Чи повірить Захід у щирість колаборантів?
Влада України закликає міжнародних партнерів вкотре запровадити санкції проти Кремля. Цього разу – задля звільнення українських бранців з РФ (https://24tv.ua/ukrayina_proponuye_svitu_vdariti_novimi_sanktsiyami_po_kerivnitstvu_rosiyi_n1014688).
Ініціатива правильна. Тішить, якщо до владних жирафів нарешті дійшло. Втім, тут є серйозні сумніви. Зокрема, залишається питання: чи підтримає світ владу фарисеїв, яка, просячи про допомогу, замість боротися з ворогом – колаборує з ним!? Наведу кілька прикладів.
У той час, коли США погрожують Московії розірвати дипломатичні стосунки за замах на шпигуна Скрипаля, олігархічна влада воюючої з Кремлем країни про це навіть не думає. Коли США з половиною Євросоюзу висилають московських дипломатів – наші роблять це навздогін (бо якось "незручно" стає перед світом) (http://vgolos.com.ua/news/bezdarna_ukrainska_vlada_znovu_zmavpuvala_pozytsiyu_zahodu__hmara_pro_vyslannya_dyplomativ_rf_309050.html).
Коли США із ЄС вдаряють санкціями по російських банках та бізнесу – в Україні все спокійно працює.
Коли США обіцяють закрити повітряне сполучення і припинити торгівлю з Кремлем – олігархи нарощують товарообіг з ворогом і хваляться "прибутками" від залізничного сполучення з ним (https://ua.korrespondent.net/business/companies/3999622-ukrzaliznytsia-ozvuchyla-prybutky-vid-spoluchennia-z-rf).
За 5 років війни наші недолугі "управлінці" не спромоглися бодай візовий режим запровадити, щоб убезпечитись від терористів з РФ.
Тому тепер, аби остаточно не зганьбитися в очах Заходу і таки заручитися його підтримкою, Україна мусить негайно розірвати дипломатичні стосунки з РФ, денонсувати договір про дружбу і партнерство, закрити кордон, впровадити візовий режим, припинити торгівлю і погнати геть з України увесь окупантський бізнес.
Виконати все це влада колаборантів мусила ще на початку війни – як і вимагала "Свобода", зареєструвавши низку законопроектів у 2014 році. То проголосуйте за них хоча б зараз!
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.