11 лютого 2023, 17:17

ДЕСЯТІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ: "Філософія української перемоги. Візія Великої України"

Така вже, очевидно, планида Бандерівських Читань – проходити на тлі визвольної боротьби, пожеж війни і полум'я вогнів, – цілком відповідно до життя того, кому вони присвячені.

Перші Бандерівські читання народились серед бур Революції Гідності. Минулорічні Дев'яті читання проходили, коли з трьох сторін над Україною чорною тінню нависала загроза повномасштабного вторгнення московитів.

Нинішні – Десяті ювілейні бандерівські читання відбуваються, коли нація зосередилась, щоб вогнем і залізом, напружуючи всі сили, відбити чергову спробу наступу загарбника.

Ця війна – це битва за минуле, за сьогодення і за майбутнє.

На полі бою вирішується справа первородства і спадщини Княжої Держави – Руси-України. Як і вісім століть тому орда спопеляє наші міста, а кремлівський шизофренік намагається повторити Батия. Навіть шамани у нього ті ж самі. Але цього разу ми вистоїмо.

Сьогодні на бойовищі вирішується, бути чи не бути нашій нації. Коронний номер москалів – підступ і обман, терор і масові вбивства, концтабори, етноцид і геноцид. Але на цей раз ми переможемо, і вони сповна заплатять за все.

В цій війні вирішується майбутнє народів Східної Європи і Північної Євразії – чи стануть вони поживою геополітичного упиря, чи піднімуться до свободи і незалежності. Ми переможемо, і допоможемо поневоленим народам вирватися з кривавого болота московського рабства. Як це заповідав Степан Бандера.

Бо з бандерівської точки зору – нашою перемогою стане розвал московської імперії і творення низки національних держав.

Ця війна змінює все. І насамперед нас.

Рік, що пройшов, поставив екзистенційні питання, ситуація або-або заголила суттєве і вічне, відкинувши вторинне і минуще. Вся нація і окрема людина перевідкривали себе заново, переглядали свої цінності і пріоритети. За рік, що минув нація подолала великий шлях до саморозуміння, до відповіді на питання "чиї сини? яких батьків? ким? за що закуті?".

Цей рік відповів. Загарбник, мародер, варвар, ґвалтівник і кат – всі ці одвічні складові потворної московської душі проявили себе без масок, і світ побачив реальне обличчя читачів пушкіна, толстоєвського і булґакова, поціновувачів чайковського та глядачів большОго тєатра.

За цей рік мільйони українців прозріли, усвідомили і переоцінили.

За цей рік елементи нашої націоналістичної ідеології стали загальновизнаними у суспільній думці, більше того – вони стали самоочевидними "загальними місцями".

Те, що ще недавно вважалося гіперрадикальним, а тому – сумнівним, нині поділяється переважною більшістю українців. Люди, які ще недавно боялися не те, що говорити – а й думати про щось, що може "аскарбіть" москву і тутешніх українофобів, сьогодні голосно називають речі своїми іменами.

Шкода, що це прозріння нам коштує великої крові, руйнувань і численних жертв, жертв кращих з нас.

І тут варто б згадати, про що націоналісти доводили роками, у чому десятиліттями переконували громаду.

Ми завжди наголошували, що росія це смертельний ворог, який планує і готується до агресії і поглинання України.

Ми говорили, що будь-яка росія є ворогом, бо без огляду на режим – чи то царський, большевицький, єльцинський чи путінський, бо змінюються лише кольори прапорів, але не її московська імперсько-ординська суть.

Ми говорили, що захист мови – це питання державної і національної безпеки.

Ми вимагали декомунізації і дерусифікації вулиць і площ, звільнення українського інформаційного простору від московської отрути.

Не покидає відчуття, що якби націоналістичні ідеї громада сприйняла раніше, московити б не зважились на напад. Але брак націоналізму в Україні, дезорієнтованість народу і хитливість як наслідок, нестача принципового ставлення до їх "язика" і "культури" – дали московитам підстави сподіватися остаточно асимілювати українців після загарбання України.

Наші ідеї – це наша головна сила. Сьогодні окремі наші ідеї стали всезагальними в Україні. Але нашим завданням є просувати і поширювати націоналістичну ідеологію як цілість. Просувати і поширювати всюди – на фронті, в тилу, в усіх прошарках суспільства, в політиці і культурі. Не дати забалакати їх, підмінити або оголосити вичерпаними.

Ми маємо просувати нову візію України.

Нести нації наші ідеї, нести ідеї Бандери, достукатися до кожного українця.

З москалями немає спільної мови!

москва впаде!

І українське сонце зійде над світом! Бандерівське сонце!

Слава Україні!

ДЕСЯТІ БАНДЕРІВСЬКІ ЧИТАННЯ: "Філософія української перемоги. Візія Великої України"

Така вже, очевидно, планида Бандерівських Читань – проходити на тлі визвольної боротьби, пожеж війни і полум'я вогнів, – цілком відповідно до життя того, кому вони присвячені...

Вимоги очільників органів місцевого самоврядування щодо відсічі агресії РФ

Заява очільників органів місцевого самоврядування, обраних від ВО "Свобода", про відсіч вторгненню московського агресора. Восьмий рік триває московська агресія проти України...

Де Україні шукати союзників на міжнародній арені?

Де на міжнародній арені є українські союзники? І головне – що слід зробити, щоб виграти дипломатичну війну проти Москви? Восьмий рік поспіль влада веде цю політику, м'яко кажучи, провально...

Закон про особливий статус Донбасу: як і хто веде Україну до капітуляції?

Що об'єднало у спільному голосуванні здавалося б непримиренних опонентів з "Європейської солідарності", "Слуг народу" та ОПЗЖ? Путінські хотілки з федералізації України...

Вагнергейт: скандал з Єрмаком та Зеленським

Журналісти із Bellingcat опублікували першу частину свого розслідування. І воно миттю стало топ-темою всіх українських ЗМІ. З'явилися тисячі коментарів – і від аналітиків, і від політиків, і від свідомих громадян...

Бандера – наш Герой! Покрова – наше свято!

14 жовтня – День створення Української Повстанської Армії. Про УПА я знаю не з підручників. Рідний брат моєї бабусі – лікар-хірург Петро Скобельський – боровся за Незалежність у лавах УПА...