Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Зустрінемо весну музичним шоу ''Зачаровані весною'' у Київській Опереті (фото)

17 лютого 2018, 01:10

Весна – час радикального оновлення і креативних творчих експериментів. Водночас – це нагода реалізувати несподівані формати і нестандартні можливостІ для просування мистецького контенту. У перші два дні весни разом із Київським національним академічним театром оперети презентуємо нове музичне шоу – "Зачаровані весною".

В історії ВВ були десятки різноманітних проектів у різних жанрах. Але попри це, особисто завжди прагнув зануритися в оперету – найбільш сонячний театральний жанр у світі. Зрештою, моя мрія близька до здійснення. 1 та 2 березня відбудеться наше спільне із Київською Оперетою музичне шоу "Зачаровані весною".Столична оперета, безперечно, знакова мистецька місцина. Вже майже століття вона дарує киянам і гостям міста вишукане мистецтво та позитивні емоції.

Наш проект є синергією різних мистецьких потенціалів. Трансформація року і класичної оперети створює унікальний сплав музики, театру і танцю. У Київській Опереті звучатимуть пісні ВВ, класика і світові хіти. Загалом у двох відділеннях шоу "Зачаровані весною" заспіваємо 24 композиції. У проекті задіяні солісти, балет та оркестр Національної оперети. Загалом – 50 музикантів оркестру, 30 танцівників балету, 10 хорових виконавців. Зустрінемо весну весело і гаряче. Переконаний, що подібні творчі колабораціі відкривають нові музичні обрії.

Днями провели чергову репетицію шоу із артистами оперети.powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter