Єгор Соболєв голова комітету Верховної Ради із запобігання та протидії корупції

Доєднуйтеся до громадського контролю за розслідуваннями ключових справ

10 липня 2015, 13:29

Як тільки ми почали працювати у Верховній Раді, ми викликали генпрокурора Віталія Ярему, міністра внутрішніх Арсена Авакова та голову СБУ Валентина Наливайченка, і сказали: "Розслідування справ про терор Євромайдану – це оцінка Вашої роботи. Не буде результатів – будемо ініціювати Ваші звільнення".

Сьогодні двоє з трьох учасників того зібрання вже звільнені. В кріслі утримується лише Аваков. Відставки його викритих у відверто незаконному збагаченні підлеглих на кшталт Чеботаря чи Єршова плюс запуск нової поліції допомагають йому переконувати колег по парламенту не голосувати за нашу пропозицію і його звільнити. Але це також станеться. В Авакова недовго вийде однієї рукою брати на роботу сотні нових поліціянтів, а іншою утримувати в МВС десятки тисяч перевертнів, яких громадяни зневажливо називають "мєнтами".

Втім, як демонструють результати роботи Віктора Шокіна, вигнати керівника правоохоронного органу, який дахує корупцію – це половина справа. Друга половина – не дати системі замінити звільненого таким самим. Який продовжить дахування і саботаж.

Щоб це нам вдалося, дуже важливо до інструментів парламентського контролю (депутатські звернення, виклик на звітування в комітет та Раду) дуже важливо доєднати доступні Вам інструменти громадського контролю (поширення інформації в соцмережах; звернення громадян до самих керівників правоохоронних органів або тих, хто їх призначив і може звільнити; відверті оцінки роботи, коли зустрінете на вулиці; пікети, мітинги і так далі:).

Щоб озброїти кожного громадянина і кожну громадянку потрібною для таких дій інформацією, ми разом з Центром протидії корупції, адвокатами Небесної сотні та Автомайдану створили публічний реєстр ключових розслідувань.

Саме від цих справ залежить, чи буде розірвана кругова порука між нинішніми і минулими керівниками держави, чи останні сядуть, а перші зрозуміють – або вони теж сідають, або справді починають жити по-новому.

По кожній справі Ви можете побачити, скільки триває розслідування, хто конкретно ним керує (якраз щоб чітко ідентифікувати нових Шокіних) і який нинішній результат. Я запропонував назвати реєстр "Іменем України". Щоб ми з Вами завершили цей контроль, коли по кожній справ суддя оголосить законний вирок.

Ми як суспільство маємо стати силою, яка не дозволить повториться саботажу 2005 року і контрреволюції 2010 року.

Вся інформація буде збиратися і оновлюватися тут

powered by lun.ua
Коментарі — 6
олександр миколайович _ 11.07.2015 13:41
IP: 109.87.111.---
Єгор Вікторович, доки ви не зрозумієте, що кращим контролером за будь-який контролюючий орган є народ, доти ви будете, як Дон Кіхот з вітряками, до безкінечності майже без позитивних наслідків боротися з корупцією, за повноцінне розслідування резонансних справ, бюрократичними проявами, ... І все це ви будете робити в той час, коли вже відомі набагато більш дієві засоби досягнення вашої мети. Знайти їх можете в Інтернеті за словами "корреспондент ВЫ ЕЩЕ ЖДЕТЕ РЕФОРМ?".
екологіст _ 10.07.2015 23:23
IP: 46.211.2.---
Краще щось робити,ніж не робити нічого. Щодо критики Соболєва, то є в мене підозра, що багатьох "товарищей" його пропозиція дуже бентежить. І ще, я згадую його бійку відчаю у ВР із БЮТовцем, який пропонував закон феодально-децентралізованого дерибану земель. Після цього у мене немає сумнівів в порядності Є.Соболєва. Це була реальна позиція не словом, а ділом, хоч з точки зору етики бійка у ВР людину не красить.
80000 _ 10.07.2015 22:03
IP: 46.203.90.---
НАДОЇЛО – пацан слухати твою лапшу – просто НАДОЇЛО...ти думаєш твоєю лапшою хтось ситий...ситуація тільки погіршується...дивлюсь за спиною Шустера як матері та дружини сестри не можуть за своїх загиблих одержати документи компенсації нагороди =- стає страшно – у якому ти СМЕРДЮШНИКУ сидиш!!! я голосував за самопоміч – стала свинопоміч...критикую тебе бо я трохи відповідальний за те що породилось таке нове злочи нне непорозуміння -свинопоміч...свобода стала сволотою...а ви...сам знаєш...про інших не кажу бо там такі самі потвори...один Добродомов щось сміливе сказав і зробив...мабуть скоро звинуватять в ізнасілованії кози...а ви ходите табуном як вівці за бараном і не зрозуміло для чого ви живете...тільки лайно виходить від твоєї роботи, як і від свинопомочі відповідно!!!
Єгор Соболєв _ 10.07.2015 15:26
IP: 193.19.152.---
nickispeaki:
Дякую, перевіримо
nickispeaki _ 10.07.2015 14:24
IP: 93.72.175.---
Дякую, Єгоре!

А сайт у мене в опері завис! В мозілі наче ок.
tos07 _ 10.07.2015 14:04
IP: 80.91.163.---
Страница h t t p://cases.fightcorruption.org.ua/ отображается некорректно, Пропадают отдельные буквы.
ONLINE
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter