Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Рок-бал, In-Grid і 200 тисяч гривень для Центру дитячої кардіохірургії (фото)

27 квітня 2017, 15:27

Фінансовим результатом благодійного дитячого Рок-балу, який відгомонів 12 квітня у Мистецькому арсеналі, стали 200 тисяч гривень. Зібрали їх за рахунок куплених квитків, благодійних внесків і безкоштовної допомоги в організації заходу з боку меценатів-партнерів. Фінальні 10 тисяч гривень надійшли вже після того, як надрукували сертифікат на 190 тисяч...

Учора ми разом із головою благодійного фонду "Я – майбутнє України" Мартою Левченко і ведучим Рок-балу Сергієм Притулою передали ці кошти Володимиру Жовніру – головному лікарю Центру дитячої кардіології та кардіохірургії і нашому другу. Він представляє команду лікарів Центру, унікальну за українськими і світовими стандартами медицини. Щороку вони рятують життя 2,8 тисячі дітлахів з України і усього світу, які були би приреченими без такої операції.

Однак, майстерність лікарів має удосконалюватися сучасними технологіями та інноваційним устаткуванням, якого, на жаль, Центру бракує.

Торік разом з італійською франкомовною співачкою In-Grid ми організували Великі Французькі вечорниці, де збирали кошти для ремонту унікального для України двопроекційного рентгенангіографічного комплексу. Він забезпечує золотий стандарт діагностики серця і магістральних судин і дозволяє здійснити корекцію вад серця без хірургічного розтину. За рік із його допомогою оперують більше 1 тисячі діточок. А за весь час його існування в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії – врятовано понад 10 тисяч життів. На той час цей апарат вийшов із ладу і потребував вартісного ремонту.

Завдяки кільком благодійним проектам вдалося зібрати кошти для його ремонту. Наразі це обладнання, за словами лікарів, не вимикається практично цілодобово. Операції тривалістю в кілька годин ідуть одна за одною.

Ми запросили до Києва нашу добру подругу In-Grid. Торік перед виступом на Французьких вечорницях вона відвідала Центр, поспілкувалася із мамами та їхніми діточками. Увесь свій гонорар In-Grid віддала у Центр на ремонт апарату.

Днями In-Grid вдруге відвідала Центр, прихопивши із собою м'які іграшки, сердечка й солодщі для дітей. Знову обійшла з десяток палат, зустріла навіть знайому дівчинку Нурію та її маму із Казахстану, з якими познайомилася торік. Вона, до речі, навіть з Італії перепитувала в українських лікарів про її здоров'я.

Як і рік тому, In-Grid зазирнула до дитячої реанімації, не стримуючи сліз спілкувалася із дітками та лікарями. Вона справді була щаслива, коли побачила діючий апарат, на якому вже після його відновлення зробили близько 220 операцій і фактично врятували стільки ж життів. Приміряла спеціальний захисний одяг вагою у 15 кг, у якому лікарі оперують по кілька годин.

Вже під час дружньої розмови у кабінеті головного лікаря Центру, видатного кардіохірурга Іллі Ємця, домовилися про проект із закупівлі нового рентгенангіографічного комплексу. Адже той, який є, вже знятий із виробництва і для нього не можна буде знайти запчастини. Вартість нового – близько 2 млн євро. З огляду на кількість дитячих життів, які лікарі врятують за його допомогою, – це жалюгідна сума.

200 тисяч гривень від організаторів Рок-балу стали першим внеском у цю благородну справу. Ми впевнені, що ця благодійна ініціатива буде успішною. Знаю, що українське суспільство здатне до масштабних благочинних проектів.powered by lun.ua
Коментарі — 9
Logic2009 _ 30.04.2017 22:10
IP: 91.196.178.---
Неживий Юрий:
Не тих ти Скрипка в г-тто намагався поселити...туди загнати треба гаранта із-зі всією його про...туцією...гонторєєю,гриць -манов,соб Акових та інших кроліків порохатих. Ти врятовуєш життя -з людьми...італійська співачка хірурги волонтери,а у той час -ота вищеперечислена жадюча кагалія – "рішає" -як вкрасти в держави мільярд, а в дитини життя??? Тих грошей -які вкрала та порох ата проказа – досить щоби тими гспіталями заставити всю Україну...передумай Скрипка...в г-то повинні йти злодії та вбивці...
Путлеровський жополиз, недарма Вам Семижопов плюси ставить.
Неживий Юрий _ 29.04.2017 16:55
IP: 46.203.92.---
Не тих ти Скрипка в г-тто намагався поселити...туди загнати треба гаранта із-зі всією його про...туцією...гонторєєю,гриць -манов,соб Акових та інших кроліків порохатих. Ти врятовуєш життя -з людьми...італійська співачка хірурги волонтери,а у той час -ота вищеперечислена жадюча кагалія – "рішає" -як вкрасти в держави мільярд, а в дитини життя??? Тих грошей -які вкрала та порох ата проказа – досить щоби тими гспіталями заставити всю Україну...передумай Скрипка...в г-то повинні йти злодії та вбивці...
grom2468 _ 28.04.2017 11:14
IP: 104.199.51.---
lohik:
Скрипка, якого я постійно тут захищаю, чомусь почав видаляти моі дописи...Цікаво, чим незадоволений та які має претензіі?...
mihaylenco:
У Конотопі мер Семеніхін викинув маршрутчика, котрий вимагав підвищення ціни за проїзд у маршрутках.
Мер красава!
Logic2009 _ 27.04.2017 22:11
IP: 91.196.178.---
СЕМИЖОПОВ (ник Фёдор Стрелец) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглое с дерьмом в голове, пошёл вон со своим бредом.
Ничего человеческого у тебя не осталось,
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ
mihaylenco _ 27.04.2017 18:56
IP: 104.199.59.---
У Конотопі одна з вулиць названа іменем Сашка Білого.
mihaylenco _ 27.04.2017 18:51
IP: 104.155.13.---
У Конотопі мер Семеніхін викинув маршрутчика, котрий вимагав підвищення ціни за проїзд у маршрутках.
mihaylenco _ 27.04.2017 18:40
IP: 35.187.182.---
taksist
хоча скрипці і не підійшло слово НЕЗЛАМНИЙ за результатами телефонної розмови з псевдоаваковим але думку він висловив правильну – в ґетто російські недоноски, в ґетто, збирайте валізи.

Скрипка пише, скрипка грає. А у Конотопі, мер Семеніхін, власноруч розігнав сепаратистський шабаш покидьків ведмедчука.
mihaylenco _ 27.04.2017 18:38
IP: 104.155.13.---
А Богомолець не хоче потанцювати з фармацевтами? З кумом, з Філею, та іншим кодлом?
Andrey Kononenko _ 27.04.2017 18:02
IP: 188.163.73.---
taksist:
в ґетто російські недоноски, в ґетто, збирайте валізи.
Да никто к вам не поедет. Не зовите.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter