Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Дуже таємний Законопроект з дуже важливого питання

29 червня 2017, 21:10Близько місяця намагаюся з'ясувати, де напрацьовується законопроект про окуповані території України чи реінтергацію таких територій, про який неодноразово говорив пан Президент та Голова РНБО.

Розумієте, подібний законопроект "Про окуповані території" був зареєстрований мною та великим авторським складом ще рік тому, потім у нас в Комітеті була утворена велика робоча група, де ми працювали над законопроектом за участі державних органів, міжнародних та громадських організацій і суттєво його покращили.

МінОборони та Прикордонна служба були членами даної робочої групи та дуже допомогли у просуванні цього важливого питання.

Мета була проста: відповідно до Женевських конвенцій та Протоколів до них визнати території окупованими, відкинути будь-які маніпуляції РФ щодо невизнання окупації та війни загалом, покласти відповідальність на забезпечення прав людини на окупованих територіях на РФ, як сторону конфлікти, вирішити безліч болючих питання життєдіяльності та забезпечення людей в той час, як гібридна війна часто заважає нам це зробити без прийняття закону.

Законопроект був доопрацьований, перереєстрований...і – забраний від нас у Комітет пана Пашинського, де він і помер – навіть на Комітет жодного разу його не винесли.

- – -

Я обурена тим, що нашу роботу по законопроекту, який вже давно зареєстрований, напрацьований та обговорений громадськістю – викинули на смітник і ПОХОВАЛИ у Комітеті безпеки, а тим часом у закритий та таємний спосіб десь там розробляється новий проект.

Отримала відповідь від РНБО, що, виявляється законопроект вже був обговорений на двох круглих столах! (Хтось чув про них чи бачив редакцію??), а тепер доопрацьовуюється у ВР (!) представниками коаліції. Звісно:)

При цьому пан Турчинов публічно зазначив, що сподівається, що ВР прийме цей таємний, поки невідовий проект ДО КІНЦЯ СЕССІІ, і ця брехня мене ще більше обурює – бо пан Турчинов, як колишній спікер, добре знає, що треба мінімум два читання та 3 тижні для прийняття проекту, що у нас до кінця сесії залишився 1 робочий тиждень, що тексту проекту немає, і що прийняти подібний закон за тиждень неможливо.

Знову брехня і бажання зробити парламент винним. Типу, ми так працювали, так хотіли, а парламент – не встиг. Вибачте, але тут доведеться нести відповідальність за свою бездіяльність самостійно.

Неневиджу, коли з нас усіх роблять ідіотів.

Члени робочоі групи, такі, як пан Тимчук з НФ – на відео тут – не можуть відповісти на елементарне запитання, ДЕ ж робоча група відбувається та коли.

Дуже таємна робоча група, очевидно: заборонено на будь-які питання відповідати. Заборонено називати групу, тільки пошепки)

Або нас усіх мають за дурнів, і немає жодних напрацювань, або напрацювання проходять дуже таємно і закрито – що є безглуздям, бо ж подібні важливі ініціативи можна робити лише відкрито, за підтримки громадян України, підтримки тих громадян, що виїхали з Донбасу, переселенців та тих, хто наразі працює з переселенцями та гуманітарними місіями на окупованій території.

Дні йдуть, перетворюються на місяці і вже роки, а для Президента так і "немає альтернативи Мінську", що не працює, а ВР забороняють таку альтернативу запропонувати і відкидають будь-які правильні ініціативи, розповідаючи, що таємно і закрито напрацьовують свою.

А, може, й не напрацьовують... Мене це не здивує.

Загрузка...
Коментарі — 29
spitfire _ 08.07.2017 20:14
IP: 104.155.35.---
новий спецпредставник США по Україні Курт Волкер в липні 2015 висловив таку думку, з якою не можна не погодитись:

"...соглашения, подписанные в Минске в феврале, следует называть не мирными договоренностями, а соглашениями о разделе Украины, которые были навязаны Киеву Германией, Россией и Францией. Сейчас соблюдение этого раздела страны отслеживается международным сообществом посредством ОБСЕ. Минские соглашения – не решение, а проблема, поскольку фактически они придают легитимность российскому вторжению в Украину."
youtube.com /watch?v=9ZOUJLBRnhc

Росія грає роль недорозвиненого розбишаки, який зачіпає і ображає сусідів, а ЄС постачає йому технології і купує сировину, подовжуючи життя дебіла і заохочуючи його до злочинів.
ці країни – спільники, а Україні судилось повторити долю Польщі, роздертої могутніми сусідами.
Микола Загородній _ 03.07.2017 21:47
IP: 37.54.78.---
За даними Комітету виборців законопроекти фракції "Батьківщини", особливо виділяють Власенка, по кількості підготовлених законопроектів, а приймаються ВР мінімум.Пані Шкрум.Ваші законопроекти готуються з метою, щоб депутати більності не прийняли первинні законопроекти.Це для вашої фракції притаманно.Переконаний, що більшість законопроектів фракції містять бацилу демагогії і популізму, носієм її є пані Шкрум.
Dercu _ 03.07.2017 20:44
IP: 35.185.72.---
Ніколи не вірив і не раджу вірити ані партії Порошенка, ані Народному фронту, а також Радикальній партії і, зрозуміло, Опоблоку (колишнім регіоналам). Це одне корупційне ціле в державі.
Orest Jj _ 30.06.2017 21:55
IP: 77.52.75.---
Виктор Савченко:
Лизп Богуцкая
...Часть народа готова продолжать воевать за страну, часть народа- за президента.
Слава Господу, что части неравные. Два президентских процента- в основной своей массе представляют очень недалеких людей. А те тролли, что за него топят в ФБ или на других ресурсах – вообще психические неадекваты.
Я даже давно им поставила диагноз- синдром Туретта, в котором самым ярким является симпотом- копролалия. Это матерные выражения, как правило сексуально- девиантного содержания. Т.е. проявление низших инстинктовживотных в обрамлении великого могучего русского мата.
У этих особей арсенал выражений невелик. Как правило они обходятся несколькими заученными фразами.
Поведение стайное, на уровне шакалов. Т.е. до высших приматов они не дотягивают...
LYCIV_OLGA _ 30.06.2017 20:09
IP: 35.187.74.---
Виктор Савченко:
LYCIV_OLGA:
...на ТУПІ ПИТАННЯ! не відповідаю!...
Та ВИ ВЗАГАЛІ НА БУДЬ-ЯКІ ПИТАННЯ НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ! (Що поробиш – "розумова неповноцінність, вона і в Африці – розумова неповноцінність"!)
А ще – Ви плутаєтеся в обсязі і змісті використовуваних понять, не здатні залишатися в рамках обговорюваних категорій, (можливо український текст сприймаєте насилу), допускаєте безпідставні судження, легко плутаєтеся в найелементарніших сіллогізмах...
А у мене немає фізичної можливості спростовувати "по-букві" всі Ваші "аргументи" і тому, на жаль, у Вас мимоволі може виникнути помилкове враження, що Ви іноді здатні про щось там "думати-міркувати"... Хотіла б Вас по-дружньому застерегти від подібних помилок. Поки – Ви НЕ ДУЖЕ СХИЛЬНІ до розумової діяльності (...або – ВЗАГАЛІ НЕ СХИЛЬНІ)!
ПРОЩАВАЙТЕ!
LYCIV_OLGA _ 30.06.2017 20:04
IP: 104.155.11.---
valsh01:
руслан49:
Как вы, шоколадные, умеете всё перекручивать)) Шкрум говорит не про свою фракцию, а про то, что вообще НИКТО не знает, кто разрабатывает этот законопроект, где это происходит, и что в него вкладывается. Разницу ощущаете? Впрочем, о чем это я)))
valsh01:
Виктор Савченко:
руслан49:
Умилила переписка двух порохоботов, находящихся на смене)) Они друг с другом согласны. Какая неожиданность))))
НЕВОЗМОЖНО объяснить дураку, что он дурак! Поэтому – не обращайте на эту "сладкую парочку" внимания!...

Главной задачей ЛЮБОГО тролля ВСЕГДА являются:
а) отвлечь от основной темы (навязать "свои вопросы")
б) с помощью "а) " – заболтать/засрать/"утопить" тему;
в) если удастся, то и – "протолкнуть" какую-нибудь хуцпу от работодателей (в "нашем случае" – хуцпу от олигархов)

КТО ЗДЕСЬ именно ТАКОЙ – прекрасно видно, или – КАЖДЫЙ МОЖЕТ УВИДЕТЬ САМ!
valsh01 _ 30.06.2017 14:41
IP: 37.203.31.---
Виктор Савченко:
руслан49:
Не розумію, які претензії Шкрум, що їх не запроошують до розробки цього закону. Все рівно фракція Батьківщини не голосує за будь які закони подані президентом. Запрошуй, не запрошуй, результат один. А палки вставляти в колеса при розробці закону вони вміють.
==
100%.особливо проти закону про спецконфіскацію вкрадених януковичем грошей в народу України.
Умилила переписка двух порохоботов, находящихся на смене)) Они друг с другом согласны. Какая неожиданность))))
valsh01 _ 30.06.2017 14:38
IP: 37.203.31.---
руслан49:
Не розумію, які претензії Шкрум, що їх не запроошують до розробки цього закону. Все рівно фракція Батьківщини не голосує за будь які закони подані президентом. Запрошуй, не запрошуй, результат один. А палки вставляти в колеса при розробці закону вони вміють.
Как вы, шоколадные, умеете всё перекручивать)) Шкрум говорит не про свою фракцию, а про то, что вообще НИКТО не знает, кто разрабатывает этот законопроект, где это происходит, и что в него вкладывается. Разницу ощущаете? Впрочем, о чем это я)))
valsh01 _ 30.06.2017 14:33
IP: 37.203.31.---
Виктор Савченко:
знову ви за своє.я ж писав вже що по економічних питаннях ні до якого не путіна не треба звертатися.хай припинить війну.верне Донбасс і Крим.звільнить всіх заручників.і дуже важливо-компенсує збитки за війну!!!
А как путин может остановить эту войну, если ее нет? Смерти украинцев с обеих сторон есть, а войны -нет. Если у нас уже четвертый год АТО, в котором участвует армия? Если война юридически не признана самой Украиной? Их_там_нет – разве не слышали про это? И все ваши пустопорожние повторения Гаранта про "войну" и призывы к путину – это не более чем словесная дымовая завеса, что государство Украина не хочет-не может бороться за себя в юридической и дипломатической плоскости. Война юридически начинается тогда, когда государство это признает через свои законы. Обычно – с военного положения.
А неважность терминов "АТО-война" расскажите сотням добровольцев, которых судят за их военные действия, в якобы мирной обстановке АТО. И это – законно
руслан49 _ 30.06.2017 13:19
IP: 37.53.224.---
Не розумію, які претензії Шкрум, що їх не запроошують до розробки цього закону. Все рівно фракція Батьківщини не голосує за будь які закони подані президентом. Запрошуй, не запрошуй, результат один. А палки вставляти в колеса при розробці закону вони вміють.
Максим Чарушниковв _ 30.06.2017 12:15
IP: 178.137.93.---
LYCIV_OLGA:
Виктор Савченко:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
Біднятко, я повторюю своє питання, яке задала у "Что сейчас происходит в Запорожье?":

?...
В Запоріжжі передвиборча агонія блоку "Ахмєтов-Коломойський-Аваков і Народний фронт "

Рейдери, вбивці, розбої і грабежі
LYCIV_OLGA _ 30.06.2017 11:52
IP: 35.187.174.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
перевести в активную фазу антивирус "Yulia". Пока есть возможность. Что бы не менять, потом, жесткий диск. А так программа почистит и отформатирует диски и, если понадобиться, перезагрузит систему или установит более новую операционку.
придурку я тобі вже писав що вона може тільки міньєт зробити) може і путіну зробити.а може це допоможе зупинити війну?то хай їде до свого поддєльніка)
Йой, то Ви, хамувате тро-ло-ло, ще й "сегодня очень, очень сексуально озабочен"?!...Все про якісь "міньєти" мрієте?...
Біднятко, я повторюю своє питання, яке задала у "Что сейчас происходит в Запорожье?":

ТО ХТО Ж ВАС ТАК СКАЛІЧИВ – БАТЬКИ СВОЇМИ ХВОРОЮ СПАДКОВІСТЮ ТА ПОГАНИМ ВИХОВАННЯМ, АБО ВИ САМІ ЗАЙМАЛИСЯ САМОКАЛІЧЕННЯМ/ДЕСЬ СПЕЦІАЛЬНО ЦЬОМУ НАВЧАЛИСЯ?...
valsh01 _ 30.06.2017 11:39
IP: 37.203.31.---
Виктор Савченко:
valsh01:
тільки не треба тут маніпулювати. причому тут курс валюти до війни та Мінських угод?Мінські угоди,погані вони чи хороші,направлені на припинення війни.а війну хто розв'язав шановний?не яценюк з гройсманом та гонтарєвою це точно.тому по всім питанням виконання саме Мінських угод,а не економ. питань України шановний, прошу звертатися до путіна.
а те що життя погіршилось війна також вина.і це треба визнати
А в чем я манипулирую?)) Все заданные мной ранее вопросы можно так же переадресовать к путину, как и вы – вопросы по Минским соглашениям. И ответственность за негатив от них возложить не на Порошенко-Гонтареву-Яценюка-Гройсамна, а на путина. Только вот – нюанс, путина мы не выбирали. А доверили страну именно этим чиновникам. И они несут ответственность перед нами, а не путин. И их нужно менять, если они не справляются. А по результатам – они не справляются.
И еще. А вы, вообще, в курсе, что у нас юридически не война, а АТО?
valsh01 _ 30.06.2017 10:58
IP: 37.203.31.---
Виктор Савченко:
Tyomich Tyomich:
для тих хто постійно плаче "мінськцезрадавінневиконується"! хотів би направити до путіна а не до порошенка, і запитати в нього чому не виконується.і запропонуйте шановні критики кращий варіант ніж Мінські угоди щоби їх путін виконував.
А, может, вы предложите обращаться к путину не только по этому вопросу? Не только по поводу Минских соглашений? Можно притянуть за уши еще много вопросов, для решения которых нужно соизволение путина)) Например, гривна упала в 3.5 раза, но обращайтесь за разъяснениями не к Гонтаревой, а к путину – у нас же война. ВВП за несколько лет катастрофически упал – но обращайтесь не к Яценюку-Гройсману, а к путину – у нас же война. Уровень жизни, свобод граждан, безопасности – снижаются в сопоставлении с довоенным временем – но вопросы не к Гаранту, а к путину – у нас же война.
Так, может, нами управляет уже путин? Или, всё-таки, еще Порошенко?
Orest Jj _ 30.06.2017 10:09
IP: 77.52.75.---
Виктор Савченко:
Orest Jj:
Виктор Савченко:
перевести в активную фазу антивирус "Yulia". Пока есть возможность. Что бы не менять, потом, жесткий диск. А так программа почистит и отформатирует диски и, если понадобиться, перезагрузит систему или установит более новую операционку.
придурку я тобі вже писав що вона може тільки міньєт зробити) може і путіну зробити.а може це допоможе зупинити війну?то хай їде до свого поддєльніка)
конь педальній, я вжє ж тобі казав, що ви з шапкокрадівцями маєтє один інтелект на двох – адепті садомазо секті "Покращимо життя вжє сьогодні по- новому"
Ви даже пишете одними й ти ми же словами...Имбицилі однако.
Orest Jj _ 30.06.2017 08:52
IP: 77.52.75.---
Виктор Савченко:
перевести в активную фазу антивирус "Yulia". Пока есть возможность. Что бы не менять, потом, жесткий диск. А так программа почистит и отформатирует диски и, если понадобиться, перезагрузит систему или установит более новую операционку.
Orest Jj _ 30.06.2017 08:09
IP: 77.52.75.---
Виктор Савченко:
Tyomich Tyomich:
Andrey Kononenko:
Нельзя сказать, что минские соглашения не действуют. Они выполнили главную функцию – выиграли для Украины три года времени. Как было использовано выигранное время?
Ты о "выигранном" времени, в ходе АТО, которое длится вот уже 3,5 года, поди скажи десяткам тысяч Семей Погибших Парней. И тебе придурок ещё повезёт, если убежишь, после сказанного, невредимым...
для тих хто постійно плаче "мінськцезрадавінневиконується"! хотів би направити до путіна а не до порошенка, і запитати в нього чому не виконується.і запропонуйте шановні критики кращий варіант ніж Мінські угоди щоби їх путін виконував.
лучшее предложение по Минску – собрать шоколадное кубло и их адептов, загрузить в товарняк и отправить на территорию луга/н/дона.
Orest Jj _ 30.06.2017 08:05
IP: 77.52.75.---
"Вестник реформаторов": Судебная и пенсионная реформа уже дает о себе знать с положительной стороны. Н.Я. Азаров – Кровосисин отсудил у граждан Украины себе пенсию за два последних года.
Dmitry Gura _ 30.06.2017 01:09
IP: 104.155.71.---
Сначала шкиряк, теперь шкрум. Я о таком раньше лишь у Булгакова читал, в записках юного врача. Кажется, всё это из серии КВД. Бедная страна, бедные люди...
Andrey Kononenko _ 30.06.2017 00:47
IP: 188.163.73.---
Tyomich Tyomich:
Ой вей.
Tyomich Tyomich _ 30.06.2017 00:46
IP: 46.98.125.---
Andrey Kononenko:
Tyomich Tyomich:
Andrey Kononenko:
Нельзя сказать, что минские соглашения не действуют. Они выполнили главную функцию – выиграли для Украины три года времени. Как было использовано выигранное время?
Ты о "выигранном" времени, в ходе АТО, которое длится вот уже 3,5 года, поди скажи десяткам тысяч Семей Погибших Парней. И тебе придурок ещё повезёт, если убежишь, после сказанного, невредимым...
Представь себе, что было бы в случае, если бы Россия решила занять весь юго-восток.
РФ-ия НЕ заняла бы и НЕ займёт ничего благодаря Нашим Бойцам, а не благодаря тому, что трус барыга-порошенко как говнокомандующий не в силах называть вещи своими именами – войну войной, а не каким то там эфемерным АТО длящемся годы и не имеющего ничего подобного в мировой практике. И только благодаря трусливому барыге-порошенко и таким как ты сексотам мы имеем десятки тысяч погибших лучших наших Сыновей, Отцов и Дедов.
Andrey Kononenko _ 30.06.2017 00:20
IP: 188.163.73.---
Tyomich Tyomich:
Andrey Kononenko:
Нельзя сказать, что минские соглашения не действуют. Они выполнили главную функцию – выиграли для Украины три года времени. Как было использовано выигранное время?
Ты о "выигранном" времени, в ходе АТО, которое длится вот уже 3,5 года, поди скажи десяткам тысяч Семей Погибших Парней. И тебе придурок ещё повезёт, если убежишь, после сказанного, невредимым...
Представь себе, что было бы в случае, если бы Россия решила занять весь юго-восток.
Tyomich Tyomich _ 30.06.2017 00:15
IP: 46.98.125.---
Интересный факт. Когда ты несогласен с мнением и пишешь критические комменты, то тебя сразу клеймят ботом, ольгинским ботом, пятой колонной и т.д. и т.п. А как называть депутата (имеется в виду алёна шкрум), который нифига толком так и не сделал (ну кроме разве что пластических операций себе любимой), зато в своём блоге занимается банальным троллингом???
Tyomich Tyomich _ 30.06.2017 00:08
IP: 46.98.125.---
Andrey Kononenko:
Нельзя сказать, что минские соглашения не действуют. Они выполнили главную функцию – выиграли для Украины три года времени. Как было использовано выигранное время?
Ты о "выигранном" времени, в ходе АТО, которое длится вот уже 3,5 года, поди скажи десяткам тысяч Семей Погибших Парней. И тебе придурок ещё повезёт, если убежишь, после сказанного, невредимым...
Alegzander Yakimenko _ 29.06.2017 23:35
IP: 193.242.159.---
Pidchybii Leonid:
Andrey Kononenko:
А чому вони жовті, наші браття?
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter