Дмитро Тузов Політичний оглядач

Ціна питання – мільярди доларів

14 липня 2015, 11:48

За моєю інформацією, пішов процес закачування грошей у ЗМІ та блогосферу. А під Верховну Раду готуються привести натовп для красивої картинки масового протесту. Будуть боротись з "антинародними" ініціативами уряду, МВФ і депутатів. Мова йде про сотні тисяч доларів. Завдання – зірвати голосування у Парламенті з аграрного законопроекту. Мова про законопроект N2527 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення справедливих умов для реалізації сільгосппродукції й підтримки безпосередніх сільськогосподарських товаровиробників". Ним пропонується звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з вивезення в митному режимі експорту зернових і технічних культур, крім операцій, що здійснюються сільськогосподарськими товаровиробниками та підприємствами, які безпосередньо придбали такі культури у сільськогосподарських товаровиробників. Тобто, пільги залишаються за безпосередніми виробниками, а посередники працюватимуть на загальних підставах, як і всі підприємці в Україні.

Досьогодні, пул наших олігархів намагався вирішити питання кулуарно. Як завжди. Було кілька варіантів – просто виключити законопроект з порядку денного, або змінити його так, щоб залишити все, як є. Але документ на особливому контролі в Кабміні та профільному комітеті ВР. Так, що "гінці" с валізами повернулись з уряду сумні. Тепер будуть розгойдувати "протест суспільства". ТВ, газети, сайти, лідери думок – платити готові всім. Рекламні агентства та піар-компанії працюють без обіду. На соцмережі виділено серйозний бюджет. Ну, і стосовно депутатів, є питання – комусь просто гроші потрібні, та й у "аграрних баронів" своє потужне лоббі є. Так що головна бійка ще попереду. Ціна питання – мільярди гривень на рік, які підуть в бюджет, або залишаться на руках крупних гравців. Розгойдувати ситуацію будуть потужно. Путін та Оппо-блок аплодують стоячи. Наш головний ворог – не лише зовнішня агресія, а й жадібність співвітчизників.

А виробників сільгосппродукції потрібно підтримати. Адже значно виросла вартість пального. Потрібно повертати кредити, які пішли на мінеральні добрива і посівну. А найбільший ефект такий закон матиме, якщо буде вирішено питання квотування для виробників, відкрито можливості для експорту, розчищено мафіозні угруповання на митницях і в Держприкордонслужбі. Після бійні в Мукачевому держава просто зобов'язана навести порядок.

powered by lun.ua
Коментарі — 2
P712 _ 14.07.2015 13:23
IP: 92.113.79.---
це правда, допомагати агаріям за рахунок інших платників – бовдури!! Чому я маю платити податки, а аграрії і так платять набагато менше – один ФСП (ну тепер він ЕП, але суті то не змінює), та й ще ім компенсації з бюджету. Краще приберіть зернотрейдерів з ринку, щоби аграрії самі могли екпортувати свою продукцію. А найголовніше не це – потрібно поставити економіку з голови на ноги, тобто кредити мають бути дешевими для всіх, а не тільки для аграріїв.
экс-Михаил _ 14.07.2015 12:38
IP: 104.197.65.---
Ну-ну, государство и сейчас не справляется с возвратом НДС, а теперь еще дополнительно добавится пару ярдов (а законпроэкт именно об этом, невзирая на красивые название).
И какая разница, пойдут они отечественным латифундистам или забугорным, обычном фермерам нихрена не достанется.
И все под соусом поддержки отечественного производителя – задолбали!!!.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter