Наталя Соколенко Журналістка

Прольот Королевської: урок гідності українським журналістам від українських громадян.

29 жовтня 2012, 15:33

Колеги-журналісти! З каналів СТБ,Нового, ICTV, окремий привіт генпродюсеру ICTV Олександру Богуцькому, Інтеру! Редактори і відповідальні секретарі газет "Комсомольська правда" і "Факти"!

Але дістали ви урок гідності і тверезого сприйняття дійсності від українських громадян!

[URL=http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp300pt001f01=900.html]Ось як оцінили мої прекрасні співвітчизники Наталю Королевську і її зброд під назвою "Україна Вперед!"

[/URL]

Майже рік тому Королевська зрадила свою тодішню патронессу Тимошенко і почала створювати імідж кагбе опозиціонерки. Перша спроба заявити про себе в амплуа опозиційного політика була майже рік тому, коли у Верховні Раді виступав президент Янукович. Депутати від БЮТу і НУНСу його зафукали -топтали ногами, свистали під час його виступу у парламенті...І тут Наталя Королевська чи її радники вирішили, що вже час настав всих намахати: і опозиціянтів, і українських громадян. У Королевської виникло гостре бажання в цей день виступити від імени всієї опозиції (а тоді вже всі знали, куди навострила лижі Наталя Батьківна).

Менеджери каналів, кажуть мої джерела, були щедро простимульовані, аби того вечора Королевська з"явилася в ефірі більшості телеканалів в образі новоявленої української Жанни д"Арк із таким месіджем: "Ми – опозиція – показали Януковичу кузькіну мать. А я починаю збір підписів за відставку уряду!" (з цими підписами можна було потім тільки до вітру сходити. Але розрахунок був не на відставку Азарова і ко, а на те, що бабусі перед телевізорами подумають: ага, Юлю посадовили, а оце ж вона замість неї – Наталочка!

Але Королевській не пощастило. Я була свідком того, як майже всі парламентські корееспондети і кореспондентки стали дибки! Це – брехня, билися в істериці дівчата. Ми не хочемо її так показувати! Яка вона опозиціонерка!

Я підійшла до одного з чільних б"ютівців, що в приятельських стосунках із Королевською, і сказала: або вона відмовляється від цієї дурної ідеї, або завтра на ранок вона і менеджери з власниками телеканалів отримають скандал із заявами від Стоп цензурі!, журналістських профспілок і т.д. І, взагалі, як вона можу так поводитися із журналістами!

На що мені цей політик відповів: та ми їй говорили, що так не можна, але...

У Наталі Королевської, сказав мені тоді цей політик (може, й збрехав, не знаю точно), є й такі два життєвих кредо:

1. Если ты такой умный, покажи мне свой миллион! (У відповідь на поради щось робити розумніше)

2. Мы все равно все купим!

Журналістів, зрештою, купили...

Подивіться моніторинги на сайті Телекритики – скільки матеріялів з ознаками замовності було на перерахованих мною каналах...А газети! Комсомольська правда зробили кілька спецвипусків із Королевською, які місяць перед виборами роздавали безплатно в на вході в метро, ганьба! І все без помітки "на правах реклами" ((((((((((А громадяни – не продались! Слава українцям!)))))))

powered by lun.ua
Коментарі — 63
Киселевский Олег _ 31.10.2012 00:10
IP: 95.133.15.---
Чудесно Наталья! Не хочешь ещё один блог написать с иными фамилиями журналистов, напрямую безответственно агитировавших за иного кандидата?
Lyudmila Kozarno _ 30.10.2012 10:23
IP: 109.95.52.---
абсолютно согласна с автором статьи, ведь Королевская не выглядит в глазах украинцев и людей переживающих за судьбу Украины честным и искренним политиком.Общаясь в кругу своих знакомых или сотрудников коллег никто ей не поверил, в том числе и я. Королевская – насквозь фальшивая, хотя речи ее умные и логичные, но слава Богу народ наш умнее! Тем более эта статья, спасибо автору Соколенко Н., напомнила мне о выборах, когда к власти рвалось так званое озымое поколиня, и все мы наблюдаем кто такая сейчас " знаменитая " чертословская и набриолиненный хорошковский!
меч _ 30.10.2012 09:27
IP: 178.137.105.---
Я навіть помилився, таких слів у іспанській мові аж 35:) То може поговоримо про багату на "сквєрнословія" іспанську мову?:) До речі, інформація про це взята з словника російсько-іспанського, надрукованого в Іспанії, 1985рік, видавництво Editorial Ramon Sopena S.A.
меч _ 30.10.2012 09:18
IP: 178.137.105.---
_з самим багатим на матюки і "сквєрнословія"язіком_:) Та ну, англійці також мають і іспанці і французи розгалужени лексику матюків. Наприклад у іспанців до слова "повія" є більш двох десятків синонімів, російська мова ледь-ледь десяток синонімів набере до цього слова:)
jivan _ 30.10.2012 08:52
IP: 217.196.166.---
sorokinlev:
bmi_ua:
[. Ну як і всі ви, псяязічьниє байстрючята...
Только пару часов назад высказывался на страницах националистического листка"украинская правда" о культуре галицийцев-потомков неграмотных, тупоголовых вуек...
=====
біда з "галіцаями",не володіють досконально з самим багатим на матюки і "сквєрнословія"язіком в світі, ...Русский мат – квинтэссенция лексики страны по имени Раша
меч _ 30.10.2012 08:36
IP: 178.137.105.---
для sorokinlev_ни одного из приверженцев национализма не блокируют. _ Отакі подвійні стандарти на "УП". Часто-густо, націоналісти починають ображати і якщо відповісти їм то й у результаті вони спокійнісінько продовжують обливати брудом іншого, а ось до тебе Модератор застосує банення.:)
godo _ 29.10.2012 21:05
IP: 178.150.52.---
а воt лиtвин по-прежнему нужен сtране))))
hrim _ 29.10.2012 21:05
IP: 91.245.74.---
"... А громадяни – не продались! Слава українцям! "

АВТОР краще б проаналізував %КПУ. Тоді б не було таких хвалебних гасел.
Не там шукаєте найбільшу небезпеку.
murzikmurzik++ _ 29.10.2012 20:52
IP: 95.135.65.---
Ото одна радiсть вiд виборiв.
А, ще СП геть нiчого не набрала i НУ майже нiчого.
Але ж скiльки вiд тих зрадникiв гаэться часу.
Boollit _ 29.10.2012 20:04
IP: 176.103.202.---
bmi_ua:
Та ні про яку ганьбу воно і йому подібні й не думають..., не те в них в голові.
Ну про нбого, як про академіка я не говорив. Він навіть на письменника не витягує. Хоча спроб були. Невдалі. Плагіат поплутав. Але ж падівня його як політика явно просліковується. Були гучні політичні проекти. Кольори міняв і внутрішньо і на білборда. Був зеленим народний блокЛитвина, потім жовто-червоний "Країні потрібен Литвин". А зараз він став безкольорним, пісним і не цікавим. Може він зараз проскочивши по мажоритарці і задоволений. Може навіть асливий, що ПРдуни за попередні заслуги дозволили проскочити. Але мені приємно, що наш народ як там не є, і бідний, і часом затюканий, але дурним його назвати не можна. Такі діячі вже не проходять. Ось що головне. Мені страшно уявити себе в Туркменії чи в Білорусії в струнких рядах, под бурныеи нескончаемые аплодисменты. Тому я й пишаюсь зараз своєю Україною.
bmi_ua _ 29.10.2012 19:42
IP: 178.219.92.---
Boollit:
Це свідчення його ганьби.

Та ви хоч слідкуйте, шо кажете.
А то так, ніби характеризуєте того акадєміка, а, насправді, вмовляєте себе, шо в нього! в нього – ганьба.
Та ні про яку ганьбу воно і йому подібні й не думають..., не те в них в голові.
Boollit _ 29.10.2012 19:16
IP: 176.103.202.---
bmi_ua:
Мова про сьоднішнього "спікера "? Так, кажуть – він "пройшов" знову. І де це ваше "Слава Богу наше суспільство розумніше..."? Де воно? І шо ви називаєте суспільством? Байстрюків-манкуртів-п"яничок-совків? Майже половина – в поводирі обирає урку... а ви черідку коріВОк чи отару овечу – теж звете суспільством?. бо вони разом?
Я думаю по іншому. По мажоритарці Литвин (правдами й неправдами, пайки, гречка і.т.п.) проскочив, але не від хорошого життя. Це свідчення його ганьби. Він вже не викликає довіри в суспільстві жодним своїм політичним проектом. Його зоряний час, коли Кучма доручив створити "За ЄдУ". Були менш успішні, але вони йому дозволяли себе почувати поважною особою. На ці вибори в нього не було жодного шансу, жодного проекту, жодного спонсора. Розкусили його в народі і не дадуть ні копійки. Останній шанс сховатись від тіні Гонгадзе це мажоритарка. І він звичайно там на Житомирському окрузі пустивсь в усі тяжкі заради свого порятунку.
bmi_ua _ 29.10.2012 19:04
IP: 178.219.92.---
ym:
Сергій Макарик:Не проголосували за Королевську, проте – підтримали комуністів... Політсилу, яка буквально нищила українців, яка довела країну до нинішнього кримінально-олігархічного стану, яка просто безсоромно бреше про безкоштовний сир... тобто освіту та медицину й т.д... За ПР вже й не згадую.
То або ці й не тільки ці вибори безбожно сфальсифікували... або краще б вони голосували на Королевську...
Не фантазуйте, бо ті, хто голосує за компартію, не в змозі проголосувати навіть за Королевську.
ха-ха-ха...
Стопудов.
bmi_ua _ 29.10.2012 19:04
IP: 178.219.92.---
Сергій Макарик:
Не проголосували за Королевську, проте – підтримали комуністів... Політсилу, яка буквально нищила українців, яка довела країну до нинішнього кримінально-олігархічного стану, яка просто безсоромно бреше про безкоштовний сир... тобто освіту та медицину й т.д... За ПР вже й не згадую.
То або ці й не тільки ці вибори безбожно сфальсифікували... або краще б вони голосували на Королевську...
Я,з часів дівятнадцатойпартканхвєрєнціі на бачив і не чув стіко комуняцького лайна. А бидлолохторат, тупе, напівп"яне створіння, виведене тими партійцями і розмножене до катастрохвічного стану в Україні,інакше й двігацца не могло. Його оточувало бігмордна настанова про "вазврат народу" і дика та брутальна реклама на жи...івсько-расєйскам, антиукраїнському ТБ.То шо ви хочете?
ym _ 29.10.2012 18:59
IP: 95.67.112.---
Сергій Макарик:
Не проголосували за Королевську, проте – підтримали комуністів... Політсилу, яка буквально нищила українців, яка довела країну до нинішнього кримінально-олігархічного стану, яка просто безсоромно бреше про безкоштовний сир... тобто освіту та медицину й т.д... За ПР вже й не згадую.
То або ці й не тільки ці вибори безбожно сфальсифікували... або краще б вони голосували на Королевську...
Не фантазуйте, бо ті, хто голосує за компартію, не в змозі проголосувати навіть за Королевську.
bmi_ua _ 29.10.2012 18:58
IP: 178.219.92.---
Boollit:
bmi_ua:
Boollit:
Я мабуть не зовсім погана людина, але мене справді дуже тішить її прольот. І ось чому. Слава Богу наше суспільство розумніше ніж таке як його уявляють Януковичі, Ахметови, Королевські. Мене дуже тішить ганебний кінець О.Мороза і В. Литвина... Слава Україні!
Ви шо, в інхвормаційному вакуумі?Атрєзани ат міра? Й цю СМСочку відправили на "останньому диханні " батарєйки?
Прошу пояснити.
Наприклад. Мова про сьоднішнього "спікера "? Так, кажуть – він "пройшов" знову. І де це ваше "Слава Богу наше суспільство розумніше..."? Де воно? І шо ви називаєте суспільством? Байстрюків-манкуртів-п"яничок-совків? Майже половина – в поводирі обирає урку... а ви черідку коріВОк чи отару овечу – теж звете суспільством?. бо вони разом?
Сергій Макарик _ 29.10.2012 18:47
IP: 46.119.9.---
Не проголосували за Королевську, проте – підтримали комуністів... Політсилу, яка буквально нищила українців, яка довела країну до нинішнього кримінально-олігархічного стану, яка просто безсоромно бреше про безкоштовний сир... тобто освіту та медицину й т.д... За ПР вже й не згадую.
То або ці й не тільки ці вибори безбожно сфальсифікували... або краще б вони голосували на Королевську...
writer 1326 _ 29.10.2012 18:47
IP: 31.129.102.---
це що? журналістський матеріал?! якась рефлексія, самотішення з приводу невдахи наталки, яка намагался підсидіти улюблену ЮВТ. я теж задовлений, що українці у випадку партії "Буратіна – вперед!" "не бидло і не козли, а України гідні сини", проте на журналістику це не тягне (
Boollit _ 29.10.2012 18:32
IP: 176.103.200.---
bmi_ua:
Boollit:
Я мабуть не зовсім погана людина, але мене справді дуже тішить її прольот. І ось чому. Слава Богу наше суспільство розумніше ніж таке як його уявляють Януковичі, Ахметови, Королевські. Мене дуже тішить ганебний кінець О.Мороза і В. Литвина. Вони запросто зраджували, продавались, перефарбовувались, самі підкуповували. Вони самі вважали таке свинство не ганьбою, а винахідливістю і доблестю. Вони вважали, що й суспільство сприймає таку "візантійську політику" абсолютно нормально, як щось закономірне і логічне. На превелике щастя вони помиляються. Слава Україні!
Ви шо, в інхвормаційному вакуумі?Атрєзани ат міра? Й цю СМСочку відправили на "останньому диханні " батарєйки?
Прошу пояснити.
Boollit _ 29.10.2012 18:30
IP: 176.103.200.---
tata02:
Пані Соколенко! Читаючи Ваш безграмотний опус, маю великий сумнів, що Ви насправді журналіст, ба, навіть, просто освічена людина. А отже, це автоматично викликає недовіру до змісту Вами написаного, хоча по суті – все вірно...
А в мене не виклиє поданий матеріал роздратування. Бо, я к Ви помітили "по суті – все вірно". Мене наприклад більше бісять грамотні і вилизані до цукровоприторного рівня меседжі А.Герман. Бо там з під потрійного шару Amor Amor Forbidden Kiss Cacharel нестримно пробивається сморід.
bmi_ua _ 29.10.2012 18:25
IP: 178.219.92.---
Boollit:
Я мабуть не зовсім погана людина, але мене справді дуже тішить її прольот. І ось чому. Слава Богу наше суспільство розумніше ніж таке як його уявляють Януковичі, Ахметови, Королевські. Мене дуже тішить ганебний кінець О.Мороза і В. Литвина. Вони запросто зраджували, продавались, перефарбовувались, самі підкуповували. Вони самі вважали таке свинство не ганьбою, а винахідливістю і доблестю. Вони вважали, що й суспільство сприймає таку "візантійську політику" абсолютно нормально, як щось закономірне і логічне. На превелике щастя вони помиляються. Слава Україні!
Ви шо, в інхвормаційному вакуумі?Атрєзани ат міра? Й цю СМСочку відправили на "останньому диханні " батарєйки?
Volodymyr Danyluk _ 29.10.2012 18:16
IP: 193.238.96.---
Королевська бездарно провела роботу в регіонах. Її представники тут були повністю безправними, як наслідок – безініціативними. А привозні "технологи" з центру виявилися абсолютно некомпетентними! В результаті – "поматросили и бросили". Цікаво, які штрафні санкції на них буде накладено?
Boollit _ 29.10.2012 18:12
IP: 176.103.200.---
Я мабуть не зовсім погана людина, але мене справді дуже тішить її прольот. І ось чому. Слава Богу наше суспільство розумніше ніж таке як його уявляють Януковичі, Ахметови, Королевські. Мене дуже тішить ганебний кінець О.Мороза і В. Литвина. Вони запросто зраджували, продавались, перефарбовувались, самі підкуповували. Вони самі вважали таке свинство не ганьбою, а винахідливістю і доблестю. Вони вважали, що й суспільство сприймає таку "візантійську політику" абсолютно нормально, як щось закономірне і логічне. На превелике щастя вони помиляються. Слава Україні!
krs _ 29.10.2012 18:07
IP: 178.93.104.---
Чи не велике цабе ота Королевська. На жаль, минулі вибори не змінили парадигму розвитку українського суспільства хоча б в напрямку европейської соціал-демократії. Україна і надалі йтиме
битим шляхом лібералізму. Хто не зрозумів про що мова – його біда.
bmi_ua _ 29.10.2012 18:01
IP: 178.219.92.---
sorokinlev:
Vakula z Bilhoroda:
[ В 91-му мені було 25 – радів, що мені випало щастя пожити в щасливій незалежній державі)))))))))))))))))))) В 91 ошибнулся однако, проголосовав за отделение Украины -с тех пор и пошло все наперекосяк. Так что сам виноват!
Ти, нещастя, помовч. Виглядатимеш розумнішим. А так..., шо п"яничка з генделика. Ну як і всі ви, псяязічьниє байстрючята...
Україна та Європа1061 тітушки18 Aтака Путіна1181 Вибори-2014158 Уряд реформ386
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter