Сергій Таран Політолог, Ph.D.

Україна: завжди більше ніж "вибори"

03 червня 2020, 02:22

У дні тріумфу Маска особливо популярним стає переконання, що людство на наших очах робить величні прориви у майбутнє. Але це лише ілюзія. Все разом людство досі не подолало жодного суспільного ладу. Разом зі стартовими майданчиками космічних кораблів на планеті Землі у лісах Амазонії та саванах Африки ще досі бігають первісні племена з луком та стрілами. А стандарти життя "золотого мільярду" на цілі покоління випереджають стандарти життя декількох інших мільярдів, які живуть поза зоною західних цінностей.

Нам ці цивілізаційні та часові розриви, з першого погляду, видаються далекими. Але насправді вони значно ближче, ніж здаються. Намісник промосковської Почаївської лаври Володимир звинуватив Білла Гейтса у розробці вакцини проти коронавірусу, яка, на його думку, є лише шляхом впровадження в організм людей мікрочіпів, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G. Середньовіччя? Виняток із правила?

Але прихожанами московської церкви є тисячі провідних політичних діячів, за яких голосують мільйони українців і які визначають долю, здавалося б, проєвропейської України.

Унікальність України є в тому, що будучи на розламі цивілізацій вони являє собою цілу мозаїку цінностей і епох. В Україні обирають не просто партію чи політику. Кожен вибір – це вибір цивілізації. В Україні можна жити поряд з кількома історичними епохами людства...

Але вибрати можна, по великому рахунку, лише одну. І ми вибираємо. І кожен робить свій дивовижний вибір.

.

Обговорення підтримую на своїй сторінці у Фейсбуці.

powered by lun.ua
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter