Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Досить використовувати громадянство держави Україна у своїх політичних ігрищах!

01 грудня 2017, 15:30

Президент України та його політичні приплічники, здається, зовсім втратили здоровий глузд.

На Одещині кандидату на посаду Голови ОТГ від Батьківщини була зроблена "пропозиція" від місцевих князьків піти кандидатом від БПП, а після відмови – силами Міграційної служби його було позбавлено громадянства України і знято з виборів!

У нашій країні стає абсолютно звичайною практикою погрожувати та залякувати політичних опонентів і їх родини, відкривати кримінальні справи проти опозиційних кандидатів, забирати у кандидатів бізнес, майно і навіть українське громадянство.

Ця практика особливо не припинялася під час виборів у парламент країни, але ніколи так по-злочинному не проводилася політика провладної партії на місцевих виборах у маленькі міста, селища, об'єднані громади.


Вибори ж, які зараз відбуваються в рамках децентралізації та виборів в ОТГ, показали нам весь жалюгідний портрет влади та гримасу її злочинного, кримінального, корумпованого і глибоко аморально-хворого обличчя.

Цього разу команда Президента включила місцевий адміністративний ресурс та підключила центральні органи виконавчої влади, щоб змінити ситуацію на виборах до ОТГ з центром у селищі Таїрове (Одеська область), що відбудуться 24 грудня.

Розумієте, два роки тому мешканці селища обрали представника "Батьківщини" Хасана Хасаєва головою селища. Він переміг із результатом майже в 90% голосів! Ще тоді, в 2015 р., представники партії "Солідарність" Петра Порошенка намагались зірвати легітимне волевиявлення громадян. Спочатку відбулись махінації зі складом виборчої комісії, а потім підтриманий "Солідарністю" кандидат подав позов у суд.

Цього ж разу для впевненості команда Президента вирішила вдатися до "послуги" Державної міграційної служби. І Міграційна служба раптом вирішила, що паспорт громадянина України, який Хасан Хасаєв отримав замість паспорта СРСР 1996 р., був виданий незаконно, і позбавила його громадянства України!

При цьому пан Хасан Хасаєв живе в Україні з 1980 року, має тут родину, дорослих дітей. А паспорт громадянина України отримав у 1996 році, обмінявши за законом паспорт СРСР, як це свого часу зробили десятки мільйонів наших громадян.

Апеляційний суд Одеси скасував постанову Міграційної служби, але потім Вищий адміністративний суд України підтвердив рішення про позбавлення громадянства.

Хасан Хасаєв – відома в районі людина, успішний підприємець. Він брав активну участь у Майдані 2004 р. та в Революції Гідності. З початку війни на Донбасі активно допомагає українським бійцям як волонтер. На місцевих виборах 24 грудня він має дуже високі шанси на перемогу. І це його єдина провина.

Місцева адміністрація абсолютно відкрито та цинічно звернулась до пана Хасаєва, заявивши: якщо підете на вибори від БПП, усі судові рішення про нібито незаконне громадянство негайно зникнуть.

Вже сьогодні Таїровська селищна виборча комісія відмовила Хасану Хасаєву в реєстрації кандидатом на посаду голови ОТГ. Окрім того, у реєстрації відмовили й усім кандидатам на посади депутатів до ради Таїровської ОТГ від "Батьківщини" (23 депутати)!

Члени партії "Батьківщина" звертаються до Президента України Петра Порошенка з вимогою припинити використовувати адміністративний ресурс на місцевих виборах.

Громадянство України – значуща й засаднича цінність, а не важіль політичного тиску. Досить використовувати громадянство держави Україна у своїх політичних ігрищах!

Громадянство держави Україна не належить Вам, Петро Олексійовичу, як суверену, Ви знову переплутали країну, не Ви його "даруєте" чи "відбираєте", воно є абсолютною цінністю і не може бути заручником Ваших забаганок.


Мене нудить від цієї солодкої псевдодемократичності чинної влади, яка ганьбить державу та знущається над її громадянами.

Не можна побудувати загальнонаціональну демократичну систему без чесних місцевих виборів. Саме з місцевого рівня починається справжня демократія. Ми звертаємось із закликом до громадських активістів та небайдужих громадян стати на захист чесних і прозорих місцевих виборів і не допустити цих ганебних політичних переслідувань. Якщо влада вкотре забуває про засади демократичного суспільства, лише громадяни своїм протестом можуть їй про них нагадати.

Майдан вимагав, перед усім, свободи та справедливості.

Слова, які, очевидно, нічого не означають для Петра Олексійовича та його дрібних феодалів перед страшною перспективою втрати влади і великих грошей.

Але саме ці цінності є святими для українців, саме за них вони готові покласти своє життя, і довели це на майданах та на фронті. Саме за цінність політичної свободи, свободи вибору, свободи від диктатури та злочинних рішень українці готові померти.

А це означає, що справедливість переможе.

Коментарі — 21
bayda2013 _ 03.12.2017 10:15
IP: 35.195.113.---
Корупціонери з Міграційноі служби, що тупо виконували вказівки шоколадноі влади по наданню чи позбавленню громадянства, думають,що ім все дозволено. Бо навіть відеодокази НАБУ про відверту корупцію в ДМС, ниточки якоі тягнуться ще вище – для такоі ж шоколадноі Генпрокурватури не докази.
Хоч я не юлебот, і не фанат Шкрум, але це вже занадто.
Max Mykhaylenko _ 03.12.2017 00:16
IP: 31.134.105.---
Що ж це за кандидати від Батьківщини такі, з проблемами із громадянством, та ще й на криміналізованій, прикордонній Одещині? Невже доводиться вже між бомжів шукати? Треба вже ту бабку гнати стару на пенсію, а Альону Шкрум у лідери "Батьківщина", вона молода, сексі, пройшла тренування в Компартії.
Orest Jj _ 01.12.2017 20:45
IP: 77.52.29.---
громадянська а-ля Дацюк – рошеновцы против украинцев.
Alexandr Groza _ 01.12.2017 20:40
IP: 35.195.251.---
... такое впечатление, что в стране существует и напряжённо работает что-то похожее на Рабкрин. Или ГлавПУР. Или ЧК.1 мин. ·
Orest Jj _ 01.12.2017 20:07
IP: 35.195.59.---
Ющенко предрёк Украине ещё 4 майдана в ближайшие 15 лет, после полный развал страны и определение границ по 1939 году.
kren _ 01.12.2017 20:07
IP: 188.0.104.---
У нашій країні стає абсолютно звичайною практикою погрожувати та залякувати політичних опонентів і їх родини, відкривати кримінальні справи проти опозиційних кандидатів, забирати у кандидатів бізнес, майно і навіть українське громадянство. (С).

А шо тут дивного,методи і способи цілком відповідають принципам і цінностям тих,хто їх застосовує.

Була якась надія в 2014-15 рр.поки комуно-регінали перебували в непевності,та шоколадний ублюдок
відновив статус кво комуно-регіональному кодлу виродків...

В тому,що зараз діється в Україні,нема нічого нового,все проходить за узгодженою програмою,роз
робленою і перевіреною ще більшовиками в РС.і доведенною до досконалості комуно-регінальними подонками в пострадянській Україні

Комуно-регіонали,під захистом шоколадного,як ніколи зараз почуваються впевнено і наполегливо працюють на перспективу.
Як відомо "немає межі для вдосконалення".
Тож все це-ще тільки квіточки від комуно- регіоналів і їх шоколадного заступника.
Василь Таранович _ 01.12.2017 19:33
IP: 188.163.107.---
Anatoly Parnenko:
Всі сектанти білого братства баби Йулі виступають і пишуть під копірку! Гидко!

А ти сам числися в Гундяєвській секті,чи в секті "другого пришесття Порошенка"? Як же ви чоколадно -сліпотрастівська наволоч боїтеся тої баби Юлі. Як би ви тварюки виконали свої єлейські обіцянки-цяцянки"Жити по новому",ну хочаб на 50%,хоч би одного вбивцю на Майдані засудили до тюрми,одного баригу-корупціонера посадили,люстрували хоч однго чиновника "злочинної влади",то тоді можна була б
хоч якась маленька довіра. Так що згинь нечиста сила! Скоро ваша смерть прийде!
Василь Таранович _ 01.12.2017 19:21
IP: 188.163.107.---
Олег Кара:
Василь Таранович:
Такої ганьби не було навіть при Віті-шапкокраді! Ей,гарант Конституції! Ти хоч нанічь прочитай ту саму Конституцію,там трохи написано про громадянство. Ти забрав його у людині,якій ти його не надавав! Ганьба! Бажаю тобі,щоб після твоєї каденції,у тебе забрали оте саме українське громадянство!
А ти б, Васьок повозив би Гаранта на своїй маршрутці та прочитав би йому лекцію про ПДД. Дивись він би і замислився...
Ти щось куриш? У мене навыть водійського посвідчення не має,не те що маршрутки. Кидай курити кінський кізяк,а то мізки засереш як моногольські ординці.
Leo Uxmal _ 01.12.2017 19:02
IP: 195.24.158.---
Идти в европейский суд
Orest Jj _ 01.12.2017 18:31
IP: 35.190.207.---
Ющенко предрёк Украине ещё 4 майдана в ближайшие 15 лет, после полный развал страны и определение границ по 1939 году.
руслан49 _ 01.12.2017 18:15
IP: 95.135.241.---
Olexandr Chiba:
руслан49:
Віктор Тарасов:
Альона Шкрум, таке просте запитання. "Батьківщина" та Ви, особисто, будете приймати участь у протестах 3 грудня. Чекаю просту відповідь – Так, або Ні.
Як це не буде? А хто ж привіз сакашвілі в Україну.
А ось і підручний та подєльнік Уколова по педофільній справі. руслан49 – ботяра мінстецівський, погрємуха "пан цюцюрський". Щось ти зовсім занепав останнім часом))
Виступ зараховано. Рабінович дасть тобі шекель.
Ігор Когут _ 01.12.2017 17:49
IP: 91.124.63.---
Досить плакати і займатися популізмом
Orest Jj _ 01.12.2017 17:20
IP: 35.187.20.---
Василь Таранович:
Такої ганьби не було навіть при Віті-шапкокраді! Ей,гарант Конституції! Ти хоч нанічь прочитай ту саму Конституцію,там трохи написано про громадянство. Ти забрав його у людині,якій ти його не надавав! Ганьба! Бажаю тобі,щоб після твоєї каденції,у тебе забрали оте саме українське громадянство!
В Германии фашисты то же уничтожали евреев и лишали их гражданства, так же сейчас происходит и в Украине, а с помощью проводников фашизма в Украине бендеровцев, сейчас у нас в стране процветает фашизм и его производные.
руслан49 _ 01.12.2017 16:38
IP: 95.135.241.---
Віктор Тарасов:
Альона Шкрум, таке просте запитання. "Батьківщина" та Ви, особисто, будете приймати участь у протестах 3 грудня. Чекаю просту відповідь – Так, або Ні.
Як це не буде? А хто ж привіз сакашвілі в Україну.
Василь Таранович _ 01.12.2017 16:33
IP: 188.163.107.---
Такої ганьби не було навіть при Віті-шапкокраді! Ей,гарант Конституції! Ти хоч нанічь прочитай ту саму Конституцію,там трохи написано про громадянство. Ти забрав його у людині,якій ти його не надавав! Ганьба! Бажаю тобі,щоб після твоєї каденції,у тебе забрали оте саме українське громадянство!
Василь Таранович _ 01.12.2017 16:28
IP: 188.163.107.---
Геть шоколадну наволоч!!
Віктор Тарасов _ 01.12.2017 16:25
IP: 35.195.144.---
Альона Шкрум, таке просте запитання. "Батьківщина" та Ви, особисто, будете приймати участь у протестах 3 грудня. Чекаю просту відповідь – Так, або Ні.
meua _ 01.12.2017 16:23
IP: 35.187.76.---
У него крыша поехала: явный признак агонии.
Александр Горбач _ 01.12.2017 16:15
IP: 77.122.209.---
Anatoly Parnenko:
Не тільки гидко, а й тупо. Ставлячи собі в заслугу участь в майдані, вони признають, що самі привели до влади негідників. А допомагаючи АТО, сприяли зміцненню цієї влади. Що там по такому випадку Глібовський котик говорив? І так таки ти сам себе вини, що братику посіяв-те й пожни.
Валерий Лобода _ 01.12.2017 16:07
IP: 80.91.166.---
може у ДМС усі працюючи є дінами пімаховами? За який хабар можна лиштьтся громадянства? Скільки іде до виборчої кампанії кандидата у президенти?
Anatoly Parnenko _ 01.12.2017 15:48
IP: 176.37.198.---
Всі сектанти білого братства баби Йулі виступають і пишуть під копірку! Гидко!
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter