31 жовтня 2012, 06:53

Відстояли Київ – відстоїмо Канів! Даценко проти Губського

За пару годин у Каневі на Черкащині продовжиться битва за округ 197: там уже третю добу самовисуванець Богдан Губський намагається украсти перемогу у кандидата від "Батьківщини" Леоніда Даценка.

За "мокрими" протоколами доля округу вирішена: опозиціонер Даценко обійшов Губського на близько 4700 (!) голосів. У ці години команда Богдана Володимировича судорожно намагається затягнути оголошення переможця в окружкомі.

За довгий день, проведений у Каневі, побачив все, що робить українські вибори гидкими і принизливими. Голова комісії втрачала свідомість, а "швидка" до членів ОВК приїжджала тричі. Технічний кандидат намагався з'їсти дільничний протокол, який підтверджував фальсифікацію. В залі засідань ОВК на годину пропадало світло – акти про порушення писали під ліхтариками і мобільниками. Штурм ОВК пару десятками "спортсменами" з липовими журналістськими ксівами вдалося зупинити лише бійцям "Беркуту". I найгірше видовище – це принижені, змучені, морально знищені члени окружкому, чиїми руками Богдан Губський зараз намагається вкрасти вибір людей.

Формальна сторона така.

Робота окружкому заблокована. 10 членів ОВК з 18 розбіглися після вечірнього приїзду Богдана Губського – доля більшості з них невідома.

Встановлення результатів виборів в окрузі зупинено. Після приїзду в понеділок моїх побратимів Миколи Томенка та Анатолія Гриценка результати почали вводити в комп'ютерну систему ЦВК. Ненадовго... Для затримки використовують будь-який привід.

По трьох виборчих дільницях уже встановлено факт фальсифікації. Окружком затвердив одні цифри – в систему введено інші. Ціна питання – 2 з половиною тисячі голосів різниці. Після мого втручання вдалося повернути півтори тисячі вкрадених голосів. "Перші" протоколи по всіх трьох дільницях викрадені. Є всі підстави вважати роботу комп'ютерників в окрузі недобросовісною або злочинною.

У Богдана Губського складна ситуація. Колишнього БЮТівця, який 2 роки добросовісно працював на Януковича, не підтримала на цих виборах Партія регіонів. Київ відмовився вирішувати проблеми Богдана Володимировича і сьогодні: для Адміністрації Януковича – "бєспрєдєл" в окрузі це ще одна проблема в розмові зі спостерігачами та журналістами. Але і визнавати очевидну поразку – не в правилах пана Губського.

Наші плани.

1. Вимагаємо від ЦВК заміни недобросовісних, хворих і "хворих" членів ОВК.

2. Боремося і будемо боротися за кожну дільницю – аж до повного перерахунку голосів.

3. Закликаємо канівчан прийти до ОВК, яка знаходиться в будівлі автостанції, і вимагати оголошення переможця виборів.

4. Просимо спостерігачів і журналістів, які стежать за виборами зосередити увагу на окрузі 197.


Я також звертаюся до Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока та Віталія Кличка з проханням зробити спільною справою честі захист перемоги в окрузі 197 – так само, як уже 3 доби активісти "Батьківщини", "Свободи" і "УДАРу" разом стоять за кожен голос у Каневі.

А ще я під враженням від маленьких історій великої мужності. Це про тих кількох членів ОВК, які наважилися діяти по совісті. Про спостерігачів і журналістів, які своєю присутністю не дають прорвати дамбу повного бєзпрєдєлу. Про "беркутівців", які вчора стримували бойовиків. Про небайдужих, які мерзли під снігом, щоб з ОВК не вивезли бюлетені. Дякую за приклад того, як треба стояти за правду!

Тому вірю: відстояли Київ – відстоїмо і Канів!

powered by lun.ua

Канада. Надзвичайний і повноважний шанс послужити країні

У моє життя Канада прийшла разом з українською незалежністю. Був грудень 91-го, і Фастів, у якому я виріс, ішов на референдум під Квітку Цісик, касету з якою Тато привіз зі свого першого закордонного відрядження до Канади...

Відкриваємо Комітети: доля районів у Києві – прямо зараз, у прямому ефірі

Сьогодні продовжимо відкривати Парламент: програма USAID "Рада" робить пряму трансляцію засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування...

Рада і ''РАДА''

Приступив до виконання обов'язків директора програми "Рада". Це масштабний проект американської допомоги Україні. Цілі – ефективний парламент, парламентський контроль над виконавчою владою, боротьба з корупцією...

Про "регіоналів", Тігіпка і "Демплатформу"

Вчора разом з Лесею Оробець, Андрієм Павловським і Сашею Бригінцем підписали відкритий лист до "регіоналів". Пропозиція проста – не підтримувати "яструбів" і не голосувати за Клюєва-прем'єра...

Закон про псевдо-амністію: Піррова перемога Януковича

У 279 році до нашої ери під Аускулумом цар Пірр у виснажливій битві розбив ворожу римську армію. Здобив це ціною таких втрат, що у відповідь на привітання пророче мусив сказати: "Ще одна така перемога і я залишуся без війська"...

Молитва Матері Терези (навіяно Різдвом)

Я просила Бога забрати мою гординю, і Бог відповів мені – ні. Він сказав, що гординю не забирають – від неї відрікаються. Я просила Бога вилікувати мою прикуту до ліжка дочку...