Дмитро Тузов Політичний оглядач

Війна й ''пластилінові'' політики

25 червня 2019, 21:02

Ще однією огидністю від повернення російської делегації до ПАРЄ є хибне підтвердження "правильності" політики Путіна. Що тут казати: європейські політики "добили" сумніви у тих, хто вже починав вагатися, в тому числі – в Росії. Це потужний негативний сигнал тим, хто шукав і не знаходив логічні відповіді на питання: а що ж робить РФ у сучасному світі. На жаль, відповідь отримано.

Історичної пам'яті про всі мислимі порушення післявоєнних домовленостей – про незастосування сили, про непорушність кордонів, про принципи безпеки, затверджені Гельсінським актом, вистачило лише на кілька років. Сьогодні в Кремлі свято. Там оцінили слабкість переляканих конформістів, з яких далі, немов з пластиліну, можна ліпити будь-що. Подібні діячі вже приводили континент до глобальної війни, намагаючись врятувати власний газончик з чепурним будиночком й запаркованим автомобілем. Вони думали, що танки нападників не будуть розвертатись на їхньому чудовому подвір'ї й не псуватимуть повітря й рівненько підстрижену траву. Яку вони поливають тричі на день. А "Люфтваффе" не накриватиме їхні міста килимовими бомбардуваннями. Й війна буде десь там – на сході Європи. Не пройшло. Тепер вони теж думають, що рятують свій рукотворний рай. Й не помічають, що це вже давно не рай. Бо в царстві небесному не трощать вітрини, не палять автомобілі, не знають, що таке хвилі масової міграції. Зокрема, й з країни на Близькому Сході, яку їхній друг Путін перетворив на купу битої цегли. Відкрию вам величезний секрет: раю на Землі вже давно не існує. Він зник.

Це попередник нинішніх делегатів ПАРЄ (не всіх, слава Богу, а частини), мав дурість вимовити фразу: "Я привіз вам мир". Насправді, зрадивши принципи й домовленості із слабшими партнерами, він привіз у європейську хату велику війну, яка коштувала цивілізації десятки мільйонів життів. Історія нас вчить тому, що нічому не вчить. Сподіваюсь, не всі в ПАРЄ є суцільними переляканими конформістами.

Так, в Москві сьогодні свято. Політику їхнього лідера визнали пластилінові політики Європи. Вони її легалізували. Вони сказали Путіну: так можна. Бо у тебе є армія й зневага до наших законів. Ці особи з мандатами нанесли нищівний удар анти-путіністам й тим, хто коливався. Кремль вже заявив, що чекатиме сприятливих для нього рішень по Криму. Гангрена прогресуватиме. Я знав, що в Україні вистачає "політиків" – ідіотів. Але те, що їх вистачає і в західних краях... таке підтвердження ми отримали сьогодні. І все-ж, не всі діячі в Європі зроблені з пап'є-маше й пластиліну. Спротив агресору триватиме.

powered by lun.ua
Коментарі — 12
Max Mykhaylenko _ 27.06.2019 02:34
IP: 35.235.227.---
В таз званій Європі немає жодних політиків, а є "клієнти" військової поліції, чиї сідниці скучили за електричним стільцем.
Halyna Shpak _ 26.06.2019 19:13
IP: 35.235.227.---
Цієї ночі у Харкові молодики міського голови Кернеса акціонували. Спробували замінити таблички "вулиця Григоренка" на "вулицю Жукова". Активісти "Правого сектора" разом з патріотами-побратимами присікли це діло. Правий сектор та інші націоналісти виходили під міськраду в Харкові, щоби донести меру-регіоналу – українці проти нової комунізації. Скинули постамент Жукова. До Кернеса все одно не доходить.
У столиці Окружний адмінсуд скасував рішення Київради про перейменування проспектів на честь Героїв Степана Бандери та Романа Шухевича. З боку КМДА є апеляція. Вірогідно, спрацює. Будемо виходити з її підтримкою.
Я у лавах ВО "Тризуб" ім. С.Бандери витратив понад десятиліття, щоб Україна звільнилася від спадку кремлівської деспотії. Так, виник суспільний запит на декомунізацію. Його спробувала задовольнити попередня влада. Порошенко не зумів довести справу до кінця та закріпити результати, але декомунізація відбулася. Тепер наша задача не допустити відкату при владі Зе
Андрій Тарасенко
Halyna Shpak _ 26.06.2019 17:57
IP: 35.235.227.---
12 годин воно чекало – Чи промовчать українці про ПАРЄ чи ні. НЕ промовчали.
Довелося Мендель нашкрябати пост, трохи поскиглити і повити в ФБ. І все.
Ні засідання РНБО, ні заяв щодо подальшої позиції ні дії. Ні термінових переговорів зі світовими лідерами.
Н-І-Ч-О-Г-О.
Anatoly Bereznoy

Уряд РФ зняв заборону імпорту деяких видів української продукції, в тому числі, труб, трансформаторів та ін. У нас на очах Путін розраховується з Пінчуком і іншими спонсорами Зеленського за те, що їх ставленик здає суверенітет України.
А суспільство осліпло, оглухло і геть отупіло
Karl Volokh
Сергій Корнієнко _ 26.06.2019 14:24
IP: 35.235.227.---
"Рай зник", як відомо, ще під деревом пізнання добра і зла. А сьогодні, коли Європа, приміряє на себе роль Пілата і умиває руки, в Україні розгортається світова битва добра і зла. Шануймося і гуртуймося!
vold _ 26.06.2019 10:26
IP: 35.235.227.---
Якісь дешеві європейські цінності?
Breda _ 26.06.2019 09:54
IP: 35.235.227.---
...якщо я не помиляюсь – то Україна грозилася вийти з ПАРЕ в разі повернення Росії. І?
Сергей Папков _ 25.06.2019 23:33
IP: 35.235.226.---
Подейкують, що Рузвельт отримував розвіддані про напад японців на базу в Перл-Харборі у грудні 1941 р., але спеціально нападу не запобіг. Щоб мобілізувати американське суспільство і американську громадську думку, щоб США остервеніли по відношенню до країни-агресора (саме тому через 4 роки ніхто в США не засуджував ядерних ударів по японських островах).
На жаль Україна не має велетів типу Рузвельта чи Черчиля...
Сергей Папков _ 25.06.2019 23:31
IP: 35.235.227.---
Україна теж певною мірою своєю бездіяльністю спричинила те, що сталося в Страсбурзі.
Тим, що не чинила повномасштабний збройний опір в Криму, відбивалася там брандсбойтами і битками від російського спецназу, який захоплював кораблі і частини, замість того, щоб трощити йому голови з автоматів і кулеметів.
Тим, що 4 роки повторювала, що "мінську" немає альтернативи, замість того, щоб використати перемир'я для перегрупування і нарощування сили, а потім відбити Донбас, не звертаючи уваги на те скільки при цьому російських громадян привезуть додому в дерев'яних макінтошах.
Ми самі, ми самі приклалися до того відчуття, "що війна десь там на сході", і не лише в Європі, а й навіть у власному домі.
Lara Grich _ 25.06.2019 21:47
IP: 35.235.227.---
Kelvin Linkow:
Та не гордіться вже так,бо немає вам чим, бо ви для Європи тільки придаток, спосіб заробити на "русских", і ніхто вас тут не рахує "мощными и влиятельными", вас так само використовують,як аборигенів в колоніях,гроші ваші візьмуть,але для них ви завжди будете відсталою Росією, де всі, на думку європейців, алкоголіки та бідняки, за винятком верхушки,яка в їх очах теж.такі ж самі холопи,які дуже хочуть,що б їх вважали за панів,ото і вся велич і вплив

О
Log Log _ 25.06.2019 21:39
IP: 35.235.226.---
Kelvin Linkow – безмозглый дебил Унитаз Семижопов из Воронежской области.
Кретин неспособен написать два предложения на родном языке без ошибки.
Понятия не имеет о знаках препинания, а пишет о ПАСЕ.
Дегенерат не прочитал ни одной книги за полсотни лет.
Лучше бы книги читал, умственно отсталое.

Максим Чарушниковв _ 25.06.2019 21:21
IP: 35.235.227.---
ПАРЄ – це ноль. Вона лише приймає резолюції із засудженням/схваленням, стурбованістю тощо.

І все)))
hrim _ 25.06.2019 21:18
IP: 35.235.227.---
Пора вже оговтатись й не трагізувати ситуацію, а пропонувати й обговорювати варіанти "ЩО РОБИТИ".
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter