви діяльності ПР" – бідні люди (вони цього не розуміють) з посинілими від горілки, морозу та сонця лицями, руками; які торгують тухлою рибою, смердючими "окорочками",
які посеред дороги забивають худобу і тут же несуть її мясо на забруднені прилавки.
І майже всі вони не люблять, не знають і не хочуть знати українську мову. Це при тому, що ця страшна більшість людей, які віддали свій голос за ПР, погано знають і безграмотно спілкуються російською мовою. Їх "родной язык – это великий и могучий язык Д.Нагиева из телепрограммы "Окна"." Кофе – оно, стулка, ложить – це ті російські слова, які вживають вчителі, лікарі, керівники будь-якого рівня.
Андрію! Мені так хочеться вірити, що та сила, прихильником, якої ти єє і за яку віддали голос і деякі луганчани, допоможе цьому місту встати з колін недолугості і низької культури.
Бідні люди! Боже, допоможи їм!
Unique _ 17.10.2007 21:32
IP: 91.124.50.---
"в отих бютиках і нунсиках."
Саме завдяки таким партії і тримаються в публічному житті.
Нічого іншого, на жаль, пострадянська Україна ще не пропонує.
Одні – не вимерли, інші – ще не виросли.
Але на нині день – маємо чи не найкращий варіант + досвід минулого+ фактор Майдану...
vanko _ 15.10.2007 11:08
IP: 77.120.129.---
А чому б таким як Ви та Яценюк не почати щось нове. Такі як Ви і Він дискредитують себе на майбутнє в отих бютиках і нунсиках. А взагалі спасибі вам і вашим батькам.
Unique _ 13.10.2007 20:19
IP: 91.124.176.---
У "Свободі слова" Ви з усією очевидністю продемонстрували переваги освіти та освіченості перед пролетарською безцеремонністю та цілком тваринною безпосередністю маразматичних динозаврів.
Але – це головна проблема суспільства в цілому і політиків зокрема.
Думаю, Вам вдалися б серії статтей-виступів-публікацій на тему деплебеїзації, як наприклад "Люмпенізація українського суспільства як проблема"
12.10.2007 11:36 ___ Петро Олещук, для УП.
Ваша присутність у ВР відтінятиме недолугість саме таки Ваших "колег".
Не так вже й багато "віп-персон" на яких можна рівнятися, але з Вам тепер їх будуть порівнювати. Не втрачайте нагоди підкреслити свої переваги та їх недолугість: юні інтелектуали від Вас у захваті. В цьому якраз суть конрреволюції: повернути покидьків на дно суспільства. Тягніть собі подібних в політику.
Успіхів Вам. І побільше "язвительности", сарказму, жорсткості та дотепів: люмпен одразу падає в істерику.
Я отримав величезну насолоду від передачі з Вашою участю. Дякую.
Якби Ви знали, як я їх ненавиджу...
Olexandr_Kyiv _ 05.10.2007 22:39
IP: 77.123.175.---
Андрію Шевченку.
Якщо це – Ваші ОДНОДУМЦІ-однопартійці (Unique), то Вам особисто я можу тільки поспівчувати...
Кость_Гілка _ 03.10.2007 22:36
IP: 91.124.240.---
"___ Андрій Шевченко
ЗМІ потонули у джинсі – всякій – і агресивній, і не дуже. Країна жила – дякувати Богу – паралельним життям. Ми реально стаємо толерантнішою нацією."

Мова йдеться не про ЗМІ, а про оплачену партіями і блоками політичну рекламу в тих же ЗМІ – там агресії аж занадто. А наше суспільство завжди було толерантним. Щодо зменшення наїздів на ЗМІ, то можу стверджувати, що це наслідок того, що навіть представники горезвісного адмінресурсу стали глибокими пофігістами...
Unique _ 03.10.2007 22:12
IP: 91.124.177.---
02.10.2007 23:35___ Olexandr_Kyiv
Це ви так думаєте. Я ж можу прокоментувати наступним чином:
Вже сьогодні кожен рух Ющенка оцінюється виключно з точки зору "зрадив-не зрадив". В тому числі і "несунами". Отож, я мав рацію, заявляючи, що статус шпани – пожиттєвий: Ющенку більше ніхто і ніколи не буде вірити беззастережно і до кінця. (Вага і значення репутації).
Це у вас можна бути "трошки вагітною".
І "свіжість" саме у вас буває "не першою", але "свіжістю". Ви рідко думаєте, коли брешете. Ви ніколи не брешете логічно чи правдоподібно і брехня ваша розрахована та таких самих амеб, як і ви.
Правда справді однісінька, одна-єдина, щоб не слинили деградовані, деморалізовані, звироднілі і від того здичавілі, чи, вірніше, оскотинені люмпени...
І така між нами різниця. Пожиттєва.
І вас – таких – з кожним днем буде все менше, якщо не піднімати ціну на алкоголь, звичайно.
Андрій Шевченко _ 03.10.2007 03:38
IP: 77.123.116.---
27.09.2007 14:57___ Netko
До чого я хилю. А до того, що якщо таким як Шевченко, Уколов тощо бракує клепки аби відчути що можна писати а що ні то ліпше мовчати. Робити той кавалок завдання, який визначила Юля чи виборчий штаб.
Якщо хилите до того, що єдиний спосіб для нас з вами добирати голоси на Сході, це потурати брехні і гебельсівщині Клінчаєва, то у нас різне уявлення про життя. Для мене мовчання у таких ситуаціях завжди було співучастю у злочині. Юлі це не потрібно...
Андрій Шевченко _ 03.10.2007 03:31
IP: 77.123.116.---
30.09.2007 10:35___ Кость_Гілка
"___Андрей Шевченко
Коли мене в кожному місті питають по особливості цієї кампанії, я кажу: поменшало агресії."

Це, можливо, здається, якщо дивитися із-за спин охоронців. А прочитайте матеріали передвиборної агітації, особливо в периферійних ЗМІ.
ЗМІ потонули у джинсі – всякій – і агресивній, і не дуже. Країна жила – дякувати Богу – паралельним життям. Ми реально стаємо толерантнішою нацією.
sowhatnow _ 03.10.2007 00:20
IP: 91.124.49.---
Андрей, а где же наши музеи? Ведь толпы людей на Востоке и Юге страны, да и во всех остальных местах брошены страной барахтаться в информационном поле как могут. Гражданин спрашивает "что мне думать, например, про УПА?"... "иди в жопу!" – отвечает страна...
Olexandr_Kyiv _ 02.10.2007 23:35
IP: 77.123.173.---
"...Я не розумію, як можна трактувати ці (такі) вчинки по-іншому, ніж це роблю я: Правда тільки одна..."
--
No comment...
Unique _ 02.10.2007 13:06
IP: 91.124.15.---
По ділах судити – зовсім не означає "лити бруд".
Ющ. зробив те, що зробив.
Я розумію те, що він зробив так, як розумію.
Я не розумію, як можна трактувати ці (такі) вчинки по-іншому, ніж це роблю я: Правда тільки одна. Проте ви коментуєте їх діаметрально-протилежно.Я залишаю вам це право, але не вимагайте від мене ні розуміння, ні підтримки вашої позиції, оскільки – повторюю – така позиція для мене однозначно є класичним втіленням морально-етичної проституції і моя участь у вашій компанії означала б для мене найбільше приниження, після якого самогубство – неминуче.
Вам треба змиритися з тим, що є люди, для яких честь та власна людська чи професійна гідність значно дорожчі від життя, не кажучи про "хатинку на Багамах" чи 400 грн. за голос...
Свою, наприклад, репутацію, на мільярди доларів не поміняю я.
Такі "абстракції" – вам не зрозуміти...
І така між нами принципова різниця. Пожиттєва.
І без істерики, будь-ласка.
Olexandr_Kyiv _ 01.10.2007 22:33
IP: 77.123.169.---
Он як? Лити бруд на Президента і на окремих дописувачів – це демократія по-бютівськи? А висловити свій погляд на подібне – "ніз-зз-зя!"?
Olexandr_Kyiv _ 01.10.2007 22:09
IP: 77.123.169.---
(комментарий удален)
Unique _ 01.10.2007 14:21
IP: 91.124.177.---
До речі, БНУНС за кожен голос по 400 гривень у нас платив. Є така секта, "штунди" називається (ієговісти чи що?). Так от, вони справді ніколи не брешуть.
І гроші вяли. І проголосували, як і обіцяли, і розказали – також правду- як і чому голосували.
Але більшість парафіян – православних та греко-католиків – гроші взяли, але за БЮТ проголосували.
Отаке суспільство. Тобто, брехня часто і по самих брехунах б'є...
Ці ж проблеми в Донецькій та Луганській областях матимуть і Регіони (протоколи дільничних комісій можна навіть телефоном тепер сфотографувати. То який резон на окружному рівні їх редагувати?)

Але яка принципова різниця між БНУНС та ПР?
А спільною є якраз повна відсутність будь-якої моралі: "красти – гріх, але, якщо дуже хочеться..."
Unique _ 01.10.2007 12:12
IP: 82.207.60.---
01.10.2007 01:02___ Olexandr_Kyiv
В тому-то й суть, що саме в таборах формувався і шліфувався психологічний тип підлабузника: дострокове звільнення отримували лише ті політичні, хто співпрацював з адміністрацією таборів, "кумовські" або "суки". Докоряти їм має право Глузман, наприклад, який відбув "від дзвінка до дзвінка", і не "ссучився". Це теж була зрада, але заради виживання.
Логіка ця трансформувалася і в сучасність, але тепер заради теплого і ще теплішого місця під сонцем і характеризується як один з найогидніших і найдешевших видів проституції – морально-етична.
Суспільство вибрало детінізацію економіки, на кумів і "любих друзів", чи "рідних людей" Юща не зважаючи. Ющенко теж нагло і демонстративно зробив свій вибір і, судячи із списку "несунів", при ньому й залишився.
Ви недолуго і примітивно пробуєте оправдати посполиту зраду НАЦІЇ, наслідки якої ми щойно почнемо усвідомлювати.
Попробуйте по капельці видушити із себе "шістку", якій все-одно кому служити, але бажано, щоб "і сам крав, і нам дозволяв": ось правдива ваша логіка.
Падіння рейтингу Юща одразу після його зради із 86% народної довіри аж до 8% – це теж, по-вашому, "зомбування даунів Тимошенко"?
Ваше, ніби щире, обурення якраз і є морально-етичною проституцією в класичному вигляді...
А направду, то "аби сам крав, і нам дозволяв"...
Віктор_Коваленко _ 01.10.2007 04:30
IP: 193.34.20.---
Андрію, по-перше, вітаю з перемогою! Молодці!
По-друге, я таки закопав сокиру. Сподіваюсь, що сокиру закопали і твої хлопці. І, будь ласка, прости мене.
Я вважаю нам разом спільно працювати. Бо хто інший змінить нашу країну?
Корупція1374 Aтака Путіна1254 Свобода слова572 Зеленський44 Україна та Європа1105
ОСТАННІ ЗАПИСИ
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter