13 серпня 2013, 17:59

УТОЧНЕННЯ! Зомбі в столичному дитсадочку сьогодні шукали не прокурори, а їхні посланці+ДОКУМЕНТИ

Спершу хочу заспокоїти батьків, чиї діти зараз перебувають у приватному дитячому садочку "Пан Пух". Вашим дітям нічого не загрожує. ЗОМБІ у садочку не виявлено). А ті, хто зомбі там шукав, вже забралися геть із дитячого закладу.



Зомбі, журналісти і прокуратура

Прокуратура Голосіївського району Києва виявила неймовірну, НЕБАЧЕНУ, я би сказала, увагу до ЗМІ. Це – очевидне пАкращення – голосіївські прокурори відреагували на публікацію!!! Ні, не на викривальну статтю на сайті УП журналістів – лавреатів численних професійних премій Сергія Лещенка чи Мустафи Наєма, не на антикорупційні розслідування сайту "Наші гроші".

У поле зору суворих контролерів за дотриманням закону потрапив БЛОГ навіть не журналіста, а, як він сам себе називає, PR-менеджера Ватріва Івана Борисовича. В жодному разі не ставлю під сумнів ВИСОКУ ПРОФЕСІЙНІСТЬ прокурорів Голосіївського району, але можу припустити, що прокурори клюнули на "пустишку".

Прокурори і Google

Зайдіть на сторінку цього "блогера-PR-менеджера" і придивіться до його фотопортрету. Я теж придивилася і прогуглила фото. І виявила, що на фото насправді обличчя якогось італійця на ім'я Іvan Lanese. А ще одна світлина з цими ж очима, окулярами і чуприною, але у вишиванці – явний, грубий фотошоп. Взагалі-то, це злочин – красти чужі обличчя – кібер-злочин identity theft. Між иншим, чим не матеріял для Голосіївської прокуратури?:)

Так оце невідомо хто написало відверту нісенітницю, що у приватному дитячому садочку "Пан Пух" "виховують ЗОМБІ" – для партії Демократичний Альянс. Чому? Та тому серед співвласників цього дитсадочку – Марина Гацько – дружина голови партії "Демократичний Альянс" Василя Гацька.

Панове прокурори! Хіба ж можна бути такими легковірними?)))

Які зомбі?

Ось уривок замітки, на яку так чутливо відреагуали: "Такий собі кооператив по виробництву зомбі. Мені не зрозуміло ми що схожі на Лівію, Сирію і т.і. не можемо збагнути кому це потрібно і чи потрібно це нам? Ми що не можемо зупинити цих Гацьків."

Ще пасажі про антиукраїнські настрої Марини і її чоловіка – це особливо смішно, бо Марина з Севастополя, а Василь з Луганщина, зростали в російськомовному середовищі, а як виросли обрали УКРАЇНСЬКУ МОВУ для себе і для ВИХОВАННЯ ДВОХ СВОЇХ СИНІВ.

На що розтринькуються гроші платників податків+ДОКУМЕНТИ.

Мене найбільше в цій історії обурює, що прокурори послали перевіряльників у дитячий заклад – де дуууууже маленькі діти. А насмішило, як після першого мого блогу на УП на цю тему Голосіївська прокуратура спростувала, що це її люди "вдерлися" до дитячого садочку. Так, це були люди не з прокуратури, але з ЛИСТАМИ З ПРОКУРАТУРИ ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ.

Чупакабра в Адміністрації президента Януковича?

Цікаво, а якщо я напишу, що мені наснилося, буцім, в Адміністрації президента на Банковій у буфеті подають котлети з ЧУПАКАБРИ, і всі, хто їх скуштує стає ЧУПАКАБРОЮ і може завдати шкоди президенту "цій чесній, роботящій людині" (це вірш Жадана – повністю читайте нижче:)? І зажадаю негайної перевірки цієї інсайдерської інформації, що у тємничий, незбагений спосіб прийшла в мою голову? Чи зреагують голосіївські прокурори?

P.S.

Ще кілька слів до батьків діточок, що відвідують "Пан Пух": не піддавайтеся на провокації! Цей наїзд на дитсадочок – помста за те, що чоловік Марини Гацько – Василь Гацько разом з однодумцями з Демократичного Альянсу – робить усе можливе і потрібне заради того, щоби ви і ВАШІ діти жили у нормальній країні. Де прокурори стежать, аби ЗАКОН БУВ ОДИН ДЛЯ ВСИХ, а не виконують, як я вважаю, політичні замовлення.







А голосіївські прокурори кажуть, що вони тут ні до чого))) "не прі дєлах", так би мовити))



Вірш Сергія Жадана для гурту "Собаки в космосі"

"сучасний музичний формат

розраховний на людей без легень і серця.

головним конфліктом більшості композицій є відсутність конфлікту.

Найбільш важливою темою є секс,

Причому бажано із самим собою.

Натомість ми співаємо про

Підвищення соціальних стандартів

І дивуємося, чому

У нас завжди порожні зали.

Тому коли тебе зупиняють правоохоронці і питають,

чому ти псуєш джипи буржуїв, навіщо ти береш участь у мітингах

і ображаєш президента – цю чесну роботящу людину,

можеш відповісти: мене навчило цьому життя,

відсутність телевізора

і не в останню чергу група "Собаки в космосі""

powered by lun.ua

Антон Геращенко теж брав участь у незаконному штурмі ДВЕРЕЙ (ознаки ст. 344 ККУ) +ВІДЕО

Епіграф: Чия б гарчала, а твоя б мовчала. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко завжди був трохи комедійним персонажем українського політикуму...

"Першого грудня" про загрозу колапсу науки

Не допустити колапсу української науки Звернення Ініціативної групи "Першого грудня" До написання цього звернення нас спонукали додані до нього дві заяви українських науковців, спрямовані до керівництва держави...

Президент України і Philip Morris: хто зверху?

Наступного тижня ми, громадяни України, виборці можемо побачити, наскільки міцно тютюнові компанії через своє тютюнове лобі тримає (чи щедро утримує) нинішню владу...

Як З'їзд овець України обрав членів Вищої ради правосуддя

9 березня делегати З'їзду суддів України публічно продемонстрували відсутність гідності й незалежності. Вони в режимі ТАЄМНОГО голосування мали обрати чотирьох членів Вищої ради правосуддя (далі ВРП) за квотою суддів...

''Лобізм Арахамії на пальцях'' (відео)

1 березня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив перед ЗМІ та пояснив свою ініціативу знизити акцизи на сигарети. Нагадаю, що на минулому тижні пан Арахамія подав правки до законопроекту N4278 "Щодо оподаткування товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях", які змінюють Податковий кодекс України – знижують акциз на 30% на сигарети для IQOS і glo з 1 квітня 2021 року...

Як нагнути депутатів і поховати будь-який важливий законопроєкт: майстер-клас від виробників сигарет

Інтродукція: 20% українських дітей і підлітків курять електронні сигарети, часто із невідомим вмістом і в загрозливо великих об'ємах, бо Україна не здатна зробити чіткі й дієві обмеження з продажу всього цього "добра" неповнолітнім...