Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

"Країна Мрій" запрошує на вечір українського бароко до Мистецького Арсеналу

09 квітня 2018, 09:38

Прийнято вважати, що бароко було народжене в Італії і свого часу поширилося Європою в однакових формах. І справді, якщо порівняти італійське і польське бароко, то це – фактично одне духовне явище. Втім, коли бароко прийшло до України, воно заграло інакшими фарбами, стало новим явищем, знаним у світі саме як українське бароко.

Епоха українського бароко стала яскравою мистецькою течією європейської культури 16-17 століття. Тоді українське мистецтво відчуло неймовірні ідейні та мелодійні зрушення у музичних, театральних, літературних стилях і жанрах.

12 травня "Країна Мрій" та Мистецький Арсенал радо запрошують усіх шанувальників українського мистецтва на вечір "Світлого бароко".

Нарешті, матимемо змогу відчути та опанувати це неймовірне мистецтво. Усвідомити наскільки глибоко українці переосмислили цю світову течію і зробили її власне українською.

На нашому вечорі спробуємо максимально відтворити і передати дух епохи бароко у наших інтермедіях, співах та мистецьких майстернях.

Для вас будуть відкриті майстерня каліграфії та середньовічних танців, будемо реконструювати інтермедії зразка 1740 року, грати на клавесині, на яких свого часу музикували українські гетьмани 16-17 століття. Заспіваємо під клавесин разом із Наталею Свириденко компзиції, стилізовані під епоху українського бароко.

У залах Мистецького Арсеналу буде лунати стародавня українська музика і співи від гуртів "Хорея козацька" Тараса Компаніченка та гурту давньої музики Костянтина Чечені з чарівним вокалом Надії Боянівської.

Гостинно зустрічатимемо усіх у Мистецькому Арсеналі 12 травня о 17:00. Просимо обирати одяг, стилізований під добу середньовіччя, бароко або вдягати народні строї.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter