Тарас Кириченко Член Наглядової Ради в АТ «Ощадбанк», член СЕО Club Ukraine та Editor’s Club

День виборів – чи йти голосувати?

25 жовтня 2020, 10:57

Мій батько народився 1935 року у м. Корсунь – ось таку історію він любив розказувати, коли мова заходила про вибори.

Після голоду 46го і 47го, у 48му, а може й у 49му він ходив агітувати на вибори. Ходив разом з хлопцями, всім класом. Агітував, щоб люди ПРИЙШЛИ НА ВИБОРИ.

І ось як це було: вони збіралися о 5й годині ранку в центрі міста, відмічалися у старости, запалювали смолоскипи і ходили по хатах. Стукали у вікна та двері будинків, де ще спали і нагадували людям, що то був день виборів. Щоб вони не проспали і виконали свій громацький обов'язок – проголосували!

А в бюлетенях був лише один рядочок – БЛОК КОМУНІСТІВ І БЕЗПАРТІЙНИХ

" в СРСР – політичний союз Комуністичної партії Радянського Союзу з безпартійними громадянами, метою якого є забезпечення обрання до Рад народних депутатів кращих представників усіх соціальних верств рад. суспільства і всіх національностей. Класовою основою Б. к. і б. є союз робітничого класу і. селянства. Всі кандидати в депутати Рад, як комуністи, так і безпартійні, виставляються зборами колективів трудящих на основі виборчого союзу комуністів і безпартійних, що забезпечує одностайну підтримку їх всім рад. народом. Б. к. і о. є втіленням непорушної соціальної та ідейно-політ. єдності рад. суспільства. Єдиний Б. к. і б. становить основу виборів до всіх представницьких органів держ. влади і є важливою формою парт. керівництва виборами." – В. О. Барахтян.

1) У НАС Є ВИБІР, а вибір – це можливість. А якщо згадати скільки сил і життів полягло за те, щоб у нас був вибір, то не годиться нехтувати своїм ПРАВОМ ВИБОРУ.

Згідно з дослідженнями та за інформацією професора Головахи Є. І.:

"Відсоток громадян України, які згодні з твердженням, що використовується в методиці вимірювання соціального цинізму: НІКОМУ НЕ ВІРИТИ – НАЙБЕЗПЕЧНІШЕ

1992 рік – 46,7 відсотка

2018 рік – 52,3 відсотка"

2) Розчарування у власному виборі та подальша відмова від нього або мінімізація очікувань від нього є зрозумілою, але ВОНА ВЕДЕ В НІКУДИ – ЯКЩО ВИ ВІДМОВЛЯЄТЕСЬ РОБИТИ СВІЙ ВИБІР, ТО ЗА ВАС ЙОГО ЗРОБЛЯТЬ ІНШІ, І (ЗРОЗУМІЛО) НА СВОЮ, А НЕ НА ВАШУ КОРИСТЬ

А кого ж обирати? До робіт лауреата нобелівської премії Канемана, зазвичай, людину вважали більш раціональною істотою. Зараз ми знаємо про ті помилки, які так часто робимо, ось одна з них, процитую Вікіпедію:

"Евристика доступності – це "скорочення шляху" у розумі, яке спирається на безпосередні приклади, які приходять на думку певної особи при оцінці конкретної теми, концепції, методу або рішення. Таким чином, люди схильні використовувати легкодоступний факт, щоб обґрунтовувати свої переконання щодо порівняно віддаленої концепції... Дослідження показують, що маніпуляції, спрямовані на збільшення суб'єктивного досвіду легкого нагадування, також можуть вплинути на обсяг нагадування. Крім того, це ускладнює визначення того, чи отримані оцінки частоти, ймовірності або типовості базуються на феноменальному досвіді учасників або на упередженому виборі згаданої інформації."

3) хоча СКОРОЧЕННЯ ШЛЯХУ – надзвичайно популярна стратегія, але ХТО ХОДИТЬ НАВПРОШКИ – ТОЙ ДОМА НЕ НОЧУЄ. Вибирайте усвідомлено.

Отже:

Вибір – це можливість.

Відмова від можливості – втрата впливу на майбутнє, своє і своїх дітей.

Спрощення вибору – погана стратегія – робіть відповідальний, а не емоційний вибір.

Сьогодні буду голосувати

powered by lun.ua
_ABM_ _ 26.10.2020 10:00
IP: 77.222.153.---
"👅 Язык, 📺 телевизор, Ѡ жопа" – це новий росіянський слоган!
Семижопов воронежский, я правильно отобразил рАсею?
Log Log _ 25.10.2020 20:50
IP: 46.133.77.---
Віктор Совщак:
Пісял Пасхи
По Фрейду?
В часи перебування у КПРС це було Вашим коником?
Віктор Совщак _ 25.10.2020 15:06
IP: 188.163.12.---
Люди ходять голосувати...за традицією...Доказ...Скільки років дуже мляво відвідували церкву на Пасху... А що ж трапилося тепер -такі товпи, що батюка не встигає всім покропити...Що всі раптом стали набожні? Ні... Пісял Пасхи всі грішать, як не бувало вчорашнього дня...То в чому річ? В традиції... Так було, то чом і ні... Так і закони кажуть про вибори і Біблія про Пасху... Але не вони вирішують...Бо громадяни майже всі не довіряють дкпутатам чи не є віруючими...Тобто поступки їх традиційні
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter