Марина Ставнійчук Член Європейської комісії за демократію через право (Венеційська комісія) від України (2007-2013 рр.). Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук.

Генпрокуратура відреагувала на заяву командира батальйону "Айдар"

10 липня 2014, 15:58

24 червня 2014 року у своєму блозі на "Українській правді" я опублікувала власну позицію щодо заяви командира батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергія Мельничука, яку він зробив напередодні в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.

Нагадаю – мова йшла про те, що Сергій Мельничук заявив, що у керівництві антитерористичної операції є зрадники. На моє переконання, відповідні обставини, про які йшлося, мали ознаки тяжких та особливо тяжких злочинів, спрямованих проти основ національної безпеки України, починаючи від посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, аж до державної зради.

Тоді ж я, як Радник Президента України, звернулася до Генерального прокурора п. Віталія Яреми з проханням вивчити обставини, про які розповів Сергій Мельничук та у разі необхідності вжити заходів прокурорського реагування.

Треба зазначити, що Генеральний прокурор України відреагував на оприлюднені командиром батальйону територіальної оборони "Айдар" обставини.

8 липня 2014 року я отримала відповідь від Генеральної прокуратури України в якому зокрема зазначається: "Відомості про кримінальне правопорушення, інформація про яке оприлюднена командиром батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергієм Мельничуком 3.07.2014 внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст.111 КК України. У ході досудового розслідування буде досліджено наведені обставини та надано правову оцінку діям вказаних службових осіб".

powered by lun.ua
Уряд реформ366 Україна та Європа1001 Aтака Путіна1153 Корупція1227 Свобода слова561
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter